Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Xaga

QuoteOriginally posted by ignus
Ok, de most akkor télleg vége ennek a topicnak is? :(

Dehogyis, fölrakod oda és onnan belinkeled ide.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Xaga
Dehogyis, fölrakod oda és onnan belinkeled ide.
Megelőztél.

Xaga

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Megelőztél.

Megvalósítás a tied lehet.

Tiaro

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Akkor most hova tegyem a képet magamról? :confused:

Jajj de gonosz dolgot tudtam volna mondani erre a magas labdára... :D Még szerencse hogy rendes srác vagyok...
Egyébként Xagának teljesen igaza van, megmutatta a helyes utat eltévelyedett testvéreinek!
Áldassék a hyperlink neve!:p
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Xaga

Sőt kis segítség hogy úgy nézzen ki mint az eredeti:

Attachment: attachgif.gif

Itachi

QuoteOriginally posted by Xaga
Sőt kis segítség hogy úgy nézzen ki mint az eredeti:

Attachment: attachgif.gif
Hát ez nem jött össze.. :rolleyes: :rolleyes: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hát ez nem jött össze.. :rolleyes: :rolleyes: :zen:

Mé, az van belinkelve ami kell, igaz nincs alatta a szöveg hogy hányszor töltötték le de az már csak szépséghiba.

Tiaro

Hát ha egy kis fehér négyzetet akartál belinkelni a bal felső sarokban, ami kísértetiesen hasonlít a windowsos "most nincs kedvem betölteni ezt a képet" ikonra, akkor igazad van... :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ElfWarrior

#458
Na, akkor beteszek ide egy képet, amin az egyik hollandiai ismerősünk szabadidős tevékenységként belerángatott (nem is:) ) egy művészetterápiás foglalkozásba.
Szóval ez vagyok én:  Én régebben !
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Mé, az van belinkelve ami kell, igaz nincs alatta a szöveg hogy hányszor töltötték le de az már csak szépséghiba.

Nekem spéci semmit sem hozott be. :confused:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Na, akkor beteszek ide egy képet, amin az egyik hollandiai ismerősünk szabadidős tevékenységként belerángatott (nem is:) ) egy művészetterápiás foglalkozásba.
Szóval ez vagyok én:  http://usteam.uw.hu/pictures/b/pics/1077319159417.jpg !

Nem ismerlek én téged valahonnan? :rolleyes: :p :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nekem spéci semmit sem hozott be. :confused:

A trükk az hogy ahol képet füztek a hozzászoláshoz az attachment szöveg elött egy kép van. Hasonlisd össze azzal amit belinkeltem és remélhetőleg megvilágosodsz:D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nem ismerlek én téged valahonnan? :rolleyes: :p :D

Csak nem Bécsből?
Egyébként ez egy öt évvel ezelőtti kép. Bár kinézetre nem biztos, hogy sokat változtam. Szerinted? Kell egy objektív vélemény is.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Csak nem Bécsből?
Egyébként ez egy öt évvel ezelőtti kép. Bár kinézetre nem biztos, hogy sokat változtam. Szerinted? Kell egy objektív vélemény is.

Sztem a mostani "kinézeted" sokkal jobban áll neked. ;) :D

Xaga

Csináltatok képet Bécsben?? Ha igen tessék postolni.

Elfwarrior mit tartasz a kezedben???

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Xaga
Csináltatok képet Bécsben?? Ha igen tessék postolni.

Elfwarrior mit tartasz a kezedben???
Egy négyoldalú gúlát, azaz piramist. Agyagból.
A bécsi fotók meg még sajna a telómban van, nem sikerült kimenteni. 640*480-as felbontású, úgyhogy majd egész élvezhetőek lesznek. De boltokban nem fotóztunk.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Egy négyoldalú gúlát, azaz piramist. Agyagból.
A bécsi fotók meg még sajna a telómban van, nem sikerült kimenteni. 640*480-as felbontású, úgyhogy majd egész élvezhetőek lesznek. De boltokban nem fotóztunk.

Majd legközelebb! ;) :D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Sztem a mostani "kinézeted" sokkal jobban áll neked. ;) :D
Arigatou!
Arra gondolsz, hogy nem vagyok ennyire szőrös majom?
Én azt is élveztem, de ízlés kérdése.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Arigatou!
Arra gondolsz, hogy nem vagyok ennyire szőrös majom?
Én azt is élveztem, de ízlés kérdése.

Meg borotváé. :rolleyes: :D (amúgy te mondtad, nem én :D)

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Meg borotváé. :rolleyes: :D (amúgy te mondtad, nem én :D)
Nem erre gondoltam egyébként, hanem az öregedésre, azaz nemöregedésre, meg arcvonásátrendeződésre. :D Erről kéne vélemény.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ElfWarior
Nem erre gondoltam egyébként, hanem az öregedésre, azaz nemöregedésre, meg arcvonásátrendeződésre. :D Erről kéne vélemény.

Tartom a véleményemet. (lustaság rulez! :D) Túl sokat sztem nem változtál, csak komolyabb lettél. (mármint kinézetben) ;)

ElfWarrior

#471
Na, akkor ideteszem a mostani arcomat is:
Én most
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

ignus

#472
QuoteOriginally posted by ElfWarior
Na, akkor ideteszem a mostani arcomat is:
http://usteam.uw.hu/pictures/b/pics/1077322629695.jpg

Hát valóban majdnem csak a szakáll tűnt el... :) Asszem megállapíthatom: Hasonlitasz magadra! :)

:hahaha: egyedül vagyok a fórumon! :) Enyém! Drágaszág.... :D (hmmm lehet hogy kellett volna még aludni?)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Ramiz

QuoteOriginally posted by ignus
:hahaha: egyedül vagyok a fórumon! :) Enyém! Drágaszág.... :D (hmmm lehet hogy kellett volna még aludni?)

Lehet...
Amúgy meg: kép... és kép ez is....
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ignus

QuoteOriginally posted by Ramiz
Lehet...
Amúgy meg: kép... és kép ez is....

ok. zsozso megreformálta a képfeltöltést.  Nem szabad Attachként képet berakni... Csinált egy oldalt a képeknek, max onnan kilinkeled!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Szerintem itt jön felszinre az a gond, hogy sokan túl sokat adnak a postok számára itt a fórumon. Pedig nem a postok számának kéne fontosnak lennie, hanem inkább a tartalmának. Tehát egy tüsszentésre ne itt mondjunk "egészségedre"-t, hanem inkább élőben, vagy ha ugy nem megy, akkor telefonon :) Viszont ha egy uj hirről, vagy valami érdekesről szól a post, akkor már az számit :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

QuoteOriginally posted by Baldy
..."egészségedre"-t, hanem inkább élőben, vagy ha ugy nem megy, akkor telefonon :) Viszont ha egy uj hirről, vagy valami érdekesről szól a post, akkor már az számit :)
... vagy nem a fórumon kéne beszélgetni a szomszéd szobában ülõ családtaggal... :rolleyes:

Baldy

QuoteOriginally posted by Shock12
... vagy nem a fórumon kéne beszélgetni a szomszéd szobában ülõ családtaggal... :rolleyes:

Általában 2 méternyire ülünk egymástól, és szóban nem igazán kommunikálunk, csak ha nincs más megoldás :) (a telefont kivéve, mert az drága :D) Amugy meglepő módon, neten jobban tudok beszélgetni az öcsémmel, mint szóban, ezért is folyamodunk inkább ehhez az opcióhoz... De ez nem rátok tartozik :p
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

QuoteOriginally posted by Baldy
Általában 2 méternyire ülünk egymástól, és szóban nem igazán kommunikálunk, csak ha nincs más megoldás :) (a telefont kivéve, mert az drága :D) Amugy meglepő módon, neten jobban tudok beszélgetni az öcsémmel, mint szóban, ezért is folyamodunk inkább ehhez az opcióhoz... De ez nem rátok tartozik :p

neten kevésbé veszélyes, nem repkednek kések, meg te sem támadsz rá, max "virtuálisan!" :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Ugyan ez a topic a képtárnak köszönhetően elvesztette a értelmét, kéretik az offolást befejezni! :rolleyes: Köszönöm. :)