Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Alkyra

Oh és M.A.G.U.S.-ozom meg HKK-zni is szoktam.
Tudok Magic The Gatheringet, Yu-Gi-Oh-t,
Pokémon Card-ot játszani és minden
álmom ,hogy legyel egy jobb
gépem és végre játszak az FFXI-el.
(tudniillik én MINDEN Square játákot végigvittem! kiv. a 10-et .... még nincs hozzá emu.. én türelmes vagyok...:) )

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Alkyra
Zen Alkyra vagyok az Ixion Entertainment
vezére/vezetője.

Üdv Alkyra!

Shock12

QuoteOriginally posted by Alkyra
Ennyit magamról.
Ugye elég lesz?:)
Hejj !! Üdv ! Igen, elég... természetesen :) ! Megbecsült szoftverfejlesztõ ! Kalap le ! Kul... meg is nézem azt a játékot, az biztos ! ;)

.Attila

#543
Hajimemashite Alkyra!

Alkyra

Végre.. olyan emberek mint én...
Boldog vagyok... Tudjátok engem mindig kitagadtak azért ami csinálok s ami vagyok...
itt otthonra találtam...

Xaga

Üdv Alkyra.

HKK rulez van vagy 400 lapon és má 2+ éve nem játszottam:(
Van Yu-Gi-Oh meg pokemoncard-od? Be tudnál scannelni egy párat kiváncsi vagyok mien (vagy vki akinek van/vagy link)


Trivi: Mostanság fáradt vagy vagy nem olvasod el a postot rendesen. Azt mondta mindet végigvitte kivétel a 10-t!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
HKK rulez van vagy 400 lapon és má 2+ éve nem játszottam:(

:_off: Nekem még megvan a régi Tharr kártya gyűjteményem. :rolleyes: :D

Saori

Üdvözlet köreinkben:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

Helló és üdv!

(Megjegyzés:Amúgy meg Kiválasztottak Powa!!!)

(Megjegyzés 2: Ha valakit érdekel egy kb ötvenezer forintos M*K album, jó másfélezer lappal, az hívja az xyzxyz-trt számot.... :p )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Setike

Urashima-sempai,hát itt is?Üdvözlök minden új Bemutatkozót!:) :hopp:

Kalibur

Üdvözletem, Alkyra, Bruce (remélem megbocsátasz, ha a számokat úgy ahogy van lehagyom...)
Remélem jól fogjátok itt érezni magatokat!
Egy kérdés Alkyra sama: Ha régebbóta regisztrálva vagy, miért nem nyilvánultál meg, hiszen utólagos reakciódból úgy szűröm le, annyira borzalmasak nem lehetünk?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by ignus
Baldy, látom sokat dolgozol megint és fáradt vagy... Freyja bemutatkozásában az van hogy lány.... :D

Tudom... Ugy akartam mondani, hogyha nem irta volna meg, hogy lány, akkor én annak mondtam volna, kiindulva a FFIX-ből :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Üdvözlet Bruce 579 és re Alkyra!
Nna röviden és tömören ennyit :D
A többit majd holnap, amikor már kipihentebb leszek :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Üdv az újonnan érkezőknek!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

via_mala

Üdv minden új tagnak! Figyelem ám a thread-et, csak nem szólalok meg sűrűn. ;) Azért szépen gyarapodunk.  :)
Az azért érdekes, hogy mennyien érzik úgy, hogy kirekesztettek, meg nem értettek, kilógnak a sorból. És mennyire megkönnyebbültek, hogy végre "fajtársak" között lehetnek. (Tiszta Wolf's Rain -es érzésem lett. :) )
Remélem még sokáig lehetünk együtt. :angyali: Köszi zsozsó! :merci: :jee:

QuoteSzemélyes találkozás? Meet in Oktogon Burger King, 14-19 között, de ált 16 felé jön össze a nagy társaság.
:_off: Pontosan mit is csináltok ti szombatonként a Burger Kingben? Hátha egyszer odasunnyogok... ;)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Alkyra

QuoteOriginally posted by Kalibur
Üdvözletem, Alkyra, Bruce (remélem megbocsátasz, ha a számokat úgy ahogy van lehagyom...)
Remélem jól fogjátok itt érezni magatokat!
Egy kérdés Alkyra sama: Ha régebbóta regisztrálva vagy, miért nem nyilvánultál meg, hiszen utólagos reakciódból úgy szűröm le, annyira borzalmasak nem lehetünk?

Nem is vagytok borzalmasak.. csak nem szoktam fórumokra járni..
Ennyi.
Szeretlek titeket s semmi bajom sincs az itt lévő emberekkel.

Ramiz

Sziasztok A. és B. (na ennél legyen valaki lustább! :D )! Tök jó, hogy egyre többen vagyunk. A burger King ki lesz hízva!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ignus

Üdv mindenkinek aki az elmúlt 24 órában "újult ide" ! :)
Helló Bruce és Alkyra

Ramiz: majd épitenek mellé/rá egy Anime Kinget!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Bruce

Kalibur: Egyáltalán nem gond, csak a megszokás hatalma :) Egy csomó regisztrációnál már volt ilyen név, ezért raktam mögé ezt a három számot... Ilyen idézgetést egyébként hogy kell csinálni?

Amúgy úgy látszik szerencsés vagyok: engem néztek ferde szemekkel csak azért, mert rajzfilmeket nézek. Inkább a többiek is jöttek :)

A HKK meg nálam is él még. Van vagy 300-400 lapom, de csak otthoni használatra (egyébhez veszettül láma lapok vannak benne :( )

A meetingekről már olvastam, azért is említettem a személyes találkát :)

M.A.G.U.S. - ban meg főleg mesélek (és főleg magasabb, 7. szintű és afeletti kalandokat. A játékosok hangulata nálunk gyakran :grrr:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xaga

QuoteOriginally posted by Bruce579
M.A.G.U.S. - ban meg főleg mesélek (és főleg magasabb, 7. szintű és afeletti kalandokat. A játékosok hangulata nálunk gyakran :grrr:

M.A.G.U.S.: én nem tok jól mesélni nagyon béna vagyok, inkább karimmal és hentelem szörnyek seregét:D

Idézni:minden post jobb alsó sarkában van olyan hogy edit meg quote ahoz hogy idézd az egész postot a quote-t nyomd meg.

Ramiz

Anime King... jó lenne! Szerintetek fenn tudna maradni egy ilyen hely? Már gondolkoztam rajta. De miből? Vetítésekből? Belépődíjból? :ejj: Marad a Burger meg a Westend.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

Freiya, Freiya... Egy ideig nem ugrott be honnan ismerős... de most! (egy kis segítséggel: goooooooooole)
ちょびっツ RULZ!
Freya (Freiya?)

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Saori

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Freiya, Freiya... Egy ideig nem ugrott be honnan ismerős... de most! (egy kis segítséggel: goooooooooole)
ちょびっツ RULZ!
Freya (Freiya?)

AE

De ez Chi..Nem?:confused:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

roderick

QuoteOriginally posted by Saori
De ez Chi..Nem?:confused:

Nem... de nem fogok spoilerkedni, hogy miért nem
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Nephilim

Hmm, kellemesen sokasodtunk az elmúlt időkben!
Úgyhogy üdv, újak!
És mély hódolat a germán termékenységistennőnek ;) ;) ;) :hopp:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Baldy

Előre is üdvözletem ElfWarriornak, aki ha nem fog ide beirni hamarosan, nagyon csunya idő fog rá köszönteni :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ElfWarrior

Üdv mindenkinek!
Én Bécsben voltam Baldy-val, Shadowolf-al, és Angellel, onnan az ismeretség.
Egyébként meg félig vagyok outsider, mert az össz m?veltségem a Princesse Mononoke, Chihiro szellemországban, a Dragonball, meg egy kis Sailor Moon.
Azonkívül tágabb értelemben, amit a Cartoon-on adnak, meg a régi jó magyar rajzfilmek.
Majd igyekszem behozni a lemaradást, csak bírjam sávszélességgel!:D
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Nephilim

Á, egy újabb elf harcos! Légy üdvözölve minálunk!
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Üdv mindenkinek!
Én Bécsben voltam Baldy-val, Shadowolf-al, és Angellel, onnan az ismeretség.
Egyébként meg félig vagyok outsider, mert az össz m?veltségem a Princesse Mononoke, Chihiro szellemországban, a Dragonball, meg egy kis Sailor Moon.
Azonkívül tágabb értelemben, amit a Cartoon-on adnak, meg a régi jó magyar rajzfilmek.
Majd igyekszem behozni a lemaradást, csak bírjam sávszélességgel!:D

Csá! Long time no see, my friend...:D

.Attila

A hajimemashite már nem lenne érvényes, úgyhogy:

Üdv ElfWarior!