Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Shock12

ááá... szóval már neked volt viszonyítási alapod ! :D hehe... mostmár értem...

Mindettõl függetlenül totál várom már a köv. részt . :)

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
ááá... szóval már neked volt viszonyítási alapod ! :D hehe... mostmár értem...

Mindettõl függetlenül totál várom már a köv. részt . :)
Hehe.. én már tudom előre hogy mi lesz!:D
Azért meg fogom nézni mégegyszer a jobb grafika és hang miatt...:p

CHRONOS

emperor

QuoteOriginally posted by s007
ööö. na mégegy, amivel megkockáztatom a kiherelés tényét és a szõrszálhasogató állat vádját.
ugyanattól a csapattól, amelyik a now and then-t csinálta (zentharim vagy zx vagy ahogy tetszik) van (lesz) cowboy bebop rip is. tudom, tudom, van fenn dvd rip, a különbség annyi, hogy ez dual audio (nagy dolog...) jobb felbontás (608×448 az 576×nemtudommennyi helyett, ez is nagy dolog...) de nem ráégetett felirattal, ami viszont (legalábbis az én szememben) tényleg nagy dolog.

ennyi, csókolom.

ja, izé... köll? :)

Eőől kérdöszd mög Zsozso tezsvirt. Felélem gyűhet mint speedes tehén az országúton, hé!:hopp:  Azaza, köll-hát koma!


És a Scyred is köll gyu minéségbin!:D
Loyalty Never Dies


    Ekuseru

    készen vónék az NGE DEATH feliratával

    nem igazán forditottam újra csak összevágtam a sorokat a sorozat felirataiból (persze azért az új jelenetek szövegét azért megcsináltam :D )

    szóval le lehet majd szedni ha ZSOZSO átrakja
    (ugye átrakja? :D :D :D )
    日本 - 中國 - 한국

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    készen vónék az NGE DEATH feliratával

    nem igazán forditottam újra csak összevágtam a sorokat a sorozat felirataiból (persze azért az új jelenetek szövegét azért megcsináltam :D )

    szóval le lehet majd szedni ha ZSOZSO átrakja
    (ugye átrakja? :D :D :D )
    Elõferdülhet ;)
    Death is the only redemption

    Venom

    Hoi!

    Nem t'om, itt páran mondták, hogy hogyan lehet átállítani a hangot angolrõl japánra, amiért örök hála! Viszont... nekem továbbra is szencsés az .omg-k minõsége. Nem is szemcsés, inkább... négyzetes. Össze vissza csúsznak kockát a képen, és nem tudom rendberakni õket, így az egész totál élvezhetetlen gány.

    Ha vki tudja mi a megoldás, lécci szóljon. Ha nincs megoldás, fel lehetne tenni hibátlan .avi verziókat? Thx!

    Venom


    The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Venom
    Hoi!

    Nem t'om, itt páran mondták, hogy hogyan lehet átállítani a hangot angolrõl japánra, amiért örök hála! Viszont... nekem továbbra is szencsés az .omg-k minõsége. Nem is szemcsés, inkább... négyzetes. Össze vissza csúsznak kockát a képen, és nem tudom rendberakni õket, így az egész totál élvezhetetlen gány.

    Ha vki tudja mi a megoldás, lécci szóljon. Ha nincs megoldás, fel lehetne tenni hibátlan .avi verziókat? Thx!

    Venom

    Használj mplayert.
    -aid "szam(pl 1,2,3...)" al állíthatod.
    Death is the only redemption

    Venom

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Használj mplayert.
    -aid "szam(pl 1,2,3...)" al állíthatod.

    Két dolog. 1) Windózos vagyok, ez az mplayer meg Linuxos cucc, azaz semmit se tudok kezdeni vele. 2) Megpróbáltam, leszedtem a filet az oldalukról, persze megnyitni nem tudtam, mer a file .bz2-es formátumba van, ami történetesen Linux. Hurrá.

    Szóval, ezzel nem vagyok kinn a csávából. Milyen Windows-os lejátszóval tudnám kiküszöbölni ezt a randaságot, ami miatt élvezhetetlen a Kenshin?

    Venom


    The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Venom
    Két dolog. 1) Windózos vagyok, ez az mplayer meg Linuxos cucc, azaz semmit se tudok kezdeni vele. 2) Megpróbáltam, leszedtem a filet az oldalukról, persze megnyitni nem tudtam, mer a file .bz2-es formátumba van, ami történetesen Linux. Hurrá.

    Szóval, ezzel nem vagyok kinn a csávából. Milyen Windows-os lejátszóval tudnám kiküszöbölni ezt a randaságot, ami miatt élvezhetetlen a Kenshin?

    Venom
    Miért, miért miért nem tudnak az emberek olvasni?
    Death is the only redemption

    Venom

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Miért, miért miért nem tudnak az emberek olvasni?

    Hogy téged bosszantsalak, azért! :hopp: De most télleg, segíts már ki, mert én ehhez jelenleg túl hüje vagyok. Thanks.


    The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Venom
    Hogy téged bosszantsalak, azért! :hopp: De most télleg, segíts már ki, mert én ehhez jelenleg túl hüje vagyok. Thanks.

    Baze
    http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?postid=893
    Légyszives olvass többet ...
    Death is the only redemption

    Venom

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Baze
    http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?postid=893
    Légyszives olvass többet ...

    Nah látod, ez már sokkal többet segített. Mongyuk elsõre is mondhattad volna és megspóroltál volna mindkettõnknek némi idõt, de mind1. Kösz mégeccer. :)

    Venom


    The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Venom
    Nah látod, ez már sokkal többet segített. Mongyuk elsõre is mondhattad volna és megspóroltál volna mindkettõnknek némi idõt, de mind1. Kösz mégeccer. :)

    Venom
    Na igen viszont ha te olvastal volna megtobb idot sporoltal volna ;)
    Death is the only redemption

    Venom

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Na igen viszont ha te olvastal volna megtobb idot sporoltal volna ;)

    Tény s való. :) Még 1 dolog... olvasgattam a másik fórumot, amihez megadtakd a linket és szépen átnyálaztam a dolgokat. Most már le tudom jáccani a filet, ki tudom választani a hangot. Ez idáig mind zsír, de kiba**ott lassú! Valami beállításai ge**** van vele, és nagyon nem értek ehhez. Ráadásul a hivatalos oldalon csak linuxos megoldások vannak, sz'al az nem segített. Nincs vmi windózos használati utasítás? (Pl kit sziggyak ha ez meg az nem megy és mit kell, namegperszehogy, átállítanom.)

    Thx, továbbra is Venom. :)


    The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

    Shock12

    Full Metal Panic Season 2!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... :D :D :D :hopp:

    Shock12

    Kollega !! Öszintén az mplayer tényleg jó... amúgy nekem is volt már ilyen értetlenkedésem, de a helpbõl kimazsolázható a dolog. GUI win alá nincs (tudtommal), de egy szava sem lehet az elvetemült embernek (nekem se :) ) mert ahhoz képest, hogy linuxos a cucc, csináltak egy fordítást erre a megátalkodott oprendszerre is...
    Mindettõl függetlenü a másik nekem ajánlott player bejött, az is elég sokmindent lejátszik. Az pedig a media player classic... és frankón... A leírásodból gyanús ott valami, nézz körül a gép/codec fronton.

    emperor

    QuoteOriginally posted by Shock12
    Full Metal Panic Season 2!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... :D :D :D :hopp:

    HOL????? MIKOR????:hopp:
    Loyalty Never Dies


      emperor

      Amugy úgy néz ki, hogy LEHET (remélem, hogy nem), hogy a technikai probléma, amivel küzdök súlyosabb mint gondoltam, és ennek olyan hatása van a Feltöltés témára, hogy elõfordulhat, hogy a winyom FAT táblája elszállt, mikor tönkre ment az alaplap, szóval lehet, hogy a Gundam Wing-t nem most fogom tudni folytatni, hanem nekem is le kell szednem újra...:( :mad: :ejj:
      Szóval ha az igért feltöltés nem igazán megy, az nem a lustaságom vagy a trehányságom miatt van, hanem annak a barom Murphynek a törvényei miatt.:bruhuhu: :grrr: :morci:
      Loyalty Never Dies


        Chronos

        QuoteOriginally posted by Shock12
        Full Metal Panic Season 2!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... :D :D :D :hopp:
        Ja, kb. 2 hónapja tudok róla...;)

        CHRONOS

        Chronos

        QuoteOriginally posted by emperor
        Amugy úgy néz ki, hogy LEHET (remélem, hogy nem), hogy a technikai probléma, amivel küzdök súlyosabb mint gondoltam, és ennek olyan hatása van a Feltöltés témára, hogy elõfordulhat, hogy a winyom FAT táblája elszállt, mikor tönkre ment az alaplap, szóval lehet, hogy a Gundam Wing-t nem most fogom tudni folytatni, hanem nekem is le kell szednem újra...:( :mad: :ejj:
        Szóval ha az igért feltöltés nem igazán megy, az nem a lustaságom vagy a trehányságom miatt van, hanem annak a barom Murphynek a törvényei miatt.:bruhuhu: :grrr: :morci:
        Ááááá... és ez hogy történt meg?:eek:
        Rossz dolog, az szent...:ejj:
        Azért remélem nem ilyen súlyos a hiba...:rolleyes:

        CHRONOS

        Jenchi

        Hali!
        Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám megszerezni a Witch Hunter Robin OST 2-t? Végighallgattam az elsõt, és nagyon tetszett, szal' ha valaki tudja honnan, légyszi segítsen:confused: PLEASE!!!

        Köszike!
        "I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

        Shock12

        #681
        Jenchi ! IRC... érdemes körülnézni, vannak élelmes gyûjtögetõk (akik vannak annyira nem-szemetek, hogy nem akarnak tradelni...).

        Chronos... persze, hogy tudsz róla két hónapja... felírtam ide :D .

        Csak azért ordibáltam be, mert a torrent file letölthetõ már (aozora csinálta)... már lenn van nekem 51% . Nagyon kíváncsi leszek...

        (Ja, esetleg ha valaki nem tudná, az ilyen torrentek a http://anime.mircx.com ról szerezhetõek be. Megjegyzem, ennek a helynek elõnye az, hogy nemcsak "nem licenszelt" animék vannak fenn az animesuki-val szemben, hanem "licenszeltek" is, illetve artbookok, ost-k, mangák, sõt RIPek torrentjei is megtalálhatóak (most az utolsó artbook szerzeményem pl az Evangelion Stripping Instrumentality Project volt :D )).

        McDouglas

        Fennt van mar egy ideje AHQ-n is, de en azer meg varok, amig egy "rendes" csapat is megcsinalja ;)
        Kukorica Rox ^^

        Shock12

        Tudom, én is észrevettem, de már addigra 54%nál jártam (azért nem érdemes megszakítani ;) ). Nem tudom szerintem ezek is eléggé korrektnek tûnnek, a fordítás, és a minõség is eléggé jók.

        Ja belenéztem az elejébe és vélemény: :lol: :kiraly: :whoah: :lul: :muhahah:

        emperor

        QuoteOriginally posted by Chronos
        Ááááá... és ez hogy történt meg?:eek:
        Rossz dolog, az szent...:ejj:
        Azért remélem nem ilyen súlyos a hiba...:rolleyes:

        CHRONOS

        Na, a winyo ép!:hopp: :cool: :hopp: :jee:

        De a gépemmel még adódnak problémák (alaplap nélkül az istennek sem akar beindulni:rotflol: ) szóval a Gundam Wing késik, de nem veszett el!:)
        Loyalty Never Dies


          Chronos

          QuoteOriginally posted by emperor
          Na, a winyo ép!:hopp: :cool: :hopp: :jee:

          De a gépemmel még adódnak problémák (alaplap nélkül az istennek sem akar beindulni:rotflol: ) szóval a Gundam Wing késik, de nem veszett el!:)
          Akkor jó...;)
          Nekem meg egyszer elszállt a tápom, és meglepõdve tapasztaltam, hogy hiába nyomom a bekapcsoló gombot, meg se mozdul a gép...:rolleyes:

          Szerencsére megúsztam egy tápcserével, és "csak" a hálókártyám égett le...:rolleyes: (persze kicseréltettem garanciálisan :p)

          CHRONOS

          Chronos

          Ekuseru: Felment a Puni Puni Poemi...:)
          Emperor: Iria 5-6 része már 50%-ig felment...;)

          CHRONOS

          Ekuseru

          日本 - 中國 - 한국

          Shock12

          Jah. Amint lejön a GadGard, kezdem feltölteni a Szkrájdo elsõ két részét... SÖrT, utána megy fel a Full Metal Panic 7,8 (Ez ugye a Season 1 :D . )

          Megjegyzés a Season 2-höz: Úgy látszik, az a pletyka igaz volt, hogy hangulatilag inkább a mangára üt (korántsem olyan drámai (így az elsõ rész után legalábbis)), és sok kis történetbõl áll (minden rész 2 történet). A poénok ritka ütõsek, a fííling megvan :D .

          Chronos

          Iria 5-6. része is fent van, és ezzel ez az anime is véget ért...;)

          CHRONOS