Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: ShiroiDe már nem sokáig...

A törlésekhez/archiváláshoz zsozso engedélye is kell szóval ne kezdj bele ha erre célzol.

Moha

Quote from: ItachiHali, és mint ezt már másnak is mondtam; az nem anim hanem anime.Szóval ha vki ragozza akkor: " Én szeretem az animéket" Angolok, amcsik és németek is mondják, és igazat megvallva borsózik a hátam mikor vki animot ír...Nem támadás akart lenni, csak jó ha tudják azok akik még mindig anim nak ejtik az animét. :)
Igazából japános kiejtéssel "ányime" volna. De ha a magyar nyelvhez igazítjuk, akkor is anime és nem anim, ebben igazad van. Szerintem is hülyén hangzik, mikor a végérõl levágják az e-t.
btw, én attól is falra tudok mászni, mikor egy fan mesének nevezi az animét. :brr:

Shadowolf

Quote from: XagaKülsõ vagy Belsõ koli???

A kellemesbõl kiindulva én a külsõ kolira tippelnék. :D

Xaga

Quote from: ShadowolfA kellemesbõl kiindulva én a külsõ kolira tippelnék. :D

Én is, de belsõ kolinak is megvan a maga varázsa :D:D:D

Meske

Quote from: Mohabtw, én attól is falra tudok mászni, mikor egy fan mesének nevezi az animét. :brr:
Végülis azzal nem mondanak rosszat, mert a mese=kitalált történet, és mivel tudtommal az animék nagy része kitalált történet, ezért rámondható a mese. És ugyanúgy rámondhatod egy filmre is, vagy bármi másra, ami egy kitalált történet.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Quote from: Xipe
Lassan ideje lenne vissza adnod a családi fotoalbumomat :ejnye:

Xipe

Quote from: katzLassan ideje lenne vissza adnod a családi fotoalbumomat :ejnye:

ez speciel a volt baratnom kepe, de a fotoalbumod tenyleg nincs nalam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Dragon

Quote from: Xipeez speciel a volt baratnom kepe, de a fotoalbumod tenyleg nincs nalam.
Ilyen szájjal jó lehetett a tudodmi ;)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Che

Sziasztok !

Eddig mindig animevilág volt erre a megfelelö hely, de most hogy nincs ide is irok egy ilyet.

Elado 3 eredeti japán import DVD sorozatok, még bontatlanok.

Wolf's Rain - 8000 Ft
Witch Hunter Robin - 8000 Ft
Ninja Scroll TV - 5000 Ft

Egyben 20.000 Ft

Ha érdekel irj emailt (zellguevara67@hotmail.com) és küldök képeket, meg infot hogy melyiken milyen hang / felirat van stb...

Feldin

Quote from: CheSziasztok !

Eddig mindig animevilág volt erre a megfelelö hely, de most hogy nincs ide is irok egy ilyet.

Elado 3 eredeti japán import DVD sorozatok, még bontatlanok.

Wolf's Rain - 8000 Ft
Witch Hunter Robin - 8000 Ft
Ninja Scroll TV - 5000 Ft

Egyben 20.000 Ft

Ha érdekel irj emailt (zellguevara67@hotmail.com) és küldök képeket, meg infot hogy melyiken milyen hang / felirat van stb...
Eredeti teljes sorozat????? Vagy DVDnként ennyi???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Che

Az ár az egész sorozatra értendõ, igen eredeti japán import.

TurboK

Quote from: Xipeez speciel a volt baratnom kepe, de a fotoalbumod tenyleg nincs nalam.
van képed a jelenlegirõl? kiváncsivá tettél. gondolom nem Alien mert az olyan... átlagos.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

katz

Quote from: bpka000Ilyen szájjal jó lehetett a tudodmi ;)
Van akinek mindegy csak luk legyen rajta (ld Xipe) :D

Dragon

Quote from: katzVan akinek mindegy csak luk legyen rajta (ld Xipe) :D
Akkor ezért jár biliárdozni :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Xipe

Quote from: katzVan akinek mindegy csak luk legyen rajta (ld Xipe) :D


Onvedelmi fegyverkent se volt rossz.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Na, ha már a multkor Meske feladott pár rejtvényt, nekem is van egy: :)

A kis táborból elindul az ember dél felé. Megtesz 10 Km-t, ott kelet felé fordul. Ismét megtesz 10 Km-t és találkozik egy medvével. Ekkor északra fordul, megtesz újabb 10 Km-t és pont visszaérkezik a táborba.
Kérdés: Milyen színû a medve? :)

Xipe

Quote from: MohaNa, ha már a multkor Meske feladott pár rejtvényt, nekem is van egy: :)

A kis táborból elindul az ember dél felé. Megtesz 10 Km-t, ott kelet felé fordul. Ismét megtesz 10 Km-t és találkozik egy medvével. Ekkor északra fordul, megtesz újabb 10 Km-t és pont visszaérkezik a táborba.
Kérdés: Milyen színû a medve? :)


Zold.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Dragon

Quote from: MohaNa, ha már a multkor Meske feladott pár rejtvényt, nekem is van egy: :)

A kis táborból elindul az ember dél felé. Megtesz 10 Km-t, ott kelet felé fordul. Ismét megtesz 10 Km-t és találkozik egy medvével. Ekkor északra fordul, megtesz újabb 10 Km-t és pont visszaérkezik a táborba.
Kérdés: Milyen színû a medve? :)
Attól függ, afrikai vagy európai medve?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Quote from: MohaNa, ha már a multkor Meske feladott pár rejtvényt, nekem is van egy: :)

A kis táborból elindul az ember dél felé. Megtesz 10 Km-t, ott kelet felé fordul. Ismét megtesz 10 Km-t és találkozik egy medvével. Ekkor északra fordul, megtesz újabb 10 Km-t és pont visszaérkezik a táborba.
Kérdés: Milyen színû a medve? :)
Fehér, ugyanis jegesmedvérõl van szó, de meg az északi sarkon körözöl.

Moha

Quote from: BonciFehér, ugyanis jegesmedvérõl van szó, de meg az északi sarkon körözöl.
Ott a pont, de valld be, hogy már ismerted, és nem most jöttél rá! :D

Djinn

Quote from: MohaOtt a pont, de valld be, hogy már ismerted, és nem most jöttél rá! :D
Én már ismertem.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: MohaOtt a pont, de valld be, hogy már ismerted, és nem most jöttél rá! :D
Nem ismertem.

Gab3c

Xipe, amiota megvan az alairasod erdekel, hogy honnet van? Te csinaltad vagy toltotted?
Azert izgat annyira, mert vagy olyan kanji van benne amit nem tudok/unk beazonositani, vagy el van irva a kanji.

Koszi.
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Xipe

Quote from: Gab3cXipe, amiota megvan az alairasod erdekel, hogy honnet van? Te csinaltad vagy toltotted?
Azert izgat annyira, mert vagy olyan kanji van benne amit nem tudok/unk beazonositani, vagy el van irva a kanji.

Koszi.


Hat nem is tudom honnan van vagy ki csinalta.
Valahol lattam aztan lementettem.
En eleve nem tudok kanjit olvasni csak egy parat szoval ez fel se tunt nekem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Gab3c

Quote from: XipeHat nem is tudom honnan van vagy ki csinalta.
Valahol lattam aztan lementettem.
En eleve nem tudok kanjit olvasni csak egy parat szoval ez fel se tunt nekem.
OK. Gondoltam hatha nyomra vezetsz :)

A nagy kanji szotarban sem volt ilyen kanji, de van 斬る(kiru) ami irasa hasonlit is ra es gondolom ezt lett elirva (az MS ezt a peldat adja ra: katanaval embert vagni :eeek:). Ez pont ide passzol :lul:
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Marfy

Quote from: katzVan akinek mindegy csak luk legyen rajta (ld Xipe) :D
Hú de gonosz :__devil:
:D

Moha

Quote from: XipeHa valakit olcso DVD erdekel(Ridata,Arita es hasonlok),
= Made in Dobdel! Ha van ott normális minõségû lemez is (TDK, Verbatim, Fuji) akkor viszont engem is érdekelne.

Xipe

Quote from: Moha= Made in Dobdel! Ha van ott normális minõségû lemez is (TDK, Verbatim, Fuji) akkor viszont engem is érdekelne.


eletem soran 1 db rossz ridata lemezem nem volt meg.
de az altalad kert bena DVD-k is vannak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

TurboK

Quote from: Moha= Made in Dobdel! Ha van ott normális minõségû lemez is (TDK, Verbatim, Fuji) akkor viszont engem is érdekelne.
nem a lemeztõl függ hanem a rajta használt rétegtõl. Ridata G05 ös réteg pl atom minõségû. Asszem a legtõbb tipus azt a réteget használja (TDKról tudom hogy nem, a 4x -r lemezük TTnemtommi 1-es, az uj 8x -r szivárványszinû széria TTnemtommi 2-es.)

egy haverom már kiírt vagy ezer lemezt (elkoptatott egy csúcsmodell LG írót pár hónap alatt, most Pioneer 109es van neki), G05ös rétegû lemez még csak egy ment neki tönkre. G04es már elég sok.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

katz

kis tételben 150 HUF a koliban 8x ridata, ha érdekel mondj egy darabszámot és megmondom mennyi cash