Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Shock12

Felkerült egy AMV, majd ha kikerül, akkor érdemes lesz megnézni :) AMV-Mixed-ElephantLoveMedley(byKusoyaro).mpg .

zsozso

QuoteOriginally posted by Trivi
Titkos javaslatára ide is beírom:

Jaaaaaaaajjjjjjj, neeeeeeeee, máááááááá megint.

Nem működik a Ranma 7. sorozatának 18. része. PLEASE, valaki rakjon fel egy működőt!

Thnx!

[ax]_ranma_-_season_07_-_18_-_battle_for_miss_beachside__atobe_dvd_rip_[85fbb9e8].mkv 85FBB9E8 <- ennek aztan semmi baja...
Death is the only redemption

.Attila

QuoteOriginally posted by zsozso
[ax]_ranma_-_season_07_-_18_-_battle_for_miss_beachside__atobe_dvd_rip_[85fbb9e8].mkv 85FBB9E8 <- ennek aztan semmi baja...

Lehet, hogy a letöltésnél történt hiba. Letöltöm újra és megnézem.

emperor

Lehet, hogy már volt róla szó, és csak én vagyok túl láma, hogy észrevegyem, de az upload checkerrel mi a helyzet? Mért nem lehet elérni? A jelszó és a felhasználónév nem jó...
Loyalty Never Dies


    Chronos

    QuoteOriginally posted by emperor
    Lehet, hogy már volt róla szó, és csak én vagyok túl láma, hogy észrevegyem, de az upload checkerrel mi a helyzet? Mért nem lehet elérni? A jelszó és a felhasználónév nem jó...
    Majd meg lesz csinálva, hogy újra működjön azoknak is, akik nem fizettek elő az AHQra...:)

    CHRONOS

    .Attila

    QuoteOriginally posted by Trivi
    Lehet, hogy a letöltésnél történt hiba. Letöltöm újra és megnézem.

    Megnéztem, működik, az előzőnél a letöltésnél lehetett hiba.

    Shock12

    Ha minden igaz, másfél óra múlva felkerül egy AMV:
    AMV-Voices_Of_Distant_Star-evanescence-my_immortal[by_zeal].avi
    Szerintem piszok jó, érdemes letölteni.

    faxmactor

    QuoteOriginally posted by zsozso
    [ax]_ranma_-_season_07_-_18_-_battle_for_miss_beachside__atobe_dvd_rip_[85fbb9e8].mkv 85FBB9E8 <- ennek aztan semmi baja...
    Mar talalkoztam ezzel a problemaval a Ranmanal (egy vadidegen ficko kuldte el irc-n, hogy nezzem meg), de egy sajat produltumnal is, ahol reklamaltak, hogy gaz van vele (holott nincs). Ajanlom, frissitsetek MatroskaSplittert (1.0.1.9+ ajanlott). Ez okozhat olyan crc-szeru megnyilvanulasokat.
    Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

    Dschneider

    No, leszedtem végig a Hyper Police-t, ha nem jön semmi közbe (és nem ütközök heves itteni ellenkezésbe) elkezdem feltenni. (Persze elég vegyes megint a formátum/fordítás)

    Ja, meg folytatom a Hand Maid May feltöltését is.

    Shock12

    #2109
    QuoteOriginally posted by Dschneider
    No, leszedtem végig a Hyper Police-t, ha nem jön semmi közbe (és nem ütközök heves itteni ellenkezésbe) elkezdem feltenni. (Persze elég vegyes megint a formátum/fordítás)

    Ja, meg folytatom a Hand Maid May feltöltését is.

    Részemrõl jöhetnek... ;) ... nem láttam még a HPt RIPben ...
    persze a végszó Zsozsoé. :)

    Baldy

    StabWest: Malice Mizer albumaid gépen vannak? Vagy honnan lehetne őket letölteni?
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    Baldy

    Amugy egy félig jó, félig rossz hir:
    Márc. 5-n J-Rock & Visual-Kei Party a Marco Polo-ban.
    A jó benne, hogy tudjuk, hogy lesz, a rossz, hogy soká lesz :(
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    StabWest

    QuoteOriginally posted by Baldy
    StabWest: Malice Mizer albumaid gépen vannak? Vagy honnan lehetne őket letölteni?
    A Merveilles és a Bara no seidou a gépen van. A Memoire és a Voyage gyűjtés alatt áll. A WinMX-t használom, csak nem mindig van fent, ami kéne.

    Saori

    QuoteOriginally posted by Baldy
    Amugy egy félig jó, félig rossz hir:
    Márc. 5-n J-Rock & Visual-Kei Party a Marco Polo-ban.
    A jó benne, hogy tudjuk, hogy lesz, a rossz, hogy soká lesz :(

    Hmm...menni kéne ;)
    "Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

    Michi

    Pls toltse fel vki az utso Fushigi Yuugi OVA-t... Thx
    All those beautiful people
    I want to have them all
    All those porcelain models
    If only i could make them fall

    .Attila

    Kérésre felkerült a Kenny-s AMV Kenny(South Park).mpg néven. Hehe...

    Baldy

    QuoteOriginally posted by Saori
    Hmm...menni kéne ;)

    Az biztos, hogy én megyek :)
    A kérdés: Ki jön még???
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    .Attila

    Ranma manga nincs fent?

    zsozso: anime2/mangą/egyeb könyvtárban láttam Kenshin OVA filmeket. Nem kötözködni akarok, csak kérdezem, hogy jó helyen vannak?

    Titkos®

    QuoteOriginally posted by Trivi
    Ranma manga nincs fent?

    Sajnos nincs.:(  (AnimeHQ-n fent volt a teljes, de arról meg ugye törlődött.:( )
    Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

    Shadowolf

    #2119
    QuoteOriginally posted by Trivi
    Kérésre felkerült a Kenny-s AMV Kenny(South Park).mpg néven. Hehe...

    :cool: :merci:

    edrebel

    Volt nemrég magyar subos EVA 2k3. Mi lett vele?
    Sok-sok ismerősömmel szeretném megismertetni Hideaki Anno világvége-koncepcióját :)
    ed

    Nephilim

    QuoteOriginally posted by Baldy
    Az biztos, hogy én megyek :)
    A kérdés: Ki jön még???

    Mindenképp menni kell!!! :hopp:
    "God's in his heaven. All's right with the world."

    .Attila

    QuoteOriginally posted by Titkos®
    Sajnos nincs.:(  (AnimeHQ-n fent volt a teljes, de arról meg ugye törlődött.:( )

    Akkor felrakná valaki, akinek még megvan onnan? Nekem nagyon fontos lenne, mert most fejeztem be a sorozatot, és függő lettem, tehát ha nem olvashatok a folytatásról, akkor komoly elvonási tüneteim lesznek (már vannak is).

    .Attila

    Találtam Ranma manga-t, még nem térképeztem fel, hogy mi mindent tudok beszerezni, de idővel fel fogom pakolni az ftp-re.

    Spectre

    Hali!

    Nincs meg véletlenül valakinek a Neo Ranga mind a 48 része?
    "Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
    "One must admire how well the laws of physics were written."

    .Attila

    Felkerült 16 Ranma rész (első 14 és a 24. könyvből 2 rész). Az első 14 annyit jelent, hogy addig a jelenetig van meg, amikor Ranma bocsánatot kér Akane-tól a haja miatt. Majd később kerülnek tovább a részek.

    Cloud-kun

    Hali!

    Nincsenek meg valakinek az alábbi animek:
    Groove Adventure Rave - 51 rész
    Yami no Matsuei - 13 rész

    Akárhogy kerestem őket nem találtam sehol letöltési lehetőséget, mondjuk biztos azért mert a licensed kategóriába tartoznak! :D Így az egyetlen lehetőségem a többi anime fan! :) Help me!!

    Baldy

    QuoteOriginally posted by Nephilim
    Mindenképp menni kell!!! :hopp:

    Ezzel egyetértek, de azért mégiscsak kiváncsi lennék, ki jön :)
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    Zodd

    Ha mások érdeklődésére is számot tart akkor feltenném a Goshu the Cellist -et.
    Nekem nagyon tetszett. :)
    Akinek tetszik a komolyzene egy kicsit is az szeretni fogja :appl:
    :bsd:

    Titkos®

    QuoteOriginally posted by Trivi
    Akkor felrakná valaki, akinek még megvan onnan? Nekem nagyon fontos lenne, mert most fejeztem be a sorozatot, és függő lettem, tehát ha nem olvashatok a folytatásról, akkor komoly elvonási tüneteim lesznek (már vannak is).

    Azt nem csodálom.;)  A manga-ban egyébként is van egy csomó olyan történet, helyzet és szereplő, aki az Animében nem is szerepel. (Nekem mangából az első 4 kötet van meg, amit még anno az AnimeHQ-ról töltöttem, + még az 5. kötet, amit IRC-ről szedtem le. Sajna ez elég kevés, ha azt nézzük, hogy a teljes manga 38 kötet.:( ) Minden esetre jó látni, hogy vannak még ilyen Ranma-mániások, mint én. A manga felrakást meg én is támogatom, valaki igazán megszánhatna minket.;)
    Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^