Neon Genesis Evangelion 2003

Started by Chronos, 2003-07-11, 12:24:19

Previous topic - Next topic

emperor

QuoteOriginally posted by Nameless
Jólérzem, hogy akkor a régit felesleges megtartanom?

nem
Loyalty Never Dies


    Cyril

    #571
    Hmmm...

    Megnéztem az els? remastered részt és már az intrónál leesett az állam. Hiába, nem vagyok ehhez a min?séghez szokva.

    DE: Tovább nézve az els? részt kicsit fura volt az új sub. Mintha a régi (fansub) jobb lett volna... "Mikor a Probability of successful activation"-t elintézték egy "Possibility of it working"-gel megállítottam a lejátszást és összehasonlítottam a régi verzióm srt-jét az új subbal. (Hiába, ha az ember már vagy négyszer végignézte felt?nik neki egy s más.) Általában csak kisebb eltérések vannak, meg a fordítás stílusa más, de nekem elég szokatlan az új felirat.

    Csak én vagyok ilyen érzkeny a feliratokra, vagy másnak is felt?nt a dolog?

    Cyril

    U.i: Eléggé új vagyok errefelé, és még nem volt id?m elolvasni minden hosszászólást. Ha más már említette volna amit leírtam akkor Gomennasai.
    If there's a need, there's a way.

    McDouglas

    A felirat a regi dvd-rol lett atteve. Tessek az amerikai licenszelo cegek forditoit szidni, ha nem tudnak oylan jol forditani mint a fansubberek ;) Ez sajna benne van a pakliban, ok penzert csinaljak muszalybol, fansubberek meg elhivatasbol (lol, maraki, celoznek itt Elite-Fansubs vezetosegere;) ).
    Kukorica Rox ^^

    Nameless

    Télleg csak a 16. részig van fenn? Vagy megin énnemlátok?

    McDouglas

    QuoteOriginally posted by Nameless
    Télleg csak a 16. részig van fenn? Vagy megin énnemlátok?

    Olvasd el a forumot (tom, 12 oldal, es nehol tele baromsaggal...., de megvan egy oar alatt) es tisztaban leszel a dolgok allasaval.
    Kukorica Rox ^^

    Nameless

    #575
    Végülis :)
    Kukorica roxx :))

    Zelmor

    Az hallottam, hogy valamilyen hibák vannak az NGE2003mas verzióban. Igaz ez? Ha igen, milyenek?

    McDouglas

    QuoteOriginally posted by Zelmor
    Az hallottam, hogy valamilyen hibák vannak az NGE2003mas verzióban. Igaz ez? Ha igen, milyenek?

    Olvasd el a forum ezen topicjat.
    Kukorica Rox ^^

    Kazador

    OK, hogy másik csapat is rippeli, de mikorra lesz ebbõl kézzelfogható (gy.k. letölthetõ) dolog?

    Kazador

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Kazador
    OK, hogy másik csapat is rippeli, de mikorra lesz ebbõl kézzelfogható (gy.k. letölthetõ) dolog?

    Kazador
    Tessék elolvasni a fórumot...:)
    Egyébként azért nem került fel, mert a rippercsapat állítása ellenére ez nem USDVDről lett rippelve, hanem a következőképpen "rakták össze":
    -Videó --> JPDVD (rawok)
    -Hang --> Dual Audio (ogg japán/ogg amerikai (régi Nge dvd hangja))
    -Sub --> angol, német (német lehet hogy fansub)

    Ezek után szerinted kinek kellett ez a "rip"?

    CHRONOS

    Nameless

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Ide klikkelj ------------------>>> <<<-------------------

    :hail: :kiraly:

    Nameless

    Elolvastam mindent...
    Ha jól érzem kodek, kodek meg ilyen kodek meg olyan formátum meg....
    Szal nincs végig fenn, és nemis lesz X ideig....
    Amúgy Emule az olyan mint a DC++ vagy sokkal több helyröl lehet tölteni?
    Mert mig a magyar DC++os között találok egy animés arcot....

    Zelmor


    Ekuseru

    ha non stop tudod futtatni az eMule-t akkor egy hét alatt lejöhet akár az egész NGE sorozat, szóval érdemes azzal leszedni
    日本 - 中國 - 한국

    McDouglas

    Na, amig nem sikerul beszerezni (lol, inkabb fogalmazzunk ugy, amig nem sikerul valakinek kiadni) egy "proper" release-t, addig is szedegessetek az A2000A verziot, amit atpakoltam a serverre. Nem 2ep/cd, hanem 3, nem kulon sub, hanem belekodolt... De nem mind1, hogy ez, vagy egy befejezettlen, es hibas varzio? Es ha joltom ebben nincs is az a bizonyos zajszuro filter, tehat meg jo is lehet.

    De imho ezt, vagy akar a 350 megas verziot, bolondsag lenne leszedni, es kiirni, ugyanis ugyis lesz majd rendes... NGE-t meg ugyis lattuk mar, szal, hogy meg egy fel ev ide vagy oda, imho edesmind1.

    De azert attettem, hogy az igazan fanatikusok, vagy akik nem birnak magukkal (amde lustak egy emulet inditani), azok megkaphassak.

    Valamint kicsit at is szerveztem NGE-ket, most egy helyen vannak az Anime6-ban, hogy jobban at lehessen latni oket.
    Kukorica Rox ^^

    emperor

    QuoteOriginally posted by McDouglas
    Na, amig nem sikerul beszerezni (lol, inkabb fogalmazzunk ugy, amig nem sikerul valakinek kiadni) egy "proper" release-t, addig is szedegessetek az A2000A verziot, amit atpakoltam a serverre. Nem 2ep/cd, hanem 3, nem kulon sub, hanem belekodolt... De nem mind1, hogy ez, vagy egy befejezettlen, es hibas varzio? Es ha joltom ebben nincs is az a bizonyos zajszuro filter, tehat meg jo is lehet.

    De imho ezt, vagy akar a 350 megas verziot, bolondsag lenne leszedni, es kiirni, ugyanis ugyis lesz majd rendes... NGE-t meg ugyis lattuk mar, szal, hogy meg egy fel ev ide vagy oda, imho edesmind1.

    De azert attettem, hogy az igazan fanatikusok, vagy akik nem birnak magukkal (amde lustak egy emulet inditani), azok megkaphassak.

    Valamint kicsit at is szerveztem NGE-ket, most egy helyen vannak az Anime6-ban, hogy jobban at lehessen latni oket.

    :jee:  Örök hála mindenkinek, aki részt vett a kodolás elkészítésében. Ha Black is csinálta, akkor neki meg kiemelten;)
    Loyalty Never Dies


      emperor

      Na, megnéztem az elsõ részt, és jónak tünik. Azaz én nem láttam benne hibát, csak kicsit halk, de az már kit érdekel, nemde?:)  
      Szép munka volt:appl:
      Õszintén szólva, nem gondoltam, hogy ilyen hamar át lesz kódolva, kellemes csalódás volt.:D
      Loyalty Never Dies


        zsozso

        QuoteOriginally posted by emperor
        Na, megnéztem az elsõ részt, és jónak tünik. Azaz én nem láttam benne hibát, csak kicsit halk, de az már kit érdekel, nemde?:)  
        Szép munka volt:appl:
        Õszintén szólva, nem gondoltam, hogy ilyen hamar át lesz kódolva, kellemes csalódás volt.:D

        Black csinalja az a2ka-s encodolast ez krvareg megvolt, csak vartam vmi normalis kiadasra.
        Black kijelentette, hogy **** a raw es nemfogja megint megcsinalni szal marad ez. (majd lelessz cserelve ha jon vmi normalisabb addigis ezvan.)
        Death is the only redemption

        emperor

        QuoteOriginally posted by zsozso
        Black csinalja az a2ka-s encodolast ez krvareg megvolt, csak vartam vmi normalis kiadasra.
        Black kijelentette, hogy **** a raw es nemfogja megint megcsinalni szal marad ez. (majd lelessz cserelve ha jon vmi normalisabb addigis ezvan.)

        Ezt most nem teljesen értem. Black újrakódolta a (nyári) rawokat, és azokból lett az, ami most fent van, ugye?
        Mert akkor a legelsõ mondat nem értem hogy jön ide...
        Loyalty Never Dies


          zsozso

          QuoteOriginally posted by emperor
          Ezt most nem teljesen értem. Black újrakódolta a (nyári) rawokat, és azokból lett az, ami most fent van, ugye?
          Mert akkor a legelsõ mondat nem értem hogy jön ide...

          Alapbol 2 verziot csinalt 1 softsubosat es 1 raegetett, amit ide raktunk fel az volt a 350mb os verzio, nem pedig a hardsubos 233mb os amit csak most raktunk at.
          Death is the only redemption

          emperor

          QuoteOriginally posted by zsozso
          Alapbol 2 verziot csinalt 1 softsubosat es 1 raegetett, amit ide raktunk fel az volt a 350mb os verzio, nem pedig a hardsubos 233mb os amit csak most raktunk at.

          Ja, oké. Így már felsötétültem. Az említett jóbb verzió, amire vártok, az az amcsi DVD kiadás?
          Loyalty Never Dies


            McDouglas

            QuoteOriginally posted by emperor
            Ja, oké. Így már felsötétültem. Az említett jóbb verzió, amire vártok, az az amcsi DVD kiadás?

            Kizartnak tarom, hogy legyen amcsi kiadas. Japanban adtak csak ki, es ott is csak korlatozott peldanyszamban. Persze minden lehetseges, de amire varunk az egy _rendes_ dvd-rip, nem pedig egy ilyen fercmu.
            Kukorica Rox ^^

            emperor

            QuoteOriginally posted by McDouglas
            Kizartnak tarom, hogy legyen amcsi kiadas. Japanban adtak csak ki, es ott is csak korlatozott peldanyszamban. Persze minden lehetseges, de amire varunk az egy _rendes_ dvd-rip, nem pedig egy ilyen fercmu.

            Szerintem még lesz jó néhány NGE2003 kiadás... Ahogy a japánokat ismerem. Fõleg majd 2005-ben fognak minket elkápráztatni megint valami DVD special editionnal... Néha már kezdek félni, hogy az NGE-nek soha sem lesz végleges kiadása, amit már nem bõvítenek, újítanak fõl és egyebek:)
            Loyalty Never Dies


              Kazador

              Mi a sorrendje az NGE movie-knak?

              Üdv.
              Kazador

              Itachi

              Tényleg ez jó kérdés,megtudná vki válaszolni?Kíváncsi vagyok...:confused:
              And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

              Chronos

              QuoteOriginally posted by Lorenor
              Tényleg ez jó kérdés,megtudná vki válaszolni?Kíváncsi vagyok...:confused:
              Death, Rebirth, End of Evangelion...:p

              CHRONOS

              Itachi

              And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

              Kazador

              Húú, thanx.
              Majdnem megnéztem az End of Eva-t. (persze death&rebirth nélkül...)

              Üdv.
              Kazador

              Zelmor

              QuoteOriginally posted by Kazador
              Húú, thanx.
              Majdnem megnéztem az End of Eva-t. (persze death&rebirth nélkül...)

              Üdv.
              Kazador

              D&R-t késõbb is meg lehet nézni, úgyis a sorozat összefoglalása röviden, néhány kivágott jelenet, meg Air elsõ 25 perce...

              VASH

              D&R nekem nagyon bejött, már csak a koncert jelenetért is, ami rettentõen jó hangulatot kölcsönzött a filmnek.

              END of..., azt én úgy tudom hogy az az eredeti befejezése a sorozatnak (25-26 ep.) csak TV-ben nem engedték leadni, mert hát egy picikét megviselte volna a nézõket:D(mert a mostani 25-26 nem:D)
              You can't stop me
              I love the world with all its lies
              You can't stop me
              I'm close enough to kiss the sky
              keep it to myself
              keep it to myself