Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Ken-Shi_Kun

Elnézést a szeret helyett érts oda egy "szeret"-et, csak az idézõjel valahogy kimaradt... tudod ám ki szereti azt a 'drága'látos xp-t...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Venom

Hát, nekem már csak az emlékeimben él az eredeti VHD, de szerintem jobb, mint a Bloodlust. Utóbbi túl nyálas, és bár tényleg szépen van megcsinálva... az akciójelenetek messze alulmaradnak más animékhez képest. Mármint, látszik 3 villanás a a fekete háttér elõtt, és akkor hú de ügyes volt. Máshol meg az egész harc szépen ki van dolgozva és rajzolva. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Nem egészen arra gondoltam, volt a gond a rammal, de ez már oftopic. naszóval nemtudom miért istenítik az ogm-et... többet foglal mint bármely rendesen kódolt xvid avi, és még a minõsége sem jobb, ha nem roszabb. A multi-languege tulajdonságot is csak xp és 2000 vagy afölött lehet kihasználni, ami megintcsak fölösleges figyelembevéve az új többnyelvû subrip feliratokat. és felirat. Az kész csoda, ha minden utólagos beállítás nélkül lejátsza bármi az ogm-be rakott feliratot. Avi-nál kevesebb a gond. az viszont tény, hogy az xvid eléggé gigahertz fölötti gépekre készült, még azért az ogm-el megbírkózik egy kisebb gép is. Röviden ennyi.

Természetesen mindenből jöhet jobbik verzió.
Az escat ha vki megtudja szerezni normális ripben az k.... jo lenne mert a mostani alphaanime 1 kalap sz... -_- (a barmok a szoveg 10-30% at nemforditottak le :()
Az ogm container format, lehet benne divx xvid szoval semmi koze nincs a sebesseghez.
Death is the only redemption

Shock12

Na ha minden igaz, akkor az Escaflowne az Dream-animés lesz. A Rah-movie még nem került fel, mert most netkiesés volt nálam, de az is hamarosan felkerül, néhány AMV társaságában (amire ugyan azon csatin akadtam...).

phr0zen

QuoteOriginally posted by Venom
Hát, nekem már csak az emlékeimben él az eredeti VHD, de szerintem jobb, mint a Bloodlust. Utóbbi túl nyálas, és bár tényleg szépen van megcsinálva... az akciójelenetek messze alulmaradnak más animékhez képest. Mármint, látszik 3 villanás a a fekete háttér elõtt, és akkor hú de ügyes volt. Máshol meg az egész harc szépen ki van dolgozva és rajzolva. :)

Venom

Ne haragudj,de amit írtál úgy baromság ahogy van.A Vampire Hunter D:Bloodlust animációja egész egyszerűen lélegzetellállító,,nem tudom honnan szedsz ilyen dolgokat.:ejj:(És mielőtt még vki flame-gyanúval belekötne a postomba:Az h. a Vampire Hunter D:Bloodlust animációja csodás,nem vitatéma,hanem TÉNY.)

VASH

Bocsesz de iszonyat vak vagyok mert a MEMORIES c. filmet sehol se:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

s007

QuoteOriginally posted by Shock12
Jah, megtaláltam a Dream-animénél az Escaflowne-ét, megnézem milyen, és ha jó, akkor lecseréljük... igaz, nem ogm, de próba-cseresznye...  

esca-ból itt csücsül egy dual audio dvd-rip, softsub ogm, zx féle. ha az eddigi zx rippek minõségben kielégítik az igényes animerajongó közösség izlését, akkor elkezdhetem felpakolászni. ha d-a jobb, akkor lustulok tovább :D
viva la resistance!

Shock12

A sorozat, vagy a film ? //Persze a dual-audio-s jóbb lenne a sorozatból, ha az van, akkor egy részt megnézünk.

Shock12

A ma kikerült RahXephon filmhez: Még ne kezdjétek letölteni, mert nem tudtam befejezni a feltöltést... ha kész lesz teljesen szólok! :p

s007

QuoteOriginally posted by Shock12
A sorozat, vagy a film ? //Persze a dual-audio-s jóbb lenne a sorozatból, ha az van, akkor egy részt megnézünk.

sorozat, sorozat ofkorz.
egyet akkor feltöltök
viva la resistance!

Phoeneix

QuoteOriginally posted by s007
sorozat, sorozat ofkorz.
egyet akkor feltöltök
:D :D :D
Eva, Eva, Eva, kell mind, de szerveren jo minosegben csak 16-ig van fenn :( :(
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shock12

Phoeneix... te ott valamit félrenéztél... nem minden "e"-vel kezdõdõ az Eva... amire mi gondolunk az Esca... azaz Escaflowne... :teccik:

Zelmor

QuoteOriginally posted by Phoeneix
:D :D :D
Eva, Eva, Eva, kell mind, de szerveren jo minosegben csak 16-ig van fenn :( :(

Ennek is megvan az oka. Nézd meg az EVA2003-mas fórumot...

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Shock12
Phoeneix... te ott valamit félrenéztél... nem minden "e"-vel kezdõdõ az Eva... amire mi gondolunk az Esca... azaz Escaflowne... :teccik:
OoOoOoOoOo, tenyleg...
Nem baj esca is jo, de azert nekem eva jobban teccik:) (lehet azert mert esca-t *.rm-ben lattam, eva-t meg *.avi-ban)
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Zelmor
Ennek is megvan az oka. Nézd meg az EVA2003-mas fórumot...
Olyan is van????
Akkor azt meg nem talaltam meg, biztos a mangak kozott van:D:D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Venom

QuoteOriginally posted by phr0zen
Ne haragudj,de amit írtál úgy baromság ahogy van.A Vampire Hunter D:Bloodlust animációja egész egyszerűen lélegzetellállító,,nem tudom honnan szedsz ilyen dolgokat.:ejj:(És mielőtt még vki flame-gyanúval belekötne a postomba:Az h. a Vampire Hunter D:Bloodlust animációja csodás,nem vitatéma,hanem TÉNY.)

Nézz Cowboy Bebop-ot barátom, nah AZ csodás.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronos

QuoteOriginally posted by Venom
Nézz Cowboy Bebop-ot barátom, nah AZ csodás.
lol...No comment...:rolleyes:

CHRONOS

Ken-Shi_Kun

Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Chronos
lol...No comment...:rolleyes:

CHRONOS
szintugy, en csak beleneztem, de nekem az boven sokkkk volt...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Chronos

Feltöltöttem a Chobits (anime-mx, dual audio, *.ogm) 2 - 4-ig...;)

CHRONOS

phr0zen

QuoteOriginally posted by Phoeneix
szintugy, en csak beleneztem, de nekem az boven sokkkk volt...

Köszönöm barátaim.(Mármint h. az én oldalamon vagytok.Gondolom nem azért írtátok,de mégiscsak jól esett,na!);)

Ken-Shi_Kun

Fennvan InuYasha Movie 2, már csak zsozso kell hozzá :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

s007

az tegnap emlegetett escaflowne (sõt the vision of escaflowne a félreértések elkerülése végett :hehe: ) elsõ része felment, ha zsozso átakja lehet csekkolni, hogy jaú lesz-e

csókolom.
viva la resistance!

Phoeneix

QuoteOriginally posted by s007
az tegnap emlegetett escaflowne (sõt the vision of escaflowne a félreértések elkerülése végett :hehe: ) elsõ része felment, ha zsozso átakja lehet csekkolni, hogy jaú lesz-e

csókolom.
Ha felraakod jo minben, meg lehet hogy ujra meg is nezem:)
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

roderick

Valaki aki ért a filmek minôségéhez az mondja meg nekem, hogy érdemes-e feltöltenem a Kenshin Ova-t anime-mxes változatban, vagy jó az [aX]-es, mert én most perpill nemtom letölteni és különben sem bízok nagyon saját képességeimben...:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Chronos

QuoteOriginally posted by roderick
Valaki aki ért a filmek minôségéhez az mondja meg nekem, hogy érdemes-e feltöltenem a Kenshin Ova-t anime-mxes változatban, vagy jó az [aX]-es, mert én most perpill nemtom letölteni és különben sem bízok nagyon saját képességeimben...:)
Egyértelmû a válasz: MX
AX-ben nem bízom...:mad:
Legalább 4-5 különbözõ anime-encodejukat láttam, és mindegyikben volt hiba, és a minõség sem volt jobb MX-nél...(sõt meg sem közelítette azt)
Nagyon jó lenne ha feltennéd...:)

CHRONOS

roderick

QuoteOriginally posted by Chronos

Nagyon jó lenne ha feltennéd...:)

CHRONOS [/B]

Akkor nemsokára nagyon jó lesz :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Chronos

QuoteOriginally posted by roderick
Akkor nemsokára nagyon jó lesz :)
Thx elõre is...:jee:

CHRONOS

Shock12

Huhú ! Király lesz, hajrá Kenshin !!! :jee: :whoah:

enpet

Nekem megvan a 85-ös Vampire Hunter D. A minõsége nem túl jó, de azért még nem vészes, viszont sajnos angol szinkronos. Érdekel valakit?
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."