Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Acélpatkány

Látom, valaki normális minõségben, duál-audióval felrakta az Escaflowne epizódokat. Ez dícséretes.

De lenne egy kérdésem. Ha én szépen lefordítom a beépített subokat, akkor lenne-e rá lehetõség, hogy azok belekerüljenek a szerveren lévõ OGM-ekbe? Vagy hülyeséget kérek, és jó lesz az OGM mellett külön fájlban a magyar felirat, mert akkor nem kell bajlódni kétszer a feltöltésével?

Az első epizód felirata kész, a többi úgy másfél óra/epizód sebességgel készül.

McDouglas

QuoteOriginally posted by Acélpatkány
Látom, valaki normális minõségben, duál-audióval felrakta az Escaflowne epizódokat. Ez dícséretes.

De lenne egy kérdésem. Ha én szépen lefordítom a beépített subokat, akkor lenne-e rá lehetõség, hogy azok belekerüljenek a szerveren lévõ OGM-ekbe? Vagy hülyeséget kérek, és jó lesz az OGM mellett külön fájlban a magyar felirat, mert akkor nem kell bajlódni kétszer a feltöltésével?

Az első epizód felirata kész, a többi úgy másfél óra/epizód sebességgel készül.

Az eredeti fileokba nem valoszinu, hogy beletegyuk. Igy valtozik a meret, crc, sok helyzetben, ez nem kivant. Nem oylan nagy ugy leszedni a kulon feliratot, es aki sajat maganak bele szeretne muxolni az ogm-be, az megteheti a sajat gepen.

Viszont animevilag.hu -ra toltsed fel az adatbazisba, sokan keresnek ott feliratokat.
Kukorica Rox ^^

VASH

QuoteOriginally posted by Phoeneix
Ok, este felteszem:)
De regen jartam mar erre...

attól még fel tudod rakni, mellesleg lenne rá igényEM:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

s007

QuoteOriginally posted by Acélpatkány
Látom, valaki normális minõségben, duál-audióval felrakta az Escaflowne epizódokat. Ez dícséretes.

De lenne egy kérdésem. Ha én szépen lefordítom a beépített subokat, akkor lenne-e rá lehetõség, hogy azok belekerüljenek a szerveren lévõ OGM-ekbe? Vagy hülyeséget kérek, és jó lesz az OGM mellett külön fájlban a magyar felirat, mert akkor nem kell bajlódni kétszer a feltöltésével?

Az első epizód felirata kész, a többi úgy másfél óra/epizód sebességgel készül.

létezik már egy fordítás hozzá, animevilágon fenn van, én annakidején ezzel néztem végig, bajom nem volt vele.
próbáltam is időzíteni ehhez a verzióhoz és együtt feltölteni, de mérhetetlen lustaságom ismét győzedelmeskedett. (igazából nem találtam meg a progit amivel szoktam berhelni)

más. lejött a furikuri, egész igényes formában. szép, jó és három audiosávot tartalmaz, szokásos angol-japán kettős mellett van egy rendezői kommentár is, felirattal. összesen 3 cd-nyire csinálták. kérdés hogy Chronos ill. Matyi leszeditek és azt rakjátok fel, vagy akartok-e ebben a verzióban gondolkodni.

nnna, ennyi, jócaka :)
viva la resistance!

Chronos

QuoteOriginally posted by s007
létezik már egy fordítás hozzá, animevilágon fenn van, én annakidején ezzel néztem végig, bajom nem volt vele.
próbáltam is időzíteni ehhez a verzióhoz és együtt feltölteni, de mérhetetlen lustaságom ismét győzedelmeskedett. (igazából nem találtam meg a progit amivel szoktam berhelni)

más. lejött a furikuri, egész igényes formában. szép, jó és három audiosávot tartalmaz, szokásos angol-japán kettős mellett van egy rendezői kommentár is, felirattal. összesen 3 cd-nyire csinálták. kérdés hogy Chronos ill. Matyi leszeditek és azt rakjátok fel, vagy akartok-e ebben a verzióban gondolkodni.

nnna, ennyi, jócaka :)
Matyi fogja jövõ héten felrakni, egyébként meg ez a verzió is ugyanúgy 3 hangsávos, minõségbeli különbséget pedig nem tapasztaltam...

CHRONOS

s007

QuoteOriginally posted by Chronos
Matyi fogja jövõ héten felrakni, egyébként meg ez a verzió is ugyanúgy 3 hangsávos, minõségbeli különbséget pedig nem tapasztaltam...

CHRONOS

okok, nekem gyakorlatilag tökmindegy :)
viva la resistance!

roderick

Megy fel a Samurai X (gyk. Kenshin) OVA 2 els? része tutijó min?ségben, tutijó angol dubbal :) (persze .ogm uh. lehet japánt is választani, de minek ha van ilyen csuda is :))
Jameg a Noir 17-ig fentvan, a X TV-b?l meg letöltöttem a hiányzó részeket (asszem 5. és 6.) uh. hamarosan az is megy fel...

Az anime-mxesek csinálnak Cowboy Bebop-ot, az els? rész alapján, csak az a különbég a fentlév?höz képest, hogy van angol dub is, azért meg nem hiszem, hogy megérné az egészet lecserélni... (bár messze a legjobb dubja a CB-nek van)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

MaTyI

Ha nem lenne utolso pillanat, semmi nem keszulne el.

MaTyI

felekrultek a kovetezo filmek:
jinroh
spriggan
gits
akira
spirited away
my neighbor totoro
grave of the fireflies

es ket tenchi film:
tenchi muyo in love
daughter of darkness

hamarosan felmegy a 3. is:)

MaTyI
Ha nem lenne utolso pillanat, semmi nem keszulne el.

ignus

Matyi-san rajta csücsül a gerincen? t3 vagy mifene? :hopp:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

MaTyI

Ha nem lenne utolso pillanat, semmi nem keszulne el.

emperor

QuoteOriginally posted by MaTyI
felekrultek a kovetezo filmek:
jinroh
spriggan
gits
akira
spirited away
my neighbor totoro
grave of the fireflies

es ket tenchi film:
tenchi muyo in love
daughter of darkness

hamarosan felmegy a 3. is:)

MaTyI

Ezek már fönt voltak eddig is, nem?
Loyalty Never Dies


    McDouglas

    QuoteOriginally posted by MaTyI
    csak t1:)

    10mbit azert kicsit tobb mint egy T1 ;)
    Kukorica Rox ^^

    Dschneider

    Felkerült a Gall Force - Eternal Story. (anime6)

    Valaki kért a shoutbox-ban Transformers - The movie-t, ha mehet akkor felrakom. (Ja, és mintha kért volna valaki Initial D OST-t, azt is.)

    Zodd

    Phr0zen végignéztem ezt az egy részt amit féltöltöttél, és kéne még vagy +4 rész hogy végleg eldöntsem, mert eddig még nagyon semmit sem mod el.
    Lehet jó is meg lehet nagyon gyenge is ...:confused:
    Több részt kérek.
    :bsd:

    Ken-Shi_Kun

    TWO-MIX WHITE REFLECTION: The MOVIE esetleg valakinek megleledzik?
    Okos pilóta alagútban nem katapultál...

    emperor

    QuoteOriginally posted by Dschneider
    Felkerült a Gall Force - Eternal Story. (anime6)

    Valaki kért a shoutbox-ban Transformers - The movie-t, ha mehet akkor felrakom. (Ja, és mintha kért volna valaki Initial D OST-t, azt is.)

    Húúú. ezer köszönet a Gall Force-t!!!!!!!!! Nekem ez az elsõ animém amit láttam:hopp:  Pont ez a rész volt az:) Még szinte emlékszem a magyar szinkronra:D
    Transformers is jöhet!!!!
    És én kértem az Initial D OST-t!:D
    Loyalty Never Dies


      phr0zen

      QuoteOriginally posted by Zodd
      Phr0zen végignéztem ezt az egy részt amit féltöltöttél, és kéne még vagy +4 rész hogy végleg eldöntsem, mert eddig még nagyon semmit sem mod el.
      Lehet jó is meg lehet nagyon gyenge is ...:confused:
      Több részt kérek.

      Ebben az esetben pillanatokon belül hamarosan mey fel a következõ is(csak megvárom még legalább 1 ember véleményét e téren...).

      emperor

      QuoteOriginally posted by Chronos
      Ma meg felment 12 - 14.-ig...;)
      Apropó, egyáltalán érdekel valakit ez a sorozat?
      Nem úgy néz ki hogy kifejezetten örülnétek neki, hogy ezt töltöm fel éppen...

      CHRONOS

      Én nagyon örülök neki, hogy feltöltöd:D
      Majd ha lesz idõm, bele is nézek, vagy elkezdem nézni:D
      Csak sajnos most egyé
      Loyalty Never Dies


        Titkos®

        QuoteOriginally posted by emperor
        Húúú. ezer köszönet a Gall Force-t!!!!!!!!! Nekem ez az elsõ animém amit láttam:hopp:  Pont ez a rész volt az:) Még szinte emlékszem a magyar szinkronra:D
        Transformers is jöhet!!!!
        És én kértem az Initial D OST-t!:D

        Akkor a Gall Force tulajdonképpen micsoda? Film, sorozat stb...?
        Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

        phr0zen

        QuoteOriginally posted by emperor
        Én nagyon örülök neki, hogy feltöltöd:D
        Majd ha lesz idõm, bele is nézek, vagy elkezdem nézni:D
        Csak sajnos most egyé

        Egyé?Ebben az esetben jó étvágyat Chronos!:D

        Drótmalac

        QuoteOriginally posted by phr0zen
        Ebben az esetben pillanatokon belül hamarosan mey fel a következõ is(csak megvárom még legalább 1 ember véleményét e téren...).
        Csatlakozom, jöhet a következő rész, ebből még bármi lehet. még néhány ep, és akkor már tudok biztosat mondani.

        Chronos

        QuoteOriginally posted by phr0zen
        Egyé?Ebben az esetben jó étvágyat Chronos!:D
        Hehe... :lol:

        CHRONOS

        phr0zen

        QuoteOriginally posted by Drótmalac
        Csatlakozom, jöhet a következő rész, ebből még bármi lehet. még néhány ep, és akkor már tudok biztosat mondani.

        Rendben,majd holnap töltöm tovább.Máma nagyon nem komál engem az ftp...Reggel bant kapok a nyakamba,délután meg tájmautokkal borzolja a kedélyeimet...

        emperor

        QuoteOriginally posted by phr0zen
        Egyé?Ebben az esetben jó étvágyat Chronos!:D

        Jóvané, elfelejtettem a szöveg másik részét leírni...:D  De Lesz ez még így se és igyá:D
        Loyalty Never Dies


          emperor

          QuoteOriginally posted by Titkos®
          Akkor a Gall Force tulajdonképpen micsoda? Film, sorozat stb...?

          Filmek egymást követõ sorozata;)
          Loyalty Never Dies


            Shock12

            Felkerült a RahXephon 10. része is.

            zsozso

            Death is the only redemption

            Ken-Shi_Kun

            Az élet rideg valósága? Hmm.. Wonderful Days -t tudnám ajánlani, eléggé valósan mutatja milyen az ember. Fordításaban vagy az anime-keep est ajánlom, vagy a Hikari's editiont ezek jók, a többi nem igazán nyert meg.
            Okos pilóta alagútban nem katapultál...

            ignus

            QuoteOriginally posted by MaTyI
            csak t1:)

            Szbad megtudni hogy mennyibe van ez / hó?
            "...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."