Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Cobra
Ha fizetitek a benzint meg a rendőrt, akkor én másfél óra alatt kiérek.  :angyali:
Két gondolat bánt engemet... :D :
1 Kinek lenne annyi pénze rendőrre?
2 Repülővel ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tiaro

Ha kocsival mész, nem árt pár acélcső előre + min egy géppuskafészek, vagy katyusa fölülre, különben lelőnek a határon.
Mire Bécsig eljutsz, már úgyis rajtad lesz a nemzeti gárda is.:hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

Hát sajnos kiábrándító leszek a veerseny gondolatának terén, mert nem igazán vagyok annak rajongója, mindaddig, amig nem ismerem a sofőr képességeit. Amugy a haver, aki kivinne minket nem az a versenyzős tipus, ugyhogy emiatt is sorry, de le kell mondanotok róla :p
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Hát sajnos kiábrándító leszek a veerseny gondolatának terén, mert nem igazán vagyok annak rajongója, mindaddig, amig nem ismerem a sofőr képességeit. Amugy a haver, aki kivinne minket nem az a versenyzős tipus, ugyhogy emiatt is sorry, de le kell mondanotok róla :p

Milyen uncsi út lesz ez mán így? :hopp:

Cobra

Sajnos én se vagyok egy eszement bőrfejű, úgyhogy én is csak normális utazótempóban vagyok hajlandó közlekedni. :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Cobra
Sajnos én se vagyok egy eszement bőrfejű, úgyhogy én is csak normális utazótempóban vagyok hajlandó közlekedni. :)

Én pedig már alig vártam az autós üldözéseket. :( Sebaj, majd ha megtanulok vezetni lesz belőle elég. :D Amúgy most akkor két autóval fogunk menni? :confused:

Kalibur

Tökjó :D  Gyűjtünk még pár jelentkezőt, meg járművet és lesz egy tökös kis konvolyunk :hopp:  (remélem ezt azért így írják... :rolleyes: )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Tökjó :D  Gyűjtünk még pár jelentkezőt, meg járművet és lesz egy tökös kis konvolyunk :hopp:  (remélem ezt azért így írják... :rolleyes: )

Meg egy bazi nagy benzinszámlánk...:p :hopp:

Moloko

QuoteOriginally posted by Kalibur
Tökjó :D  Gyűjtünk még pár jelentkezőt, meg járművet és lesz egy tökös kis konvolyunk :hopp:  (remélem ezt azért így írják... :rolleyes: )
el tudom képzelni amint egy 15 főből álló külföldi csapat becsődül valamelyik animeboltba... szegény boltosok, komolyan mondom, akkor én inkább nem megyek, de ne menjetek olyan sokan!

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
el tudom képzelni amint egy 15 főből álló külföldi csapat becsődül valamelyik animeboltba... szegény boltosok, komolyan mondom, akkor én inkább nem megyek, de ne menjetek olyan sokan!

Max. 2 autó, többet elsőre semmiképpen sem vállalnék be. Amugy remélem mindenki tudja, hogy az utazási költség arányosan fog egymás közt szé****lani. Nincs ingyen út, kivéve, ha valaki hajlandó a többiek utazását állni :)
No de azért jó lenne tudni, hogy ki is gondolja komolyan, hogy jönne Bécsbe kis bevásárlásra, vagy valami hasonlóra. Csak az irjon, aki biztosan jönne! Kb. 5 hely van szabadon, egyelőre.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Max. 2 autó, többet elsőre semmiképpen sem vállalnék be. Amugy remélem mindenki tudja, hogy az utazási költség arányosan fog egymás közt szé****lani. Nincs ingyen út, kivéve, ha valaki hajlandó a többiek utazását állni :)
No de azért jó lenne tudni, hogy ki is gondolja komolyan, hogy jönne Bécsbe kis bevásárlásra, vagy valami hasonlóra. Csak az irjon, aki biztosan jönne! Kb. 5 hely van szabadon, egyelőre.

Időm van, pénzem (többé-kevésbé) van, és még anyuci is elengedne...szóval engem beszámíthatsz. (viszont ha sokan lennénk, lemondok más számára) :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Időm van, pénzem (többé-kevésbé) van, és még anyuci is elengedne...szóval engem beszámíthatsz. (viszont ha sokan lennénk, lemondok más számára) :D
engem is ugyanilyen feltételekkel... :)

Ramiz

Én nem hiszem, hogy ki tudnék menni, viszont múltkor kinéztem magamnak One Piece mangát... tudtok hozni, vagy így nem megy? (Nem kéne sok, mondjuk négy-öt kötet)

Ja, pár hely (lehet, hogy már más felírta):
- Fleischmarkt egyik sarkán Carsten-es hely
- Favoritenstrasse 41
- Mariahilferstrasse 117
- Barnabitengasse 12
- Rotenturmstrasse 21
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

QuoteOriginally posted by Ramiz
Én nem hiszem, hogy ki tudnék menni, viszont múltkor kinéztem magamnak One Piece mangát... tudtok hozni, vagy így nem megy? (Nem kéne sok, mondjuk négy-öt kötet)

Ja, pár hely (lehet, hogy már más felírta):
látod, látod, ha a thread elején kezded az olvasgatást, nem teszel fel felesleges kérdéseket...
szerintem a dolog úgy működik, hogy adsz pénzt, mi meg hozunk mangát. a címek meg már valamikor az elején elhangzottak...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Ramiz
Én nem hiszem, hogy ki tudnék menni, viszont múltkor kinéztem magamnak One Piece mangát... tudtok hozni, vagy így nem megy? (Nem kéne sok, mondjuk négy-öt kötet)
 
Azt számolgattam, lehet, hogy én is így járok, akárhogy is kapálódzok ellene ...
Ha télleg beüt a mennykő, ki lenne az a jótétlélek, akinek anyagi támogatás ellenében van kedve a szállítót játszani?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Azt számolgattam, lehet, hogy én is így járok, akárhogy is kapálódzok ellene ...
Ha télleg beüt a mennykő, ki lenne az a jótétlélek, akinek anyagi támogatás ellenében van kedve a szállítót játszani?

Én, (ha megyek) bevállalom. De ha én mégse mennék akkor szerintem Baldy is bevállalja. ;)

Moloko

én is szivesen *_*

Ramiz

elolvastam az elejét, de ott mintha Holdfény általi beszerzésről esett volna szó, most meg arról, hogy konkrétan (személyesen) mentek ki (ha éppen), nem? akkor meg nem kritikus a "6"?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

QuoteOriginally posted by Ramiz
akkor meg nem kritikus a "6"?
he? :confused:

Ramiz

hogy legalább hatot kell valamiből rendelni stb stb
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Ramiz
hogy legalább hatot kell valamiből rendelni stb stb

Tisztázzuk:

Lehet rendelni anime-t a Holdfény Team-en keresztül, de legalább fél tucatos mennyiséggel, mert kiröhögik őket a külföldi szállítók kisebb mennyiségnél.

A másik módszer pedig a személyes bevásárlás Bécsben. Ezt tervezik néhányan. Kiutaznának Bécsbe, és ott néhány boltban bevásárolnának. Mivel ezek normális boltok, ott nincs alsó limit, legfeljebb a készlet miatt van felső limit (vagy egyáltalán nincs a keresett darabból, pech).

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
A másik módszer pedig a személyes bevásárlás Bécsben. Ezt tervezik néhányan. Kiutaznának Bécsbe, és ott néhány boltban bevásárolnának. Mivel ezek normális boltok, ott nincs alsó limit, legfeljebb a készlet miatt van felső limit (vagy egyáltalán nincs a keresett darabból, pech).

Mé Trivi te nem jönnél? :confused:

Ramiz

Én is igy gondoltam (mint Trivi), csak lusta voltam "tisztázni"
:) de els?sorban mangát hoznátok, nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
Én is igy gondoltam (mint Trivi), csak lusta voltam "tisztázni"
:) de els?sorban mangát hoznátok, nem?

Azt hoznánk/hoznak, amire igény van. ;) :D

Moloko

mostmár talán egyeztetni kéne hogy hol találkozunk és mikor és hogy hogy megyünk és kik jönnek.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
mostmár talán egyeztetni kéne hogy hol találkozunk és mikor és hogy hogy megyünk és kik jönnek.

Tényleg nem ártana ezeket a kis részletkérdéseket tisztázni. :rolleyes:

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Mé Trivi te nem jönnél? :confused:

Pénz nélkül nem látom értelmét.
Márciusban lesz egy valag pénzem.

Baldy

Tehát 3 plusz utazó lenne haveron meg rajtam kivül?
Akkor egy autó is elég. Fuvardij majd ott helyben kialakul, ha ez érdekelne valakit. De aki elfelejti elhozni az útlevelét, azt ott hagyjuk :) És euro-t se felejtsetek hozni, ha tényleg akartok valamit vásárolni, és nem csak a nyálatokat akarjátok csöpögtetni a kirakatüvegnél :D
Találkozó: 8:30-kor az Arany János utcai metrómegálló (kék metró) tetejénél. PM-ben kérek mindenkitől mobilszámot, hogy elérhessem azt az egyént, aki nem talál oda. Shadowolf: rád ez már nem vonatkozik :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Tehát 3 plusz utazó lenne haveron meg rajtam kivül?
Akkor egy autó is elég.
Te, haver, Cobra, Shadowolf, meg én?
:eek: legalább még 1 lány lenne a társaságban...

Moloko

Ugye téli gumi van a kocsin?