Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Darkstar

Én általában 1:1 arányig hagyom futni korlátozott sebességgel, hogy a böngészést azért ne zavarja, utána csak akkor, ha igény van rá . :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#1261
Quote from: Zsiga on 2006-12-22, 13:00:46Én nem szoktam így számolgatni hogy mit mennyire töltök vissza, általában inkább azt figyelem hogy melyik torrentnél van kevés seed, és azt benthagyom maximális sebességen, a többit meg leállítom, szerintem több értelme van azt a minimális kis 10k uploadomat olyan torrentbe tenni ahol a teljes sebesség 30-40k mint oda ahol többezren töltenek sokszáz kbps sebességgel. Éppen ezért nem szeretem azokat az oldalakat ahol kötelező egy bizonyos arányt tartani.
ez magától értetődő. ahol több seed van mint letöltő, ott én is leállítom a torrent-et és megy föl olyan tovább esetleg, amihez alig van seed.

kikuchiyo: nálam napi 24 órát megy a gép és nem is töltök le túl sok dolgot. így elviselhető a háttérben a feltöltés. akinek adatéhsége van, mindent letölt, ami megtetszik neki, és még csak nem is mehet folyamatosan a gépe, mert megőrül a zúgásától, nem tud tőle aludni, nem különösebben meglepő, hogy úgy cselekszik, mint te. nem tartom teljesen korrekt dolognak, de megérthető.

Darkstar

Air BD op Szép tiszta és éles így monitoron.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bertus

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Egy régi animét/rajzfilmet keresek, amit adtak régen a tv-ben is, magyarul de osztrák adón is. A címét nem tudom sajnos,d e hátha beugrik vkinek ezek alapján:

a robin hood-os történethez hasonlított kissé, egy erdőben élő lányról szólt, akinek a szerelme a herceg volt (talán) és annyi maradt meg, h tök sok bevágás volt a mesében, amikor egy kereszt nyakláncot mutattak.... és a csaj nyílakat használt vagy vmi hasonló. Elég régen adták többre nagyon nem emlékszem :(

Ha vkinek bármi tippje lenne írjon kérem!

Arigato  :redface:

Darkstar

Valaki tudja, honnan tudnám beszerezni a Shana DVD verzióját, angol subbal? Exiled Destiny 8. részig van meg vele, de szivat az irc-csatijuk, az Eclipse meg csak két részt adott ki eddig (az már megvan). Subbolja még valaki és csak az AniDB nem tud róla, ill ezek a két team fogja folytatni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

RaX. Nem nagyon hallottam még erről a csapatról, de úgy kábé másfél hónapja ontják a DVD-ripeket. Elkezdték a Shanát is, de még csak 2 résznél tartanak ők is.
Eclipse biztos nem folytatja, ők még az R2-es ripekből csinálták azt a két részt, foggalmam sincs mért hagyták abba.
E-D szerintem nem fogja abbahagyni, de ők R1-es ripekből dolgoznak, és abból még csak az a 8 rész jelent meg. De ha vársz vele, akkor lesz még több csapat is, ha kijön az összes DVD amerikában.


Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-30, 13:42:31
Valaki tudja, honnan tudnám beszerezni a Shana DVD verzióját, angol subbal? Exiled Destiny 8. részig van meg vele, de szivat az irc-csatijuk, az Eclipse meg csak két részt adott ki eddig (az már megvan). Subbolja még valaki és csak az AniDB nem tud róla, ill ezek a két team fogja folytatni?
Ha DVD megfelel akkor innen begyűjtheted (vol1 1-4. vol2 pedig 5-8. részeket tartalmazza): http://asiandvdclub.org/browse.php?search=shana&cat=0

Darkstar

 :merci: mindkettőtöknek.
Kíváncsi vagyok, milyen lett a DVD, ezért ez az iso különösen jó. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

valaki mondana nekem egy jó prögős akciódús humoros lehetőleg max 26 vagy rövidebb anime-t
valami kikapcsolódás kéne, mert mostanába sok komoly anime-be kezdtem bele és már kezd hiányozni egy kis könnyed szórakozás :angyali:

kösz

Draconire

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 21:44:20
valaki mondana nekem egy jó prögős akciódús humoros lehetőleg max 26 vagy rövidebb anime-t
valami kikapcsolódás kéne, mert mostanába sok komoly anime-be kezdtem bele és már kezd hiányozni egy kis könnyed szórakozás :angyali:

kösz

Black Lagoon -gyorsan átpörgettem a topicját, és nem láttam, hogy írtál volna bele, szóval hajrá, ez a sorozat tetszeni fog!

btw: Anime/manga ajánlás ;)

Bishop

kösz belenézek majd aztán eldöntöm

de a tövábbi ajánlásokat várom,a legjobb győz :D

Zsiga

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 22:12:29
kösz belenézek majd aztán eldöntöm

de a tövábbi ajánlásokat várom,a legjobb győz :D
FMP összes, Cowboy Bebop, Nadesico.

Selmo

Hellsing, Slayers - bár beteg humorú

A tökéletesség unalmas.

Bishop

FMP Fumoffu-t láttam és tetszett de a mecha már sok volt
a CB-t annyian istenítik hogy idővel iztos megnézem
Nadesico az a léghajós világháborús nem,biztos nem mert az komolyabb
Hellsing-et most nézem,de még mindig nem sikerült megbarátkoznom a vámpír témával,de Alucard meg még pár karaktert eléggé jól eltaláltak
Slayers nos ez nem az igazi de RTL-en annó láttam és már akkor se fogott meg annyira

tovább tovább hagy legyen miből válogatnom  :D

sirtomi


Darkstar

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha valamint a folytatása (MSLN A's). Az első széria első 3-5 része nagyon gyér, azt túl kell élni :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Nah eszembejutott közben még egy: Bakuretsu Tenshi

Bishop

#1277
Trgunt láttam,Spriggan-t meg nem tudom letölteni ftp-ről valami baj volt vele már nem emlékszem,talán nem tudtam normálisan lejátszani vagy mi mind1

*enyhén zavarban van* na most nem akarok senkit megbántani,de az ilyen lolis anime-kel engem kiméljetek légszi kösz

a versény még mindig tart :D

edit:hmm ez annó a leírása és a története elriasztott de majd meglátom

még mindig várom...........gondolom mostmár idegesít úgyhogy hamarosan lezárom :D

Zsiga

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 22:28:04
Nadesico az a léghajós világháborús nem,biztos nem mert az komolyabb
Nem, sci-fi mecha vígjáték-paródia. Szerintem nagyon jó, bár ha az akción van a hangsúly akkor nem biztos hogy ez lesz a nyerő.

Dreamcleaver

Quote from: Gmer on 2007-01-02, 22:36:15
Nah eszembejutott közben még egy: Bakuretsu Tenshi
ejj de jó kis sorozat volt ez, hasonló van még?

Jó még az Innocent Venus sztem. kb FMP+Scrapped Princess.  :D

Anno mikor belenéztem a MS Lyrical Nanoha-be kb olyan feelingem volt, mintha Dragonballt néznék lolikkal. FAILED  :lol: De azt mondják a MSLN A's az jobb.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 22:38:16
a versény még mindig tart :D

I My Me! Strawberry Eggs
Midori no Hibi

Ezek inkább ilyen elborult ötleten alapuló vígjátékok. Bár akció nincsen bennük, a humoron van a hangsúly.  :D

Manitu

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 22:38:16
a versény még mindig tart :D
Burn Up! széria tetszőleges darabja, különös tekintettel az Excessre meg a Warriorra :D


via_mala

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 21:44:20
valaki mondana nekem egy jó prögős akciódús humoros lehetőleg max 26 vagy rövidebb anime-t
GTO (Great Teacher Onizuka) - igaz, hogy 43 rész, de alapmű
Golden Boy - csak 6 rész és fetrengeni fogsz rajta!

Ja és nyugodtan nézd csak meg a Slayers-t is, a magyar szinkron teljesen legyilkolta állítólag, úgyhogy eredeti nyelven sokkal jobb. A Slayers Next is még elmegy, de a Slayers Try már nem annyira tetszett. Azért részemről mindent láttam, ami Slayers, és végülis nem bántam meg. ;)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Kuroi Tenshi

Ha átsiklott volna a tekinteted kollégám utalásán, újból kiemelném:
Quote from: Gmer on 2007-01-02, 21:57:13
btw: Anime/manga ajánlás ;)
(az off limitet (5 post) már a te postjaid elérik...)

Bishop

Inocent Venus-t akartam régebben de most valami ftp-s kéne amivel nem kell annyit bajlódni
a Midori no Hibi talán még lehet :angyali:
Burn up em tudom de listán már ott van
a Golden Boy-t még meggondolom
de lehet hogy GTO lesz belőle vagy Black Lagoon,még olvasgatok róluk

és kösz ha még valakinek van valami nyugottan írja :D

emeric

Ahoi Minna!

Egy kis segítség kellene, és remélem Ti lesztek a megmentőim.  :smile: Hosszú évekig nézegettem anime-ket, azonban az utóbbi két évben valahogy lemaradtam. Most mégis rámtört az, hogy szívesen megnéznék egy színvonalasabb, komoly témájú sorozatot. Elővettem a Scryed-ot, aminek anno csak az első pár részét láttam, és úgy emlékeztem jó kis sorozat volt. Nos tévedtem.  :ejj: Úgy a 20. részig elszenvedtem (kicsit sok nyál, kezd elegem lenni a síró kislányokból...), aztán inkább abbahagytam. Rámtört a nosztalgia, mikor eszembejutott, hogy mennyire tetszett nekem anno a Berserk (No. 1), a Hellsing, vagy a Cowboy Bebop. Ezekhez a sorozatokhoz hasonló témájú filmeket tudtok ajánlani?  Az életkedvem adnátok vissza!  :redface:
"I hate this place... Hell was better."

Zelda

[spoiler]Én nem nagyon láttam ezeket, csak egy-egy részt. Viszont láttam kettőt ami nekem nagyon tetszett: 1.Wolf's Rain (30 rész kb.), 2.Chrono Crusade (24 rész)
Ezek kicsit elvontabbak, bár nem túl hosszú egyik se viszont egész jó a grafika.
Nézd meg hátha teccik.  :jee:[/spoiler]

emeric

Kösz a tippet, belenézek. (Úgy látom rossz topicban indultam)  :redface:
"I hate this place... Hell was better."

Zsiga

Quote from: emeric on 2007-01-07, 14:49:19
Kösz a tippet, belenézek. (Úgy látom rossz topicban indultam)  :redface:
Chrno Crusade szerintem is jó lesz. :)
Aztán ott van még a Trigun, a Ghost in the Shell SAC, na és persze az Elfen Lied...  :lul: (Az utolsót csak saját felelősségre.)

gyomoko

Hali
Tudom hogy elég érdekesl lehet amit kérdezek de a Kiddy Grade ben a végén kinek a gyereke a Sövárijé (vagy hogy ejtik?)? Eckler é lenne?
Ha valaki tudná a választ lekötelezne mert ezen jár az agyam egy ideje.
Köszi gyomoko