Main Menu

visual-kei (J-Rock)

Started by Aeternus, 2004-10-26, 11:32:39

Previous topic - Next topic

Xipe

hmm, nagy feltunest akkor nem keltenek ha death metal festessel mennek el veletek ugye?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipehmm, nagy feltunest akkor nem keltenek ha death metal festessel mennek el veletek ugye?

Sztem nem, gyere nyugodtan, legfeljjebb ha agyonvernek, lesz min nevetnem is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

#32
Quote from: BaldySztem nem, gyere nyugodtan, legfeljjebb ha agyonvernek, lesz min nevetnem is :D


a nevetest garantalom, azt hogy agyonvernek ketlem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipea nevetest garantalom, azt hogy agyonvernek ketlem.

Erõs izomszag közelit Xipe felõl :D
Amugy nem kell itt ultrabrutálnak lenned, békések a bulizósok :)
Amugy itt egy pár kép a hölgyekrõl, akik között szerintem van pár szemrevaló is :) A maci meg kifejezetten vonzó, bár õ már megvolt nekem, nem érdekel annyira :D

Visual Kei lányok
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

#34
Quote from: BaldyVisual Kei lányok

:eeek: Francért kell így rámijeszteni? :D

Edit: nehogy vki sértésnek vegye. Csak hozom a szokásos bunkó formám. :rolleyes:

Baldy

Quote from: Shadowolf:eeek: Francért kell így rámijeszteni? :D

Edit: nehogy vki sértésnek vegye. Csak hozom a szokásos bunkó formám. :rolleyes:

Hát erre mit mondjak...
Én kifejezetten imádom a lányokat, mert mindig nagyon jó hangulatot tudnak kelteni ezeken a bulikon, ugyhogy csak annyit: sikerült megcsillogtatni a tehetségedet  :bsd:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyErõs izomszag közelit Xipe felõl :D
Amugy nem kell itt ultrabrutálnak lenned, békések a bulizósok :)
Amugy itt egy pár kép a hölgyekrõl, akik között szerintem van pár szemrevaló is :) A maci meg kifejezetten vonzó, bár õ már megvolt nekem, nem érdekel annyira :D

Visual Kei lányok


bakker, pedig furodtem megint az izomszag miatt.
emlekszem voltam mar Jrock bulin egyszer meg amerikaban.
na ott miket lathatott az ember. a japan lanyok nagyon jol be voltak oltozve es huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
keresek kepeket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipebakker, pedig furodtem megint az izomszag miatt.
emlekszem voltam mar Jrock bulin egyszer meg amerikaban.
na ott miket lathatott az ember. a japan lanyok nagyon jol be voltak oltozve es huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
keresek kepeket.

Gyorsan keresd elõ, mert nagyon kiváncsi vagyok rájuk :)
Minden 10 ilyen képért kapsz egy sört :)
De jók legyenek ám a képek! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyGyorsan keresd elõ, mert nagyon kiváncsi vagyok rájuk :)
Minden 10 ilyen képért kapsz egy sört :)
De jók legyenek ám a képek! :D


hat nem tudo, van amit tulsagosan cenzurazni kene.
eddig talaltam harmat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipehat nem tudo, van amit tulsagosan cenzurazni kene.
eddig talaltam harmat.

Ne cenzurázz! Küldd egy az egyben :)
Ha itt nem megy, akkor küld el MSN-n vagy mailben: baldy@freemail.hu (mindkettõ)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Nahh, végre megnéztem Malice Mizer - Beast of blood klipjét :D

Nem rossz, aranyos (a klip tetszik^^). De akkor is Dir en Grey rajongó maradok :D

Baldy

Quote from: RouninNahh, végre megnéztem Malice Mizer - Beast of blood klipjét :D

Nem rossz, aranyos (a klip tetszik^^). De akkor is Dir en Grey rajongó maradok :D

Lényeg most, hogy gyere el Visual Kei bulira :)
Most oda szervezek embereket, már vannak páran :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Quote from: BaldyLényeg most, hogy gyere el Visual Kei bulira :)
Most oda szervezek embereket, már vannak páran :D

Áá, nagyon kilógnék én onnan, tök emberi formám van :p Egyébként..megvesztél ember? A szigetbõl oda? 200+ km :D Megérné ugyan, de nem anygilag :) Spórolok man ;)

Baldy

Quote from: RouninÁá, nagyon kilógnék én onnan, tök emberi formám van :p Egyébként..megvesztél ember? A szigetbõl oda? 200+ km :D Megérné ugyan, de nem anygilag :) Spórolok man ;)

Huuu te még embernek nézel ki? Akkor tényleg ne gyere, mert ugyis kidobnának :D
Amugy honnan is irsz, hogy ennyire nem tudnál jönni? :p
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

#44
Quote from: BaldyHuuu te még embernek nézel ki? Akkor tényleg ne gyere, mert ugyis kidobnának :D
Amugy honnan is irsz, hogy ennyire nem tudnál jönni? :p

Újmohácsról, avagy a Mohácsi szigetrõl. A déli határ mentén van. Nem a mohácsi oldalon, hanem a bajain. Illetve két víz között. Szóval messze :) (nem :) hanem :( )

Azért írom így, mert sokan nem tudják hol van Mohács o.O Na sebaj.

EDIT: ja igen, embernek. Bááár... amint elég pénzem lesz rá, jön egy nagygenerál. És aztán akkor a japán bandák elbújhatnak mögöttem :p :D

Baldy

Quote from: RouninÚjmohácsról, avagy a Mohácsi szigetrõl. A déli határ mentén van. Nem a mohácsi oldalon, hanem a bajain. Illetve két víz között. Szóval messze :) (nem :) hanem :( )

Azért írom így, mert sokan nem tudják hol van Mohács o.O Na sebaj.

EDIT: ja igen, embernek. Bááár... amint elég pénzem lesz rá, jön egy nagygenerál. És aztán akkor a japán bandák elbújhatnak mögöttem :p :D

Tudom hol van Mohács, de azért kösz a térképészeti felvilágosításért :)
Amugy onnan is fel lehet ugrani Pestre egy buliba, ez nem nagy gond, csinálták már más ismerõseim is (õk pl. Bolyról jöttek, Mohács környékén van).
Az emberi kinézetedre meg kiváncsi lennék, hogy mire fel mondod ezt igy ennyire biztosan :D De ha a nagygenerálon átesnél, akkor arról is kérek képet :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Quote from: BaldyTudom hol van Mohács, de azért kösz a térképészeti felvilágosításért :)
Amugy onnan is fel lehet ugrani Pestre egy buliba, ez nem nagy gond, csinálták már más ismerõseim is (õk pl. Bolyról jöttek, Mohács környékén van).
Az emberi kinézetedre meg kiváncsi lennék, hogy mire fel mondod ezt igy ennyire biztosan :D De ha a nagygenerálon átesnél, akkor arról is kérek képet :hopp:

:D Reméltem is, hogy tudod. Bóly meg fúúúj (ez elvi kérdés, ismerek pár rendes bólyit, de akkor is fúúj :D )

Kinézetem meg... öhm, postoltam már pár önarcképet. :_piszka:

És az idõhiány a gond, nem a táv. Folyamatosban dolgozom (3 mûszak, nincs hétvége... csak 48 óra két mûszak közt :( ) így a szabadidõvel hadilábon állok. Min. 2-3 napot ki kellene vennem ahhoz, hogy elmehessek, az vizsont bajos lesz: rengeteget állunk így év végén/elején, azt' kiadják a szabit önként. Most per. pillanat nincs egy sem :)

Baldy

Quote from: Rounin:D Reméltem is, hogy tudod. Bóly meg fúúúj (ez elvi kérdés, ismerek pár rendes bólyit, de akkor is fúúj :D )

Kinézetem meg... öhm, postoltam már pár önarcképet. :_piszka:

És az idõhiány a gond, nem a táv. Folyamatosban dolgozom (3 mûszak, nincs hétvége... csak 48 óra két mûszak közt :( ) így a szabadidõvel hadilábon állok. Min. 2-3 napot ki kellene vennem ahhoz, hogy elmehessek, az vizsont bajos lesz: rengeteget állunk így év végén/elején, azt' kiadják a szabit önként. Most per. pillanat nincs egy sem :)

Az ciki :)
Amugy mi a gondod a bólyiakkal? Tény, hogy a település egy merõ sárkupac, legalábbis amit én láttam belõle, de az a 2 ember, akit onnan ismerek, azok kedvesek és rendesek nagyon (bár néha rájuktõr az 5 perc, amit túlélni mûvészet:D)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

TurboK

ok, nemtom hogy ez érdekel e valakit:
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=13081

Witches - Broomstick
ez a zene a "forbidden love" flashbõl ami volt a lol topikban, az egész album. Koreai, ami gondolom nem jrock, de hasonló.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

Quote from: RouninNahh, végre megnéztem Malice Mizer - Beast of blood klipjét :D

Nem rossz, aranyos (a klip tetszik^^). De akkor is Dir en Grey rajongó maradok :D

Na jó, módosítok. Ez is tipikusan az a fajta zene, amit párszor meg kell hallgatnom, mielõtt addikt leszek. :) Megtörtént (a meghallgatás és addikció is).

Baldy

Quote from: RouninNa jó, módosítok. Ez is tipikusan az a fajta zene, amit párszor meg kell hallgatnom, mielõtt addikt leszek. :) Megtörtént (a meghallgatás és addikció is).

Ennek kifejezetten örülök, biztos voltam benne, hogy te is igy fogod megszeretni, és nem is kellett rád szólni, hogy tedd ezt meg, ment magaadtól is! Tudtam én, hogy okos fiú vagy :D:D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Squall

Yo!

Ismeri valaki Hirahara Ayaka - Odyssey c. albumát? Esetleg meg is van valakinek?
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Rounin

Quote from: BaldyEnnek kifejezetten örülök, biztos voltam benne, hogy te is igy fogod megszeretni, és nem is kellett rád szólni, hogy tedd ezt meg, ment magaadtól is! Tudtam én, hogy okos fiú vagy :D:D:D:D

Mint a tavalyi kos az idei szarvával :D:D:D Szóval már csak arra kéne rájönni, hogy szakítok idõt a kersésre. Rövid idõ alatt nehezebb hozzájutni, mint Sztálin atyánk szemfogaihoz (eredeti csomagolásban).

Baldy

Quote from: RouninMint a tavalyi kos az idei szarvával :D:D:D Szóval már csak arra kéne rájönni, hogy szakítok idõt a kersésre. Rövid idõ alatt nehezebb hozzájutni, mint Sztálin atyánk szemfogaihoz (eredeti csomagolásban).

Ha kell valami, szerintem nyugodtan ird le te is ide a kérdésedet :)
Jah és ha tudsz: gyere el te is Visual Kei bulira :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Rounin

Quote from: BaldyHa kell valami, szerintem nyugodtan ird le te is ide a kérdésedet :)
Jah és ha tudsz: gyere el te is Visual Kei bulira :)

Baaaaaaldííííííí!!! Ezt már kitárgyaltuk! Illetve hoppá....mostantól csak 3 mûszakos leszek.... idõm lesz rá. Hmm.. najóh, attól függ, hogy jövök ki anyagilag :rolleyes: (csak rávesznek, hogy kimozduljak... brrr )

Ami kell? Minden Malice Mizer, L'arc en Ciel meg amit jónak találsz együttes zenéinek letöltési helye :D (L'arc en Ciel-nke tetszik neve, de még nem hallottam semmit :D ) Bízom az ízlésedben (a Nyári tábor thread alapján)

StabWest

Tessék látogatni a Sound of Japan-t, azon belül is a "requestses" részt. Onnan lehet töltögetni. A fórumban, ha regisztráltál, lehet kérni zenéket is.

Rounin

Quote from: StabWestTessék látogatni a Sound of Japan-t, azon belül is a "requestses" részt. Onnan lehet töltögetni. A fórumban, ha regisztráltál, lehet kérni zenéket is.

Megathx :merci:

Baldy

Na miután nagyban meghirdettem, most félve kérdezem: Volt valaki a bulin? Ha igen, milyen volt, mert engem sajna elcsábítottak Takács Tamás koncertre :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Te csapodár! :lol:
Bár, végül is szóltál, hogy lesz, és aki ment, az ment. :hehe:

StabWest

Quote from: BaldyNa miután nagyban meghirdettem, most félve kérdezem: Volt valaki a bulin? Ha igen, milyen volt, mert engem sajna elcsábítottak Takács Tamás koncertre :)
XDDD LeWish tesómmal (itt Mosquiton a neve) voltam a buliban! Kicsit hamarabb eljöttünk, de azért jól éreztük magunkat. Volt Penicillin (* _ *), Malice Mizer, Moi dix Mois, Noir Fleurir, Baiser, D'espairsRay, Dir en grey, Laruku, Luna Sea + még sok más XD. Volt cosplay-elés is. Case majd biztos felteszi a beszámolót a honlapjára.