Támogassatok!

Started by zsozso, 2003-02-03, 07:55:01

Previous topic - Next topic

Cobra

Érdekes (vagy Abit :hehe: ) , nálam nem volt ilyen gond. Esetleg próbáld meg, hogy visszaveszed 100Mhz-re a memóriát.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SlEePwAlKeR

én támogatnék,csak hát amíg nincs saját kerestem addig ez nem igazán megy..de várjatok még úgy 5-6 évet:D

MaTyI

fizuhet van, 7vegen valszeg tudok kuldeni :D

MaTyI
Ha nem lenne utolso pillanat, semmi nem keszulne el.

Shizuku

Olvasgatom a fórumot szorgalmasan, így bukkantam erre a topic-ra. Támogatás. Lehetõség van, és ha él még a számlaszám, akkor én is küldök. Nem derült ki, hogy van-e megállapított, egységes összeg, vagy mindenki annyit küld, amennyit tud nélkülözni, netán nem sajnál? :) Dolgozó ember lévén van önálló kereset, ezért a pár ezer forint sem gond részemrõl.. :))


QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
én támogatnék,csak hát amíg nincs saját kerestem addig ez nem igazán megy..de várjatok még úgy 5-6 évet:D

Szerintem pár száz forintot is fel lehet adni.. tapasztalatból tudom, hogy az is több, mint a semmi! :)

McDouglas

QuoteOriginally posted by Shizuku
Olvasgatom a fórumot szorgalmasan, így bukkantam erre a topic-ra. Támogatás. Lehetõség van, és ha él még a számlaszám, akkor én is küldök. Nem derült ki, hogy van-e megállapított, egységes összeg, vagy mindenki annyit küld, amennyit tud nélkülözni, netán nem sajnál? :) Dolgozó ember lévén van önálló kereset, ezért a pár ezer forint sem gond részemrõl.. :))


 

Szerintem pár száz forintot is fel lehet adni.. tapasztalatból tudom, hogy az is több, mint a semmi! :)



A szamlaszam el, es nincs minimalis osszeg, ahogy irtad, amennyit nem sajnalsz ;)
Kukorica Rox ^^

thrall

nemtudom volt már-e írva ez a megoldas mert nemolvastam vegig de ismered a mobilon kersztul fize**** oldalakat?  ez csak egy otlet

thrall

ja és a havi sebpénzem felét is ráköltöm  majd ha fogok kapni végre :D :D :D :D

McDouglas

QuoteOriginally posted by thrall
nemtudom volt már-e írva ez a megoldas mert nemolvastam vegig de ismered a mobilon kersztul fize**** oldalakat?  ez csak egy otlet

Igen, volt mar tema, es nagyon rossz 5let.
Kukorica Rox ^^

thrall

mondjuk most hogy belegondolok télleg elég rosz ötlet mindegy a lényeg hogy ne zarjon be,mert ha bezarna annak nemorulnek :( :( :( :(

thrall

halotam egy ötletet ami hujesegnek hangzik de nemtom :) honlapot csinalni masoknak pénzért :D

zsozso

Koszonom szepen mindenkinek aki tamogatast kuldott :)
Death is the only redemption

Zelgadis

QuoteOriginally posted by thrall
halotam egy ötletet ami hujesegnek hangzik de nemtom :) honlapot csinalni masoknak pénzért :D

Pedig koránt sem hüjeség :)
Haveromék pl a fővárosi műlyégpája (lyól írtam?) honlapját csinálták meg, elég szép summáért :)

roderick

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Pedig koránt sem hüjeség :)
Haveromék pl a fővárosi műlyégpája (lyól írtam?) honlapját csinálták meg, elég szép summáért :)

Én meg a haveromék zenekarának csináltam honlapot egy üveg Becherovkáért...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Moha

Esetleg én tudnék még mondani egy dolgot (bár lehet, hogy lehülyéztek): affiliate programok.

Én magyar nyelvű, napi 60-70 látogatottságú oldallal dolgoztam és folyamatosan jöttek a csekkek. És nagy rész ingyenes cuccokból volt (pl user feliratkozott egy hirlevélre és én kaptam érte 10 centet - sok kicsi sokra ment).
Ha esetleg bővebben érdekel ez a lehetőség, keress meg privátban, vagy tudom ajánlani a www.toteam.hu  címet.

Ja, amúgy szerintem ekkora hatalmas gyűjtemény nem érdemli meg, hogy a süllyesztőbe kerüljön, szóval szívesen támogatnám az oldalt, csak valami egyszerű fizetési forma legyen. Hallottam olyan híreket, hogy az EU csatlakozás után nálunk is elér7ő lesz a PayPal. Az szvsz elég jó lenne.
De addig is szerintem a számlaszámos-átutalós megoldás volna a legjobb, mert gyors és ma már a házibankokon keresztül elég egyszerű az átutalás. Havi pár száz forintot tuti mindenki kibírna.
Mindenképpen jobb, mint az SMS-fizetés - szerintem útálatos módszer, nekem legalább is nagyon nem jön be.

Na mindegy....

zsozso

QuoteOriginally posted by Moha
Esetleg én tudnék még mondani egy dolgot (bár lehet, hogy lehülyéztek): affiliate programok.

Én magyar nyelvű, napi 60-70 látogatottságú oldallal dolgoztam és folyamatosan jöttek a csekkek. És nagy rész ingyenes cuccokból volt (pl user feliratkozott egy hirlevélre és én kaptam érte 10 centet - sok kicsi sokra ment).
Ha esetleg bővebben érdekel ez a lehetőség, keress meg privátban, vagy tudom ajánlani a www.toteam.hu  címet.

Ja, amúgy szerintem ekkora hatalmas gyűjtemény nem érdemli meg, hogy a süllyesztőbe kerüljön, szóval szívesen támogatnám az oldalt, csak valami egyszerű fizetési forma legyen. Hallottam olyan híreket, hogy az EU csatlakozás után nálunk is elér7ő lesz a PayPal. Az szvsz elég jó lenne.
De addig is szerintem a számlaszámos-átutalós megoldás volna a legjobb, mert gyors és ma már a házibankokon keresztül elég egyszerű az átutalás. Havi pár száz forintot tuti mindenki kibírna.
Mindenképpen jobb, mint az SMS-fizetés - szerintem útálatos módszer, nekem legalább is nagyon nem jön be.

Na mindegy....

Ha tamogatni szeretnel arra most is van lehetoseg. A szamlaszamot megtalalod ennek a topicnak az elso oldalan, vagy megkereshetsz levelben is akar :)
Death is the only redemption

Cobra

Emberek, zsozsonak sürgősen kellene komolyabb támogatás, mert valami haldoklik a serverben! Sajnos ő nem áll túl jól anyagilag, én meg nem szívesen veszek a saját pénzemből másnak gépet, de azért egy komolyabb összeggel hozzá tudok járulni. Úgyhogy ha akarjátok, hogy továbbra is működjön az ftp, akkor küldjetek zsozso számlájára pénzt, vagy adjatok egy jobb alaplapot, illetve processzort.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Komplikato

Nos ez már nálam is be van tervezve, mármint a támogatás, csak lenne egy kérésem.
Ha nem nagy titok le kéne írni, hogy mi van most, és mit szeretnétek helyette.
Nem vagyok szervizbubus vagy rendszergizda, de valamit tán segíthetek?
Tehát most mire lenne szükség elöször? Milyen HDD-k vannak a szerverben? SCSI, IDE? Raid vagy csak úgy ... Mekkora a tápja most amiről az egész most megy? Stb.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Cobra

Asus A7V333, 1600+, 1Gb/266Mhz RAM és jónéhány Raidkártya. Valószínűleg az alaplap vagy a processzor rossz, de lehet a raidkártyáknál is gond. Javasoltam egy i865 + ~2-2,5Ghz P4 párost, már csak a sebesség miatt is, mivel mostanában eléggé túlterhelt a gép és szvsz szervernek jobb egy Intel. Az alaplap meglenne 20-25e-ből, de a processzor az, ami 30e vagy több.
edit:A táp elvileg nem lehet gond.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Én most küldtem egy kisebb összeget. Sajnos egyelőre többet nem tudok, mert "összejött minden". De amint tudok, küldök megint.

.Attila

Kérek pár napot, hogy átgondoljam, mennyit is tudok adni (és hogy megérkezzen az utolsó havi ösztöndíjam).

Komplikato

Nnna igen, erre ráfér kis ráncfelvarrás. Nem tudom, de elég sok non-stop game szervert raknak össze AMD-vel, de ha úgy gondoljátok legyen P4.
Újonan P4-ből mostanság a P4-2800/800 a legkisebb, elvétve kapni csak kisebbet, viszont használtan tán olyan 20 körül is lehetne egy 2400/533-at szerezni. Minden esetre ha P4 lesz a szerverben, akkor a hűtés miatt az újabb Prescott verziót nagyon nem ajánlom, na meg fogyasztás miatt se.
A Raid kártya mit takar? SCSI? IDE? És ha ide, akkor gagyi szoftveres vagy "valódi" Raid? A bővítésnél mennyi és mekkora vinyó kell majd?
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Venom

Én is megpróbálok majd hozzájárulni a dologhoz, mongyuk valószínűleg csak 3 rugót tudok összeszedni '-_- . Gomen!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

.Attila

Én úgy 5000-re gondoltam, de ha csak a rendszeresen fórumozók fizetnek (mind) kb. 3000-5000 Ft-ot, akkor abból már kijön egy új alaplap és proci...

zsozso

Quote from: KomplikatoNnna igen, erre ráfér kis ráncfelvarrás. Nem tudom, de elég sok non-stop game szervert raknak össze AMD-vel, de ha úgy gondoljátok legyen P4.
Újonan P4-ből mostanság a P4-2800/800 a legkisebb, elvétve kapni csak kisebbet, viszont használtan tán olyan 20 körül is lehetne egy 2400/533-at szerezni. Minden esetre ha P4 lesz a szerverben, akkor a hűtés miatt az újabb Prescott verziót nagyon nem ajánlom, na meg fogyasztás miatt se.
A Raid kártya mit takar? SCSI? IDE? És ha ide, akkor gagyi szoftveres vagy "valódi" Raid? A bővítésnél mennyi és mekkora vinyó kell majd?
Na igen sajnos a proci a leghuzosabb az intel configoknal. Elvileg lesz 1 inteles lap, de a proci az meg mindig kerdeses. A raidkartyak csak sw es szarok sajna mivel a hw es kartyak ara kicsit durva :(
Death is the only redemption

.Attila

Még mindig ez a számlaszám: 11773133-12135532 ?

zsozso

Quote from: TriviMég mindig ez a számlaszám: 11773133-12135532 ?
Igen az a szamlaszam.
Death is the only redemption

DWz

Zsozso, ha tudsz varni julius elejeig, kifizetem a procit.

Komplikato

Hajnali 1 körül küldtem linket, meg infót egy ólcsó P4 forráshoz, de mivel hülye és fáradt voltam nem privibe ment, hanem ide fórumra ...
Zsozso azt megkaptad, mert látom törlődött?
Meg írtam, hogy egyenlőre 5.000-et tudok küldeni, de majd köv. hó elején is lesz valamennyi.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

Mi is volt az az olcsó P4 forrás?
Kellene egy P4 FSB 533 MHz Northwood proci.

Komplikato

Hmmm. Ilyen "régi" procit nem láttam ott, de kérdezz rá a jóembernél.
Küldök privát egy linket ...
(Egész pontosan inkább kapni manapság Prescott-ot 2,4GHz-533 verzióban, de ugye az lasabb sokkal a NW magnál!)
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)