Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
ez nem az a DRAGONBALL utánzat kicsit dúrvábban?
Nem...:)
Nem is lehet egy lapon emlegetni a dragonball-al...:) (sokkal jobb annál)

Mindegy, nézd meg, és meglátod hogy jobb-e...;)

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem...:)
Nem is lehet egy lapon emlegetni a dragonball-al...:) (sokkal jobb annál)

Mindegy, nézd meg, és meglátod hogy jobb-e...;)

CHRONOS

amit abból láttam az elléggé dragonos, tudod: az ujjunkból jövõ giga mega atom király megapusztító halálsugár stb.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
amit abból láttam az elléggé dragonos, tudod: az ujjunkból jövõ giga mega atom király megapusztító halálsugár stb.
Ha nem tetszik, nem muszáj megnézned...;)
Én csak adtam egy ötletet...:)

CHRONOS

VASH

SAJNA LÁTTAM EGY NAGYON JÓ AMV-t RÕLA UGYHOGY MEGNÉZEM...
csak picit kötekedtem, tudod hogy gyûjjön a hozzászólásod (na meg az enyimé is:D)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
SAJNA LÁTTAM EGY NAGYON JÓ AMV-t RÕLA UGYHOGY MEGNÉZEM...
csak picit kötekedtem, tudod hogy gyûjjön a hozzászólásod (na meg az enyimé is:D)
Mi volt az AMV fájlneve?:D :D :D

CHRONOS

TurboK

#125
Yuu Yuu Hakusho = Dragonball letuningolva. (nem tesznek 6 kört a föld körül 0.00000001 sec alatt meg nem lõnek ki galaxisokat egy ebéd utáni fingással)

oy, egy kérdés, van még másik animáben Merléhez hasonló cicalány figura? Nekem fajből csak a Darkstalkers ugrik be Feliciával. (télleg, aztat is meg kéne néznem)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Kalibur

Ha már az AMV-knél tarunk:
Úgyis annyi beazonosíthatatlan mi lehetett ez féle kérdést láttam már erre, felteszek én is egyet (originelle tõlem kérdezték, de én nemtuttam:( ). Egy haverom nyaggatott egy amv-vel, aminek az volt filenameja, hogy nightmarebox. Ha ez így vkinek ismerõs, az mondja el (élete végéig üldözi hálám...), ha nem, jön az általánosság: valami srác volt benne, aki hébe hóba házméretû szárnyas démonná változva felhentelt mindenkit a környékén, utánna fiuként meg sírt, mit tett...

Ok, ennyi. Lehet megverni a hülye kérdésért...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ha már az AMV-knél tarunk:
Úgyis annyi beazonosíthatatlan mi lehetett ez féle kérdést láttam már erre, felteszek én is egyet (originelle tõlem kérdezték, de én nemtuttam:( ). Egy haverom nyaggatott egy amv-vel, aminek az volt filenameja, hogy nightmarebox. Ha ez így vkinek ismerõs, az mondja el (élete végéig üldözi hálám...), ha nem, jön az általánosság: valami srác volt benne, aki hébe hóba házméretû szárnyas démonná változva felhentelt mindenkit a környékén, utánna fiuként meg sírt, mit tett...

Ok, ennyi. Lehet megverni a hülye kérdésért...
Ez az:
http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=2790

A Nightmare Campus nevű hentai-ból csinálták meg...:)

CHRONOS

Sky

#128
QuoteOriginally posted by TurboK
oy, egy kérdés, van még másik animáben Merléhez hasonló cicalány figura? Nekem fajbol csak a Darkstalkers ugrik be Feliciával. (télleg, aztat is meg kéne néznem)

Igen, nézd meg a dragonpink-et :D
Mess with the best,
Die like the rest...

Sky

Sorry, az idézgetésben még nem vagyok olyan jó:(
Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

Köszi Chronos :hopp:  !!!!
Mint említettem, hálám üldözni fog (kezdhetsz rettegni:D )
A klipp alapján mindenesetre nem erre számítottam volna...

Mmmm, DNAngel... szeressük :jee:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Che

TurboK : cicalány kérdésedre válasz :)


Van. Final Fantasy Unlimited. Szinte ugyanaz a szerepe mint Merle-nek csak Ru a neve és egy Kaze sama -ra van ráborulva kb ugy mint Merle Vanra :) Ha szeretitek a nem hlálkomoly anime-t mindenképp ajánlom. Nem könnyû megszerezni, de feltolhatom ha sokakat érdekel....

TurboK

QuoteOriginally posted by Sky
Igen, nézd meg a dragonpink-et :D

megvan.

Che: léci töldsd fel

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Che

Jó, de lesz 1 idö. Most a ninja resurrection-t töltöm plusz az FFU 25 rész.. szoval halad majd.

Drótmalac

Chronos: megnéztem a Yu Yu Hakusho elsõ részét és szimpatikus, valószínû lekapom a többit is, általában 1 rész után ezt még nem tudom eldönteni így, de ez 1. rész után bejött:)

Chronos

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Chronos: megnéztem a Yu Yu Hakusho elsõ részét és szimpatikus, valószínû lekapom a többit is, általában 1 rész után ezt még nem tudom eldönteni így, de ez 1. rész után bejött:)
Nézd meg az első 30 részt, nem fogsz csalódni...;)

CHRONOS

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Chronos
Nézd meg az első 30 részt, nem fogsz csalódni...;)

CHRONOS
Most már láttam az elsõ 4 részt és egyre jobb :D

Chronos

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Most már láttam az elsõ 4 részt és egyre jobb :D
Lesz ez még jobb is...;)

CHRONOS

zsozso

Én ma lenyomtam 15 részt :D
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Én ma lenyomtam 15 részt :D
És tetszik/nem tetszik ?;)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
És tetszik/nem tetszik ?;)

CHRONOS
Logikus, hogyha eddig néztem akkor tetszik ... :)
Death is the only redemption

kazo

Windaria
Video Girl
12 Kokki - jo a zene is
Aquarian Age - jo a zene is
DNA 2
Oh My Goodness

En ezekrol tudok nyilatkozni. Siralyok.:)

Drótmalac

Tudom, hogy offtopic, és már én is unom ezzel zargatni a népet, de itt volt szó a Yu Yu Hakusho-ról, és lenne egy kicsike kis gondom.
A 6. rész nem hajlandó csak Mplayer-el futni, ami magában nem lenne baj, csak igazság szerint lövésem sincs, hogy miképpen lehet elõcsalni a japán dub-ot, mer alapértelmezetként ugye az angolt játsza le a szentem. Az mplayer HaszUtjából azt a részt valahogy kifelejtették, hogy hogyan lehet OGM formátum esetén audio-t váltani (legalábbis 4 órányi böngészés után sem találtam meg) Szóval valaki legyen szíves elmagyarázni, hogy milyen parancsra hajlandó a megfelelõ audio elindulni, vagy hogyan lehet alapértelmezettnek a japán dub-ot beállítani, mer az angol szinkrontól hascsikarást kapok!:confused:
Elõre is köszi a segítséget!

Chronos

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Tudom, hogy offtopic, és már én is unom ezzel zargatni a népet, de itt volt szó a Yu Yu Hakusho-ról, és lenne egy kicsike kis gondom.
A 6. rész nem hajlandó csak Mplayer-el futni, ami magában nem lenne baj, csak igazság szerint lövésem sincs, hogy miképpen lehet elõcsalni a japán dub-ot, mer alapértelmezetként ugye az angolt játsza le a szentem. Az mplayer HaszUtjából azt a részt valahogy kifelejtették, hogy hogyan lehet OGM formátum esetén audio-t váltani (legalábbis 4 órányi böngészés után sem találtam meg) Szóval valaki legyen szíves elmagyarázni, hogy milyen parancsra hajlandó a megfelelõ audio elindulni, vagy hogyan lehet alapértelmezettnek a japán dub-ot beállítani, mer az angol szinkrontól hascsikarást kapok!:confused:
Elõre is köszi a segítséget!
Nekem semmi bajom nem volt egyik résszel sem...;)

CHRONOS

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Chronos
Nekem semmi bajom nem volt egyik résszel sem...;)

CHRONOS
Most töltöttem le másodszor, de letölthetem harmadszor is.
A kép összemárkonyosodik az összes lejátszómban és programhibával leállnak. (WinMediaPlayer; RadLight player; MicroDVD, stb) csak az mplayer játtsza le(az nem ír ki hibát se, mert ugye szokott ha van) De hogyan válthatok dub-ot mplayerben?

Zodd

Az mplayer ben a -aid x parancsal válthatsz audio tarck et..

az x helyére a track számát kell irni jelen esetben a 2-őt

remélem segített:D
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Most töltöttem le másodszor, de letölthetem harmadszor is.
A kép összemárkonyosodik az összes lejátszómban és programhibával leállnak. (WinMediaPlayer; RadLight player; MicroDVD, stb) csak az mplayer játtsza le(az nem ír ki hibát se, mert ugye szokott ha van) De hogyan válthatok dub-ot mplayerben?
Azt Zsozso tudja, ugyanis én még soha nem használtam mplayer-t...;)
Egyébként nekem XP-n MicroDVDplayerrel, DIVX/XVID, OGG/MP3/AC3 codec + Vobsub
Ennyi codecem van felpakolva, és idáig minden videó simán ment, semmilyen hangcsúszás, grafikai hiba nélkül...:p

CHRONOS

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Zodd
Az mplayer ben a -aid x parancsal válthatsz audio tarck et..

az x helyére a track számát kell irni jelen esetben a 2-őt

remélem segített:D
köszike, kipróbáltam, megy jól.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Chronos
Azt Zsozso tudja, ugyanis én még soha nem használtam mplayer-t...;)
Egyébként nekem XP-n MicroDVDplayerrel, DIVX/XVID, OGG/MP3/AC3 codec + Vobsub
Ennyi codecem van felpakolva, és idáig minden videó simán ment, semmilyen hangcsúszás, grafikai hiba nélkül...:p

CHRONOS
Nem tudom mi baja van, de nem valószínû, hogy hibásan töltötte le 2x is. DivX/XVID, OGG/MP3/AC3, VobSub stimmel nállam is.
De valami nyígja van az OGG-nek, legalábbis ez a legvalószínûbb...(csak azt nem értem a többit mért játsza le gond nélkül)

VASH

QuoteOriginally posted by TurboK
Yuu Yuu Hakusho = Dragonball letuningolva. (nem tesznek 6 kört a föld körül 0.00000001 sec alatt meg nem lõnek ki galaxisokat egy ebéd utáni fingással)


:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

AZT kihagytad hogy 34 részen keresztül gyűjtik az energiákat hogy végezzenek egymással...

(de a fingós rész nagyon tetszett(HEHE FINGANI VICCES) lehet hogy nyitok egy HENTELŐS fórumot ... na abban lesznek jó dumák)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself