Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Fazék

közben rájöttem, hogy nem is a BGE miatt jöttem ide, hanem hogy beszámoljak egy számomra teljesen váratlanul kiváló (végre utánanéztem és már biztosan tudom, hogy rövid i-vel van :D) játékról:

Call of Duty
egyszerûen eszméletlen hangulata van a játéknak! a grafika tökéletes, az akciók hihetetlenül jól kivannak találva, egy csapattal mozogsz általában elõre, nagyon jól érezni az egységet, együtt mozogtok, értelmesen cselekdnek,de úgy hogy közben azért jelentõs szerepet töltesz be benne, az ellenségek (általában) intelligensek, elbújnak, megtudnak lepni. a történet, a küldetések nagyon jól összefûzve követik egymást. igaz eddig csak kb 3-4 küldetést nyomtam végig, de ez alapján fölkerült a "kérem szépen karácsonyra" listára, kiegészítõvel együtt. a játék már csak azért is meglepett, mert nem igazán vagyok oda a háborús játékokért, az FPS-ek is csak ritkán fognak meg, de ez valami mestermû! remélem a játék végéig megmarad ez a véleményem :) eddig 10/10, de majd csak mikor végignyomtam vastagítom meg a betût hozzá :)

Dragon

Quote from: BlimpCall of Duty
Hát, ha haragudni akarsz a játékra, akkor ajánlom Hard fokozaton a Pavlov-os pályát. Beletelik egy kis idõbe, mire azt megcsinálja az ember :D

Egyébként ha majd belemelegedtál, akkor várunk a haverjaimmal egy kis sniper-partyra a neten  ;)
Csak még meg kell szereznem valami újabb versiont.


Ja, és kötelezõ a játékhoz megnézni az "Enemy at the gates" c. filmet!
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: bpka000Hát, ha haragudni akarsz a játékra, akkor ajánlom Hard fokozaton a Pavlov-os pályát. Beletelik egy kis idõbe, mire azt megcsinálja az ember :D
Piha. 5x nyomtam végig a játékot Harddon!  :hehe: Egyedül a Veterán fokozat fogott ki rajtam :beken: Elég durva Medipackok nélkül nyomni :)
Quote from: bpka000Egyébként ha majd belemelegedtál, akkor várunk a haverjaimmal egy kis sniper-partyra a neten  ;)
Csak még meg kell szereznem valami újabb versiont.
Gyere te CS-zni :hehe:
Quote from: bpka000Ja, és kötelezõ a játékhoz megnézni az "Enemy at the gates" c. filmet!
Tökéletesen egyetértek. Az orosz részek mintha a filmben játszódnának.  :hopp:
A mostani II. vhs FPS-ek közül ez jött be a legjobban. A kiegészítõje is nagyon király. Azt is lenyomtam 3x.
Sokkal jobb mint a MOHAA, Wolf, BF1942 és társaik.

.Attila

Quote from: TriviA pont nagyrészt az idõtõl függ ;)
Én ilyen játékokat nem tudok idõre játszani. Egyrészt nem játszom velük, de ha mégis vmi véletlen folytán, akkor sem figyelek arra, hogy mennyi idõ, hány pont etc.
Na erre kaptam egy negatív reputationt. :wtf:
Hamár vki negatívan értékel, legalább írja oda a nevét, vállalja, hogy kicsoda õ, mert csak annyit írt oda, hogy STFU NOOB. Mi az az STFU egyébként is?

Fazék

Quote from: bpka000Hát, ha haragudni akarsz a játékra, akkor ajánlom Hard fokozaton a Pavlov-os pályát. Beletelik egy kis idõbe, mire azt megcsinálja az ember :D
nem-nem, az olyan fokozatokat bizony nem nekem találták ki :)
Quote from: bpka000Egyébként ha majd belemelegedtál, akkor várunk a haverjaimmal egy kis sniper-partyra a neten  ;)
errõl akár még szó is lehet, bár célpontnak nem szívesen jelentkezem :eeek:
Quote from: bpka000Ja, és kötelezõ a játékhoz megnézni az "Enemy at the gates" c. filmet!
még anno moziban láttam, és meg is van, egyik kedvenc háborús filmem (ilyenkor van egy kis hasadás az alapvetõen pacifista lelkemben :D)

Fazék

#125
Quote from: TriviNa erre kaptam egy negatív reputationt. :wtf:
Hamár vki negatívan értékel, legalább írja oda a nevét, vállalja, hogy kicsoda õ, mert csak annyit írt oda, hogy STFU NOOB. Mi az az STFU egyébként is?
STFU = shut the fu*k up

sztem ilyen szöveg mellett nem csoda, hogy nem írta oda a nevét... nem volt túl színvonalas az értékelése... :ejj:

OFF: én pl sajnos nem látom ennek a reputation dolognak az értelmét, én biztosan soha nem fogom használni

Shadowolf

#126
Quote from: katzGyere te CS-zni :hehe:

Hol és milyen néven nyomod? Ja igen: CS 1.6 vagy CS:S?

Quote from: TriviHamár vki negatívan értékel, legalább írja oda a nevét, vállalja, hogy kicsoda õ, mert csak annyit írt oda, hogy STFU NOOB.

Nekem lenne egy tippem hogy ki volt...

.Attila

Quote from: ShadowolfNekem lenne egy tippem hogy ki volt...
Elküldöd pm-ben, vagy megtartod magadnak?

Suszi

Egyszerûen király! Nem tudok szavakat találni rá. Már kb 3 napja játszom vele, és egyszerûenn nem tudom abbahagyni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!  :hopp:

katz

Quote from: ShadowolfHol és milyen néven nyomod? Ja igen: CS 1.6 vagy CS:S?
katz[HUN], CS:S
Általában magyar szervereken játszom 18-24 között, ha ráérek. Most, hogy jön a vizsgaidõszak sajna egyre kevesebb idõm van. Remélelem találkozunk :uzi:
Az egyik CS-s akit ismerek ([AWF]Crescent) az én accountommal nyomja, a másiknak ([AWF]Safi) meg tudtommal még nincs CS:S-e, ezért együtt nem tudunk játszani :beken:
Te mikor, milyen néven nyomod?

Rounin

Quote from: NokiHa teccek a Star Wars univerzuma ajánlom figyelmedbe a SW:Kotor nevõ játékot ami az SW játékok gyöngyszeme.
Nem kell agódnod a rövidsége miatt közel 40 óra szórakozást biztosít.
Nem olyan mint az Akademy ez körökre osztott szerepjáték de az a szó ne riasszon el mert akció is van benne bõven. Van hozzá magyarosítás is amivel elvezhetõb ha esetleg nem igazán tucc angulul.
Letölteni nem tudom hol kell sajna 4 cd nekem megvan de nem tudom hogy birnám odaadni ha tényleg érdekelne.
Ha esteleg ismerted volna a játékot és meglenne akkor fenti soraimat semmisenk veheted :).

Elõ van rendelve eredetiben :D Bár le tudnám tölteni is :rolleyes: de ha eccer ilyen marha vagyok :)
A magyarosításokat meg útálom, mert gyakran elég gányok :( (különbne sincs rájuk szükségem)

Egyébként most utoljára a Pokémon Stadiummal játszottam N64-en, spanyol nyelven :p Nem is olyan rossz :) Igaz, a rajzfilm kivételével nincs is bajom a pokémonnal :D "Mucso effektivó!"
Szóval vegyesek a benyomásaim, egész szórakoztató, nem rossz a grafikája sem, de nem tud túl hosszú ideig lekötni, bár ebben talán a spanyol nyelv a ludas. Azt hiszem, még emésztgetem egy kicsit, talán szerzek addig egy szótárat is :)

Shadowolf

Quote from: katzTe mikor, milyen néven nyomod?

Csak hétvégéken, mivel akkor vagyok fenn Pesten; Shadowolf névre hallgatok. :D Mondjuk a vizsgaidõszak nekem is nagyon betesz, de ha vége lesz akkor aztán jöhet a tömegmészárlás. :uzi:

katz

Quote from: ShadowolfCsak hétvégéken, mivel akkor vagyok fenn Pesten; Shadowolf névre hallgatok. :D Mondjuk a vizsgaidõszak nekem is nagyon betesz, de ha vége lesz akkor aztán jöhet a tömegmészárlás. :uzi:
CS:S?
Most leszek szombaton, illetve a jövõ héten egész hétvégén. A félév vége miatt házikat készítek, illetve a jövõ héten tanulok elsõ vizsgára. Jáccunk? :hopp:

Shadowolf

Quote from: katzCS:S?

Mi más? :hopp:

QuoteJáccunk? :hopp:

Szombat este megfelel neked?

On: manapság a CS:S-al játszom, és nagyon tetszik. :D

Bruce

Quote from: RouninEgyébként most utoljára a Pokémon Stadiummal játszottam N64-en, spanyol nyelven :p Nem is olyan rossz :) Igaz, a rajzfilm kivételével nincs is bajom a pokémonnal :D "Mucso effektivó!"
Szóval vegyesek a benyomásaim, egész szórakoztató, nem rossz a grafikája sem, de nem tud túl hosszú ideig lekötni, bár ebben talán a spanyol nyelv a ludas. Azt hiszem, még emésztgetem egy kicsit, talán szerzek addig egy szótárat is :)
Pokemon Stadiumot én is épp a múlt héten szedtem le (a kettõvel együtt.) A rajzfilmet az elsõ három-négy rész után abbahagytam, és ez sem kötött le... Aztán hazavittem, és öcséimmel kezdem el játszani... Nos, annak ellenére, hogy tegnap Zh-t írtam, elég tetemes idõt vett el a hétvégémbõl ;) A másik felét meg... bakker, egy StarWars játék vette el! Dézsavíz... :D Star Wars: Battlefront. Nem szoktam a fps-eket szeretni, de ez képes volt lekötni... Ilyet eddig egyedül a DragonmodZ csinált (hálóban a középsuliban... néha többen nyomtuk, mint amennyien cséztek, pedig mindig tõlük volt hangos mindkét infóterem... :kiraly:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

katz

Quote from: ShadowolfSzombat este megfelel neked?
Szombat este 19:00 körül indulok haza. Inkább du jó nekem. Mondjuk 14:00-tól...

Quote from: ShadowolfOn: manapság a CS:S-al játszom, és nagyon tetszik. :D
Nem rossz, nem rossz, de nyomtam már jobbal is. Americas Army, az a király. Csak sajna a hülye játék állandóan Portscennel :grrr: , én meg annyit játszottam, hogy a sysadmin a sok portscan miatt bannolt 1 hétre :beken: Azóta próbáltam mással is nyomulni (UT2k03,JointOps) de egyik se jött be annyira. Van HL2 kuponom, ezért gondoltam kipróbálom a CS-t, annyira nem rossz. Miután 20x lõlek majd fejbe AK-val majd te is meglátod :hopp:

Dragon

Quote from: katzNem rossz, nem rossz, de nyomtam már jobbal is. Americas Army, az a király. Csak sajna a hülye játék állandóan Portscennel :grrr: , én meg annyit játszottam, hogy a sysadmin a sok portscan miatt bannolt 1 hétre :beken: Azóta próbáltam mással is nyomulni (UT2k03,JointOps) de egyik se jött be annyira. Van HL2 kuponom, ezért gondoltam kipróbálom a CS-t, annyira nem rossz. Miután 20x lõlek majd fejbe AK-val majd te is meglátod :hopp:
Na, AA-ban összefuthatnánk néha, majd el PM-elek neked néhány infót magamról.
Egyébként a CS-vel az az egy bajom van, hogy csak az 1.5 van meg és az is... ugye érted?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Marfy

Quote from: SusziEgyszerûen király! Nem tudok szavakat találni rá. Már kb 3 napja játszom vele, és egyszerûenn nem tudom abbahagyni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!  :hopp:
Tényleg nagyon jó sokkal jobbra sikeredett mint az elõdje én is kb 3 napja csak ezzel jáccok igaz nincs mással mivel tudnék :).
Viszont találtam benn egy számomra érthetetlen dolgot minek lehet a csomagtartóba hangszórókat rakni? Nem  is lehet látni kívülrõl meg a zanésen sincs semmi köze hozzá lehet késõbb lesz jelentõsége de most nem nagyon van.

Dragon

Quote from: NokiTényleg nagyon jó sokkal jobbra sikeredett mint az elõdje én is kb 3 napja csak ezzel jáccok igaz nincs mással mivel tudnék :).
Viszont találtam benn egy számomra érthetetlen dolgot minek lehet a csomagtartóba hangszórókat rakni? Nem  is lehet látni kívülrõl meg a zanésen sincs semmi köze hozzá lehet késõbb lesz jelentõsége de most nem nagyon van.
Hát igen, az élet nagy kérdései...
kiveszel mindent a kocsiból, még az üléseket is szuperkönnyû sparco-ra cseréled, de beteszel fél tonna erõlködõt, meg mélynyomót
miért? mert így lesz ún. PIMP  :rotflol:
egyébként mindenkinek ajánlom kipróbálni terepjárókkal is! (különben 67%-nál vége lesz a játéknak... a maradék rész a terepjárós versenyeket tartalmazza)
elég cuki amikor egy csúcsra felépített, tonna feletti Escalade-del száguldasz 280 felett :)
Egyébként nekem a kedvenc kocsim a Mazda MX-5 Miata, még ha nem is egy erõgép
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: bpka000Hát igen, az élet nagy kérdései...
kiveszel mindent a kocsiból, még az üléseket is szuperkönnyû sparco-ra cseréled, de beteszel fél tonna erõlködõt, meg mélynyomót
miért? mert így lesz ún. PIMP  :rotflol:
:lol:
Hú, ha látnád a fekete H2-met. 2,63 mp 0-100-ra, végsebesség 300+ hátul 13 slot van a hangcuccoknak, és a hidraulikával, így ugrál::hopp:
Quote from: bpka000egyébként mindenkinek ajánlom kipróbálni terepjárókkal is! (különben 67%-nál vége lesz a játéknak... a maradék rész a terepjárós versenyeket tartalmazza)
:wtf:
Nekem is 65-70% körül írta ki, h nyertem, de mondja is a csaj, hogy ha bemész a garázsba->World map->Stage 1-5 ott ki tudod választani azokat a pályákat amiken még nem nyertél. Én most 80%-nál (179 gyõzelem) tartok és eddig csak 1-2 SUV versenyt mentem...

Értékelés:
játékélmény 10/11 Imádok a városban száguldozni és nagyon jók a változatos pályák is
hangok 10/8 engem kifejezetten idegesített a 1,2 szintû turbó sipákolása
zene 10/1 Ez a zene nagyon nem tetszett, az elsõben sokkal jobb számok voltak. A kedvencem a menü alatti volt. Ha én vagy a szobatársam akart nyomni 1-2 pályát akkor csak annyit mondtunk, hogy: röm-töm-töm tö-tö-rö-töm 3-6-9 1-more time... :rotflol:
grafika 10/9 nagyon szép, de még mindig van pár dolog ami lehetne jobb is (pl.: a forgalom)
AI 10/7 nagyon poénos dolgok vannak benne. Megy elõttem az ellen és egyszer csak úgy odavágja a verdáját a falhoz :confused:
A forgalomban meg sokszor látni a fal mellett álló autókat...
össz 10/9 nagyon jó lett, biztosan végigjátszom még párszor... :jee:

.Attila

Vki oda tudná adni nekem az NFSU 2-t?
Nekem az elsõbõl a zenék közül egyébként Rob Zombie: Two-Lane Blacktop száma tetszett, de nagyon, úgyhogy az benne is van a vegyes kedvenceim között.
De legtöbbje nagyon jól passzolt a hangulathoz, olyan, mintha még hozzájárultak volna a gyorsaság élményéhez, még gyorsabbá tették a versenyt.
pl. Element Eighty: Broken Promises
Jerk - Sucked In
Rancid - Out of control (ez a forgalmas pályákon adja nagyon a hangulatot)
stb.

lynx655

Quote from: NokiHa teccek a Star Wars univerzuma ajánlom figyelmedbe a SW:Kotor nevõ játékot ami az SW játékok gyöngyszeme.
Nem kell agódnod a rövidsége miatt közel 40 óra szórakozást biztosít.
Nem olyan mint az Akademy ez körökre osztott szerepjáték de az a szó ne riasszon el mert akció is van benne bõven.

Év játéka XBoxra, év legjobb RPGje PCre, és mellesleg 4x kinyomtam.  :rotflol:
Nem csoda, BioWare gyerek, õk meg ugye egy hatalmasat domborítottak Neverwinter Nightssal már két évvel elõtte. Olyannyira, hogy utólag azt mondnám, hogy a KotOR szemezget a NWN legjobb pillanataiból.

Soft Spoiler:
Nem beszélve arról, hogy a Star Wars univerzumban az "Én vagyok az apád." óta nem volt ilyen kaliberû fordulat. Azt hittem lefordulok a székrõl.
Soft Spoiler off.

Persze sok újat is hoz emellett, nekem a legjobban a nehézpáncélok tetszenek. A KotOR a BioWare "saját" szabályrendszerén alapul (ami szerintem a NWNba lekódolt AD&D 3.5 butított változata csak...), ál-valós idejû harcrendszerrel.

Az említett Neverwinter Nightsot ennek hatására nyomtam ki a két kiegészítõjével együtt (Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark), és RPGseknek kötelezõ darab. Bár az alapjáték sztoriját és hangulatát kb az átlagosnál kicsit jobbnak mondanám, az esõ kiegészítõ említésre nem méltó (nem is a BioWare munkája), de a második kiegészítõért érdemes az egész játékot végigvinni. Annak a sztorija és hangulata veri a játék többi részét összesen. Szabályrendszere már említett AD&D 3.5, ugyan nincs akkora választék, mint a Baldur's Gate 1-2ben, de a kiegészítõkkel és javításokkal elég kellemes. Az alapjátékot 100 óra körülire teszik (azt hiszem nekem 60 volt), az elsõ kiegészítõt én kb 10-15 órára teszem, a másodikat pedig szintén 60 körül, legalább. Csak ajánlani tudom.

Még RPGnek The Elder Scrolls 3 (Morrowind, Tribunal, Bloodmoon), nagyon sajátos, jó hangultata van. A kiegészítõk is jók mind, a játékmenet nagyon szabad, ezt meg kell szépen szokni, valamint hogy az elején lassan indul, és még a legutolsó féreg is hatalmas fenyegetés ránk nézve. :hopp:
Az alapjáték fõszálát 100 óra körül teszik, a mellékszálakból végtelen sok van. :rotflol: Najó, de a fõszál után természetesen lehet tovább barangolni a szigeten (amely egyébként hatalmas...), céhküldetéseket, egyéb mellékküldetéseket csinálni, valamint csatlakozhatsz a 3 vámpírklán közül egybe, a Bloodmoonban a vérfarkasokhoz (fõszálon is) is, és bármilyen frakcióba vagy céhbe beléphetsz, és akár át is veheted az irányítását.
Hátránya épp a teljesen szabad játékmenet, sokmindent ki lehet kerülni így, kiaknázni a töméntelen custom varázslatot, enchantol(tat)ást vagy épp a szabad játékmenet miatt elakadni, akár véglegesen. A játék gépigénye legendásan magas, mikor megjelent, nem volt gép, ami elbírta volna max grafikán 1024ben 25-30 fps felett. Városokon kívül. Tiszta idõben. Szintén kötelezõ.

katz

Quote from: TriviVki oda tudná adni nekem az NFSU 2-t?
Most láttam, hogy BME-s mû manáger vagy :)
Ha ismered a Kármán kolit és hozol 2 CD-t amire fel tudom írni, akkor megoldható. Keress meg: BME KTK 264 vagy küldj PM-et és egyeztetünk...

Fazék

Quote from: lynx655Év játéka XBoxra, év legjobb RPGje PCre, és mellesleg 4x kinyomtam.  :rotflol:
Nem csoda, BioWare gyerek, õk meg ugye egy hatalmasat domborítottak Neverwinter Nightssal már két évvel elõtte. Olyannyira, hogy utólag azt mondnám, hogy a KotOR szemezget a NWN legjobb pillanataiból.
a KotOR-nak már egy ideje szándékozom nekiugrani, de csak most lett gépem hozzá, és most is halasztottam, mert megtudtam hogy mindenképpen így vagy úgy, de jedi leszel, én pedig már rohadtul unom a jedi-ket. de mivel e készítõk részérõl tökéletesen érthetõ a választás, majd egyszer azért teszek vele egy próbát :)
Quote from: lynx655Az említett Neverwinter Nightsot ennek hatására nyomtam ki a két kiegészítõjével együtt (Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark), és RPGseknek kötelezõ darab... Csak ajánlani tudom.
ez még ment is a gépemen valahogy, de annyira sterilnek érzõdött a BG-k kinézete után ez a viszonylag ingerszegény 3D-s környezet, hogy kb 1-2 óra játék után hagytam a fenébe a játékot... másoktól is azt hallottam, hogy inkább a multi része, ami említésre érdemes. csak összehasonlításképpen, nálad mi a sorrend játékélvezet szempontjából a Bioware-közeli játékoknál és hova tennéd be ezek közé (elé) a NWN-ot? nálam:
1. Planescape: Torment
2. Fallout 2
3. Fallout 1
4. Baldur's Gate 2
5. Baldur's Gate + kieg
ezeket mind nagyon jónak találom és a leggyengébbnek (föl se írom a listára) az Icewind Dale-t tartom (kimaradtak: BG2:ToB, ID:HoW, ID2 - ill. szólj ha valamirõl megfeledkeztem)
Quote from: lynx655Még RPGnek The Elder Scrolls 3 (Morrowind, Tribunal, Bloodmoon), nagyon sajátos, jó hangultata van. A kiegészítõk is jók mind, a játékmenet nagyon szabad, ezt meg kell szépen szokni, valamint hogy az elején lassan indul, és még a legutolsó féreg is hatalmas fenyegetés ránk nézve. :hopp:
sajnos szintén kimaradt gépteljesítmény miatt... de majd egyszer...

katz

Quote from: lynx655Még RPGnek The Elder Scrolls 3 (Morrowind, Tribunal, Bloodmoon), nagyon sajátos, jó hangultata van. A kiegészítõk is jók mind, a játékmenet nagyon szabad, ezt meg kell szépen szokni, valamint hogy az elején lassan indul, és még a legutolsó féreg is hatalmas fenyegetés ránk nézve. :hopp:
Az alapjáték fõszálát 100 óra körül teszik, a mellékszálakból végtelen sok van. :rotflol: Szintén kötelezõ.
100 óra? nekem 24 napig tartott napig 6-8-10 órán keresztül a Morrowind+Trubunal. Csak kajálni meg aludni keltem fel a gép elõl. Ez volt az elsõ játék amit megvettem. Szvsz a legjobb.
 :hail:

Marfy

Quote from: lynx655Év játéka XBoxra, év legjobb RPGje PCre, és mellesleg 4x kinyomtam.  :rotflol:
2005-ben jön a második része :hopp:!
Nagyon jó lesz.

lynx655

#146
Quote from: Blimpa KotOR-nak már egy ideje szándékozom nekiugrani, de csak most lett gépem hozzá, és most is halasztottam, mert megtudtam hogy mindenképpen így vagy úgy, de jedi leszel, én pedig már rohadtul unom a jedi-ket. de mivel e készítõk részérõl tökéletesen érthetõ a választás, majd egyszer azért teszek vele egy próbát :)
Nem teljesen igaz, hallottam emberekrõl, akiknek sikerült kikerülni, hogy jedik legyenek. Ha lenne idõm, én is kipróbálnám, mert pont úgy rugaszkodtam neki ötödjére, hogy megpróbálom, de még mindig Tarison vagyok.
Tipp:
Szerintem mélyen hallgatni kell az elején Bastila elõtt mindenféle vízióról, aztán meg valahogy csak ki lehet kerülni. Nehéz, az tény.  :lol:

Quote from: Noki2005-ben jön a második része !
Alig várom, kíváncsi vagyok mit alkotott az Obsidian a névvel... (Bezzeg XBoxra kijön karácsonykor...  :grrr: )
Ha már itt tartunk, akkor arra is, hogy a NWNszal mit fog...

Sajnos a Falloutok közül csak a Tactics jutott a kezembe, ami tetszett is, de nem raknám elõre. Igazság szerint a szerepjátékokat inkább messzirõl szerettem, a Deus Exet meg hasonló keverékeket nyomtam (azt 4x), amikor meg igazival próbálkoztam, akkor túl összetettnek találtam, vagy nagyon sokat szöszöltem inventoryban, meg iyleneken bukott el a dolog... De a KotOR után szinte kizárólag RPGzek, és ráéreztem kb, hogy kéne ezt csinálni.

Sorrend (szvsz):
1. Baldur's Gate 2
2. Baldur's Gate + kieg
3. NWN: Hordes of the Underdark (És lvl 40 a max innentõl)
4. Planescape: Torment
5. Fallout 2
6. Fallout 1
7. Baldur's Gate: Throne of Baal
8. NWN
.
.
.
n. NWN: Shadows of Undrentide (Nagyon rövid és szerintem nem túl eredeti, a prestige classok meg új skillek, varázslatok miatt érdekes igazán. Meg ugye a level limitet azt hiszem emeli.)

Az Icewind Dale-ek nem tetszenek, a NWN látványvilágáról meg annyit, hogy az árnyékolás jó, de a motor még nem volt tökéletes, a karák alacsony poligonosak stb., de lesznek elég hangulatos helyek, a zene meg rásegít picit. A KotORban már elég jó volt a motor, de lassú.

TBOY

#147
Quote from: Blimpa KotOR-nak már egy ideje szándékozom nekiugrani, de csak most lett gépem hozzá, és most is halasztottam, mert megtudtam hogy mindenképpen így vagy úgy, de jedi leszel, én pedig már rohadtul unom a jedi-ket. de mivel e készítõk részérõl tökéletesen érthetõ a választás, majd egyszer azért teszek vele egy próbát :)
Mindenképp azt ajánlom hogy próbáld ki.Én többször végig játszottam, épp azért mert NEM kötelezõ jedinek lenni(vagyis nem muszály a jó oldalt választani,lehet belõled sith is :) )
Én egyébként most Vampire:bloodlines-szal jáccom,azt is tudom ajánlani mindenkinek,nagyon jó lett(bár egyre több bugba botlom :ejj: ).

Marfy

Quote from: bpka000egyébként mindenkinek ajánlom kipróbálni terepjárókkal is! (különben 67%-nál vége lesz a játéknak... a maradék rész a terepjárós versenyeket tartalmazza)
elég cuki amikor egy csúcsra felépített, tonna feletti Escalade-del száguldasz 280 felett :)
Egyébként nekem a kedvenc kocsim a Mazda MX-5 Miata, még ha nem is egy erõgép
Nekem nem igazán jönnek be a terepjárók nehézkes az irányításuk, de akkor majd átszokom rájuk.
Az én kedvenc kocsim a Ford Focus hát nem egy szuper versenygép de  nekem nagyon teccik és a kezdetektõl fogva ez van, szépen ki van csinosítva.
Nem lehetne lefényképezni a kocsikat valahogy kiváncsi vagyok hogy nektek hogy néznek ki a gépek.
Kár hogy lassú a netem máskép összehozhatnánk egy kis gyorsulási versenyt.

.Attila

Quote from: katzMost láttam, hogy BME-s mû manáger vagy :)
Ha ismered a Kármán kolit és hozol 2 CD-t amire fel tudom írni, akkor megoldható. Keress meg: BME KTK 264 vagy küldj PM-et és egyeztetünk...
Oh, még egy gépész kollega :)
Ok, majd jelzek, de mivel 6 zh vár rám a jövõ héten, most még passzolnom kell :(