Anime, felirat, japán, és vegyes blődségek

Started by Shock12, 2003-06-10, 12:03:19

Previous topic - Next topic

Shock12

BMEn Japán ?! Ha lesz õsszel veszem fel, mint a sicc... de tudtommal tényleg törölték /* hogy szakadna le a szívük-májuk... */. De azért felkúszok a Neptunra, oszt megnézem... de ott nem találok semmit, merugye tárgyfelvenni már nem lehet, és így az a részleg még keresésre is zárva van... de a nyelvi intézet honlapján sincsen semmi információ... úgyhogy sajnos nem nyert...

Ken-Shi_Kun

Bocs, hogy ide írok, de nem találtam jobb helyet, de amint elnézem enélkül is eléggé kihalt ez a fórum... Na mind1 Zsozso san megtudnád nekem mondani, hogy manapság miért tudok csak alig 10k környékén leszedni az oldalról az 50 helyett?
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Tudom, hogy Zsozsót kérdezted, de nekem jön, normálisan (az én mércémhez képest... 46-al...) gyanítom, hogy szolgáltatóoldalon van gáz nálatok...

Ken-Shi_Kun

A szépséghibája a dolognak, hogy máshonnan 100k-val szedek, mer tweakelünk ám mi is :). még bittorrenttel is 20k fölött vagyok, ami ritkaság... csak ezzel az egy szerverrel van gond, igazság szerint ez se zavarna, ha nem dobna le úgy menetrendszerûen 5 percenként... most a windows-ban reménykedem, hogy tud valamit alkotni...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

hümm... érdekes... a highspeed acc-ot próbáltad  ?

zsozso

hát srácok nemtudom milehet a baj, de az tuti, hogy nem a server a hibás, hisz közvetlen 1 routeren keresztül csatlakozik a bixre.
Death is the only redemption

TurboK

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
még bittorrenttel is 20k fölött vagyok, ami ritkaság...
Ne olyat tölts ahol 1 seed nyomja az anyagot és akkor talán gyorsabb lesz.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Shock12

Valamelyik Ken-Shi felé vezetõ router döglõdhet...

Ken-Shi_Kun

Az nem lehet, hogy le van terhelve a hálótok UsTeamnél? van egy megadott speedlimit és osztva a fennlévõ userekkel, lehet, hogy tán túl kicsi nem? Ja és bittorrent ha csak 1 seed van mind a 8 variációból tökmindegy melyikrõl töltöm...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Ekuseru

ken-shi_kun!
már ezer éve irtam egy PM-t
pleez
olvasd el, érdekelne a válasz
日本 - 中國 - 한국

zsozso

Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

eddig jo a proba... csak maradjon is így ;)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Hm... érdekes... most jó...

McDouglas

Kukorica Rox ^^

Shock12

Igen... a test az még jobb //ha nem számtani sem geometriai... de azért nem árt, ha csinos arc is van mellette, meg némi agy... :D

Ken-Shi_Kun

Jól van Shock12 nem csalódtunk benned :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Jól van Shock12 nem csalódtunk benned :)
jaja shock :D
es a csajommal ki ne kezdj...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shock12

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Jól van Shock12 nem csalódtunk benned :)

Igyekszem nem csalódást okozni !:jee:

Nem kell félni, hogy valakinek is kikezdenék a csajával (elveimmel ütközik (megugye technikai akadályba ;) ))

Ken-Shi_Kun

Misi jól nyomod a témát, de mióta van csajod, vagy csak egy hónapja voltam nálatok legutóbb? :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Misi jól nyomod a témát, de mióta van csajod, vagy csak egy hónapja voltam nálatok legutóbb? :)
<=====
az ikonra utaltam
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Ken-Shi_Kun

Okos pilóta alagútban nem katapultál...

McDouglas

QuoteOriginally posted by Shock12
Nem kell félni, hogy valakinek is kikezdenék a csajával (elveimmel ütközik (megugye technikai akadályba ;) ))


OOO Technikai? Csak nem valami testi problemad van? ;)
Kukorica Rox ^^

Shock12

Nem, hála a jó Istennek, minden mûködik rendesen :) . A technikaival arra utaltam, hogy a fórumban eléggé nagy az anonimitás, és még ha tudnánk is egymás IRL nevét, sem biztos, hogy a barátnõt oly egyszerû felkutatni... :D . Ez a technikai probléma.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Shock12
Nem, hála a jó Istennek, minden mûködik rendesen :) . A technikaival arra utaltam, hogy a fórumban eléggé nagy az anonimitás, és még ha tudnánk is egymás IRL nevét, sem biztos, hogy a barátnõt oly egyszerû felkutatni... :D . Ez a technikai probléma.

Meg aztán ki tudja kiben mi rejtőzik... Már csak a sok nőnemű avatárra gondolva.
:hehe:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Shock12

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Meg aztán ki tudja kiben mi rejtőzik... Már csak a sok nőnemű avatárra gondolva.
:hehe:
AE

Mint a tied ?! :D ... ha nem mondtad volna (vagy nem hinném el), hogy van feleséged, most rettentõen elkezdenék gyanakodni :) !

ArchElf

QuoteOriginally posted by Shock12
Mint a tied ?! :D ... ha nem mondtad volna (vagy nem hinném el), hogy van feleséged, most rettentõen elkezdenék gyanakodni :) !

Sux... Levegőszellemből nincs férfi (vagy víz volt??? De rég láttam már.)
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Shock12

Nem tökmindegy ?! Nekem eléggé nõnemûnek tûnik (ok, tudom, hogy a látszat néha csal :p ) ?!

ArchElf

QuoteOriginally posted by Shock12
Nem tökmindegy ?! Nekem eléggé nõnemûnek tûnik (ok, tudom, hogy a látszat néha csal :p ) ?!

Szerintem is az, de nem mindegy?
Szerintem egyet értünk.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Zelgadis

Engem Ekuseru vágott át egy laza mozdulattal :))

Rápillantva az avatárjára azt gondoltam, jé erre a fórumra lányok is járnak :D

Aztán megnézve a profile-ját, rájöttem hogy nosizé... igen, kretén :) Meg nemi identitászavarban szenvedõ :)

Azóta már sokkal óvatosabb vagyok :) még1x nem vernek így át :D

De hát ilyen a világ :) Akit nem zavar, hogy szerencsétlen félnótások ;)  nõnek nézik, az csak nyugodtan válasszon ilyen avatart :P :D

Zelgadis

De ilyenek után aztán ne csodálkozzatok, ha egy szép napon kiderül valamelyikrõl, mittomén, Chronosról (Ne, ne, ne, ne korbácsolj meg, kéérlek, ez csak egy PÉÉÉLDA vooolt  ! ! ! :hopp: péélda! FIKCIÓ! ÉÉTED :merci: ) hogy egyébként lányból van :D :D :D