Animékből készült/készülő filmek

Started by Touji, 2003-08-03, 15:03:31

Previous topic - Next topic

Ekuseru

QuoteDe sajnos a filmet amerikai színészek fogják játszani, vagyis ...
ez miért olyan biztos?
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
ez miért olyan biztos?
Mivel amerikaiak vették meg a film elkészítésének jogát, ezért nyilvánvalóan a színészek amerikaiak lesznek...;)
Persze ettõl függetlenül még rendezheti japán a filmet, de ez már más tészta...:D

CHRONOS

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Ekuseru
az alap probléma akkor is az lenne, hogy nem éppen japán.
tudom, lehet, hogy ez már volt párszor téma de akkor is japán szinészeknek és szinésznõknek kellene eljátszani és jó lenne ha  kihagynák a jpop sztárokat és idolokat.
:D

Leht, hogy hülye vagyok, de mi az az idol?:confused:

Drótmalac

Mégis mit gondolsz, mit szólna az US célközönség(mert ugye a filmek 90%-át nekik készítik), ha a városaik Japán arcokat ábrázoló plakátokkal lennének kitapétázva?
Amúgy meg van rá esély, hogy a kis Heri Kókler játtsza a fõszerepet, mert ugye befutott színész(=US közönség szereti), a régi szerepébõl meg hamarosan kinõ...
Mindazonáltal egetverõ baro*ság lenne, de ez a médiaipar. Mindent az amerikai népnek: Cirkuszt kenyeret, földet olajat!

Chronos

QuoteOriginally posted by Pharaoh
Leht, hogy hülye vagyok, de mi az az idol?:confused:
Idol = ideál, bálvány, imádott személy
vagy tévednék?

CHRONOS

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Chronos
Idol = ideál, bálvány, imádott személy
vagy tévednék?

CHRONOS

Nem tévedsz, én is úgy tudom, hogy az, de lehet, hogy mindketten rosszul tudjuk;)

Chronos

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Nem tévedsz, én is úgy tudom, hogy az, de lehet, hogy mindketten rosszul tudjuk;)
:lol:
Akkor lehet hogy a szótárban is rosszul van írva...:D :D :D

CHRONOS

Ekuseru

japánban az idol a hires lányokat/nõket jelenti általában énekesek, modellek (fõleg fürdõruha:D )
egy rakásnyi DVD-t (nem szexuális tartalmú :) ) és fotóalbumot lehet róluk kapni (állitólag az utcán még video/dvd automaták is vannak, azokból is csak úgy potyognak kifele )

QuoteMivel amerikaiak vették meg a film elkészítésének jogát, ezért nyilvánvalóan a színészek amerikaiak lesznek...

viszont a történet Anno-é (az is elképzelhetõ, hogy õ lesz a producer ) és ha akarja beleszólhat a történetbe ha valami nem tetszik
de én azért bizok a nép (rajongók) erejében és csak nem hagyják annyiban
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
viszont a történet Anno-é (az is elképzelhetõ, hogy õ lesz a producer ) és ha akarja beleszólhat a történetbe ha valami nem tetszik
de én azért bizok a nép (rajongók) erejében és csak nem hagyják annyiban
Így van... ;)
Bízzunk a rajongókban...:D (magunkban:p )

CHRONOS

emperor

Rajongók ide vagy oda, az ÉRDEK diktál. El kell adni a filmet, és ahhoz az kell, hogy minden egyes igénytelen, C kategóriás akció filmen élõ ********* elmenjen abba ******* moziba és megnézze a filmet, szóval a rajongók (azaz mi) hiába szólunk bele, b*sznak rá, hogy az igazi NGE fanok mit akarnak...
Loyalty Never Dies


    Chronos

    QuoteOriginally posted by emperor
    b*sznak rá, hogy az igazi NGE fanok mit akarnak...
    Sajnos ez igaz...:ejj:

    CHRONOS

    Ekuseru

    emperor:
    QuoteRajongók ide vagy oda, az ÉRDEK diktál. El kell adni a filmet, és ahhoz az kell, hogy minden egyes igénytelen, C kategóriás akció filmen élõ ********* elmenjen abba ******* moziba és megnézze a filmet, szóval a rajongók (azaz mi) hiába szólunk bele, b*sznak rá, hogy az igazi NGE fanok mit akarnak...

    ebben nincs igazad, mert ez a film már el van adva a nézőknek.;)
    gondolj csak ismét a StarWars-ra! Én nagy SW fan voltam, de az Episode I után kezdtem egyre nagyobbat csalódni George-ban.
    Lássuk be az első trilógia 10000000000000-szor jobb volt mint ez a két "izé" amit most készitettek.
    De mégsem volt bukás az ismertsége és a rajongók miatt.
    日本 - 中國 - 한국

    Rhyagelle

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Így van... ;)
    Bízzunk a rajongókban...:D (magunkban:p )

    CHRONOS

    Mint látszik az önbizalom lényeges :D De a tényleg Herry Kókler játsza majd, akkor szepukut követek el....
    May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

    emperor

    QuoteOriginally posted by Rhyagelle
    De a tényleg Herry Kókler játsza majd, akkor szepukut követek el....

    Én meg elõre megtervezett és különös kegyetlenséggel elkövetett emberõlést...

     :uzi: :morci: :gevumezs:

    Bár én osztom Vash the Stampede hozzáállását, de néha bizony kivételt kell tenni...:D
    Loyalty Never Dies


      emperor

      QuoteOriginally posted by Ekuseru
      emperor:
       

      ebben nincs igazad, mert ez a film már el van adva a nézőknek.;)
      gondolj csak ismét a StarWars-ra! Én nagy SW fan voltam, de az Episode I után kezdtem egyre nagyobbat csalódni George-ban.
      Lássuk be az első trilógia 10000000000000-szor jobb volt mint ez a két "izé" amit most készitettek.
      De mégsem volt bukás az ismertsége és a rajongók miatt.

      Én még mindig SW fan vagyok, de én jobban szeretem a könyveket, és tényleg, a régi trilógia utólérhetetlen, de az NGE közel sem olyan ismert és rajongott mint az SW, szóval az a film még nincs eladva...
      Loyalty Never Dies


        Ekuseru

        japán, németország, usa... min. 100 millió potenciális nézõ, talán ez elég lesz egy "rajongói filmhez"
        日本 - 中國 - 한국

        Drótmalac

        #46
        QuoteOriginally posted by emperor
        Én még mindig SW fan vagyok, de én jobban szeretem a könyveket, és tényleg, a régi trilógia utólérhetetlen, de az NGE közel sem olyan ismert és rajongott mint az SW, szóval az a film még nincs eladva...
        AZ SW egy más kategória, de tény hogy kishazánkban, az NGE nem ismert (bár ez inkább a retardált átlagnak köszönhetõ, akik akár a Grave of the Fireflies után is képesek kijelenteni, hogy a rajzfilmek gyerekeknek valók) Ez azért nem igaz sem az USA-ra, sem Németországra, sem Japánra. De japánon kívül az anime csupán egy vékony rajongói réteg számára az, ami. Ez elég soványka, ahoz, hogy a rajongók szavát figyelembe vegyék.
        Ami az SW-t illeti, az elsõ két epizódban egy jelenet teszett: Amikor a klónhadsereg felmasírozik a szállítóhajókra(amelyeknek formája nyílhegy alakú!), miközben nagy jövõ elé nézõ Palpatine császár elégedetten mosolyog és a birodalmi induló szól. :hopp:

        emperor

        QuoteOriginally posted by Ekuseru
        japán, németország, usa... min. 100 millió potenciális nézõ, talán ez elég lesz egy "rajongói filmhez"

        De ha eltudják érni, hogy legyen 200 millió néző azzal, hogy könnyebben emészthető filmet csinálnak, akkor inkább azt csinálják. Pénz beszél, a rajongó meg sírhat, senkit sem érdekel.
         :ejj:
        Loyalty Never Dies


          emperor

          QuoteOriginally posted by Drótmalac
          .
          Ami az SW-t illeti, az elsõ két epizódban egy jelenet teszett: Amikor a klónhadsereg felmasírozik a szállítóhajókra(amelyeknek formája nyílhegy alakú!), miközben nagy jövõ elé nézõ Palpatine császár elégedetten mosolyog és a birodalmi induló szól. :hopp:

          Az volt a legnagyobb jelenet, igazad van.:hopp:
          Long live the Emperor! (asszem így mondták valamelyik filmben;) )
          Loyalty Never Dies


            Drótmalac

            QuoteOriginally posted by emperor
            Az volt a legnagyobb jelenet, igazad van.:hopp:
            Long live the Emperor! (asszem így mondták valamelyik filmben;) )
            Mért van mindenkinek ekkor a affinitás a gonoszhoz?:D
            Mert a gonosz az JÓ (gyenge szóvicc):p

            emperor

            QuoteOriginally posted by Drótmalac
            Mért van mindenkinek ekkor a affinitás a gonoszhoz?:D
            Mert a gonosz az JÓ (gyenge szóvicc):p

            Meg most öszintén, te küzdenél a Lázadók oldalá egy megszervezett, erõs és hatalmas birodalom hadserege ellen? Meg mi nézett ki jobban, a rohamosztagosok és a csillagrombolók, vagy a lázadók cuccai?;)
            Meg eleve, Palpatine-nél nagyobb arc ember szerintem a világon nincs:D
            Loyalty Never Dies


              Drótmalac

              QuoteOriginally posted by emperor
              Meg most öszintén, te küzdenél a Lázadók oldalá egy megszervezett, erõs és hatalmas birodalom hadserege ellen? Meg mi nézett ki jobban, a rohamosztagosok és a csillagrombolók, vagy a lázadók cuccai?;)
              Meg eleve, Palpatine-nél nagyobb arc ember szerintem a világon nincs:D

              Én biztosan a birodalom oldalán küzdenék, és a lázadók gagyi játékűrhajói nem ellenfeleka Birodalom csillagrommbolói ellenében. A rohamosztagosok meg szőröstül megeszik a lázadókat nyílt ütközetben.
              Arról nem is beszélve hogy ha olvasood a filmek utáni SW történeteket, az első ami feltűnik: nincs birodalom, nincs se rend, se nyugalom, se közbiztonság, csak az a qr*a nagy szabadság az van.
              Palpatine a legnagyobb (ehez arc kell, amit végigdarált az 1-2. ep-ban)
              Azért kíváncsi leszek, az NGE film is szert tesz-e ilyen fanatikus rajongótáborra (mert az azt jelentené, hogy jó film lesz)

              Ekuseru

              hát nem tudom...
              azért jobb halált is el tudok képzelni mint, hogy felrobanok a Halálcsillaggal együtt miközben heggesztem a vasat :D
              日本 - 中國 - 한국

              emperor

              QuoteOriginally posted by Drótmalac
              Én biztosan a birodalom oldalán küzdenék, és a lázadók gagyi játékűrhajói nem ellenfeleka Birodalom csillagrommbolói ellenében. A rohamosztagosok meg szőröstül megeszik a lázadókat nyílt ütközetben.
              Arról nem is beszélve hogy ha olvasood a filmek utáni SW történeteket, az első ami feltűnik: nincs birodalom, nincs se rend, se nyugalom, se közbiztonság, csak az a qr*a nagy szabadság az van.
              Palpatine a legnagyobb (ehez arc kell, amit végigdarált az 1-2. ep-ban)
               


              Nekünk egyezik a véleményünk barátom!:appl: :tezsvir:

              Ekuseru: Palpatine császár :hail:  akkor még korántsem halt meg:ejnye:

              Az NGE-nek, az IGAZInak megvan a rajongótábora!:gevumezs:
              Loyalty Never Dies


                Chronos

                QuoteOriginally posted by emperor
                Az NGE-nek, az IGAZInak megvan a rajongótábora!:gevumezs:
                Itt vagyunk... :tezsvir:

                CHRONOS

                emperor

                QuoteOriginally posted by Chronos
                Itt vagyunk... :tezsvir:

                CHRONOS

                Úgy mondanám, itt IS!:hopp:
                Szerencsére sokan vagyunk!;) :)
                Loyalty Never Dies


                  Drótmalac

                  QuoteOriginally posted by emperor
                  Úgy mondanám, itt IS!:hopp:
                  Szerencsére sokan vagyunk!;) :)
                  ...de még mindig nem vagyunk elegen;)

                  emperor

                  QuoteOriginally posted by Drótmalac
                  ...de még mindig nem vagyunk elegen;)

                  Mindenki hozzon magával...:D
                  Loyalty Never Dies


                    Chronos

                    QuoteOriginally posted by emperor
                    Mindenki hozzon magával...:D
                    :lol: :rotflol: :lul: !!

                    CHRONOS

                    Drótmalac

                    Kicsit behalt ez a téma...
                    Valaki tud valami újjat az EVA filmrõl?