Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

SlEePwAlKeR

tudna vki mondani olyan FTP-klienst ami jobb a Wincommandernél? mer nekem ez most nagyon nincs kibékülve a usftp-vel...( ja és ha lehet olyan legyen amit még egy láma is tud használni:D  )
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Chronos

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
tudna vki mondani olyan FTP-klienst ami jobb a Wincommandernél? mer nekem ez most nagyon nincs kibékülve a usftp-vel...( ja és ha lehet olyan legyen amit még egy láma is tud használni:D  )
FlashFXP...;)

CHRONOS

SlEePwAlKeR

csak Quick connectel tok felmenni, vagy normálisan is???
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Chronos

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
csak Quick connectel tok felmenni, vagy normálisan is???
Quick connecttel gyorsabban ki bírod választani, hogy melyik serverre akarsz fellépni...;)
Amúgy nyomj F4-et...:p

CHRONOS

SlEePwAlKeR

"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Fazék

anime2,3,4,6,10-beli könyvtárakon belül, valamiért azt mondja, hogy 'No such file, or directory' - ez mitől lehet? Vagy azok éppen frissítés alatt állnak? az anime/amv/mp3 könyvtárakba még beenged, csak az azon belüliekbe már nem. Bár letöltést elindítani ezekből nem  próbáltam, de vszleg az se menne. Mi történt? A 8-asból viszont folyékonyan jön a letöltés...:confused:

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
anime2,3,4,6,10-beli könyvtárakon belül, valamiért azt mondja, hogy 'No such file, or directory' - ez mitől lehet? Vagy azok éppen frissítés alatt állnak? az anime/amv/mp3 könyvtárakba még beenged, csak az azon belüliekbe már nem. Bár letöltést elindítani ezekből nem  próbáltam, de vszleg az se menne. Mi történt? A 8-asból viszont folyékonyan jön a letöltés...:confused:

Mit szolnal ha ftpklienst hasznalnal 1 ftphez nem vmi primitiv letoltesmanagert ami meg aztse veszi eszre ha atneveznek 1 dirt? ...
Death is the only redemption

Fazék

hááát, nem tudom, de a Flashfxp-t nem feltétlenül nevezném primitívnek, eddig soha nem volt bajom vele, és csak egy kérdés volt, nem pánikkeltés vagy hasonló... csak én érzem így, vagy tényleg gyűlölöd a hülyének tűnő embereket?

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
hááát, nem tudom, de a Flashfxp-t nem feltétlenül nevezném primitívnek, eddig soha nem volt bajom vele, és csak egy kérdés volt, nem pánikkeltés vagy hasonló... csak én érzem így, vagy tényleg gyűlölöd a hülyének tűnő embereket?

Nem egyaltalan nem csak, napjaban sokszor ugyanazt elmagyarazni embereknek kicsit faraszto/idegesito tud lenni.
Akkor mitszolnal ahhoz, hogy kikapcsolod a directory cacheinget vagy neha nyomnal 1 refresht a flashfxpben? :)
Death is the only redemption

Fazék

QuoteOriginally posted by zsozso
Nem egyaltalan nem csak, napjaban sokszor ugyanazt elmagyarazni embereknek kicsit faraszto/idegesito tud lenni.
Akkor mitszolnal ahhoz, hogy kikapcsolod a directory cacheinget vagy neha nyomnal 1 refresht a flashfxpben? :)

Az baj, hogy igazad van, csak nem mindenki zseni születésekor. És nekem még van mit tanulnom... :)
Meg ha éppen nagyon fáradt vagyok, akkor hamarabb kérdezek, mint hogy gondolkodnék... :)

Shock12

Egy technikai jellegû kérdésem lenne... az upload checkernél miért nem lehet beloggolni ?? az eddigi szokásos user/pass párost nem fogadja el, és 401es hibát dob... ? (két napja megy nem megy)

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Egy technikai jellegû kérdésem lenne... az upload checkernél miért nem lehet beloggolni ?? az eddigi szokásos user/pass párost nem fogadja el, és 401es hibát dob... ? (két napja megy nem megy)
Nekem sem megy...

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Egy technikai jellegû kérdésem lenne... az upload checkernél miért nem lehet beloggolni ?? az eddigi szokásos user/pass párost nem fogadja el, és 401es hibát dob... ? (két napja megy nem megy)

Hat talan mert az anime:anime meglett szuntetve? ...
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
Hat talan mert az anime:anime meglett szuntetve? ...

Erre én is rájöttem... akkor egy újabb kérdés: Ésakkor hogy lehet elérni a már említett szolgáltatást ??

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Erre én is rájöttem... akkor egy újabb kérdés: Ésakkor hogy lehet elérni a már említett szolgáltatást ??

Elofizetsz?
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
Elofizetsz?

Tehát akkot egy mondattal kifejezve (amit az elsõ postban is megtehettél volna :D):
Bevontátok az upload checkert is az animeHQ nem publikus részébe... köszönöm, hogy megengedted kikövetkeztetni a választ ;) !!

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Tehát akkot egy mondattal kifejezve (amit az elsõ postban is megtehettél volna :D):
Bevontátok az upload checkert is az animeHQ nem publikus részébe... köszönöm, hogy megengedted kikövetkeztetni a választ ;) !!

Én nemvontam be semmit :)
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
Én nemvontam be semmit :)
A lényeg ugyan az... elõfizetõnek kell lenni, amennyiben szeretnénk "könnyeben" feltölteni, azaz tenni is valamit a közösségért, naphosszakat eltöltve a feltöltéssel... akkor ezek szerint leechelõket támogatod csak ?

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
A lényeg ugyan az... elõfizetõnek kell lenni, amennyiben szeretnénk "könnyeben" feltölteni, azaz tenni is valamit a közösségért, naphosszakat eltöltve a feltöltéssel... akkor ezek szerint leechelõket támogatod csak ?

Ezt most nemertem.
Mikozom van nekem ahhoz hogy ahqn vmi megvaltozott?
Es nemtudom miben segit az uc a feltoltesben...
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
Ezt most nemertem.
Mikozom van nekem ahhoz hogy ahqn vmi megvaltozott?
Es nemtudom miben segit az uc a feltoltesben...

Akkor mégegyszer, hamár nem érted:
Az ahq-n eddig közös volt az upload checker... gondolom, mivel a usteam-en is lehetett kerestetni, illetve listáztatni a felkerült dolgokat...
Ha az ahq-n ez megváltozott (most ezt a részt akkor felejtsük el), lesz a itt ilyen...
És el is értünk oda, hogy miben segít: Utána lehet bizonyos dolgoknak nézni, kerestetni lehet a szerveren, meg lehet egyes sorozatok létezésérõl meggyõzõdni, pontos helyét megtalálni, ezáltal a méretbõl adódóan következtetéseket levonni a minõséget illetõen, és kész tényekkel felvértezve nem feleslegesen kérdezgetni a Mik Kerültek/kerülnek fel-ben... némileg megkönnyíti az ember dolgát, ha nem kell imnden egyes könyvtárat átnyálazni, ha valamit keres a delikvens... de lehet, hogy csak én vagyok túl kényelmes :roleyes: .

Chronos

Tényleg, lesz valaha az Usteamnek is upload checker-je?:)
Csak érdeklődöm...;)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Akkor mégegyszer, hamár nem érted:
Az ahq-n eddig közös volt az upload checker... gondolom, mivel a usteam-en is lehetett kerestetni, illetve listáztatni a felkerült dolgokat...
Ha az ahq-n ez megváltozott (most ezt a részt akkor felejtsük el), lesz a itt ilyen...
És el is értünk oda, hogy miben segít: Utána lehet bizonyos dolgoknak nézni, kerestetni lehet a szerveren, meg lehet egyes sorozatok létezésérõl meggyõzõdni, pontos helyét megtalálni, ezáltal a méretbõl adódóan következtetéseket levonni a minõséget illetõen, és kész tényekkel felvértezve nem feleslegesen kérdezgetni a Mik Kerültek/kerülnek fel-ben... némileg megkönnyíti az ember dolgát, ha nem kell imnden egyes könyvtárat átnyálazni, ha valamit keres a delikvens... de lehet, hogy csak én vagyok túl kényelmes :roleyes: .

Amit most elmondtal ez mind a letolteshez kell :)
Szal most aztnem ertem ez itt hogy kapcsolodik a "leechelõket támogatod" hoz. Akkor ezekszerint teis leecher lennel ? :)
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
Amit most elmondtal ez mind a letolteshez kell :)
Szal most aztnem ertem ez itt hogy kapcsolodik a "leechelõket támogatod" hoz. Akkor ezekszerint teis leecher lennel ? :)

Akkor egyszerûbben, ha már ennyire érthetetlen:
Meg tudok keresni egy sorozatot és meg tudom nézni, milyen csapattól van fenn RIP, ha netán - tán találkoztam valamelyik elismert rippelõcsapat csatornáján rippel... így már csak 1 kérdést kell feltenni az említett topicban, és nem kell órákat el... tölteni a keresgéléssel... illetve meg tudom nézni, hogy fenn van - e egy sorozat, amivel összefutottam és van feelsleges sávszélességem éjjelente, hogy feltöltsem...

Ezekután nem értem, mit nem lehet érteni...

Shock12

QuoteOriginally posted by Chronos
Tényleg, lesz valaha az Usteamnek is upload checker-je?:)
Csak érdeklődöm...;)

CHRONOS

Implicite én is ezt próbálom kideríteni...

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Akkor egyszerûbben, ha már ennyire érthetetlen:
Meg tudok keresni egy sorozatot és meg tudom nézni, milyen csapattól van fenn RIP, ha netán - tán találkoztam valamelyik elismert rippelõcsapat csatornáján rippel... így már csak 1 kérdést kell feltenni az említett topicban, és nem kell órákat el... tölteni a keresgéléssel... illetve meg tudom nézni, hogy fenn van - e egy sorozat, amivel összefutottam és van feelsleges sávszélességem éjjelente, hogy feltöltsem...

Ezekután nem értem, mit nem lehet érteni...

Hat pl azt hogy 1 masik siteon megvaltozik vmi az hogy kapcsolodik ahhoz hogy en a leechereket tamogatom :P
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
Hat pl azt hogy 1 masik siteon megvaltozik vmi az hogy kapcsolodik ahhoz hogy en a leechereket tamogatom :P

Jó... ok... nem ezen van a lényeg, de ha ebbe kötsz bele, ám legyen: SEMMI

Ezek szerint az ilyen irányú együttmûködésetek megszûnt (elvégre semmi közöd nincs hozzá)... Mikor lesz KÜLÖN a USTEAMnek UPLOAD CHECKER-e ?! Remélem ez a kérdés már eléggé egyértelmû, és Chronos is rávilágított, korábban felismervén a probléma forrását...

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Jó... ok... nem ezen van a lényeg, de ha ebbe kötsz bele, ám legyen: SEMMI

Ezek szerint az ilyen irányú együttmûködésetek megszûnt (elvégre semmi közöd nincs hozzá)... Mikor lesz KÜLÖN a USTEAMnek UPLOAD CHECKER-e ?! Remélem ez a kérdés már eléggé egyértelmû, és Chronos is rávilágított, korábban felismervén a probléma forrását...

Enmeg arra lettem volna kivancsi hogy mikor esik le neked hogy csak ugratlak :P

[12:46:47] =<^zsozso^>= szegeny shock naon szenved
[12:46:48] =<^zsozso^>= ;)
[12:46:53] -<+Zodd>- látom
[12:46:59] =<^zsozso^>= kivancsi vagyok mikor esik le szegenynek
[12:47:00] =<^zsozso^>= ;)
[12:47:44] -<+Zodd>- még úgy 2-3 post

Mellesleg nemszunt meg semmifele eggyutmukodes nemtommiert kapta le einon az anime:anime-t gyanitom hogyha helyreallt a server akkor vissza.rakja :)
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso

kac... kac...
de a lényeg, hogy jót szórakoztunk, és én is odébb vagyok 10 post-al... megérte ;)

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
kac... kac...
de a lényeg, hogy jót szórakoztunk, és én is odébb vagyok 10 post-al... megérte ;)

De mellesleg nemtom mitkell ennyit szenvedni rajta :)
Fogod kersz accot es lathatod addigis /ezzel is tamogatva ahq "ujraeledeset"/
Death is the only redemption

Shock12

QuoteOriginally posted by zsozso
De mellesleg nemtom mitkell ennyit szenvedni rajta :)
Fogod kersz accot es lathatod addigis /ezzel is tamogatva ahq "ujraeledeset"/

Naigen... ez is igaz...  
Mámegin mit nem tudsz... de tudod mit (ezek szerint nem :D)... meghagylak tudatlanságodban ;) ...