Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Chronos segítesz YYH-t szedni javítás célzatából?
Nekem már a 6-7 jön le.
anime-mx :confused:
Oké...
Te szedd le mondjuk 8-ig, én meg 9 - 12-ig + többi...

CHRONOS

Zodd

QuoteOriginally posted by Chronos
Oké...
Te szedd le mondjuk 8-ig, én meg 9 - 12-ig + többi...

CHRONOS
Okés én is valahogy így gondoltm kösz :D
:bsd:

faxmactor

QuoteOriginally posted by zsozso
Lehet nemartana elolvasni a manualt es esetleg felrakni az oggot meg a vorbist mielott beforditjatok az mplayert ...
De egyébként az elöre fordított csomagokkal is müködik (én Mandrake-en próbáltam) - már ha sikerül feltelepíteni a keresztfüggöségektöl :rolleyes:
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Zodd

Zsozso nem tudnál nekem az nvCRC vel csinálni request filet? A zidrav ezeket nem tudja megoldani. :confused:
:bsd:

zsozso

QuoteOriginally posted by Zodd
Zsozso nem tudnál nekem az nvCRC vel csinálni request filet? A zidrav ezeket nem tudja megoldani. :confused:

Az sajnos nincsen unixokra(win*** only).
Death is the only redemption

Zodd

Kipróbáltam és mindegy a nvCRC se tudja ezt a problémát megoldani :bsd:

Na akkor a 06 már fent van a 7-8 meg most megy felfelé.
A 29 re meg most várok
:bsd:

Zodd

Chronos mennyit szedtél már le?:confused:
:bsd:

Che

zsozso vagy chronos :

srácok van még valahol fent olyan NGE amire nincs égetve felirat és japán a hang (esetleg  AC3?)

kösz

TurboK

zsozso, Ogg = Vorbis. Az a full neve hogy Ogg Vorbis egyébként.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by TurboK
zsozso, Ogg = Vorbis. Az a full neve hogy Ogg Vorbis egyébként.

Legyelszives nezz utanna mielott hulyesegeket beszelnel.
Death is the only redemption

Che

zsozso : 3 postal feljebb olvass :D

zsozso

QuoteOriginally posted by Che
zsozso : 3 postal feljebb olvass :D

Ha nekem lett volna mar valaszoltam volna.
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Chronos mennyit szedtél már le?:confused:
Hát...ööööö...szal az van, hogy még nem szedtem le egyet sem...:rolleyes:
Túlságosan elfoglalt vagyok mostanában, de holnap leszedem őket ha kell...:)

CHRONOS

Zodd

QuoteOriginally posted by Chronos
Hát...ööööö...szal az van, hogy még nem szedtem le egyet sem...:rolleyes:
Túlságosan elfoglalt vagyok mostanában, de holnap leszedem őket ha kell...:)

CHRONOS
Akkor a 11-12 már ne kezd el. a töbi jöhet a YYH bot ról érdemes előbb majd a Dez013.
:bsd:

Zelgadis

A Gundam Wing már megint megállt? .... Már elég rég óta a 28 ig van meg normális minőségben (ami naccerű mert én pont a 27. részig néztem végig abban a rettentő fog minőségű asf ben...:rolleyes: ) Ugye lesz majd még folytatva? :(

Venom

Mikor találkozatatok hibával a YYH-ban? Én lehúztam 1-től 20-ig kb egy hete, és tökéletesen tudtam nézni mindet. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Zodd

QuoteOriginally posted by Venom
Mikor találkozatatok hibával a YYH-ban? Én lehúztam 1-től 20-ig kb egy hete, és tökéletesen tudtam nézni mindet. :)

Venom
Lehet le tudod játszani, de valamiért a crc egyáltalán nem stimmel.  Nekem is lejátszotta egyébként. :D
Chronos hol tartasz :?
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Lehet le tudod játszani, de valamiért a crc egyáltalán nem stimmel.  Nekem is lejátszotta egyébként. :D
Chronos hol tartasz :?
10-eshez mindjárt felteszem a patch-et...:)
Sajnos ma router config miatt egy darabig nem lesz netem...:(

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by Chronos
10-eshez mindjárt felteszem a patch-et...:)
Illetve nem, mert most jutott eszembe, hogy 6 - 12-ig [AX]-es ripeket raktam fel, és ezek [anime-mx]-es ripek...:)
Ezért más a crc...:p
Szal majd fel kell tölteni újra őket...:rolleyes: (mármint az AX-eseket lecserélni MXre)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Illetve nem, mert most jutott eszembe, hogy 6 - 12-ig [AX]-es ripeket raktam fel, és ezek [anime-mx]-es ripek...:)
Ezért más a crc...:p
Szal majd fel kell tölteni újra őket...:rolleyes: (mármint az AX-eseket lecserélni MXre)

CHRONOS

EHHHHHH ezt jelolnotok kellett volna vhol nem?_? ........
Death is the only redemption

Zelmor

Eléggé elburjánzott manapság a hibás feltöltések száma, nem?

deyo

A Baka-updates-en találtam bt-s fájlokat az AnimeOne-os kiadásból egészen a 9. részig... azt szeretném kérdezni, hogy vki szedi-e le? Ha nem leszedem én, ha igen akkor esetleg megoszthatjuk, hogy ki melyiket szedi le:-)))

roderick

A hibás .hack//SIGN részekhez vannak .cdt fájlok? ?ert nem találom ?ket.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
A hibás .hack//SIGN részekhez vannak .cdt fájlok? ?ert nem találom ?ket.

Kész.
Death is the only redemption


Shock12

#1825
Nemtudom, Zsoék mit szólnak hozzá, de ha AnimeOne féle, akkor nem lesz ellene kivetésük, IMHO töltsed... ha végig megcsinálják a sorozatot, és jobb lesz a minõsége annál, amit töltök, akkor majd én is leszedem innen :D (nemkell IRCen szórakozni...).

Megjegyzés: A Chrno Crusade 4. részénél a Kraze által kiadott verzió rettenetesen rossz minõségû... borzadály... nem Proofolta náluk senki ?!?! (crc jó...)

Megjegyzés 2: A Galaxy Railways 5., 6. részének Live-Evil-AnimeOne verziója érdekes, minden lejátszóm elhányta magát (hibajelzés nélkül elszállt... MPC-tõl a vPlayeren keresztül a PowerDVDn át minden), a mPlayer lejátszotta jól... érdekes... ezt sem ellenõrizték kiadás elõtt ??!!? (crc itt is OK...)
A lejátszási problémát megoldotta, hogy egyszer elindítottam a Windows Media Prayer-ben (automatikus codec-letõltés ?!?! :confused: )

deyo

QuoteOriginally posted by Shock12
Nemtudom, Zsoék mit szólnak hozzá, de ha AnimeOne féle, akkor nem lesz ellene kivetésük, IMHO töltsed... ha végig megcsinálják a sorozatot, és jobb lesz a minõsége annál, amit töltök, akkor majd én is leszedem innen :D (nemkell IRCen szórakozni...).
Hát ha ilyen bizonytalan a dolog akkor inkább várok még biztosra mondják... csak azért gondoltam, hogy kell, mert fennvan az első 3 rész aone változatban:-)))

Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Hát ha ilyen bizonytalan a dolog akkor inkább várok még biztosra mondják... csak azért gondoltam, hogy kell, mert fennvan az első 3 rész aone változatban:-)))

Biztos, hogy kell, hiszen Zsozsó is ezt írta az elõzõ oldalon. ;)

deyo

#1828
QuoteOriginally posted by Shock12
Biztos, hogy kell, hiszen Zsozsó is ezt írta az elõzõ oldalon. ;)
Akkor tolom is fel:-))
Nem rossz ez a 800Kb-os átlagsebesség...:-)))

Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Akkor tolom is fel:-))
Nem rossz ez a 800Kb-os átlagsebesség...:-)))
Ok.
Koleszosságnak definitíve elõnye... én inkáb preferálom az otthon nyugalmát :) .