Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shock12

Hát persze, hogy látni kell ! Semmiképpen nem érdemes kihagyni, mert tényleg fergeteg... fõleg az olyanoknak (mint én is), akik ugranak az ilyen egy-srácot-floodolnak-a-csajok dologra... fõleg mivel nagyon jó (háttér)története van. Hajrá kollega!
// Nemtudom Sky, de Vandread... megintcsak... tudom, tudom, sokak már unják, de ha egyszer nekem ez a vesszõparipám... (és még sokan mások ;) )

phr0zen

Hé Shock,mi van az Rffc-vel?Írtál már nekik?:confused:

Shock12

Hehe... de sürgõs... :) ! Persze, hog írtam (kb fél perce :D ). Mostmár várjuk a választ... vagy hogy visszapattan a levél ... :rolleyes:  Remélem azért sikerül, és kijavítják ezt a bug-ot...

Sky

Vandread ???
Az mi ?
De komolyan nem tudom (ezzel most lehet hogy baromi nagyot égtem)
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Sky ! Nem égtél, "egy újszülöttnek minden vicc új". 2 * 13 részbõl álló sorozat, mechekkel, és óriási kupac erotomán viccel. Érdemes megpróbálni, ha még nem láttad, utána eldöntöd majd, hogy tetszik-e... ;)

//megjegyzés... én sem ismerek minden sorozatot pedig eléggé régen nézem õket... :)

Sky

Kössz, mindenképp kipróbálom
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Szerintem megnézed az elsõ részt, már az elég sokmindent elárul a sorozatot átható hangulatról (megjegyzem, a második rész cell-jei jelentõsen eltérnek, olyan mintha másik rajzcsapat csinálta volna, de nem kell megijedni, a harmadik részben normalizálódik a helyzet :D )

Itt jegyezném meg, hogy jövõre jön a Final Fantasy VII: Advent Children mozifilm !! // Teljes CG, és az FFVII története után 2 évvel játszódik !! hümm... jó lesz, gondolom én... ;)

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shock12
Itt jegyezném meg, hogy jövõre jön a Final Fantasy VII: Advent Children mozifilm !! // Teljes CG, és az FFVII története után 2 évvel játszódik !! hümm... jó lesz, gondolom én... ;)
Mozifilm, mint színészek, meg minden, vagy olyan lessz, mint a másik FInaly Fantasy movie?

Shock12

Mint a Spirit Within. (Azért írtam, hogy teljes CG) Az art inkább emberibb lesz, mint anime (olyan FFX - szerûre ígérik)... mindettõl fgtlenül nagyon kíváncsi leszek ;) (fõleg, hogy a 7et nem játszottam... volt nálam, de vagy a CDk voltak kakik, vagy csak szimplán nem komálta a WinXPt... :rolleyes: )

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Shock12
Mint a Spirit Within. (Azért írtam, hogy teljes CG) Az art inkább emberibb lesz, mint anime (olyan FFX - szerûre ígérik)... mindettõl fgtlenül nagyon kíváncsi leszek ;) (fõleg, hogy a 7et nem játszottam... volt nálam, de vagy a CDk voltak kakik, vagy csak szimplán nem komálta a WinXPt... :rolleyes: )
Az jó, annak nagyon örülök, ugyanis az anime mellett a compóteres animációt is szeretem:D

Zodd

Ne alacsonyítsd le a FFVII a spirits whitin szintjére annál jobb kell hogy legyen, a VII volt a legjobb eddig.
Az valóban lehet hogy az XP nem komálja én még 98-alatt nyomtam végig vagy 5 ször. Ebben  a részben vannak a legjobb szörnyek.
A 7777 pont elérése után kaphatsz érdekes eseményt.:)))
Aki játszotta az tudja mire gondolok....:)
:bsd:

Shock12

Nem alacsonyítom le, azt akartam csak kifejezni, hogy teljesen szg-graf (CG). Kíváncsi leszek, állítólag jövõ évben jön.

Drótmalac

Mellékesen megjegyezném, hogy a spirits whitin film, nem éppen mai gyerek, a maga idejében, még igenis csúcsminõségû comuteres animáció volt.
Ami a történetet illeti: jóhogy nem lehet összehasonlítani, mert le lett butítva az US közönségnek, na mind 1.

Relunx

CSá mindenkinek!

Elsõsrban azokhoz szóllanék amik értenek az oldalszerkesztéshez, (html, javascript, flash, php)

Kérdés:

Hogyan lehet real media file-okat megjeleníteni az oldalon, annélkül hogy a realplayer megjellenne, vagyis a real playert az oldalba kéne valahogy beiileszteni.

Már volt egy próbálkozásom:
létrehoztam egy activeX real player-t, de semmi filet nem jáccot le, valszeg nem jöttem még rá hogy hogy kell a file-t megadnom.

HTML kód az ActiveX-hez:
   ID="RealPlayer G2 Control"
   classid="CLSID:CFCDAA03-8BE4-11CF-B84B-0020AFBBCCFA"
   width=160
   height=80>



Jó lenne ha tudan valaki segíteni!

(Hagyomáson videot is létre lehet hozni a html-ben de az csak avi, mpeg és vrml lehet) <-Azért nem használom ezeket mert túl nagy file-ok! (Az rm a legkissebb, 50-70KB)

Relunx

TurboK

QuoteOriginally posted by VASH
Á most már értem... ez ilyen gyûjtõ ****ság?

Forditsd le magyarra: "Eredeti animációs film"
Nem éppen gyüjtő ****ság hanem az eredeti rajzfilm változata XYZ mangának/videogémnek/akármi másnak.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Che

QuoteOriginally posted by Zodd
Ne alacsonyítsd le a FFVII a spirits whitin szintjére annál jobb kell hogy legyen, a VII volt a legjobb eddig.
Az valóban lehet hogy az XP nem komálja én még 98-alatt nyomtam végig vagy 5 ször. Ebben  a részben vannak a legjobb szörnyek.
A 7777 pont elérése után kaphatsz érdekes eseményt.:)))
Aki játszotta az tudja mire gondolok....:)


Sokan gondolják hogy a 7 a legjobb. Azok, akik ott kapcsolódtak be, vagy nem látták a 10et :) Amugy sztem nem olyan lesz egyáltalán, mint a Spirits Within, mert a játék karaktereinek kidolgozása miatt (kinézet, játékban megismert grafika) akkor vagy nem ismernénk rájuk, vagy nem lenne ez a neve .... A Spirits Within-nél jobb grafikot talán csak az FF10-ben láttam. Remélem olyan jo lesz az FF7 movie is.

Shock12

Gondoltam, hogy nem Sp.Wi. szntû lesz, és (sajnos csak) egy AMV erejéig volt dolgom az FFXel... (Merugye PCn nem jött ki). Eddig csak az FF8at játszottam végig (majdnem... mostmár csak napok kérdése), az FF7 a fenti probléma miatt kiamaradt. A IX asszem kijött PCn, de sajnos ahhoz még ne sikerült hozzájutni, pedig csorgatom már rá a nyálam (úgyszint AMV szintjén láttam :) )

Relunx

Már megoldottam a Real Player problémámat!

Relunx

Shock12

Hogyan ? (Most tényleg érdekel...)

Zodd

QuoteOriginally posted by Shock12
Gondoltam, hogy nem Sp.Wi. szntû lesz, és (sajnos csak) egy AMV erejéig volt dolgom az FFXel... (Merugye PCn nem jött ki). Eddig csak az FF8at játszottam végig (majdnem... mostmár csak napok kérdése), az FF7 a fenti probléma miatt kiamaradt. A IX asszem kijött PCn, de sajnos ahhoz még ne sikerült hozzájutni, pedig csorgatom már rá a nyálam (úgyszint AMV szintjén láttam :) )
FF IX-et pc-n tudod emulálni is én úgy nyomtam végig, a PSI emulátorok már elég jók, és megéri föltenni ezért egy emut :D
:bsd:

Che

QuoteOriginally posted by Zodd
FF IX-et pc-n tudod emulálni is én úgy nyomtam végig, a PSI emulátorok már elég jók, és megéri föltenni ezért egy emut :D

Nos nekem megvan 1-10 ig mind. Igaz van PS2-m is meg PC-m is, és PSen jobb a z arra kiadottat játszani, de az emulátorok nagyon jok. Akinek kell tudok ajánli nagyon jo DC HUBot ha FF játékra vágyik és jo emulátort is. a 10-et csak akkor fogod játszani ha veszel PS2-t vagy kiad vki végre 1 müködö PS2 emut ami sztem még jó sokára lesz.

Shock12

Igen, de le kell ahhoz az alaplapi bioszt cserélni (lehet, hogy rosszul tudom, ilyenben nincsen gyakorlatom...) ?

Che

QuoteOriginally posted by Lac
Én amúgy egy Uncut verziót láttam, és valami alternate ending is volt benne, de ez utóbbi egy kicsit ködös, szóval ha valaki látta a sima verziót is, el tudná nekem mondani, hogy mit jelent az, hogy "Alternate ending"? Azok az "álmos" dolgok a végén?


Az Alternate Ending az, mikor egy filmnek megcsinálják több lehetséges végét. PL : The Beach, Battle Royale...

Che

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen, de le kell ahhoz az alaplapi bioszt cserélni (lehet, hogy rosszul tudom, ilyenben nincsen gyakorlatom...) ?


Semmit nem kell. Csak felrakod az emulátort. Letölötd az ISOT vagy kiirod és már mehet is a moka. Az ePSX nevü emu sztem a legjobb, az tud image-eket is, meg CDket is lejátszani. Abszolut semmit nem kell a gépeden átállitani.

Shock12

Hohó ! Csodás. Köszi a tippet, asszem, mostmár nem lesz gond az az FF9 :D ! Hát ez tök jó ! Mégeccer köszi.

Shock12

Egy link az FFVII: Advent Children képekre... még valami: ez egy DVD movie lesz, szóval nem lesz mozikban (de legalább elõbb lesz jó minõségû RIP :D )

Che

QuoteOriginally posted by Shock12
Hohó ! Csodás. Köszi a tippet, asszem, mostmár nem lesz gond az az FF9 :D ! Hát ez tök jó ! Mégeccer köszi.

Nincsenmit. Amugy nagyon ajánlom az 1-2t is (FF Origins) Nagyon királyak. Most játszottam végig. Most jön a 4-5-6, a többi már kész :) Remélem mire végzek meg tudom szerezni a X-2 t is. :p

phr0zen

Azért az ePSXe-hez tölts le pár plugint,anélkül nem lesz az igazi...

Bár szerintem PC-n FF-et nyomni olyan dolog mint mobilon Doomo-zni:Játékélmény az van,de a hangulat súlyosan ledegradálódik a béka segge alá...:rolleyes: De ahogy gondoljátok...

phr0zen

Azért az ePSXe-hez tölts le pár plugint,anélkül nem lesz az igazi...

Bár szerintem PC-n FF-et nyomni olyan dolog mint mobilon Doomo-zni:Játékélmény az van,de a hangulat súlyosan ledegradálódik a béka segge alá...:rolleyes: De ahogy gondoljátok...

Shock12

Miért degenerálódik a hangulat, magyarázdd el légyszilégyszilégysziii ?!
Én nagyon élvezem a VIII-at, gyanítom, hogy nem gyakom le, ha végzek, hanem nekikezdek mégegyszer... Valahogy nekem semmi bajom vele.