Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Freyja
Helló!

Nem is gondoltam volna hogy létezik ilyen topic :jee:
majd néhány rajzzal beszállok ide is azt hiszem :p
Annak idején nagy DB fan voltam, bár csak annyit láttam belőle amit a magyar adón adtak...szóval a DBZ nagy része már kimaradt :(

:_off: : A képeket a fanart topicba postold légyszíves. ;) DBZ-t pedig még az RTL2-n tudsz nézni hétvégéken (asszem). :D

Freyja

Ok, rendben akkor oda teszem, csak az alapítóbeírásban BouNCE írja hogy szavesen venné, de akkor Fanart, értettem...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Freyja
Ok, rendben akkor oda teszem, csak az alapítóbeírásban BouNCE írja hogy szavesen venné, de akkor Fanart, értettem...

Max ide is linkeled. ;)

Drótmalac

Ami a sajátgyártású képeket illeti, érdemes a fanartba képet beszúrni, de ha valamelyik topicba, (pl.: DB-fanartot mondjuk a DB topicba...) értelemszerűen beleillik, akkor minden további nélkül bepostolható...
Már bocs, de nem kötözködésképpen...:_piszka:
Hogy Alucard esetleg Zarbonra hasolítana...
Hát, erre nem tudok mit mondani, tényleg nem...
De hogy maradjunk a fő témánál, egy kérdést vetnék fel:
Tudja valaki, hogy Krilinnek mért, vagy mitől van haja a Z végén? (mert úgy emlékszem, hogy van neki, és ugye előtte sose volt...)
Eme felettéb értelmes kérdéssel bővitve az "értelmetlen kérdések a DB-vel kapcsolatban" gyűjteményünket:D

Itachi

Azért mert előtte mindig leborotválta,de mivel már családapa első a család és egy családapának nincs szerinte szüksége borotvált kobakra..:rolleyes: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Ami a sajátgyártású képeket illeti, érdemes a fanartba képet beszúrni, de ha valamelyik topicba, (pl.: DB-fanartot mondjuk a DB topicba...) értelemszerűen beleillik, akkor minden további nélkül bepostolható...
Már bocs, de nem kötözködésképpen...:_piszka:
Hogy Alucard esetleg Zarbonra hasolítana...
Hát, erre nem tudok mit mondani, tényleg nem...
De hogy maradjunk a fő témánál, egy kérdést vetnék fel:
Tudja valaki, hogy Krilinnek mért, vagy mitől van haja a Z végén? (mert úgy emlékszem, hogy van neki, és ugye előtte sose volt...)
Eme felettéb értelmes kérdéssel bővitve az "értelmetlen kérdések a DB-vel kapcsolatban" gyűjteményünket:D

Ezt mondja valamikor amikor először lesz haja hogy addig borotválta és azért nem volt neki...

Edit: Megelőztek... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Drótmalac

Most már ezt is tudom:)
Más: legflejthetetlenebb pofavágás a DB-ben:
Miután Piccolo és a mindenható (Kami sama) egyesül, és Goku először találkozik velük, ha jól emlékszem egy repülőgépen, és benyögi üdvözlésképpen: Kamicolo sama!
Na az amit Piccolo erre arckifejezés helyett magára ölt, az nem semmi:D

[BouNCE]

Ennyire reszletesen azert nemvagom, de vegig vannak cool fejek :)

A kepekrol pedig: Szerintem nemcsak a fanartba lehet tenni, igaz az egy kifejezetten arra kitalalt forum, de attol meg nincs megszabva hogy csak kizarolag oda lehet tenni rajzokat.
Nemfognak banolni sztem ha ide is kirakod :)
Mar varjuk :)
En legalabbis :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Freyja

BouNCE: a Fanartban van már pár rajzom, igaz, egyik sem DB :( azok ugynis otthon vannak 100 km-re, de jövő héten teszek majd fel! :)
Köszi az érdeklődést :merci:

[BouNCE]

en mindent szivesen fogadok :)
Aztan a vegen lenyomjuk a fanart forumot is :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
en mindent szivesen fogadok :)
Aztan a vegen lenyomjuk a fanart forumot is :D

:hehe: Sok sikert hozzá. Hétvégén rajzolok Vegitát, csak a te (még mindig kisbetű ;) ) kedvedért. :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Sori, neked ennyire szereny jellemed van hogy azt elvezed, hogy masokat idegesitesz?
En unom.
Szerintem a tobbiek is.
A kepedet meg szivesen fogadjuk.
:zen:
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Sori, neked ennyire szereny jellemed van hogy azt elvezed, hogy masokat idegesitesz?
En unom.
Szerintem a tobbiek is.
A kepedet meg szivesen fogadjuk.
:zen:

:) Csak Téged (<--- !!!) :P
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

megszakadok a nevetestol.
Telleg.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Kalibur

... és a két fél mereven bámulja egymást... a lovagi páncél már arnyban fénylik a pajzs mögött, de ellenfele még nem lépett (talán nem érzi szükségét a szintlépésnek...)... az izgalom fokozódik... Vajon ki milyen technikával nyit? :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

[BouNCE]

Káááááme Hááááme

Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Meghaltál :hopp:

Kiralyvagyok :whoah:

:D :D :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by Kalibur
... és a két fél mereven bámulja egymást... a lovagi páncél már arnyban fénylik a pajzs mögött, de ellenfele még nem lépett (talán nem érzi szükségét a szintlépésnek...)... az izgalom fokozódik... Vajon ki milyen technikával nyit? :D

Off:
/me figyelmen kívül hagyva [Bounce]  esetlen próbálkozását lassan kivonja lovagi pallosát, pajzsát hagyja a földre esni; a sisakrostély mögött borostyánfényű láng kap életre, ahogy SoriLovag pallosát két kézre fogva az ég felé emeli. A penge fehér fényben izzik fel, az égen viharfellegek gyűlnek, szélörvény kerekedik a lovag körül, villám csap a pengébe, majd SoriLovag a kardot egy mélyről jövő elemi erejű mordulással [Bounce] felé lendíti, aki a pallosból kicsapó azúr villámok tengerében hamuvá porlik.
Off vége.

:p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Off:
/me figyelmen kívül hagyva [Bounce]  esetlen próbálkozását lassan kivonja lovagi pallosát, pajzsát hagyja a földre esni; a sisakrostély mögött borostyánfényű láng kap életre, ahogy SoriLovag pallosát két kézre fogva az ég felé emeli. A penge fehér fényben izzik fel, az égen viharfellegek gyűlnek, szélörvény kerekedik a lovag körül, villám csap a pengébe, majd SoriLovag a kardot egy mélyről jövő elemi erejű mordulással [Bounce] felé lendíti, aki a pallosból kicsapó azúr villámok tengerében hamuvá porlik.
Off vége.

:p

Ez egy kicsit eredetibb támadás volt, mint [Bounce]-é. ;) 10-es skálán egy 8-ast adnék neked. :D

EDIT: bár az igaz, hogy az övé jobban kapcsolódott a topic témájához. :p Na mindegy, ez van és kész. :rolleyes: :D

[BouNCE]

BouNCE megkoszoni a borotvalast es fizetes utan tavozik... :)

Ha 10-es skalan azert 8-at nem erdemel :hehe:

:zen:
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

.Attila

NABEHAMEHA

mindkettőtöknek és én nyertem, punktum :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
NABEHAMEHA

mindkettőtöknek és én nyertem, punktum :D

:lol: Yess!!! Ez az univerzum legbrutálisabb támadása! :D 10-ből 20-at adok neki. :hopp: (ja, és csak mellékesen: EXCEL SAGA RULEZ!!!!!)

Cobra

Szerintem ne akarjátok, hogy Chronos is beszálljon a viadalba   ;)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soridan

QuoteOriginally posted by Cobra
Szerintem ne akarjátok, hogy Chronos is beszálljon a viadalba   ;)

Pedig az lenne ám csak a megabrutálvégetekvanmeha :D

Na részemről ennyi :o
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

jáj
az kutya fule :)
Bar meg nemhallottam arrol a tamadasrol :P

Vagy lehet hogy csak nem emlekszem. Volt ilyen a DBZ-ben? :confused: :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

ignus

:_off: Ja... Egyszerű lenne de hatásos... Ban-ban a sok offolás miatt... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

Ban(g)-ban(g) inkább  :morci:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronos


Drótmalac

QuoteOriginally posted by Trivi
NABEHAMEHA

mindkettőtöknek és én nyertem, punktum :D
Miközben Drótmalac véletlenül rálép mindhárom harcolófélre...
- Jaj! Szegény, szegény kicsi... öö. Bogárkák?:D

Tiaro

Hahh!

Ez mind semmi, amikor megérkezik Tiaro! Aki... aki....
...aki hülye arccal bámul a többiekre, aztán vállat von, egyik zsebéből elővesz egy gyújtót, majd még hülyébb arcot vág, mert rájön hogy elfogyott a szofi, és zsebredugott kézzel dúdolgatva arrébb sétáll, közben stílusosan kikerülgetve az elé loccsanó csont/hús/vér/fém darabkákat...
:zen:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

Hűha hova tart eza topic... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."