Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Moloko

ezen a másikon az látható pirossal, hogy eredetileg hogy terveztem közlekedni, kékkel amerre mentünk, világoskékkel amerre az SCSbe mentünk :ejj:
szóval szeretném tisztázni, hogy én tudtam, hogy merre kéne menni, csak valahogy nem sikerült arra kalauzolni sofőrünket és autóját.
jó, oké, az én hibám. de hogy eddig még csak 3szor navigáltam életemben kocsit és nem volt időm rutint szerezni a távolságok kiszámításában az már kevésbbé... ehh.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
ezen a másikon az látható pirossal, hogy eredetileg hogy terveztem közlekedni, kékkel amerre mentünk, világoskékkel amerre az SCSbe mentünk :ejj:
szóval szeretném tisztázni, hogy én tudtam, hogy merre kéne menni, csak valahogy nem sikerült arra kalauzolni sofőrünket és autóját.
jó, oké, az én hibám. de hogy eddig még csak 3szor navigáltam életemben kocsit és nem volt időm rutint szerezni a távolságok kiszámításában az már kevésbbé... ehh.

Nem kéne ennyire komolyan venned engem (más se szokott :p), meg a hülyeségeimet. :rolleyes: A térképet meg ezután a kis kiegészítés után legalább könnyebben fogod tudni használni a következő kiruccanásnál. :D (De ha akarod navigélhatok majd én, és akkor még Budapestről sem fogunk kitalálni. :D)

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nem kéne ennyire komolyan venned engem (más se szokott :p), meg a hülyeségeimet. :rolleyes: A térképet meg ezután a kis kiegészítés után legalább könnyebben fogod tudni használni a következő kiruccanásnál. :D (De ha akarod navigélhatok majd én, és akkor még Budapestről sem fogunk kitalálni. :D)
még 1 Ryoga? huh :)

Xaga

Mist mit kell ezen vitázni. Az a lényeg hogy odaértetek megvettétek ami kell és kész.:D Legközelebb már gördülékenyebben fog menni:)

Baldy

hát kimenni havonta megvenni az éppen aktuális Animania-t kicsit drága lenne igy :) Bár talán megéri.
Az útvonal katasztrolásira sikeredett a tervezetthez képest, de előnye, hogy láthattunk valamennyit Bécsből... Kár, hogy én átaludtam :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Angel
ezen a másikon az látható pirossal, hogy eredetileg hogy terveztem közlekedni, kékkel amerre mentünk, világoskékkel amerre az SCSbe mentünk :ejj:
szóval szeretném tisztázni, hogy én tudtam, hogy merre kéne menni, csak valahogy nem sikerült arra kalauzolni sofőrünket és autóját.
jó, oké, az én hibám. de hogy eddig még csak 3szor navigáltam életemben kocsit és nem volt időm rutint szerezni a távolságok kiszámításában az már kevésbbé... ehh.
Szerintem jól navigáltál, csak tényleg hiányzott a rutin, de azt nem is várta el senki. Én is így kezdtem, s?t még ígyebbül. És gratula a pontos útvonal rajzhoz, nekem csak a kavar maradt a fejemben, hogy merre is mentünk pontosan. Egyébként, hogy a többiek is értsék, én vezettem. :D
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Baldy

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Szerintem jól navigáltál, csak tényleg hiányzott a rutin, de azt nem is várta el senki. Én is így kezdtem, s?t még ígyebbül. És gratula a pontos útvonal rajzhoz, nekem csak a kavar maradt a fejemben, hogy merre is mentünk pontosan. Egyébként, hogy a többiek is értsék, én vezettem. :D

És ráadásul túl is éltük!
Hogy mi milyen mázlisták vagyunk!!! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Baldy
És ráadásul túl is éltük!
Hogy mi milyen mázlisták vagyunk!!! :D:D:D
Na te is szép kis firma vagy! :)
Azért annál sokkal jobban vezettem! És sokszor még az öt méteren belüli 3-4 sávváltás is összejött, ha Angel azt mondta, hogy balra!:D
Mikor terveztek egy újabb kimenetelt? Én benne lennék, mert magamnak is láttam pár cuccot, ami megdobogtatta kicsiny szívem.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Moloko

QuoteOriginally posted by teraflare
Ilyet lehet rendelni? Mennyibe kerülne ha lehet?
Asuka
én láttam ilyet Bécsben a Runch Comicsban.... de nem írtam fel hogy mennyibe került szvsz 30-50 Euró között de ez nem biztos.

Baldy

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Na te is szép kis firma vagy! :)
Azért annál sokkal jobban vezettem! És sokszor még az öt méteren belüli 3-4 sávváltás is összejött, ha Angel azt mondta, hogy balra!:D
Mikor terveztek egy újabb kimenetelt? Én benne lennék, mert magamnak is láttam pár cuccot, ami megdobogtatta kicsiny szívem.

Amikor megint fizunap lesz, és összegyűlik annyi ember, hogy érdemes legyen kimenni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Rám (vizsgaidőszak kivételével) bármikor számíthattok. ;) :D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by teraflare
Ilyet lehet rendelni? Mennyibe kerülne ha lehet?
Asuka


QuoteOriginally posted by Angel
én láttam ilyet Bécsben a Runch Comicsban.... de nem írtam fel hogy mennyibe került szvsz 30-50 Euró között de ez nem biztos.

27.50 euróért vesztegetnek ott egy ehhez haonló bábut, Neon Genesis Evangelion Soroyo Asuka Langley néven. Ha felmész a http://www.runchcomics.at/ címre, akkor ott rá tudsz keresni az online shop résznél.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Baldy

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
27.50 euróért vesztegetnek ott egy ehhez haonló bábut, Neon Genesis Evangelion Soroyo Asuka Langley néven. Ha felmész a http://www.runchcomics.at/ címre, akkor ott rá tudsz keresni az online shop résznél.

Jaja, azt a bábut én is kiszurtam, csak elfelejtettem, hogy ki akarta megvenni, és még azt sem tudtam, hogy komolyan gondolta-e... Meg a harmadik, a legfontosabb ok: nem volt nálam megnyugtatoan elegendő pénz, hogy másokra is költsek :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Jaja, azt a bábut én is kiszurtam, csak elfelejtettem, hogy ki akarta megvenni, és még azt sem tudtam, hogy komolyan gondolta-e... Meg a harmadik, a legfontosabb ok: nem volt nálam megnyugtatoan elegendő pénz, hogy másokra is költsek :D

Mondjuk Angeltől lejmolhattál volna. :rolleyes: :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Mondjuk Angeltől lejmolhattál volna. :rolleyes: :D
:confused:
Mit vitt magával? A nemzeti aranytartalékot? (öö nem, valószínűleg az egy rágóra nem lett volna elég... Akkor ez a kérdés visszavonva)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Mondjuk Angeltől lejmolhattál volna. :rolleyes: :D

Nekem nem szokásom lejmolni, nem szeretek tartozni :)
De majd következő alkalommal elemelem a zsebedből a pénzt, és akkor már lesz :p
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Nekem nem szokásom lejmolni, nem szeretek tartozni :)
De majd következő alkalommal elemelem a zsebedből a pénzt, és akkor már lesz :p

Munka után net a munkahelyről? :ejnye:

Kalibur

QuoteOriginally posted by Trivi
Munka után net a munkahelyről? :ejnye:
Még mindig jobb, mint munka helyett :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Munka után net a munkahelyről? :ejnye:

Még jó hogy!
Ha már egyszer túlóráznom kell, legyen már meg az értelme :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Nézegetem a Runchcomics honlapját, azt mit találok: Love Hina figurákat, és van még Shinobu meg Kaolla is (Kaolla egybe van Sara-val). Motoko sajnos már nincs :(
Ja, és van Alien jelmez is, potom 1800 € -ért.

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Nézegetem a Runchcomics honlapját, azt mit találok: Love Hina figurákat, és van még Shinobu meg Kaolla is (Kaolla egybe van Sara-val). Motoko sajnos már nincs :(
Ja, és van Alien jelmez is, potom 1800 € -ért.

Igaz, láttam azt a jelmezt, de annál rondábbat még nem láttam még életemben :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Na újabb hónap, újabb lehetőség.
Ha valaki komolyan gondolja, hogy kimenne Bécsbe, bevásárolni vagy csak városnézegetni, jelezze itt, még ezen a héten...
Persze a szokásos feltételek az úthoz még mindig léteznek: útlevél + némi pénz az útra :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Baldy
Na újabb hónap, újabb lehetőség.
Ha valaki komolyan gondolja, hogy kimenne Bécsbe, bevásárolni vagy csak városnézegetni, jelezze itt, még ezen a héten...
Persze a szokásos feltételek az úthoz még mindig léteznek: útlevél + némi pénz az útra :)
Az utiköltség ha négyen mennénk, egy főre kb 3500 Ft. És megint én biztosítanám a kocsit. Van ott is ebéd-lehetőség, a Schnizzel Haus c. műintézményben, egy főétel 5-8 euro, de kiadós. De vannak kinai éttermek is.
És persze manga-, anime-, és egyéb hegyek. :E
Az út ki kb 2-2 1/2 óra, természetesen visszafelé is.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Na újabb hónap, újabb lehetőség.
Ha valaki komolyan gondolja, hogy kimenne Bécsbe, bevásárolni vagy csak városnézegetni, jelezze itt, még ezen a héten...
Persze a szokásos feltételek az úthoz még mindig léteznek: útlevél + némi pénz az útra :)
hát én szivesen mennék, de ezt jelen pillanatban és a közeljövő 1-2 hónapban időhiányra hivatkozva nem tehetem meg, ezért csak nagyon szépen kérlek, hogy hozz nekem néhány kimaradt mangakötetet ^_^"

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Angel
hát én szivesen mennék, de ezt jelen pillanatban és a közeljövő 1-2 hónapban időhiányra hivatkozva nem tehetem meg, ezért csak nagyon szépen kérlek, hogy hozz nekem néhány kimaradt mangakötetet ^_^"

Baldy most nem biztos, hogy tud jönni, de ha egy sms-ben megírod, hogy mi kell, akkor tudok hozni, persze, ha nem csak én akarok menni. Az anyagiakat meg  vagy Baldy-n keresztül, vagy személyesen tudjuk intézni.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

.Attila

Én mennék, ha végre megérkezne a pénzem, bár az valszeg nemsokára meg is érkezik. A másik, nagyobb probléma, hogy márc. 22-én beindul a zh özön, és ezért még nem tudom, hogy ráérek-e (ez az út időpontjától is függ).

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Én mennék, ha végre megérkezne a pénzem, bár az valszeg nemsokára meg is érkezik. A másik, nagyobb probléma, hogy márc. 22-én beindul a zh özön, és ezért még nem tudom, hogy ráérek-e (ez az út időpontjától is függ).

A pénz ne legyen gond öcsikém :)
Amugy ugy gondoltam, hogy március 13-a lenne az időpont. Ugyanis ez egy 3 napos szünnap első napja lenne, igy az ember még piheghet 2 napot egy kiadós külföldi kiruccanás után :)
A hír pedig igaz: jelenleg valószínűtlen, hogy kimegyek Bécsbe, mert legutóbb nem találtam magamnak valami nagyon sok bevásárolni valót magamnak, és nem árt néha spórolni is :) De öcsikém ennek köszönhetően biztosan menni fog, azt garantálom, kivéve persze akkor, ha hirtelen elmegy tőle a kedve, de ebben jelenleg kételkedem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Baldy
A pénz ne legyen gond öcsikém :)
Amugy ugy gondoltam, hogy március 13-a lenne az időpont. Ugyanis ez egy 3 napos szünnap első napja lenne, igy az ember még piheghet 2 napot egy kiadós külföldi kiruccanás után :)
A hír pedig igaz: jelenleg valószínűtlen, hogy kimegyek Bécsbe, mert legutóbb nem találtam magamnak valami nagyon sok bevásárolni valót magamnak, és nem árt néha spórolni is :) De öcsikém ennek köszönhetően biztosan menni fog, azt garantálom, kivéve persze akkor, ha hirtelen elmegy tőle a kedve, de ebben jelenleg kételkedem :)

Az időpont jó ötlet, nekem mindenképp jó!

Eddig 2 ember, ez kevés! :(
Még  várjuk a jelentkezőket! :)
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Baldy

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Az időpont jó ötlet, nekem mindenképp jó!

Eddig 2 ember, ez kevés! :(
Még  várjuk a jelentkezőket! :)

Az első 2 jelentkező jöhet, ugyhogy "aki korán kel, aranyat lel" esete van mostan érvényben :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

amondó vagyok, hogy májusra szervezzünk egy kiruccanást...
mondjuk 17edikére vagy 22edikére.