Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Perikles

kérdés: ki honnan szerzi be a részeket? már ha lehet ilyet kérdeznem...  :rolleyes:
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Alkyra

Quote from: Raisu-SamaÉn is csak heti rendszerességgel kapom az adagomat :(

Szintúgy. :( Akárcsak a One Piece-t, a Bleach-et, a OMG-t, a Mahou Sensei Negima s a Tsubasa Chronolic-et.

Egyb. én Dattebayotol szoktam beszerezni a heti adagomat. :D
Ha a mangára gondolsz azt sok helyen belehet.

Xaga

Quote from: Perikleskérdés: ki honnan szerzi be a részeket?

Aki szerdán szedi annak egyértelmû honnan mert cask õk csinálják meg ilyen gyorsan Amugy én Baka-updates-et szoktam monitorozni és ált csüt. reggel töltöm le.

Alkyra

Nah, leszedhetõ a 138. rész Narutoból s a 35. Bleachbõl. :)
Megjött a heti adag.. :haha:  :haha:

Alkyra

Úhh..Ezt a BAKIITTT! :D

Aki látta most a 138. rész-t az tudja, hogy mirõl beszélek.
Ugye Orochimarunak testet kellett váltania még mielõtt Sasuke odért volna hozzá a karjai miatt. Nos ebben a részben a régi testében van. :) Tökéletesen kivehetõ, hogy ez a régi teste. A történet meg ugyebár Sasuke elrablása után játszódik... Ehh. Ezt a hibát! :haha:  :haha:

Xaga

Quote from: AlkyraÚhh..Ezt a BAKIITTT! :D

Miko a 3. Hokage-vel harcolt akkor is a régi teste volt de aztán kiderült hogy má testet váltot csak meg tudja oldani hogy úgy nézzen ki mint régen, nincs a 138. részben semmi baki

Perikles

Quote from: AlkyraÚhh..Ezt a BAKIITTT! :D

Aki látta most a 138. rész-t az tudja, hogy mirõl beszélek.
Ugye Orochimarunak testet kellett váltania még mielõtt Sasuke odért volna hozzá a karjai miatt. Nos ebben a részben a régi testében van. :) Tökéletesen kivehetõ, hogy ez a régi teste. A történet meg ugyebár Sasuke elrablása után játszódik... Ehh. Ezt a hibát! :haha:  :haha:

jah. most hogy mondod. az biztos nem egy gyerek teste volt. egyébként nem tetszett az a pillangós átváltozós dolog. abszolút. alig várom már hogy jöjjenek a manga szerinti részek, igaz tudjátok mire gondolok?
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Tyrael

#37
Quote from: Periklesjah. most hogy mondod. az biztos nem egy gyerek teste volt. egyébként nem tetszett az a pillangós átváltozós dolog. abszolút. alig várom már hogy jöjjenek a manga szerinti részek, igaz tudjátok mire gondolok?
marmint milyen sajat testeben?
amikor a 3. ellen harcolt, mar az sem a sajat teste volt.
csak tudja manipulalni a kinezetet. ott is letepte magarol a maszkot, es felsejlett egy noi arc

altalaban en is a fordito csapatok trackererol szedem le a cuccokat, illetve ha turelmetlen vagyok, akkor meg a rawokat is leszedem, ha viszont valamiert lecsuszok a premierrol, akkor torrentbytes-rol szoktam, mert onnan mindig max savszellel jon, csak nem kerul ki olyan hamar a friss resz.
amugy friss reszekrol infok mindig vannak a narutofan.com illetve a bleachportal.net cimen, erdemes a raw epizod bejelenteseknel az uccso hozzaszolasokba beleolvasni, ott mindig tudni, hogy kijott-e mar a subbolt verzio.
megyek meg is nezem a 138as reszt, mert meg csak rawban lattam

Tyrael

Suszi

Ugyan én még "csak" a 134. résznél tartok de NAGYON ÁLLAT A TÖRTÉNET!
Már tûkön ülök, hogy megnézzem a kövi pár részt:D

Alkyra

Quote from: Tyraelmarmint milyen sajat testeben?
amikor a 3. ellen harcolt, mar az sem a sajat teste volt.
csak tudja manipulalni a kinezetet. ott is letepte magarol a maszkot, es felsejlett egy noi arc

altalaban en is a fordito csapatok trackererol szedem le a cuccokat, illetve ha turelmetlen vagyok, akkor meg a rawokat is leszedem, ha viszont valamiert lecsuszok a premierrol, akkor torrentbytes-rol szoktam, mert onnan mindig max savszellel jon, csak nem kerul ki olyan hamar a friss resz.
amugy friss reszekrol infok mindig vannak a narutofan.com illetve a bleachportal.net cimen, erdemes a raw epizod bejelenteseknel az uccso hozzaszolasokba beleolvasni, ott mindig tudni, hogy kijott-e mar a subbolt verzio.
megyek meg is nezem a 138as reszt, mert meg csak rawban lattam

Tyrael

A torrentbytesra nem tok bemenni. :( :( :( :( Hüpp..

Tyrael

Quote from: AlkyraA torrentbytesra nem tok bemenni. :( :( :( :( Hüpp..
probalkozni kell sokat a regisztracioval, folyamatosan rugdossak ki az alacsony ratioju/inaktiv usereket, es a helyukre be lehet kerulni.

Tyrael

Emarsharae

Én mostanság vizsgaidõszak miatt csak néha nézek fel... és akkor letöltöm az új részeket, ami mázlimra ált. 3-4 rész szokott lenni... Különben megõrülnék hogy tele volt ismétléssel (igen, mondtátok és engem is iszonyatosan dühít), és megint nem történt semmi.
Amúgy Sasuke az agyamra megy. Túl sok angst, túl sok drama queen-ség, semmi ész. Shikamaru, na õ már érdekes. És kiutálhattok érte, de az én kedvencem Yondaime és Gaara. :D Gaarát miért nem szereti senki?
Amúgy Kakashi is jó fej lenne, ha nem lenne annyira oda Sasukéért. Jó, tudom hogy nagyon hasonlítanak meg egyebek, de... ez a nagy majmolás már nem tetszik. Naruto is kezd szimpi lenni. Ero Sennin meg... vicces, de... Yondaime és Gaara szimpibbek. :D Ennyi.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Tyrael

Quote from: EmarsharaeÉn mostanság vizsgaidõszak miatt csak néha nézek fel... és akkor letöltöm az új részeket, ami mázlimra ált. 3-4 rész szokott lenni... Különben megõrülnék hogy tele volt ismétléssel (igen, mondtátok és engem is iszonyatosan dühít), és megint nem történt semmi.
Amúgy Sasuke az agyamra megy. Túl sok angst, túl sok drama queen-ség, semmi ész. Shikamaru, na õ már érdekes. És kiutálhattok érte, de az én kedvencem Yondaime és Gaara. :D Gaarát miért nem szereti senki?
Amúgy Kakashi is jó fej lenne, ha nem lenne annyira oda Sasukéért. Jó, tudom hogy nagyon hasonlítanak meg egyebek, de... ez a nagy majmolás már nem tetszik. Naruto is kezd szimpi lenni. Ero Sennin meg... vicces, de... Yondaime és Gaara szimpibbek. :D Ennyi.
mindenki orochimarut, gaara-t, meg shikimarut szereti
szal ez most nem jott be :)

Tyrael

Emarsharae

És Yondaime?
Szerintem jó fej volt, és a vele kapcsolatos flashbackeket nem bánnám... Kár hogy ilyen kevés van.  :bruhuhu: Persze amíg Jiraiya van, hátha...
Miért van az, hogy általában a hullákat szeretem az animékben? (hulla, azaz nincs szívverése... azaz a vámpírokat is hulláknak számítom :D)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Suszi

Nekem még mindíg Shikamaru (nagyon hasonlítunk :D) és Naruto (természetesen) a kedvenceim. A többi karakter is érdekes és színes, de õk állnak hozzám a legközelebb. :haha:

Xaga

Vki nem tudja mié adot ki DB a 138. részbõl egy második változatot? Mi volt a gond az elsõvel?

Tyrael

Quote from: XagaVki nem tudja mié adot ki DB a 138. részbõl egy második változatot? Mi volt a gond az elsõvel?
semmi nagyobb problema, ugytudom csak helyesiras/fogalmazas teren javitottak rajta
de az en angolommal ugyse nagyon tunnek fel ilyen lehelletfinom nyelvtani/fogalmazasi hibak :)

Tyrael

KEVIN.

Hi all.
Nekem a kedvenc karakterem: ROCK LEE
Azért mert, hihetetlenül gyors és erös :jee:
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

Pikkon

Hisz nekem Gaara a 3. kedvencem, rohadt jó, de az elsõ Hinata, vmiért tetszik nagyon és persze Naruto!!!
Yondaime az a csaj volt, aki Gaarát gondozta vagy mi?

És a DB az mi??
Mindig látom a részek elején, az talán vmi szervezet, ami a Naruto meg mások részeit rakják fel?
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Tyrael

Quote from: PikkonHisz nekem Gaara a 3. kedvencem, rohadt jó, de az elsõ Hinata, vmiért tetszik nagyon és persze Naruto!!!
Yondaime az a csaj volt, aki Gaarát gondozta vagy mi?

És a DB az mi??
Mindig látom a részek elején, az talán vmi szervezet, ami a Naruto meg mások részeit rakják fel?
a fansubber csapat
DatteBayo

Tyrael

Alkyra

Hinatát én is imádom. :)
Nomeg természetesen Nartot, de Jiraiya is egy hatalmas arc.:)

Egyb. az elsõ helyen mindenki tudja, hogy ki áll:
Kakashi. :)
Bírom ahogy állandóan "azt" a könyvet olvassa s halál nyugodt. :)

Raisu-Sama

Yondaime = 4. Hokage, nem?

Mattanja

Quote from: Raisu-SamaYondaime = 4. Hokage, nem?
Bizony! Már csak a nevébõl adódóan is... ;)(yon=4)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raisu-Sama

Na, mégis csak tok valamit japánul :D Áh, nem akarom elolvasni a Kakashi Gaiden-t (valami meglepi legyen nekem is :D), de egyre kiváncsibb vagyok rá :)

Tyrael


Assassin

Quote from: Tyraelhttp://yhbt.mine.nu/t/n139.torrent

Tyrael

Köszi szintén az infot.
Tudom nem ide tartozik, de valamiért bittorrent-el csak naruto-t nem tudok tölteni, a többivel semmi gond. Megáll miután elért 125kb/s download-ot lefagy...
" There is no sin to know their sins."

Tyrael

Quote from: AssassinKöszi szintén az infot.
Tudom nem ide tartozik, de valamiért bittorrent-el csak naruto-t nem tudok tölteni, a többivel semmi gond. Megáll miután elért 125kb/s download-ot lefagy...
probaltad masik klienssel? mert nekem lejott

Tyrael

Assassin

Quote from: Tyraelprobaltad masik klienssel? mert nekem lejott

Tyrael

Updateltem amim volt, a többinél tökéletesen müxik, csak ennél nem  :mad:
" There is no sin to know their sins."

Tyrael

Quote from: AssassinUpdateltem amim volt, a többinél tökéletesen müxik, csak ennél nem  :mad:
akkor vard meg, mig felkerul az ftpre

Tyrael

Emarsharae

Quote from: PikkonYondaime az a csaj volt, aki Gaarát gondozta vagy mi?

Gaara gondozója Gaara anyjának fiútestére volt (ha nem tévedek oltári nagyot, és mégis nõnemû...).
Yondaime a 4. Hokage volt, aki Narutoba zárta Kyuubit, és... etc.
Amúgy a pasi Jiraiya tanítványa volt, és Kakashi tanára. :D
És hogy Miakát idézzem a FY-ból: Blonde Haired Ultra Hunk. :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)