Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Tiaro

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen... valahogy lényegesen közelebb áll így a valósághoz, mint zsebrevágott kézzel... ;)

Ááá, nem értesz te ehhez. Úgy sokkal menőbb, én csak tudom... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
Ááá, nem értesz te ehhez. Úgy sokkal menőbb, én csak tudom... :D
elhiszem, de én nem a menõséget tartom lényegesnek... :) meghittséget  ;)

Elrettentésképpen a jogsimból a kép... (5 évvel korábbi)

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
elhiszem, de én nem a menõséget tartom lényegesnek... :) meghittséget  ;)

Szintén..;)

QuoteOriginally posted by Shock12
Elrettentésképpen a jogsimból a kép... (5 évvel korábbi)

Nem is az..bár nézhetnél kicsit kedvesebben is..;) Tudsz te úgy is :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tiaro

QuoteOriginally posted by Shock12
elhiszem, de én nem a menõséget tartom lényegesnek... :) meghittséget  ;)

Elrettentésképpen a jogsimból a kép... (5 évvel korábbi)

Na igen, néha annak is megvannak az előnyei... ;)

A kép pedig igazi Shockhatás... Ne haragudj, de tényleg :lol:

(Megjegyzés: én ezért nem rakok fel igazolványképet.... :D )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

QuoteOriginally posted by Saori
Szintén..;)
 

:bruhuhu: :bruhuhu: :beken: (folyománya: seppuku)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Na igen, néha annak is megvannak az előnyei... ;)

A kép pedig igazi Shockhatás... Ne haragudj, de tényleg :lol:

(Megjegyzés: én ezért nem rakok fel igazolványképet.... :D )
Szerintem bárki betenné a 14-18 éves korabeli fotóját, az meglehetősen ... hmmm ... szóval meglehetősen fura lenne.
Amúgy nem akarom megbántani azokat, akik még mincenek 18+, azoknak biztos SZUPER az igazolványképük.
:D
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Moloko

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Szerintem bárki betenné a 14-18 éves korabeli fotóját, az meglehetősen ... hmmm ... szóval meglehetősen fura lenne.
Amúgy nem akarom megbántani azokat, akik még mincenek 18+, azoknak biztos SZUPER az igazolványképük.
:D
AE
:lol:

ignus

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Szerintem bárki betenné a 14-18 éves korabeli fotóját, az meglehetősen ... hmmm ... szóval meglehetősen fura lenne.
Amúgy nem akarom megbántani azokat, akik még mincenek 18+, azoknak biztos SZUPER az igazolványképük.
:D
AE

Rakják be ők is és majd 2 év múlva visszakeressük! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Hmm...fényképem nincs, de ez eléggé hasonlít rám...csak kicsit fiatalabb vagyok, mint amilyennek látszik ^^" Jahh, az áll kevésbé ferde, de most már nem fogom átjavítani, így is óriási erőfeszítésbe kerül, hogy több éves arctalanságomat felfedjem a net ádáz szörfösei előtt :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
Hmm...fényképem nincs, de ez eléggé hasonlít rám...csak kicsit fiatalabb vagyok, mint amilyennek látszik ^^" Jahh, az áll kevésbé ferde, de most már nem fogom átjavítani, így is óriási erőfeszítésbe kerül, hogy több éves arctalanságomat felfedjem a net ádáz szörfösei előtt :rolleyes:

Ezt eddig nem is láttam...:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Szerintem bárki betenné a 14-18 éves korabeli fotóját, az meglehetősen ... hmmm ... szóval meglehetősen fura lenne.
Amúgy nem akarom megbántani azokat, akik még mincenek 18+, azoknak biztos SZUPER az igazolványképük.
:D
AE

Na jó...akkor én shockollak titeket "kissé"..
Egy 14 éves igazolványkép az első..és egy ~18 a második...:D

1.pic

2.pic
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

QuoteOriginally posted by Saori
Na jó...akkor én shockollak titeket "kissé"..
Egy 14 éves igazolványkép az első..és egy ~18 a második...:D

1.pic

2.pic

Egyálltalán nem shockolló képek. Nám látok rajtuk semmilyen shockolló külömbséget:D Nem vátoztál sokat 4 év alatt, csak a hajad lett hosszabb.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Xaga
Egyálltalán nem shockolló képek. Nám látok rajtuk semmilyen shockolló külömbséget:D Nem vátoztál sokat 4 év alatt, csak a hajad lett hosszabb.
Látom eléggé elszaporodott, a fan-pic jellegű önarckép, úgyhogy amint szkenner közelébe jutok én is felnyomok egyet. A feleségem rajzolta még kb 5-6 éve (akkor még nem az volt :)), úgyhogy ez is tekinthető "régi" képnek... Amúgy változtam is azóta... (mondjuk ez a +20 kg válzozás annyira nem rulz)
:rolleyes:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Ramiz

* Tudom, hogy off, de hogy lehet az, hogy ne cím jelenjen meg, hanem az, hogy "attachment", mint nektek? *
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Saori

QuoteOriginally posted by Ramiz
* Tudom, hogy off, de hogy lehet az, hogy ne cím jelenjen meg, hanem az, hogy "attachment", mint nektek? *

:_off: csak egy válasz erejéig : ha te is attachmenteset akarsz, akkor ne a linket írd be, hanem a gépedről töltsd fel a képet, alul van egy dobozka, hogy Attach file, oda berakod a képet, és akkor mellékletként jelenik meg...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

Kösz!
> "ON" :)

Én vagyok a bal oldali! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#436
QuoteOriginally posted by Saori
:_off: csak egy válasz erejéig : ha te is attachmenteset akarsz, akkor ne a linket írd be, hanem a gépedről töltsd fel a képet, alul van egy dobozka, hogy Attach file, oda berakod a képet, és akkor mellékletként jelenik meg...

Saori, az őrületbe kergeted zsozso-t. Nem rég csinálta meg azt az oldalt, ahova a képeket lehet rakni.
Attachment pár napja nem lehet kép!!!
http://usteam.uw.hu/pictures/

edit: Ramiz, ez így csalás :D

Saori

QuoteOriginally posted by Trivi
Saori, az őrületbe kergeted zsozso-t. Nem rég csinálta meg azt az oldalt, ahova a képeket lehet rakni.
Attachment pár napja nem lehet kép!!!
http://usteam.uw.hu/pictures/

edit: Ramiz, ez így csalás :D

Gomen..igazad van...:zen:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Baldy

Hehehe :):):)

Látom zsozso is áldja a gyönyörű Aria Giovannit :D
Helyes... Nagyon helyes!!! :) De ne feledd: ő az enyém :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

QuoteOriginally posted by Saori
Ezt eddig nem is láttam...:)

Persze hogy nem...egy-két napja készült....képet kénytelen voltam keskenyíteni, mert tükör szélesített^^" De még egy 5%-ot keskenyíthettem volna....nem baj, a lényeg átjött: mord vaddisznó-nézés :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Baldy

QuoteOriginally posted by Soridan
Persze hogy nem...egy-két napja készült....képet kénytelen voltam keskenyíteni, mert tükör szélesített^^" De még egy 5%-ot keskenyíthettem volna....nem baj, a lényeg átjött: mord vaddisznó-nézés :D

Hmmm... most hogy igy mondod, tényleg olyan, mint egy vaddisznó :D
Pumba az oroszlánkirályból :D Ja nem, az varacskosdisznó volt. Mindegy, egyre megy :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Akkor ezek szerint NEM SZABAD most már képet attacholni?
 (Mire megtudtam, hogy kell...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Ramiz
Akkor ezek szerint NEM SZABAD most már képet attacholni?
 (Mire megtudtam, hogy kell...)

Nem.
De tanulásod nem vész kárba, mert gyakorlatilag ugyanígy kell képet felrakni az említett helyen.

edit: ja, és képet nem lehet csatolni, mást még igen.

Soridan

QuoteOriginally posted by Baldy
Hmmm... most hogy igy mondod, tényleg olyan, mint egy vaddisznó :D
Pumba az oroszlánkirályból :D Ja nem, az varacskosdisznó volt. Mindegy, egyre megy :hopp:

:P Próbáltam szépen nézni pedig, ezért Rád gondoltam ;)

Alapból ilyen vagyok arcbeállításilag (huh, ez elég magyartalan)...talán ezért szólnak hozzám mindig tisztelettel :confused:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
edit: ja, és képet nem lehet csatolni, mást még igen.

:confused: Ezt most nem teljen értem. Az önarckép topicba képeken kívül mi mást lehetne berakni? :confused: Az új képtárnak csak egy photo részlege van, de zsozso nem írta a szabályokban, hogy az önarcképek is oda valók. (vagy ezt már alapfelállásnak kell venni? :confused: )

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:confused: Ezt most nem teljen értem. Az önarckép topicba képeken kívül mi mást lehetne berakni? :confused: Az új képtárnak csak egy photo részlege van, de zsozso nem írta a szabályokban, hogy az önarcképek is oda valók. (vagy ezt már alapfelállásnak kell venni? :confused: )

Hát igen  meg kéne beszélni Zsozsoval hogy ez a topic maradhasson képküldős..... :o
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:confused: Ezt most nem teljen értem. Az önarckép topicba képeken kívül mi mást lehetne berakni? :confused: Az új képtárnak csak egy photo részlege van, de zsozso nem írta a szabályokban, hogy az önarcképek is oda valók. (vagy ezt már alapfelállásnak kell venni? :confused: )

Általánosságban mondtam, nem csak erre a topicra. De ha itt tartunk, akkor pl. a legszebb anime lányok, a képek topicoknak sincs már túl sok értelme, ezek szépen átterelődnek oda.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Trivi
Általánosságban mondtam, nem csak erre a topicra. De ha itt tartunk, akkor pl. a legszebb anime lányok, a képek topicoknak sincs már túl sok értelme, ezek szépen átterelődnek oda.
Ebben van azért némi igazság.
A baj szerintem alapvetően nem az, hogy valaki ír egy kurta sort+egy képet beszúr...
Szerintem (bár lehet, hogy tévedek)Ez kicsit sok, egy fórummotornak, ami bámulatos rugalmasságról tett ugyan tanubizonyságot, de lassan kezd olyan lenni, mint egy túldíszített karácsonyfa. Úgy értem, hogy sok az adatmennyiség, mert egy kép nem nagy, de száz, vagy kézszáz már...
Azért az utóbbi időben a napi 20-30 kép megvolt...

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Ebben van azért némi igazság.
A baj szerintem alapvetően nem az, hogy valaki ír egy kurta sort+egy képet beszúr...
Szerintem (bár lehet, hogy tévedek)Ez kicsit sok, egy fórummotornak, ami bámulatos rugalmasságról tett ugyan tanubizonyságot, de lassan kezd olyan lenni, mint egy túldíszített karácsonyfa. Úgy értem, hogy sok az adatmennyiség, mert egy kép nem nagy, de száz, vagy kézszáz már...
Azért az utóbbi időben a napi 20-30 kép megvolt...

Akkor most hova tegyem a képet magamról? :confused:
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

ignus

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Ebben van azért némi igazság.
A baj szerintem alapvetően nem az, hogy valaki ír egy kurta sort+egy képet beszúr...
Szerintem (bár lehet, hogy tévedek)Ez kicsit sok, egy fórummotornak, ami bámulatos rugalmasságról tett ugyan tanubizonyságot, de lassan kezd olyan lenni, mint egy túldíszített karácsonyfa. Úgy értem, hogy sok az adatmennyiség, mert egy kép nem nagy, de száz, vagy kézszáz már...
Azért az utóbbi időben a napi 20-30 kép megvolt...

Ok, de most akkor télleg vége ennek a topicnak is? :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."