Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

deyo

QuoteOriginally posted by McDouglas
Nem, ahogy fentebb irtam, savszeelssegbol meg van (3-4 megabyte meg szabad csucsidoben is), a szuk keresztmetszett a vinyok, es a sok kapcsolat.

Tehat ha van gyorsabb kapcsoaltod, akkor hasznald a highspeed accot. (user: highspeed, pass:emailod) Ezzel is rovidebb ideig terheled a vinyokat.
Valóban... kicsit félreértettem a dolgot... ennek oka a köv. részlet: akkor a problemak mindenkeppen limitalasokkal oldhatoak csak meg (elsosorban savszelesseg)
Asszem így sokkal hamarabb megtelik a vinyó... de nem baj...:-))))
Amúgy nekem 550 és 700 KB között ingadozik a sebesség:-)))

dizzy

QuoteOriginally posted by McDouglas
Nem, ahogy fentebb irtam, savszeelssegbol meg van (3-4 megabyte meg szabad csucsidoben is), a szuk keresztmetszett a vinyok, es a sok kapcsolat.

Tehat ha van gyorsabb kapcsoaltod, akkor hasznald a highspeed accot. (user: highspeed, pass:emailod) Ezzel is rovidebb ideig terheled a vinyokat.

wow, köszi az info-t, tök jó, hogy így szaggat
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

blash



Chrno Crusade @ ANIDB.net



jol lattam, hogy nincs fenn Chrno Crusade?

ha vki a feltoltesere szanja el magat, akkor en csak javasolni tudom a cG, aka chronoGen fele fansub-ot. Qva jo karaoke, eltalalt fonttype

blash

OFF


QuoteOriginally posted by Trivi
[...] Legfeljebb, ha meglesz a wlan kártya, akkor a K épület aulájából, vagy az I épületbol (és nemsokára az E-bol is).

o_O

mi van?? Miota van ilyen?  Vmi linket, vagy vmi infot, plz...
[gondolom a BME-rol beszelsz...]

ooo, lehet, hogy tobbet kene bejarnom :D

faxmactor

QuoteOriginally posted by Chronos
Nos, [MX] encodeokból bármi jöhet, de leginkább a legújabb encodeok:

-Witch Hunter Robin

Tudom elég sok, de ezek mind minőségi encodeok, és ha 3-4 ember összefog, akkor kb. 2 hónap alatt lejöhet az összes...;) (Illetve nagy részük már fent is van CHRONOS
Chronos! Azt hittem, ezt megbeszeltuk!  :confused: :mad:

Shock12: a Robint, ha minden igaz en vallatam be.
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Shock12

QuoteOriginally posted by faxmactor
Chronos! Azt hittem, ezt megbeszeltuk!  :confused: :mad:

Shock12: a Robint, ha minden igaz en vallatam be.
Jah, Ok... no problem.

Blash:  A Chrno-t csinálja az aone is.... szerintem csak az fog felkerülni...

faxmactor

QuoteOriginally posted by Shock12
Jah, Ok... no problem.

Blash:  A Chrno-t csinálja az aone is.... szerintem csak az fog felkerülni...
OK.

Ja: szerintem a ChronoGen fansubja eleg penge.
Nem erdemes csak nev alapjan ragaszkodni egy-egy csoporthoz (mert a végén Axelero elofizetokent vegzed :hehe: ), érdemes megnézni az eredmenyt is. (mondjuk az AnimeOne azert valljuk be, elég jol cseng ;)

Nálam mar megvannak a meglevo reszek [cG] Chrno Crusade reszek. A fentiek alapján feltolthetem, es meg lehet sasolni. :D
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

ignus

Valakinek megvannak a Chobits hiányzó részeinek ogm-es változatai? Ha Zsozso is beleegyezik, jó lenne ha valaki feltöltené! : Köszi
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by faxmactor
Ja: szerintem a ChronoGen fansubja eleg penge.
Nem erdemes csak nev alapjan ragaszkodni egy-egy csoporthoz (mert a végén Axelero elofizetokent vegzed :hehe: ), érdemes megnézni az eredmenyt is. (mondjuk az AnimeOne azert valljuk be, elég jol cseng ;)
Zsozsóé a végszó. ;)

zsozso

QuoteOriginally posted by emperor
Még mindig az a kérdésem, hogy ami a Macross II-ből megvan, mehet-e fől?

Meg hamarosan meglesz a Gunslinger Girl 11. és lehet hogy a 10. része, ha más nem teszi, én föltöltöm, ha Zsozsonak nincs ellenvetése.:)

A macrosst feltoltheted a gg mar fentvan.
Death is the only redemption

Cobra

Chrono Crusade-et láttam AHQ-n
Hide and fear, Cobra Commander is here !

faxmactor

QuoteOriginally posted by Cobra
Chrono Crusade-et láttam AHQ-n
Igaz, latom. Ha ott mar fenn van, akkor inkabb keruljuk a duplazast.
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

StabWest

Case lapjáról leszedhető az új Nookicky album. Érdemes meghallgatni.

Chronos

QuoteOriginally posted by faxmactor
Chronos! Azt hittem, ezt megbeszeltuk!  :confused: :mad:

Shock12: a Robint, ha minden igaz en vallatam be.
Egye-fene, legyen ahogy akarod, ha ennyire ragaszkodsz a zx-hez, hát legyen...:)
Szerencsére a ZXes és az MXes verzió között nem volt jelentős a különbség...

CHRONOS

faxmactor

#2384
QuoteOriginally posted by Chronos
Egye-fene, legyen ahogy akarod, ha ennyire ragaszkodsz a zx-hez, hát legyen...:)
Szerencsére a ZXes és az MXes verzió között nem volt jelentős a különbség...
CHRONOS
Hm, teszteltel, rajta vagyok-e meg az ugyon? :D (nem szep dolog, ejnye) Megbeszeltuk korabban, hogy nincs kifogasod a [ZX] WHR ellen (ami szerintem, mint tudod, bizonyos szempontokbol elonyosebb), es mehet ez fel (most inkabb ugorjuk at a "ki ragaszkodik jobban mihez, miert" temat, mert megint torolnod kell a fel topikot :hopp: )
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Che

faxmactor lécci ird meg emailben hogy honnan szedhetem én is a robint és akkor segitek. mondd meddig töltöd te meddig én. kedvenc sorozatom és kivételesen nem olyan hulla**** az angol mint más sorozatokban. na irj egy emailt hogy mi legyen meg lécci ird meg honnan tudom szedni. kösz

Chronos

QuoteOriginally posted by faxmactor
Hm, teszteltel, rajta vagyok-e meg az ugyon? :D (nem szep dolog, ejnye) Megbeszeltuk korabban, hogy nincs kifogasod a [ZX] WHR ellen (ami szerintem, mint tudod, bizonyos szempontokbol elonyosebb), es mehet ez fel (most inkabb ugorjuk at a "ki ragaszkodik jobban mihez, miert" temat, mert megint torolnod kell a fel topikot :hopp: )
Hát egy darabig tényleg nem adtál életjelet...:)
ZX-es pedig nyugodtan mehet fel...;)

CHRONOS

Moloko

#2387
feltöltöttem a memoriest . mindenkinek ajánlom figyelmébe, mielőtt megnézné a belőle készült klipet ami már régebb óta fent van ftp-n... mind2 nagyon jó egyébként.

Shock12

Nah... a második kiadott LE részbõl még van letöltenivaló, aztán felkerül az is... lassan a kraze-es lecserélõdik majd az mx-es Rip-ekre... Akkor fog felkerülni a Rah 17-18. része is !

faxmactor

QuoteOriginally posted by Shock12
Nah... a második kiadott LE részbõl még van letöltenivaló, aztán felkerül az is... lassan a kraze-es lecserélõdik majd az mx-es Rip-ekre...
Bah, így nem volt sok értelme feltölteni az AniKraze Exile-t... Erre a két hónapra... elég lett volna egyszerüen kiegészíteni a az Inf-AF-F subot, ahogy eredetileg akartam  :(
Öszintén szólva sajnálom, hogy a manapság kijött, meglehetösen jó minöségü fansubok is lecserélödnek "személyiség nélküli" egyen-ripekre (itt most nem arra gondolok, hogy a szerver nevét lassan MXTeamre lehetne változtatni :hehe: , hanem úgy általában a ripekre.)
Igy mar azt vettem eszre magamon, hogy ahelyett, hogy felfele toltenek, azzal foglalkozok, hogy beszerezzek minel tobb dolgot, ami _meg_ fansubban elerheto.

Persze azert nem hanyagolom teljesen a feltoltest sem: megy felfele az HQ, AC3 hangu, softsubos Initial D :D (egyelore csak a First Stage, mert ennak az angol subjaival leszek kesz (konvertalas :-| ) Koreaban rippeltek valahol es nincs hozza csak koreai felirat ;)  )
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Che

QuoteOriginally posted by faxmactor
Hm, teszteltel, rajta vagyok-e meg az ugyon? :D (nem szep dolog, ejnye) Megbeszeltuk korabban, hogy nincs kifogasod a [ZX] WHR ellen

olvasd már el légyszi faxmactor amit irtam vagy 6-7 postal feljebb... kösz :)

Chronos

QuoteOriginally posted by faxmactor
Öszintén szólva sajnálom, hogy a manapság kijött, meglehetösen jó minöségü fansubok is lecserélödnek "személyiség nélküli" egyen-ripekre (itt most nem arra gondolok, hogy a szerver nevét lassan MXTeamre lehetne változtatni :hehe: , hanem úgy általában a ripekre.)
Hmm... kövezzetek meg, de ez most gyanúsan egy flame post volt szerintem... :D

CHRONOS

Shock12

QuoteOriginally posted by Chronos
Hmm... kövezzetek meg, de ez most gyanúsan egy flame post volt szerintem... :D

CHRONOS
az...

(=> no kövezés...)

ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

faxmactor

QuoteOriginally posted by Chronos
Hmm... kövezzetek meg, de ez most gyanúsan egy flame post volt szerintem... :D
CHRONOS
Reszemrol beszallok egy kisebb ifanyi adaggal :D :D Ha most erre barmit (mast) is irnek, az mar az lenne, es az moderator elleneben nem tanacsos :hopp:
Mas reszrol fenntartom, de tisztaban vagyok vele, hogy ha a velemenyemmel kisebbsegben vagyok, az az en problemam. Mar pedig ugy tunik az uploaderek kozott ez a helyzet. De fel lehetne tenni mondjuk egy pollt, hogy a HQ fansub vs. riprol mi a velemnye az atlagos (huh, az meg ki? ;) ) nezonek. Nem varok megvaltast tole, de azert erdekelne. Zsozso, megoldhato esetleg egy ilyen poll?
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

blash

#2395
QuoteOriginally posted by Che
faxmactor lécci ird meg emailben hogy honnan szedhetem én is a robint és akkor segitek. mondd meddig töltöd te meddig én. kedvenc sorozatom és kivételesen nem olyan hulla**** az angol mint más sorozatokban. na irj egy emailt hogy mi legyen meg lécci ird meg honnan tudom szedni.

 

Witch Hunter Robin (2002)  @ ANIDB.net


 de me'g csak ot reszt rippelt [dvd, nem a teve...] le minden csapat, kiveve az MX, akik mar 9-nel tartanak... o_O Szoval, nem tudom, hogy mit is akarsz beszerezni, me'g most ;) Hisz az elso ot resz mar fenn van...

 netalan, ha ZX kiadvanyokra vagysz, akkor:

 Zhentarim DivX is a group created for the purpose of spreading the popularity of high quality anime. We encode anime from dvds to the highest possible standards, and serve them in our IRC channel. We also enjoy chatting about other subjects, role playing, computer gaming, and the like. So we're not purely anime minded.

 The channel is #zhentarim on irc.chatsociety.net. The key is currently z3nt4r1m


 ZX IRC Guide 1.1


 [szerk]


 hehe, softsub-os karaoke [VSFilter-rel], MKV-ba agyazva es ugy konfigolva a Zoomplayer, hogy ne legyen kerete   :cool: Es a kis short panties hatterkepben is gyonyorkodhetsz   :cool:
 
 nem art, ha telepitve van Anime Ace font

zsozso

QuoteOriginally posted by faxmactor
Reszemrol beszallok egy kisebb ifanyi adaggal :D :D Ha most erre barmit (mast) is irnek, az mar az lenne, es az moderator elleneben nem tanacsos :hopp:
Mas reszrol fenntartom, de tisztaban vagyok vele, hogy ha a velemenyemmel kisebbsegben vagyok, az az en problemam. Mar pedig ugy tunik az uploaderek kozott ez a helyzet. De fel lehetne tenni mondjuk egy pollt, hogy a HQ fansub vs. riprol mi a velemnye az atlagos (huh, az meg ki? ;) ) nezonek. Nem varok megvaltast tole, de azert erdekelne. Zsozso, megoldhato esetleg egy ilyen poll?

Hat csinalj 1 ilyen pollt :)
Death is the only redemption

MacKenzie

Látom pénteken felkerült a Naruto 70. része. Sajnos két lejátszóval is meg akartam nézni de mindkettő 17':28''-nél elszáll (az epízód hossza 23':14'' a scroll bar szerint). Velem van a gond?
Nothing Personal... Kid.

Majin

feltudnátok megint rakni a gto összes részét?

Chronos

QuoteOriginally posted by Majin
feltudnátok megint rakni a gto összes részét?

CWD Great Teacher Onizuka
250 CWD command successful.
PWD
257 "/Anime/Great Teacher Onizuka" is current directory.
PASV
227 Entering Passive Mode (193,202,89,3,226,204).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
226 Transfer complete.

Open your eyes...:D

CHRONOS