Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

kaoru

Hi Zsozso!
Nem lehet esetleg Playstation játékok ezen a web oldalon feltenni?
Király lenne ha itt is lelehet venni anime gameket, nem?

uWeapon

Amint jelentkezik valaki, akinek van is, feltehetõleg nincs akadálya, de végül a fõnök dönt. Emellett nem sok anime játékról tudok, ami kijött nyugaton is; elsõre csak a GitS játék jut eszembe.

Ha 'csak' anime bejátszású játékok is mennek, akkor esdekelve kérem, aki tud, szerezzen egy Xenogears-et nekem.
[lies] I like you! [/lies]

zsozso

QuoteOriginally posted by kaoru
Hi Zsozso!
Nem lehet esetleg Playstation játékok ezen a web oldalon feltenni?
Király lenne ha itt is lelehet venni anime gameket, nem?
Javaslom a benézést animehq games sekciójába :jee:
Death is the only redemption

ronhaven

Ha lehet kerni,hogy oda animehq-ra rakjanek fel PS jatekot, a Vagrant Story-t feltenne valaki?(ha megvan)
nagyon megkoszonnem

McDouglas

sorry, nemreg lett letorolve, szoval jobb ha mashonnan probalod megszerezni ;)
Kukorica Rox ^^

kaoru

Konichiwa!
nekem van:
   Azumanga
   Rurouni Kenshin - Ishin Gekitouhen
   Rurouni Kenshin - Meiji Kenyaku Romantan
   Gungam
   Legend
   3 Dragonball Z game
  Ezek iso fájban vannak!
Aki érdekli, ir^_^
Jaj még vm, vk eltudnál mondani hol lehet a FINAL FANTASY 7(ISO)
szerezni ^.^
                 Thanks:p

ronhaven

Mcdouglas lecci rakd mar vissza akar egy napra is eleg ,szolsz mikor,letoltom,letorolheted,annyi. PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ:)
az egvilagon sehonnan nem birom megszerezni...:(

ronhaven

Mcdouglas leccii! Ilyen kozel meg nem voltam hozza,hogy meglegyen,nagyon kene..
Lecci irj valamit

zsozso

QuoteOriginally posted by ronhaven
Mcdouglas leccii! Ilyen kozel meg nem voltam hozza,hogy meglegyen,nagyon kene..
Lecci irj valamit
Ilyenkor még alszik, majd estefele felébred :zen:
Death is the only redemption

ronhaven

Jaj zsozso majd segitsel mar ravenni hogy tegye fel,majd mondjad neki:D
Vagy te nem tudod megszerezni?:)

McDouglas

QuoteOriginally posted by ronhaven
Mcdouglas leccii! Ilyen kozel meg nem voltam hozza,hogy meglegyen,nagyon kene..
Lecci irj valamit
Mondtam en egy szoval is, hogy megtartottam? Megneztem, nem tetszett, toroltem... Fizess elo AHq-ra accot, es akkor felkerulsz a levlistre is, ahol nagy valoszinuseggel felteszi valaki, ha requesteled. AHQ acc havi dijja 300ft (min 6 honap), ha erdekel, irj, es elmondom a teendoket.
Kukorica Rox ^^

ronhaven


kaoru

Hi McDouglas!
Neked megvan-e Arc The Lad játékot , ha igen felraknál ...pleaseeeeee, thanks vagy 1 bármilyen animevel kapcsolatos rpg game...:D

kaoru

konichiwa mina!
valaki megtunál elmondani hol lehet megszerezni Chrono Cross,please .....már mindenütt kerestem , de nem találom,,vagy
  McDouglas, te nem tudod megszerezni?:)

McDouglas

QuoteOriginally posted by kaoru
konichiwa mina!
valaki megtunál elmondani hol lehet megszerezni Chrono Cross,please .....már mindenütt kerestem , de nem találom,,vagy
  McDouglas, te nem tudod megszerezni?:)
Tobbek kozt a Chrono Cross is  fennt volt AHQ-n, termeszetesen mar nincs ;) De ha regisztralsz magadnak accot, akkor felkerulsz az ftp-levlistre ahol jol mukodik a requestelos modszer, valaki biztos feltolti neked (monnyuk en nem, annak ellenere, hogy megvan :P)
Kukorica Rox ^^

kaoru

Hi McDouglas!
kérlek ne legyél ilyen  :( már midenütt kerestem és nem találtam illetve találtam de se melyik nem müködik..és most jött te aki megvan.de...jaj,kérlek csak ez az 1x.nagyon szépen kérlek..légyciiii

kaoru

Hello Zsozso!
Az hiszem McDouglas nem segit :( ...nos csak te maradt aki segithetsz... nem tudnál itt feltenni a chrono cross ..csak 1 napra is jó..légycii..könyörök neked..te mindig is segitõkész vagy.. ugyis ma van a szülinapom  :)    kérhetek tõled ez a sziveséged, mint egy kis  ajándék....elõre is kössz

zsozso

QuoteOriginally posted by kaoru
Hello Zsozso!
Az hiszem McDouglas nem segit :( ...nos csak te maradt aki segithetsz... nem tudnál itt feltenni a chrono cross ..csak 1 napra is jó..légycii..könyörök neked..te mindig is segitõkész vagy.. ugyis ma van a szülinapom  :)    kérhetek tõled ez a sziveséged, mint egy kis  ajándék....elõre is kössz

Ezzel csak az a baj, hogy sosem foglalkoztam playstation gamekkel szal 1 db játékom sincs psxre :rolleyes:
Death is the only redemption

kaoru

De kár, azért kössz zsozso;)  jaj..még1 kérdés hogy lehet az AHQ-on regisztálni???próbáltam a jelenileg oldala, de az  nincs teljesen kész...a régi oldal pedig nem találom sehol:confused:

McDouglas

QuoteOriginally posted by kaoru
De kár, azért kössz zsozso;)  jaj..még1 kérdés hogy lehet az AHQ-on regisztálni???próbáltam a jelenileg oldala, de az  nincs teljesen kész...a régi oldal pedig nem találom sehol:confused:
Dobj meg egy mail-al, es leirom a reszletes menetet.
Kukorica Rox ^^

uWeapon

Oké, nekem megvan a Chrono Cross, úgyhogy ha kell, átadhatom valami módon. Mondd el, hol és hogyan, mert nem sokat foglalkozom tradeléssel, WS FTP van fent.

És mert oly jó kedvem van, megsúgom, hogy az FF Tactics is megvan. Roppant ajánlott.
[lies] I like you! [/lies]

kaoru

Úr istenem uWeapon, nagyon hálás vagyok neked ha megtennéd
:D ...én sem  sokat foglalkozom tradeléssel, ezért én sem tudom...
Zsozso v. McDouglas nem tudjátok ebben segiteni,légyciiiii... McDouglas szerintem te profi vagy ebben, kérek segits!!
még 1 kérdés, talán hülyének hangzik,de mi a WS FTP :confused:  ez nem ismerem:hehe: uWeapon nem tudnál egy kicsi részletesebb irni róla, kössz:)

uWeapon

WS FTP egy egyszerû program, amivel FTP szerverre lehet csatlakozni fel- & letöltésre. A hülye proxym/tûzfalam miatt sajnos nem hajlandó az USTeamre felmenni :/ Tehát ha tudsz egy ismerõs FTP szerverérõl, melyre feltölteni is lehet, akkor az lenne a legideálisabb megoldás. mIRC sajna nem lehetõség, szintén a proxym miatt. Találkozhatunk Messengeren, az mûködik. Ha jó, ha nem, várom a kezdeményezést.
[lies] I like you! [/lies]

kaoru

Hi uWeapon!
nekem az  Messengeren is jó, de még soha az életemben nem használtam vele még, ezért szépen kérlek mondjál mit kellett tennem ,hogy letudjak letölteni a játék..koszönöm szépen ;)

uWeapon

Itt letölthetõ. Feliratkozás után add hozzá az uweapon_@hotmail.com címet a partnerek listájához, így látjuk egymást, ha egyszerre online vagyunk és ott át tudom küldeni.
[lies] I like you! [/lies]

ronhaven

uWeapon az FF Tactics-t majd el tudnad juttatni valahogy hozzam is?:)
Regen psx-en vegigjatszottam egyszer,aztan most megin ramjott,es azt keresem minenhol a neten:)
Amugy ennek a Messengernek mliyen a sebessege?

koszi

kaoru

Szia uWeapon !
minden megcsináltam ahogy irtad, ma késõ estéig olinnezok:)

uWeapon

K, a hét folyamán megcsinálom a CD image fájlt & felbontom részekre. Írok mailt, ha megvan. Elõször a CC-t, mivel Kaoru kérdezett rá elõször.
[lies] I like you! [/lies]

kaoru

Szia uWeapon!
ne haragujd ha most az kérdezem mi van a CC-val már elég régóta......
A meggesen tégleg jó, mert mióta van nekem ez a program azóta 1x sem tudtam elérni téged:confused: tuld. mikor onlinezod:confused:

Touji

Helló!

Leírom a PSX-games listámat, ha cserélni vagy rendelni szeretnél valamit irj ide: touji4@freemail.hu és ne a fórumba, mert azt ritkán nézem.

PSX-games:

Azumanga Daioh
Blood Roar 2
Brave Fencher Musashi
Breath of Fire 3
Breath of Fire 4
Chocobo Dungeon 2
Chocobo Stallion
Chrono Cross
Chrono Trigger
Cowboy Bebop
Digimon Battle Evolution
Digimon Rumble Arena
Digimon World
Digimon World 2
Digimon World 3
Digital Card Batlle
Dr. Slump
Dragonball GT - Final Bout
Dragonball Z - Legends
Dragonball Z - The Ultimate Battle 22
Ehrgeiz
Eternal Eyes
Final Fantasy 1-2
Final Fantasy 4
Final Fantasy 5
Final Fantasy 6
Final Fantasy 7
Final Fantasy 8
Final Fantasy 9
Final Fantasy Tactics
Front Mission 3
Gear Fighter Dendoh
Ghost in the Shell
Grandia
Grandia 2 (PC)
Inuyasha - Sengoku Otogi Kassen
Inuyasha RPG
Legend of Legaia
Legend of Mana
Lunar 2 Eternal Blue
Lunar Silver Star Story
Persona 2
Rival Schools
Rival Schools 2
Rurouni Kenshin - Ishin Gekitouhen
Rurouni Kenshin - Meiji Kenyaku Romantan
Septerra Core (PC)
Soul Blade
Star Ocean 2nd Story
Suikoden
Suikoden 2
Tactics Ogre
Tales of Destiny
Tales of Eternia
Tales of Phantasia
Tekken 3
The Legend of Dragoon
Threads of Fate
Vagrant Story
Valkirie Profile
Wild Arms
Wild Arms - 2nd Ignition
Xenogears
Touji