Main Menu

Ragnarok Online

Started by .Attila, 2004-07-22, 23:04:01

Previous topic - Next topic

Karma XXL

Quote from: McDouglasPeldaul az elottem mar szolo kocsi (nyo, masneven), de a legtobben ezen az allasponton vagyunk a guildunkban.

Akkor ha megengedsz még egy-két kérdést, légyszi világosíts fel:

1. Ha 25 ember elmegy csinál magának egy privát szervert, akkor (állításod szerint) magával tol ki. Lefogadnám, hogy nem ez a fõ motiváló indok. Nyertem a fogadásban?
2. Miért kell irtani? 25 ember kiválása a hatalmas kommünitikból nekem nem tûnik halálos veszteségnek... (kommuni(ti)zmus?  :rotflol: )
3. Mi köze ennek az egésznek a USTEAMhez?
4. Miért kell emiatt a USTEAMet moderálni?
5. A MU játékosokat nem akarod kényszeríteni, hogy csak a Mayán és a Wigle-ön játszanak?

Hirtelen ennyi. Kösz a türelmet ;)

thrall

Quote from: SysOP XXLAkkor ha megengedsz még egy-két kérdést, légyszi világosíts fel:

1. Ha 25 ember elmegy csinál magának egy privát szervert, akkor (állításod szerint) magával tol ki. Lefogadnám, hogy nem ez a fõ motiváló indok. Nyertem a fogadásban?
2. Miért kell irtani? 25 ember kiválása a hatalmas kommünitikból nekem nem tûnik halálos veszteségnek... (kommuni(ti)zmus?  :rotflol: )
3. Mi köze ennek az egésznek a USTEAMhez?
4. Miért kell emiatt a USTEAMet moderálni?
5. A MU játékosokat nem akarod kényszeríteni, hogy csak a Mayán és a Wigle-ön játszanak?

Hirtelen ennyi. Kösz a türelmet ;)
6. aztse felejtsuük ki hogy akinek nincs kártyája,pénze(nete van) az most azért ne RO-zon???
ui: ha nincs igazam szóljatok

anarchoid

ez a ragnarok, ez valami vikinges jatek ugye ?

Nuri-ko

thrall, sysop
ne is próbáljátok megérteni õket, nem fog menni. Lehetséges okok:
- Vallási fanatizmus, ezesetben amíg nem adják ki a bibliájukat minden reménytelen
- Aki felnyom gravity-nél egy private servert vagy csak úgy általánosságban spiclit játszik (csak egyszer olvassátok el a szabályokat, jobb mint az esti kabaré) az valami jutalmat kap. (Spekulációk szerint egyenes arányban a jelentett dolog súlyával.)
-Zavarja õket, hogy más olyasmivel ingyen játszik amiért õk "csekély" összeget fizetnek hónapról-hónapra.
___________________________________________
"nothing is impossible, merely improbable"
            - by anonymous
 UIN: 163792831
 IRC: IrcNet - #neko
                          R/Nuri-ko

McDouglas

Quote from: thrall6. aztse felejtsuük ki hogy akinek nincs kártyája,pénze(nete van) az most azért ne RO-zon???
ui: ha nincs igazam szóljatok


Termeszetesen jatszhatsz, ez nem az en dolgom. Csak ne elottem hirdesd az "iget".
Kukorica Rox ^^

thrall

Quote from: anarchoidez a ragnarok, ez valami vikinges jatek ugye ?
nem ez nem egy vikinges játék hanem egy anime mmorpg(vagyis én vikinget még nemláttam)

Nuri-ko

#126
U.i: vajon mennyi kedve van csatlakozni iro-hoz annak, aki békésen játszogat, majd egyzszercsak megjelenik vmi nagyfejû és kijelenti, hogy márpedig te így nem élhetsz teljes életet, ezért a te érdekedben bezárat minden ingyenes servert, hogy te csak az egy igaz helyen játszhass?

U.i2: Elõzõ postom rövid idõn belül eltûnt (vajon miért? csak nem fájó dologra tapintottam vele?), de néhány pillanat alatt visszatért az örökkévalóságból, köszönet zso-nak.
___________________________________________
"nothing is impossible, merely improbable"
            - by anonymous
 UIN: 163792831
 IRC: IrcNet - #neko
                          R/Nuri-ko

roderick

Ha felveszel egy ork sisakot, akkor tök vikingesen nézel ki :) (de amúgy pl. sok név skandináv eredetü)


Amúgy csak annyit, mivel McDouglas moderátor meg ilyesmik, azért ha aztat mondja hogy illegális szervert ne hirdessünk, akkor azt ne is tegyük.. és pont.

aki akar úgyis talál mindenfélét, nem kell ahhoz ez a fórum, elég a google

és valljuk be hogy privát szerveken ami szoftver fut (ha nem emulált) aztat ám a Gravity-töl nagyon dúrván lopják... éshát azmár nem a letöltök egy filmet kategória jogilag sem és én megértem ha valaki a fórumán nem akarja hogy ilyesmiket hirdetgessenek
azmegmár midnenkinek az egyéni döntése, hogy elég neki x fö, vagy 200x kell egy kis Masszívanmultipléyer fíílinghez...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Karma XXL

#128
Cenzúrázva

Jól van.

Shadowolf

Srácok ezt légyszíves most hagyjátok abba. Ha minden áron szópárbajt akartok folytatni akkor azt legyetek szívesek pm-ben. Az elözö pár post sorsáról meg majd még késöbb döntök.  Ha ezzel valakinek problémája lenne, akkor pm-ben panaszkodhat nálam. (az itteni további rinyálásokat azonnal törölni fogom)

Xaga

Nekem az a kérdésem hogy a tárgyak leírásánál hogy lehet azt elérni hogy ne betük egymás utáni logikátlan sorrendje legyen ott hanem értelmes szöveg?

Csaszi

#131
Quote from: XagaNekem az a kérdésem hogy a tárgyak leírásánál hogy lehet azt elérni hogy ne betük egymás utáni logikátlan sorrendje legyen ott hanem értelmes szöveg?

Telepítsd rá még egyszer az angol nyelvi patch-ot. Nekem bejött

Ja, és amikor kidobja, hogy miket akarod, hogy lefordítson (kis üres fehér négyzetek a telepítéskor), mindent X-elj be. Oh, és még vmit...nekem utána nem indult vmiért a játék, lehet, hogy csak ideiglenes gond volt a serverrel. Ha ez történne, próbáld meg megint rányomni a "client"-et
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

.Attila

Jaja, a klienst az angol nyelvcsomag telepítése után mégegyszer fel kell rakni.

Xaga

Fölraktam még1x angol nyelvcsomagot és ment minden rendben. Thx az infoért.

.Attila

Quote from: XagaFölraktam még1x angol nyelvcsomagot és ment minden rendben. Thx az infoért.
És ki vagy (volnál, ha nem server closed lenne) a játékban?
Ugye tudod, hogy létezik a US Team guild? ;)

Xaga

Quote from: TriviÉs ki vagy (volnál, ha nem server closed lenne) a játékban?
Ugye tudod, hogy létezik a US Team guild? ;)

Server closed:( Amúgy Ayumi nevû varázsló tannoncommal szórom az áldást villám és tûz formájában, már amikor müxik a server. Mostmár tudok a guildrõl.

Xaga

A guild milyen elönyel jár???

thrall

nemkéne átmenni a server oldalán lévõ forumra????? mert így egyesek könnyen törölhetnek meg stb és ilyenek(vagy haveral akarunk csinálni treforton eyg szobát neki ha az jó lenne akkor azis jó :P)

Dragon

ez nem rossz ötlet, és nem szennyezzük illegalitással a fórumot
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

thrall

Quote from: bpka000ez nem rossz ötlet, és nem szennyezzük illegalitással a fórumot
ha jónak látjátok gondoljátok meg meik legyen :)

Dragon

is-is?

egyébként lehet, hogy meg kéne dumálni az ottani adminnal, hogy ilyen szoba lesz, hátha van már, vagy mondjuk õt is érdekelné
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

thrall

Quote from: bpka000is-is?

egyébként lehet, hogy meg kéne dumálni az ottani adminnal, hogy ilyen szoba lesz, hátha van már, vagy mondjuk õt is érdekelné
trefort-on ilyen szoba nincs a szoba regget meg nemlehet megcsinálni hogyha nincsennek ismerõseim az adminok közöt mert lusták mint a dög :P
hungaRO-forumon meg csinálunk egy USTeam guild szobát és kész :)(ha a hozzáférést meglehet adni ((hogy ki mehessen be)) az meg mégjob lenne :P)

Dragon

sztem van USTeam guild thread

a szobát bármilyen chat bármilyen szobájára értettem, tehát, ha van chat szoba a szervernek, akkor egy legyen nem? mIRC csati is jó pl.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

thrall

titeket nemszokott kidobni payon-ból néha azzal hogy nemtalál egy palett file-t(pedig nekem fennvan a 77 palett patch)

Baldy

bpka: Nem rossz ötlet a Ragnarok chat, de ha valaki beszélni akar a másikkal, akkor elég sztem, ha a játékban felveszi a kapcsolatot a többiekkel, a többi esetre meg ott van a fórum...
thrall: nagy ritkán velem is megcsinálja, de annyira nem zavar. De mondjuk nem payonnál, hanem pronteránál csinálta meg eddig összesen 2-szer.
És arról, hogy ez a játék fizetõs, és mi milyen disznók vagyunk, hogy kalóz játékkal játszunk: Én pl. nem rendelkezem havi jövedelemmel, saját géppel, de néha van kedvem játszani a játékkal. Ez bûn lenne? Ezek a kalóz példányok amugy sem teljesek, mindig lesznek benne bugok, ugyhogy sztem lehetne Próbajátéknak tekinteni, hogy rászoktassa azokat a valódi játékra, akiknek a játék megtetszik, és napi szinten órákat játszanának vele. Én viszont nem akarok vele napi szinten 5-6 vagy még többet játszani és kedvem meg végképp nincs mondjuk havi 10 óra játékért annyit fizetni, mint annak, aki napi szinten játszik ennyit. (Ez csak vélemény, azt akartam ezzel mondani, hogy miért nem érzem bûnösnek magamat, annak ellenére, hogy bûntettet követek el :))
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

thrall

Quote from: Baldybpka: Nem rossz ötlet a Ragnarok chat, de ha valaki beszélni akar a másikkal, akkor elég sztem, ha a játékban felveszi a kapcsolatot a többiekkel, a többi esetre meg ott van a fórum...
thrall: nagy ritkán velem is megcsinálja, de annyira nem zavar. De mondjuk nem payonnál, hanem pronteránál csinálta meg eddig összesen 2-szer.
És arról, hogy ez a játék fizetõs, és mi milyen disznók vagyunk, hogy kalóz játékkal játszunk: Én pl. nem rendelkezem havi jövedelemmel, saját géppel, de néha van kedvem játszani a játékkal. Ez bûn lenne? Ezek a kalóz példányok amugy sem teljesek, mindig lesznek benne bugok, ugyhogy sztem lehetne Próbajátéknak tekinteni, hogy rászoktassa azokat a valódi játékra, akiknek a játék megtetszik, és napi szinten órákat játszanának vele. Én viszont nem akarok vele napi szinten 5-6 vagy még többet játszani és kedvem meg végképp nincs mondjuk havi 10 óra játékért annyit fizetni, mint annak, aki napi szinten játszik ennyit. (Ez csak vélemény, azt akartam ezzel mondani, hogy miért nem érzem bûnösnek magamat, annak ellenére, hogy bûntettet követek el :))
ezzel teljesen igazd van (gépem van havi-m nincs se jövedelmem)
és rájöttem hogy mitõl van(vagyis nemén)[de titok ;)]

Cobra

Megnéztem az árát a hivatalos szervernek és elég húzós, 8$ 30 óra játék, ami nem kevés, fõleg hogy jön hozzá még atutalási ktg és kártyadíj is (ha sokat játszik valaki akkor havonta legalább 3500Ft+hitelkártyadíj). Szóval nem a magyar játékosok jövedelméhez van kitalálva a játék, ezért nem is kellene leszólni azokat, akik privát szerveren játszanak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Damnatus

Hali!

Quote from: Baldybpka: Nem rossz ötlet a Ragnarok chat, de ha valaki beszélni akar a másikkal, akkor elég sztem, ha a játékban felveszi a kapcsolatot a többiekkel, a többi esetre meg ott van a fórum...
thrall: nagy ritkán velem is megcsinálja, de annyira nem zavar. De mondjuk nem payonnál, hanem pronteránál csinálta meg eddig összesen 2-szer.
És arról, hogy ez a játék fizetõs, és mi milyen disznók vagyunk, hogy kalóz játékkal játszunk: Én pl. nem rendelkezem havi jövedelemmel, saját géppel, de néha van kedvem játszani a játékkal. Ez bûn lenne? Ezek a kalóz példányok amugy sem teljesek, mindig lesznek benne bugok, ugyhogy sztem lehetne Próbajátéknak tekinteni, hogy rászoktassa azokat a valódi játékra, akiknek a játék megtetszik, és napi szinten órákat játszanának vele. Én viszont nem akarok vele napi szinten 5-6 vagy még többet játszani és kedvem meg végképp nincs mondjuk havi 10 óra játékért annyit fizetni, mint annak, aki napi szinten játszik ennyit. (Ez csak vélemény, azt akartam ezzel mondani, hogy miért nem érzem bûnösnek magamat, annak ellenére, hogy bûntettet követek el :))

A lopás az lopás, mégha az éhhalál is késztet rá!

Dragon

Baldy: hát, nem az én ötletem volt a chat, de pl. akkor jó megoldás, ha (szokás szerint) döglött a szerver, vagy ha a kliensoldalon vannak problémák a programfuttatással


többiek: remélem nem bannolnak mindannyiunkat azért mert még mindig itt tárgyaljuk meg a csoportos szervezett bûncselekményünk részleteit.....
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Shadowolf

Quote from: bpka000Baldy: hát, nem az én ötletem volt a chat, de pl. akkor jó megoldás, ha (szokás szerint) döglött a szerver, vagy ha a kliensoldalon vannak problémák a programfuttatással


többiek: remélem nem bannolnak mindannyiunkat azért mert még mindig itt tárgyaljuk meg a csoportos szervezett bûncselekményünk részleteit.....

Ban nem lesz, (azért zsozso felelös, szóval amíg öt nem zavarja ez, addig emiatt nem kell aggódnod) de ha tovább folytatjátok akkor bezárom a thread-et (lévén felszólítottalak titeket ennek a befejezésére). Szóval uccsó figyelmeztetés: hagyjátok abba vagy számoljatok a következményekkel. :rolleyes: