ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Itachi

Újabb jó hentai t ajánlanak a "műkedvelőknek"....Címe: Inmoral Sisters...Nagyon jóóóóóó..;) :p :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

Teacher's Pet :p
Countdown - Akira
(+WordsWorth, Bible Black, Mezzo Forte, Kite - bár ebből az uncutot nem szeretem... +Fake, de ez yaoi :p :D)
az Angel of Darkness első része se rossz, de a többi már uncsi...

Itachi

Igen a Teachers Pet aranyos,de nekem nem nagyon jött be...Akkor már inkább egy New Angel(bár a minősége kritikán aluli,jó nem olyan tré mint az End of Summer de elég rossz)vagy mondjuk a Heat for all season is aranyos és a minősége is jó meg nem annyira light os..;) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Na és a mai ajánlatom ugyancsak egy aranyos hentai,minek címe Koihime.Bárkinek ajánlom,minden láccik benne ,de nem durva és még története is van ám..;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Na és a mai ajánlatom ugyancsak egy aranyos hentai,minek címe Koihime.Bárkinek ajánlom,minden láccik benne ,de nem durva és még története is van ám..;) :zen:
az nem az amikor egy srác valami istenek falujában nő fel és az összes játszótársa bele van zúgva? :confused:

Saori

QuoteOriginally posted by Angel
az nem az amikor egy srác valami istenek falujában nő fel és az összes játszótársa bele van zúgva? :confused:

Hai..az az..az tényleg aranyos^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Hai..az az..az tényleg aranyos^^
Lám,lám a műértő.. :rolleyes: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

:eek: Na de hölgyeim! Há miket néznek önök? :rolleyes: :D

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:eek: Na de hölgyeim! Há miket néznek önök? :rolleyes: :D
Ezt akkor mondanám ha a Bibleblack ben volnának szakavatottak..Az imént felsoroltak amolyan mesefilmek a BibleB. hez képest..Másrészt ők úgyanúgy emberek mint te..(gondolom legalább is..:rolleyes: :p  ):zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ezt akkor mondanám ha a Bibleblack ben volnának szakavatottak..Az imént felsoroltak amolyan mesefilmek a BibleB. hez képest..Másrészt ők úgyanúgy emberek mint te..(gondolom legalább is..:rolleyes: :p  ):zen:

Nana, azért mégsem kéne az emberi fajt ilyen mértékben sértegetni. :hehe: Amúgy valamelyik hölgy fórumozó ha jól emlékszem, a BB-ben is jártas. ;)

Itachi

Mindkettőjük ismeri de nem rajonganak érte túlságosan..:p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Mindkettőjük ismeri de nem rajonganak érte túlságosan..:p :zen:
ezt kikérem magamnak >:P a Bible Black igenis az egyik legjobb.
de a másik kedvenc akkor is a WordsWorth :)

Itachi

QuoteOriginally posted by Angel
ezt kikérem magamnak >:P a Bible Black igenis az egyik legjobb.
de a másik kedvenc akkor is a WordsWorth :)
Hopp igaz csak Saori nem szereti..:rolleyes:  Elnézést tévedtem de nagyot..:lame: Suman,suman..:p :zen: (egyébként tényleg a legjobb..:kiraly:  )
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

QuoteOriginally posted by Lorenor
Lám,lám a műértő.. :rolleyes: :p :zen:

Vajh kitől tanulhatta el? :confused: Öhhmm...mi szösz?? Én vagyok itt azz egyetlen, akinek nincs semmi hentai??? Híjnye, elég nagy hiányosságaim vannak, úgy nézem.... bepótoljam, vagy ne pótoljam? :rolleyes: Ouuuuuuu......
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

QuoteOriginally posted by Soridan
Vajh kitől tanulhatta el? :confused: Öhhmm...mi szösz?? Én vagyok itt azz egyetlen, akinek nincs semmi hentai??? Híjnye, elég nagy hiányosságaim vannak, úgy nézem.... bepótoljam, vagy ne pótoljam? :rolleyes: Ouuuuuuu......
Nem árt a sokoldalú műveltség... :rolleyes: ;) :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nem árt a sokoldalú műveltség... :rolleyes: ;) :bsd: :zen:

Öhh....na most bevalljam, vagy ne valljam? :o Hehh, mangában volt már, de én abszolút műveletlen vagyok ...azt azért tudom, hogy Bible Blacktől messze meneküljek ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hopp igaz csak Saori nem szereti..:rolleyes:  Elnézést tévedtem de nagyot..:lame: Suman,suman..:p :zen: (egyébként tényleg a legjobb..:kiraly:  )

Jól emléxel ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
Vajh kitől tanulhatta el? :confused:

...Senkitől ;) :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Soridan
Öhh....na most bevalljam, vagy ne valljam? :o Hehh, mangában volt már, de én abszolút műveletlen vagyok ...azt azért tudom, hogy Bible Blacktől messze meneküljek ;)
Annyira nem durva mint amennyire a híre mondja... :p  Amitől tényleg tartsd magad távol az a NightShift Nurse...Na az tényleg DURVA..:eek:  Nagyon perverz hangulatban kell ahoz az ember legyen ,hogy azt még élvezze is...:rolleyes: :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Annyira nem durva mint amennyire a híre mondja... :p  Amitől tényleg tartsd magad távol az a NightShift Nurse...Na az tényleg DURVA..:eek:  Nagyon perverz hangulatban kell ahoz az ember legyen ,hogy azt még élvezze is...:rolleyes: :bsd: :zen:

Ezt a figyelmeztetésed én is szem előtt tartom asszem ;)
Bible Back..nahát végülis ahhoz a Doki mittudomén milyn mangához képest tényleg semmi :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Ezt a figyelmeztetésed én is szem előtt tartom asszem ;)
Bible Back..nahát végülis ahhoz a Doki mittudomén milyn mangához képest tényleg semmi :p
Doki Doki Ryouki Zukan egész pontosan.. :rolleyes: :D :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Doki Doki Ryouki Zukan egész pontosan.. :rolleyes: :D :D :zen:

Nekem aztán 8..2 lap bőven shock volt belőle :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Nekem aztán 8..2 lap bőven shock volt belőle :D
Igen vannak benne rendesen gyomorforgató részek ,de örüljünk,hogy animált verziója nincs (bár ahogy magamat ismerem elég elvetemült volnék ,hogy még azt is beszerezzem és megnézzem... :rolleyes: :bsd: :p  ):zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Arra a nevezetes mangára én is ráakadtam Roshinál, és hát izéééé... nem tudtam végignézni, mert szó szerint kirázott tőle a hideg...:confused:
Lehet hogy nem az én kardmániás viráglelkemnek való az ilyesmi...:rolleyes:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

Én is kardmániás vagyok de annyira nincs viráglelkem mind neked ezekszerint....:rolleyes: :bsd: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Hát lehet. A szanaszét csonkolt kislányok valahogy nem tartoznak a nőidáljaim közé... :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

QuoteOriginally posted by Tiaro
Arra a nevezetes mangára én is ráakadtam Roshinál, és hát izéééé... nem tudtam végignézni, mert szó szerint kirázott tőle a hideg...:confused:
Lehet hogy nem az én kardmániás viráglelkemnek való az ilyesmi...:rolleyes:

Öhh...ha most vállalom a kockázatot, hogy újra évekig pszichológushoz járok emiatt, akkor fel tudom idézni emlékeimben, hogy két oldalt én is láttam belőle....:)
Semmi köze a kardmániához :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

iko

QuoteOriginally posted by Soridan
Öhh...ha most vállalom a kockázatot, hogy újra évekig pszichológushoz járok emiatt, akkor fel tudom idézni emlékeimben, hogy két oldalt én is láttam belőle....:)
Semmi köze a kardmániához :)

hát én végig néztem. és nincs szükség pszihologusra... Ez olyan szörnyű hogy már jó :D mert miközben nézed úgyis tudod hogy kitalacio és hát nagy az isten állatkertje :rolleyes:

amugy a teddy mackós aranyos :hopp:
kár hogy nem értem... :ejj:

Itachi

QuoteOriginally posted by iko
hát én végig néztem. és nincs szükség pszihologusra... Ez olyan szörnyű hogy már jó :D mert miközben nézed úgyis tudod hogy kitalacio és hát nagy az isten állatkertje :rolleyes:

amugy a teddy mackós aranyos :hopp:
kár hogy nem értem... :ejj:
Nekem ha már kedvencről van szó akkor a csonkolós az..Haláli..:rolleyes: :bsd: :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

iko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nekem ha már kedvencről van szó akkor a csonkolós az..Haláli..:rolleyes: :bsd: :D :zen:

Melyik? A iskolás lány vagy a cselédlány? vagy a hiperaktiv ovisok ? (ekkor értettem hogy kés, olló gyerek kezébe nem való:D )

:zen: