AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

phr0zen

No,kérem szépen...Japánban kb. úgy 3-4 ember játszhat PC-n,az összes többi(nagyon helyesen)konzolon nyomul,mert a tökük tele van azzal,h. PC-re semmi más nem jelenik meg,csak tucat FPS-ek,RTS-ek,na meg a szokásos EA SPORTS-os armada.Konzolra ezzel szemben rengeteg innovatív dolog van,a Chrono Trigger példának okáért egy japán rpg(Olyan mint a Final Fantasy.Azt azért csak tudod milyen?:( ),azok közül is az egyik legjobb(igaz Chronos?:D )mert itt vannak karakterek,sztori,meg minden ami kell,nem csak annyi az egész hogyaszondja,"Magnum Rájffal nyomulok és kinyírom a CT-t...:(

phr0zen

Quote
ha pedig a CS-t szidod, azzal nem csak engem bántasz meg de azt a másik 20millió embert(köztük zsozsot is):rolleyes: [/B]

Nincs semmi bajom a CS-vel,de ma már ott tartunk h. kb. a 4000000000000000000000000000000000000000. ugyanolyan klón gördül le a futószalagról,ez meg már kissé sok az én gyomromnak...:ejj:

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
No,kérem szépen...Japánban kb. úgy 3-4 ember játszhat PC-n,az összes többi(nagyon helyesen)konzolon nyomul,mert a tökük tele van azzal,h. PC-re semmi más nem jelenik meg,csak tucat FPS-ek,RTS-ek,na meg a szokásos EA SPORTS-os armada.
annak a 4 ember viszont tudja hogy mi az az emulátor:D a többieknek meg van pénzük mindig megvenni a legújabb ps-t vagy cube-ot.
QuoteKonzolra ezzel szemben rengeteg innovatív dolog van,a Chrono Trigger példának okáért egy japán rpg(Olyan mint a Final Fantasy.Azt azért csak tudod milyen?:( )
hát ja azt még tudom:D
Quote,azok közül is az egyik legjobb(igaz Chronos?:D )mert itt vannak karakterek,sztori,meg minden ami kell,nem csak annyi az egész hogyaszondja,"Magnum Rájffal nyomulok és kinyírom a CT-t...:( [/B]

Na azért a CS se errõl szól... várj egy picit, de tényleg errõl szól:D csak az nem mindegy hogy az a Rájffal(ez a szó nagyon tetszik) esetleg mennyire hord félre és hogy hányan vannak az emberek mögött amikor én már az üres tárat kattogtatom:uzi:

PEACE

elmentem cs-zni:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

Na most asszed nem tudom mi az az emulátor?Nem barátom,ismét te vagy a HÜJEGYEREK,mert a helyzet az h. a mai nagykonzolokhoz nincs még rendesen mûködõ emu.TADAAAAAM!:p

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
Na most asszed nem tudom mi az az emulátor?Nem barátom,ismét te vagy a HÜJEGYEREK,mert a helyzet az h. a mai nagykonzolokhoz nincs még rendesen mûködõ emu.TADAAAAAM!:p

Te mondtad: MÉG nincs...(nekem egyébként aminek kellett menni az ment), egyébként:neked van 100% működő oprendszered a gépeden?

VASH lő, GÓÓÓÓÓL:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by phr0zen
,a Chrono Trigger példának okáért egy japán rpg(Olyan mint a Final Fantasy.Azt azért csak tudod milyen?:( ),azok közül is az egyik legjobb(igaz Chronos?:D )
:jee:

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
:jee:

CHRONOS

ha ennyire jó honnan szedjem le? mirc?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

zsozso

Srácok kilesztek paterolva ha osszeoffoljatok a topicokat...
Death is the only redemption

phr0zen

QuoteOriginally posted by VASH
ha ennyire jó honnan szedjem le? mirc?

Kazaa,Emule,Anyámkínja...Ahonnan csak akarod.;)

phr0zen

QuoteOriginally posted by zsozso
Srácok kilesztek paterolva ha osszeoffoljatok a topicokat...

Befejeztük.

VASH

QuoteOriginally posted by zsozso
Srácok kilesztek paterolva ha osszeoffoljatok a topicokat...
Dettó:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zodd

Egy picit megkésve bár (most néztem meg) Chronos sama de gratula tesódnak az AMV ért.
Nagyon jó lett jó az ötlet, hogy kiírja a szöveget.
Talán csak egy kérdésem lenne a "klippel" kapcsolatban, a "night and night you feel nothing" szövege alatt nekem értelmetlen hogy mért fontos az a gyors képváltogatás :( .
A véleményem szerint az nem illik a klippbe.

De minden kukacoskodásom félretéve nagyon tetszett a AMV gratula tesódnak és így tovább.:D :zen:
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Talán csak egy kérdésem lenne a "klippel" kapcsolatban, a "night and night you feel nothing" szövege alatt nekem értelmetlen hogy mért fontos az a gyors képváltogatás :( .
A véleményem szerint az nem illik a klippbe.
Hmm... ez az "amit mond a szöveg, annak kell lennie a képen" tévhit, amibe te is beleestél...:(
Tesóm nem úgy csinál AMV-t, hogy mindig a szöveg szerint legyen a képi megoldás is, hanem bizony általában a zene ritmusára...:)
Namármost ha meghallgatod azt a részt, akkor rájössz, hogy miért mennek ott gyorsan a képek...:p
Ilyen alapon azt is megkérdõjelezhették volna sokan, hogy miért nem 320x240-ben és Mpegben van a videó...:) (mert az AMVk 80-90%-a ilyen)

Mindenesetre örülök hogy tetszett, tesóm is örül neki, hogy nektek tetszett...;)
És valószinûleg fog még csinálni AMVket, amik (ahogy látszik) egyre jobbak lesznek majd...:hehe:

CHRONOS

Zodd

QuoteOriginally posted by Chronos
Hmm... ez az "amit mond a szöveg, annak kell lennie a képen" tévhit, amibe te is beleestél...:(
Tesóm nem úgy csinál AMV-t, hogy mindig a szöveg szerint legyen a képi megoldás is, hanem bizony általában a zene ritmusára...:)
Namármost ha meghallgatod azt a részt, akkor rájössz, hogy miért mennek ott gyorsan a képek...:p

CHRONOS
Bocsás meg akkor félreértettél a szöveget csak azért idéztem, hogy tudd hogy hova vonatkozik a kérdésem.

A problémám vele hogy nekem valahogy a ritmushoz nem illik a kép váltogatás ütemem itt már lehet velem van a hiba, de a végén egy hasonló ütemnél jóval jobban (szerintem ütemesebben)  csinálta meg tesód.

:zen:
PEACE:bsd:
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Bocsás meg akkor félreértettél a szöveget csak azért idéztem, hogy tudd hogy hova vonatkozik a kérdésem.

A problémám vele hogy nekem valahogy a ritmushoz nem illik a kép váltogatás ütemem itt már lehet velem van a hiba, de a végén egy hasonló ütemnél jóval jobban (szerintem ütemesebben)  csinálta meg tesód.

:zen:
PEACE:bsd:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy senki sem tökéletes...;)
És hogy nézd meg az Usteamen lévõ összes AMV-t, és nézd meg bennük a ritmusra való képválogatást...:p
Peace...:)

CHRONOS

SlEePwAlKeR

az EoE AMV egyszerûen király...(szám:Nightwish:End of all hope)akkor néztem meg amikor még nem láttam az NGE-t és ez az amv egyszerûen padlóra küldöt...most hogy már láttam csak mégjobban megerõsíti ezt és így már látom a szám szövegével való kissebb összefüggéseket is...

VASH

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
az EoE AMV egyszerûen király...(szám:Nightwish:End of all hope)akkor néztem meg amikor még nem láttam az NGE-t és ez az amv egyszerûen padlóra küldöt...most hogy már láttam csak mégjobban megerõsíti ezt és így már látom a szám szövegével való kissebb összefüggéseket is...

ha az tetszett ez be fog ütni:nge_-_bohemian_rhapsody.mpg a legjobb amit NGE-ből ki lehet hozni, szerintem...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
az EoE AMV egyszerûen király...(szám:Nightwish:End of all hope)akkor néztem meg amikor még nem láttam az NGE-t és ez az amv egyszerûen padlóra küldöt...most hogy már láttam csak mégjobban megerõsíti ezt és így már látom a szám szövegével való kissebb összefüggéseket is...

Guns N' Roses: Knockin' on Heaven's Door. Az is egy nagyon szépen megcsinált klipp.
VASH: He's just a poor boy nobody loves him...

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Guns N' Roses: Knockin' on Heaven's Door. Az is egy nagyon szépen megcsinált klipp.
VASH: He's just a poor boy nobody loves him...

Yes, true easy come, easy go, little high, little low...

... but it doesn't really matter, to me:zen:

még idézgethetnék, de mivel Knockin' on Heaven's Door az egyik kedvencem és kihagytam, szörnyen bánt:ejj:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

#139
QuoteOriginally posted by VASH
Yes, true easy come, easy go, little high, little low...

... but it doesn't really matter, to me:zen:

még idézgethetnék, de mivel Knockin' on Heaven's Door az egyik kedvencem és kihagytam, szörnyen bánt:ejj:

Hehh, kár, nagyon jó lett. Nézd meg mindenképpen. Én valami Hotel California klippnek örülnék, csak lövésem sincs, mi lenne jó képi anyagnak...
Ötletek? Eagles: Hotel California

phr0zen

Nos,miután kb. 300000X megnéztem,végleg ráuntam a Ninja Scroll-RobZombie(Dragula Remix)-re és rájöttem h. nekem még sok ilyen kell,csak több,jobb ZÚZÓSABB!!SOKKAL ZÚZÓSABB!Olyan Amv-t akarok,amely olyan szinten erõteljes h. az elsõ 3 másodperce TÕBÕL LETÉPI A FEJEMET!Tessék ajánlgatni!:D (És itt most nem akarok Linkin Park-ot meg hasonlókat látni...Max. tisztelet,semmi gondom vele,csak nálam a KEMÉNY zene fogalma nem itt kezdõdik...)

StabWest

Én egy olyan Ninja Scroll-os AMV-t láttam, ami a Cradle of Filth Hallowed by Thy Name címû szerzeményére lett kreálva:) ! Az aztán a lágy zene;) .

SlEePwAlKeR

jaj télleg a Knockin' On Heaven's Door kihagytam..az is télleg nagyon jóóóóóóóóó

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by StabWest
Én egy olyan Ninja Scroll-os AMV-t láttam, ami a Cradle of Filth Hallowed by Thy Name címû szerzeményére lett kreálva:) ! Az aztán a lágy zene;) .
hát igen Cradle Of Filth:)..mókás egy zene(bár azt nem hallgatok,de van elképzelésem róla,de a Children akkor is rulz)

phr0zen

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
hát igen Cradle Of Filth:)..mókás egy zene(bár azt nem hallgatok,de van elképzelésem róla,de a Children akkor is rulz)

No igen,csak épp a Children of Bodom az progreszív Power metal,a Cradle-re meg nem tenném rá a fogam h. az.(De lényegtelen,a Dimmu 100000000000X keményebb mind a 2-nél!:D )

SlEePwAlKeR

a Children?elvileg gothic..na mind1...Dimmu?nem rossz haverom eccer már mutatta..dallamos death metal;)nem rossz..mostanában volt koncert voltál esetleg?:D

phr0zen

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
a Children?elvileg gothic..na mind1...Dimmu?nem rossz haverom eccer már mutatta..dallamos death metal;)nem rossz..mostanában volt koncert voltál esetleg?:D

Dimmu?elvileg blac... na mind1...;)

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
Nos,miután kb. 300000X megnéztem,végleg ráuntam a Ninja Scroll-RobZombie(Dragula Remix)-re és rájöttem h. nekem még sok ilyen kell,csak több,jobb ZÚZÓSABB!!SOKKAL ZÚZÓSABB!Olyan Amv-t akarok,amely olyan szinten erõteljes h. az elsõ 3 másodperce TÕBÕL LETÉPI A FEJEMET!Tessék ajánlgatni!:D (És itt most nem akarok Linkin Park-ot meg hasonlókat látni...Max. tisztelet,semmi gondom vele,csak nálam a KEMÉNY zene fogalma nem itt kezdõdik...)
minek tépem a számat:ejj: :Chrono Trigger AMV - Rob Zombie - Scum of the Earth.mpg
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by phr0zen
Dimmu?elvileg blac... na mind1...;)
black,death mind1..lényeg az hogy sátánista muzsika:D

Acélpatkány

QuoteOriginally posted by VASH
minek tépem a számat:ejj: :Chrono Trigger AMV - Rob Zombie - Scum of the Earth.mpg

És ez hol található? Sem az USTeamen, sem az AnimeHQ-n nincs fenn. :(