Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

zsozso

Death is the only redemption

Venom

QuoteOriginally posted by emperor
Thx!
És tudod milyen nagy veszélyben voltál?:hopp: :D

emperor-chan, feltolhatnád Gundamet ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Che

Felment a Ninja Resurrection, leírást olvashattok a honlapon. A héten elkezdem a  FFU-t is.

emperor

#873
Tegnap este hazudtam, igazából 2 Gundam részt nyomtam fel...:D  Mihelyst Zsozso átrakja, szedhetitek!:)

Na, megvan valakinek a She, the Ultimate Weapon OST-je???:confused:
Loyalty Never Dies


    Ekuseru

    emperor-dono
    én már beállitottam magamnak a "She the ultimate weapon" OST-t letöltésre az eMule-n
    úgyhogy nemtudom mikor de lent lesz :D
    日本 - 中國 - 한국

    emperor

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    emperor-dono
    én már beállitottam magamnak a "She the ultimate weapon" OST-t letöltésre az eMule-n
    úgyhogy nemtudom mikor de lent lesz :D

    Köszi szépen! Én per pillanat az emulét nem tudom használni, szal örök hála!:D
    Loyalty Never Dies


      Chronos

      Felkerült egy újabb AMV a könyvtáramba...;)

      CHRONOS

      Shock12

      QuoteFelkerült egy újabb AMV a könyvtáramba...

      Az jó ! Ilyen szorgos a tesód ?! ;)

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Shock12
      Az jó ! Ilyen szorgos a tesód ?! ;)
      Ja, 16 órányi munkájába telt, de megérte!;) (egyébként nem volt normális, mert 480! effektet rakott bele!:eek: )
      Amint Zsozso átkapja, letölthetõ lesz...:D

      CHRONOS

      Fazék

      Helló!
      Egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem nagyon nem tetszik a Rurouni Kenshin TV 87-95-ig részek dubbed verziója... (egyéni szoc.prob. tudom) de van esélyem beszerezni, (ugyan tetülassan) szóval ha ti is hasznát látnátok, akkor nekiállhatok letölteni, és kb 1 hónapon belül le lehetne cserélni a borzalmas angol szinkronizált részeket... Várom a véleményeket.

      Zodd

      Blimp:
      Quotenekem nagyon nem tetszik a Rurouni Kenshin TV 87-95-ig részek dubbed verziója...
      Az nem dubbed, csak mindkét audiósáv rajta van (Japán és Angol)
      Tehát inkább a lejátszódon próbáld beállítani a Japán nyelvet (második audio track)
      :D :zen:
      :bsd:

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Blimp
      Helló!
      Egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem nagyon nem tetszik a Rurouni Kenshin TV 87-95-ig részek dubbed verziója... (egyéni szoc.prob. tudom) de van esélyem beszerezni, (ugyan tetülassan) szóval ha ti is hasznát látnátok, akkor nekiállhatok letölteni, és kb 1 hónapon belül le lehetne cserélni a borzalmas angol szinkronizált részeket... Várom a véleményeket.
      Csak ennyit mondok: Dual Audio

      CHRONOS

      Zodd

      :bsd:

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Zodd
      A Chronos megelőzött :bruhuhu:
      Tévedés, te elõztél meg engem...;)

      CHRONOS

      Fazék

      OK, erről a kétnyelvi funkcióról csak tegnap értesültem, akkor is csak véletlenül mikor a Cowboy Bebop TV beállításait nézegettem, de a lényeget elfelejtettem említeni: nekem egy 3 éves vasam van Cel600/geforce1/768ram és ez kevés ahhoz, hogy rendesen lejátsza az ogm file-ok nagyobb részét, vagyis mintha manga lenne, képregénystílusban ment nálam az a maradék pár rész... még a Cowboy Bebop-ban is csúszik néha a kép/hang páros...  szóval inkább ezért szorgalmaztam ezen ötletemet, továbbá nem tudom hányan használjátok ki azt az angol nyelvű sávot, mert az valami katasztófa, de ezt már csak mellékesen említem meg...

      Fazék

      Ja meg még annyi, hogy a Rurouni.Kenshin-Seisouhen.OVA.[2001]  -t ne rakjam fel? Mert úgy láttam hogy az nincsen fönt.

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Shock12
      Az jó ! Ilyen szorgos a tesód ?! ;)
      Felkerült AMV-InuYasha-XviD(by_Rage).avi néven...;)

      CHRONOS

      Dschneider

      Egy kérdés: Fel fognak kerülni a közeljövöben a Card Captor Sakura maradék részei (64-70)?

      Épp most szedem le öket ha esetleg kell valakinek, "temporális" jelleggel feltehetem ide. (Kicsit más mint az eddig fent lévök sajna, levágott opening, felirat külön file... Ezért a temporális jelzö.)

      Más: Valaki keresett OST-t, (She, the...) akitöl most szedek le az tele van mindenféle full albummal, köztük ezzel is, bepréselem én is a letöltendök közé, valakinek majd csak lejön.

      Ekuseru

      QuoteEgy kérdés: Fel fognak kerülni a közeljövöben a Card Captor Sakura maradék részei (64-70)? Épp most szedem le öket ha esetleg kell valakinek, "temporális" jelleggel feltehetem ide.

      :eek: :eek: :eek: HÛHÓ!
      kell de még mennyire! legfeljebb majd lecseréljük õket :D
      persze ha jó a minõsége, és ZSOZSO-sama (-kun/-san/-dono/-sensei ?) megengedi...:rolleyes:
      日本 - 中國 - 한국

      Senas

      Helló mindenkinek!!! :zen:

      Én még teljesen friss tag vagyok, és az anime-okat sem ismerem annyira. Viszont érdekelnek. ;)

      De mivel az angol tudásom nem a legjobb, tud valaki magyar sub-os jobb anime-okat mondani?

      Che

      QuoteOriginally posted by Senas
      Tud valaki magyar sub-os jobb anime-okat mondani?

      Az http://www.animevilag.hu oldalon találsz elég feliratot, onnan a legjobbak és legalapabbak talán :

      Filmek:
      Ghost in the Shell
      Cowboy Bebop
      Akira
      Ninja Scroll

      Sorozatok :

      Escaflowne
      Witch Hunter Robin
      Wolf's Rain

      De ez az én véleményem ...

      emperor

      QuoteOriginally posted by Che
      Az http://www.animevilag.hu oldalon találsz elég feliratot, onnan a legjobbak és legalapabbak talán :

      Filmek:
      Ghost in the Shell
      Cowboy Bebop
      Akira
      Ninja Scroll

      Sorozatok :

      Escaflowne
      Witch Hunter Robin
      Wolf's Rain

      De ez az én véleményem ...

      Én ezt egészíteném ki, mivel kihagyta az anime történelem néhány nagyon nagy darabját:
      NEON GENESIS EVANGELION
      Grave of the Fireflies (ez mindenkinek kötelezõ darab:) )
      Berserk

      Továbbá én ezeket javaslom:
      Hellsing
      Vampire Hunter D: Bloodlust
      She, the Ultimate Weapon
      Macross - Do you remember love?
      Ayashi no ceres
      Now and then, here and there (ezt nagyon!)
      Blue Seed
      Haibane Renmei
      Jin Roh
      Battle Angel Alita (GUNNM)

      És tanulj meg angolul, de nagyon gyorsan!:)
      Loyalty Never Dies


        Chronos

        QuoteOriginally posted by emperor
        És tanulj meg angolul, de nagyon gyorsan!:)
        Hát igen, az nem árt...:p

        CHRONOS

        Kamineko

        QuoteOriginally posted by Blimp
        Ja meg még annyi, hogy a Rurouni.Kenshin-Seisouhen.OVA.[2001]  -t ne rakjam fel? Mert úgy láttam hogy az nincsen fönt.

        :hail:


        én már mindenhol a Seisou Hen-t keresem!!! örök hála, ha felteszed


        már csak a ******* manga híányzik nekem nagyon ;-)

        Kamineko

        kicsillagozta bahhhh...

        b.a.s.t.a.r.d. (manga címe ^^" ) ha valaki felrakná a mangát az nagyon jó lenne ^^

        Dschneider

        QuoteOriginally posted by Ekuseru
        :eek: :eek: :eek: HÛHÓ!
        kell de még mennyire! legfeljebb majd lecseréljük õket :D
        persze ha jó a minõsége, és ZSOZSO-sama (-kun/-san/-dono/-sensei ?) megengedi...:rolleyes:

        Lejött a CCS vége, minöségre majdnem ugyanolyan mint az eddigiek (az enyém picit kisebb felbontású, többi stimmel). Mint mondtam nincs opening, ending, és a felirat nem beégetett hanem külön file.

        Még várok a 2CD-s Windaria "lejövetelére", utána el tudom kezdeni feltölteni. (Ja, lejött valami Saikano Image Album meg Saikano Single - Yuria Sato MP3-ak is ha kell valakinek.)

        Venom

        Télleg, Ninja Resurrection hova lett rakva? Nem találom, bár lehet, hogy csak vak vagyok. :)
        A másik dolog, a She, the Ultimate Weapon (vagy vmi ijesmi) merre található és mijen típusú anime?

        Venom


        The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Venom
        Télleg, Ninja Resurrection hova lett rakva? Nem találom, bár lehet, hogy csak vak vagyok. :)
        A másik dolog, a She, the Ultimate Weapon (vagy vmi ijesmi) merre található és mijen típusú anime?

        Venom
        /Anime/Ninja_Ressurection

        CHRONOS

        thebluesnote

        Szóval Jungle wa itsumo hale nochi guu nincs senkinek ezek szerint. Akkor feltolhatom ami nekem megvan (infóért Animenfo)? Zsozso, ha igen, akkor írd meg - nagyon gyógy szinten - a teendôket, légyszíves.

        ps: Az AHQ-n fentlevô Blame!-et ajánlom minden, kicsit elvontabb arcnak. :)

        Rhyagelle

        QuoteOriginally posted by Dschneider

        Más: Valaki keresett OST-t, (She, the...) akitöl most szedek le az tele van mindenféle full albummal, köztük ezzel is, bepréselem én is a letöltendök közé, valakinek majd csak lejön.

        OOOOONNNNEEEEGAAAAIIII!!!! Ha fel tudnád rakni örök hálám üldözni fog. Csak mircen találtam és 3 napig áltam sorba mire kb a 34. lettem és feladtam a harcot. Please!:merci:
        May the eternal fire of the Heaven burn your soul!