Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

emperor

QuoteOriginally posted by phr0zen
Hát,ha a Bloodlustra adnák 10/9-et,erre 10/8-at.A sztori és karakterek tekintetében nem különösebben rosszabb(talán egy picit),az animációja pedig mai szemmel nézve pocsék,bár ez természetes egy ilyen huszonakárhány éves filmtõl.

Köszi, akkor érdekel. Amugy ha csodát akarsz látni animáció és látványvilág terén, nézd meg az Angel's Egg-t. És úgy csoda, hogy valamikor a 80-s években készült.
Loyalty Never Dies


    phr0zen

    QuoteOriginally posted by emperor
    Köszi, akkor érdekel. Amugy ha csodát akarsz látni animáció és látványvilág terén, nézd meg az Angel's Egg-t. És úgy csoda, hogy valamikor a 80-s években készült.

    Tényleg annyira látványos?Ideig IMHO nekem a Vampire Hunter D:Bloodlust volt a leglátványosabb,ilyen tekintetben alázott minden hasonló audiovizuális csemegét(Gits,Kenshin OVA).

    Ken-Shi_Kun

    #1292
    QuoteOriginally posted by emperor
    Apropó, az IRC-seket kérdezem, hogy nem találtatok véletlenûl jó minõségü éX-Driver részeket? Sajnos az FTP-n néhány rész rossz, és nekem a filmben is voltak elég ronda képösszemosódások. Ha utánnanéznétek hálás lennék! Elõre is köszi!

    Tulajdonképpen ami a szerveren van én találtam, és töltöttem fel, szerintem tűrhető a minőség, jobbat nem láttam, de ha már a kérdéseknél tartunk: Two Mix - White Reflection The Anime megvan valakinek? NEM a klipp, az a klipp a filmből készült, amit Japánban DVD-n árultak a zeneCD-vel együtt. Az Animet sehol nem találom, de igencsak érdekelne, ha valakinek meglenne.

    Persze csak elfelejtettem: A képösszemosódás a codec miatt van, ha esetleg ez gond akkor ha  zsozso is beleegyezik átkódolhatom és tölthetem fel (megint...). Ken-Shi
    Okos pilóta alagútban nem katapultál...

    emperor

    QuoteOriginally posted by phr0zen
    Tényleg annyira látványos?Ideig IMHO nekem a Vampire Hunter D:Bloodlust volt a leglátványosabb,ilyen tekintetben alázott minden hasonló audiovizuális csemegét(Gits,Kenshin OVA).

    Nos tudod, ez itt már az ízlés dolga:) Az Angel's Egg egy nagyon kemény mûvész film. Szóval ha nem a komolyabb animék kedvelõje vagy, akkor ne nézd meg, vagy nézd meg, de nem fog tetszeni:D A kép világáról meg annyit, hogy ilyen szürreális... -nem is tudom pontosan megfogalmazni milyen - megjelenítést és ábrázolást még nem láttam. Ha szereted a különlegességeket, akkor mindenképp ajánlott.
    A Bloodlust tényleg kegyetlen jól megcsinált film (mit nem megadnák érte, ha moziban, izom térhangzás mellett is láthatnám :hehe: ) nagyon jó képi és hangzáseffektekkel, de pl nekem az überelhetetlen numer 1 az End of Evangelion.:) Az egyszerüen utánozhatatlanul király lett, de ez szubjektív:)
    Viszont érdekes képi megjelenítése van a SoulTakernak is... de a GITS is ott van az elsõ 10-be nálam:)
    Loyalty Never Dies


      emperor

      QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
      Tulajdonképpen ami a szerveren van én találtam, és töltöttem fel, szerintem tűrhető a minőség, jobbat nem láttam, de ha már a kérdéseknél tartunk: Two Mix - White Reflection The Anime megvan valakinek? NEM a klipp, az a klipp a filmből készült, amit Japánban DVD-n árultak a zeneCD-vel együtt. Az Animet sehol nem találom, de igencsak érdekelne, ha valakinek meglenne.

      Persze csak elfelejtettem: A képösszemosódás a codec miatt van, ha esetleg ez gond akkor ha  zsozso is beleegyezik átkódolhatom és tölthetem fel (megint...). Ken-Shi

      öhhh, én láttam egy jobb verziót eMulen, csak nem jön le...:(
      De csak az elsõ két rész gázos asszem, a többi jo. Szerintem Zsozso bele fog egyezni:D Bár ki tudja... Én mindenesetre örülnék neki:)
      Loyalty Never Dies


        Ken-Shi_Kun

        mint sorstárs rendszergizda inkább megvárom zsozso beleegyezését... Apropó zsozso a szervergép életképes, vagy még mindig csak félholt?
        Okos pilóta alagútban nem katapultál...

        Shock12

        Nem tudom, mennyire holt, nekem már megy fel 20 órája a RahXephon film, és még van hátra 14, és bõszen töltöget is fel... Szerintem nagyon is életképes (az ahq-s lekérdezõ is kiválóan mûködik, pedig látványosan okádná el magát ha nem menne a usteam... ;) ).

        Shock12

        Jah, megtaláltam a Dream-animénél az Escaflowne-ét, megnézem milyen, és ha jó, akkor lecseréljük... igaz, nem ogm, de próba-cseresznye... ugyan azon a szerveren megtaláltam a Kite-ot is (BOT-tal üthettem a nyomát... :p ), az is meglesz hamarosan, jól... remélem.

        Zodd

        Ha mindenkinek rendben akkor fölkerül a lupin III egyik következő része csak be kellett tennem a feliratot az ogm alá.
        :zen:
        Lupin_III_(1995).Hunt_for_Harimao_CD1.[JabDub_EngDub].ShareReactor
        :bsd:

        Ken-Shi_Kun

        Nem egészen arra gondoltam, volt a gond a rammal, de ez már oftopic. naszóval nemtudom miért istenítik az ogm-et... többet foglal mint bármely rendesen kódolt xvid avi, és még a minõsége sem jobb, ha nem roszabb. A multi-languege tulajdonságot is csak xp és 2000 vagy afölött lehet kihasználni, ami megintcsak fölösleges figyelembevéve az új többnyelvû subrip feliratokat. és felirat. Az kész csoda, ha minden utólagos beállítás nélkül lejátsza bármi az ogm-be rakott feliratot. Avi-nál kevesebb a gond. az viszont tény, hogy az xvid eléggé gigahertz fölötti gépekre készült, még azért az ogm-el megbírkózik egy kisebb gép is. Röviden ennyi.
        Okos pilóta alagútban nem katapultál...

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Zodd
        ShareReactor
        :jee:

        CHRONOS

        Zodd

        Chronos nekik van irc elérésük is, mert be kell hogy valjam nekem emuleről van meg.
        :bsd:

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
        Nem egészen arra gondoltam, volt a gond a rammal, de ez már oftopic. naszóval nemtudom miért istenítik az ogm-et... többet foglal mint bármely rendesen kódolt xvid avi, és még a minõsége sem jobb, ha nem roszabb. A multi-languege tulajdonságot is csak xp és 2000 vagy afölött lehet kihasználni, ami megintcsak fölösleges figyelembevéve az új többnyelvû subrip feliratokat. és felirat. Az kész csoda, ha minden utólagos beállítás nélkül lejátsza bármi az ogm-be rakott feliratot. Avi-nál kevesebb a gond. az viszont tény, hogy az xvid eléggé gigahertz fölötti gépekre készült, még azért az ogm-el megbírkózik egy kisebb gép is. Röviden ennyi.
        Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúú........;)
        Ez jó volt...:D
        Egyet mondok csak neked:
        Legközelebb járj utána, hogy mi az Ogm és utána postolj...:rolleyes: (és ilyenkor még szépen fejeztem ki magam)

        CHRONOS

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Zodd
        Chronos nekik van irc elérésük is, mert be kell hogy valjam nekem emuleről van meg.
        //www.sharereactor.com <-- érdemes megnézni...;)

        CHRONOS

        Zelmor

        Gondoltam itt is megkérdem a Bemutatkozó offtopic után is ( :D )
        Van rá esély, hogy valaha felkerüljenek a How to draw manga könyvek teljes egész sorozat formájában?

        Shock12

        Tudtommal az ogm (és az mkv) csak egy container, abban ugyan úgy valamiféle mpeg4es kódolású film van, netán mp3as hangsávok mellette, illetve többféle felirat... illetve custom ugrási lehetõségek (vannak valamiféle index-pontok, ahova egybõl ugorhatsz...)... errõl Chronos, vagy Zsozsó tud bõvebben mesélni...

        de látom megvolt a reakció... :D !

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Shock12
        Tudtommal az ogm (és az mkv) csak egy container, abban ugyan úgy valamiféle mpeg4es kódolású film van, netán mp3as hangsávok mellette, illetve többféle felirat... illetve custom ugrási lehetõségek (vannak valamiféle index-pontok, ahova egybõl ugorhatsz...)... errõl Chronos, vagy Zsozsó tud bõvebben mesélni...
        Így van, mindkettő konténer formátum, tehát minőségét a benne található videó és audio streamek minősége határozza meg...;)
        Lehet benne Xvid/Divx/bármilyen kódolású videó, hang pedig mp3/ogg/ac3/dts.:D
        Lehet benne több felirat is, és ezek az ugrási lehetőség is adottak...:p
        Igen, a fájlszerkezet miatt kb. 3 mb-al többet foglal el, mint egy sima avi...:)

        Egyébként érdekes módon bármikor műxik az Ogmben lévő felirat win98 alatt is...:rolleyes:

        Röviden ennyi...

        CHRONOS

        Ken-Shi_Kun

        Mindettõl független az ogm feliratokat én mindigis nehezen tudtam csak kezelni. És még mindig (talán megszokás miatt) én maradok az avi, dub és srt fileoknál. Nekem egy film több nyelven legalább 6 filet jelent. Egyébként tudtom van az ogm konténer szerepérõl, csak éppen tökéletesen feleslegesnek tartom.

        Ha találok ogm-et az első dolgom, hogy átkódolom...
        Okos pilóta alagútban nem katapultál...

        Zelmor

        QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
        Mindettõl független az ogm feliratokat én mindigis nehezen tudtam csak kezelni. És még mindig (talán megszokás miatt) én maradok az avi, dub és srt fileoknál. Nekem egy film több nyelven legalább 6 filet jelent. Egyébként tudtom van az ogm konténer szerepérõl, csak éppen tökéletesen feleslegesnek tartom.

        Ha találok ogm-et az első dolgom, hogy átkódolom...

        A hiba az Ön felhasználójában van. Kérem cserélje ki a júzert, és üssön Entert.

        Phoeneix

        QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
        Mindettõl független az ogm feliratokat én mindigis nehezen tudtam csak kezelni. És még mindig (talán megszokás miatt) én maradok az avi, dub és srt fileoknál. Nekem egy film több nyelven legalább 6 filet jelent. Egyébként tudtom van az ogm konténer szerepérõl, csak éppen tökéletesen feleslegesnek tartom.

        Ha találok ogm-et az első dolgom, hogy átkódolom...

        Hat Ken-Shi az az igazsag, hogy sztem kenyelmesebb 1 filet masolgatni mint 6-ot, de nem tom, eddig nekem nemigen akarta lejaccani semmi az *.ogm-et, de uj win csodakra kepes:)
        "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
        (Anonymus)

        Phoeneix

        QuoteOriginally posted by Zelmor
        A hiba az Ön felhasználójában van. Kérem cserélje ki a júzert, és üssön Entert.
        :D :D :D :hopp: :hopp: :hopp:
        "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
        (Anonymus)

        Ken-Shi_Kun

        Phoeneix te meg se szólalj :) . Még a neved sem helyesen van írva :):):)
        Naszóval akkor nem én vagyok az egyetlen, de a 6 file az avi a 2 dub, meg a 3 srt... nekem ÍGY egyszerû a választás. Az egyetlen konténer, aminek életembe valaha is értelmét láttam az az zip, meg a rar volt, és itt vége. Júzer kicserélve (pontosabban felébresztve) de entert nem nyomok ha nem gond :) Ja Misi ha már itt vagy te is, lehet hogy nekünk az ACE VobSubja kavar be...
        Okos pilóta alagútban nem katapultál...

        Phoeneix

        QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
        Phoeneix te meg se szólalj :) . Még a neved sem helyesen van írva :):):)
        Naszóval akkor nem én vagyok az egyetlen, de a 6 file az avi a 2 dub, meg a 3 srt... nekem ÍGY egyszerû a választás. Az egyetlen konténer, aminek életembe valaha is értelmét láttam az az zip, meg a rar volt, és itt vége. Júzer kicserélve (pontosabban felébresztve) de entert nem nyomok ha nem gond :) Ja Misi ha már itt vagy te is, lehet hogy nekünk az ACE VobSubja kavar be...

        A nevem helyesen van irva. Asszem ezzel le van tudva ez a resze.

        A kontenerekrol nem vitatkozom.

        Es ki az a Misi?? ^^"
        (Mert ilyen luzert meg nem lattam postolni^^")
        "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
        (Anonymus)

        Zelmor

        QuoteOriginally posted by Phoeneix
        Hat Ken-Shi az az igazsag, hogy sztem kenyelmesebb 1 filet masolgatni mint 6-ot, de nem tom, eddig nekem nemigen akarta lejaccani semmi az *.ogm-et, de uj win csodakra kepes:)

        Windows csodái... Na, én most elmentem Pókemberest játszani. Elõször falra mászom, kifújom orromból a Green Goblin-t, oszt visszatépek ide, gép elé...
        ***5 perc múlva***
        Ekkora hülyeséget azért ne beszéljünk, hogy windows meg a csodák... Mondjuk télleg csodás mindig megmosolyogtat, hogy az újabbak alá már nem mellékeltek KÉK HALÁL-t, nekem réges régen 98 alá az volt a startup.
        Kíváncsi leszek viszont az új LongHorn -ra, vagy mire, meglátjuk ezzel hogyan ****vazzák fel a felhasználókat... Nehh, Sleep Well everybodry, lépek, mert bealszok. Holnapig ne szídjátok felmenõimet, okés? (azt csak nekem szabad)

        Phoeneix

        QuoteOriginally posted by Zelmor
        Windows csodái... Na, én most elmentem Pókemberest játszani. Elõször falra mászom, kifújom orromból a Green Goblin-t, oszt visszatépek ide, gép elé...
        ***5 perc múlva***
        Ez a pokemberes tema teccik, a green goblinnal:)
        QuoteOriginally posted by Zelmor
        Ekkora hülyeséget azért ne beszéljünk, hogy windows meg a csodák... Mondjuk télleg csodás mindig megmosolyogtat, hogy az újabbak alá már nem mellékeltek KÉK HALÁL-t, nekem réges régen 98 alá az volt a startup.
        Kíváncsi leszek viszont az új LongHorn -ra, vagy mire, meglátjuk ezzel hogyan ****vazzák fel a felhasználókat... Nehh, Sleep Well everybodry, lépek, mert bealszok. Holnapig ne szídjátok felmenõimet, okés? (azt csak nekem szabad)
        Hat a Longhornra en is, a betaban amit eddig lattam az csak egy turbozott Xp-volt...
        A Blue Death-rol meg.............(Azert anyag nem vesz el csak atalakul:D)
        "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
        (Anonymus)

        Ken-Shi_Kun

        Jól van nekem most is kékhalál a startupom... na akkor offtopic vége. En mar a falvedõrõl is lemásztam, és vissza is ültem. na akkor feltöltések folytassák itt a sort.
        Okos pilóta alagútban nem katapultál...

        Zelmor

        QuoteOriginally posted by Phoeneix
        Ez a pokemberes tema teccik, a green goblinnal:)
         
        Hat a Longhornra en is, a betaban amit eddig lattam az csak egy turbozott Xp-volt...
        A Blue Death-rol meg.............(Azert anyag nem vesz el csak atalakul:D)

        Már az XP is egy felturbózott w2k, csak beletettek néhány (majd az összes) Linuxból lopott billentyût, ( :linsux: )oszt annyi, örülj, hûde csicsa-pi-csa az egész. PiciPuha Corporatoin-t meg úúúúúúúúúúúúúgy kéne felgyújtani, ahogy van...:b+:

        Phoeneix

        QuoteOriginally posted by Zelmor
        Már az XP is egy felturbózott w2k, csak beletettek néhány (majd az összes) Linuxból lopott billentyût, ( :linsux: )oszt annyi, örülj, hûde csicsa-pi-csa az egész. PiciPuha Corporatoin-t meg úúúúúúúúúúúúúgy kéne felgyújtani, ahogy van...:b+:
        No Comment
        "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
        (Anonymus)

        Ken-Shi_Kun

        QuoteOriginally posted by Zelmor
        Már az XP is egy felturbózott w2k, csak beletettek néhány (majd az összes) Linuxból lopott billentyût, ( :linsux: )oszt annyi, örülj, hûde csicsa-pi-csa az egész. PiciPuha Corporatoin-t meg úúúúúúúúúúúúúgy kéne felgyújtani, ahogy van...:b+:

        Na végre valaki szereti az XP-t :). Linuxot túlzottan nem ismerem a 2k-t sajnos annál inkább. A Longhornt, meg a Blackcombot is betateszteltem, szerintem az új drivereken meg a WinFS-en kívül nagy újítás egyikben sem lesz.
        Okos pilóta alagútban nem katapultál...

        Zelmor

        tudod ki szereti xp-t, csak idevágott a smile:ejj: