Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

ronhaven


zsozso

QuoteOriginally posted by ronhaven
Haho, valaki?

Gyanítom nemigazán rendelkezik vele vki is.
Death is the only redemption

ronhaven

Ok, akkor mondjátok azt.

Chronos

QuoteOriginally posted by ronhaven
Ok, akkor mondjátok azt.
OK! Nincs meg..... :p

CHRONOS

thebluesnote

Nekem sincs meg, sziasztok.

Mahou Tsukai Tai OVA 3-6 részei megvannak valahol? Tûvé tettem az ftp-t értük, de nem találtam az elsô két részen kívül mást (ettôl még nem kizárt, hogy fent vannak, de nem valószínû). Nagyon boldoggá tennétek egy közönséges lícsert, ha valaki elérhetôvé tenné. Kösz.

Dschneider

QuoteOriginally posted by ronhaven
Fel tudna tenni valaki valahova a Kino no Tabi ,the Beautiful World c. animet?

elore is koszi

Hm, kicsit elborultnak t?nik ez a sorozat az els? (illetve "nulladik") rész alapján... De szeressük az ilyet... Szedem le a többi részt is, ha lent lesz az eddig kiadott három rész (és még lesz rá igény) akkor felteszem. (Persze ha az oldalgazda áldását adja rá.)

zsozso

Ma leállás lesz kb 12 kor mert rakok be 1 160 as maxtort.
Death is the only redemption

Ekuseru

jaj! hová tûnt a BATTLE ATHLETES? tegnap szemeltem ki, hogy hûdejó letöltöm, de most nem találom.:(
日本 - 中國 - 한국

zsozso

QuoteOriginally posted by Ekuseru
jaj! hová tûnt a BATTLE ATHLETES? tegnap szemeltem ki, hogy hûdejó letöltöm, de most nem találom.:(

Fentvanaz.
Death is the only redemption

TurboK

Max átkerült egy másik vinyóra, nemde?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ekuseru

benne volt az Anime8-ban majd utána eltûnt jó pár dologgal együtt majd másnap megint megjelent.. fura.
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

kell esetleg a Gainax-es Alien 9 ?
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
kell esetleg a Gainax-es Alien 9 ?
Hmmm......
http://www.animenfo.com/animetitle,35,ifzqyl,alien_nine.html
Nem néz ki rossznak, ráadásul 2001-es, szóval nekem kéne.
Fel tudod tölteni?
Ja, és milyen a minõség?

CHRONOS

Ekuseru

a minõségük egész jó. Van 480x360-as meg van olyan rész ami 640x480-as. Ha nem lesz akadálya akkor holnap el is kezdeném feltölteni. (bár még nem tudom hogyan kell... mi a port?)
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

és melyik könyvtárba férne?
(...ja és a négy rész összesen pont egy CD)
日本 - 中國 - 한국

TurboK

A Toshinden várható hogy felkerül, vagy nincs meg?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ekuseru

egy kérdés:
SEKAI NO SENKI = CREST OF THE STARS
SEKAI NO SENKI = BANNER OF THE STARS ?
keresõvel mindkettõre ugyanazt dobta ki és megnéztem a Crest of the stars-t és ezért most keresem a folytatását
az ftp-n meg van mindkét néven
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by TurboK
A Toshinden várható hogy felkerül, vagy nincs meg?
Nekem meg van. Alig bírtam megszerezni, japán hanggal, de sajnos csak német felirattal, ha érdekel.

CHRONOS

TurboK

Érdekel bizony. Inkább a német felirat minthogy ne legyen meg egyáltalán.

Zsozsó, fel lehet tölteni az USTeam szerverre, vagy oldjuk meg máshogy?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

McDouglas

QuoteOriginally posted by Ekuseru
egy kérdés:
SEKAI NO SENKI = CREST OF THE STARS
SEKAI NO SENKI = BANNER OF THE STARS ?
keresõvel mindkettõre ugyanazt dobta ki és megnéztem a Crest of the stars-t és ezért most keresem a folytatását
az ftp-n meg van mindkét néven

Nah, akkor itt a sorrend japanul:

Seikai no Monshou -> Seikai no Senki -> Seikai no Senki 2

Es angolul:

Crest of the Stars -> Battle Flag of the Stars -> Battle Flag of the Stars 2

Egyeb:

Seikai no Dansho - Tanjyou = Seikai no Monshou-t megelozo film. hatterinformaciokkal szolgal.
Seikai no Monshou Special = Osszefoglalasa a Seikai no Monshou sorozatnak.
Seikai no Senki Special = Egy osszefoglalasa a Seikai no Senki sorozatnak.

A ket osszefoglalo filmre azt mondjak, hogy nem tul jo.

Ps.: Banner of the Stars = Battle Flag of the Stars = Seikai no Senki
Kukorica Rox ^^

gyroscope

QuoteOriginally posted by McDouglas
Nah, akkor itt a sorrend japanul:

Seikai no Monshou -> Seikai no Senki -> Seikai no Senki 2

ooo... ezt jo tudni. arigato! :D (nem szoktam utanaolvasni mindennek, amit nezek.) juuni kokki nem tudjatok, van meg tovabb is? van egesz estes vagy barmi?
koszi.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

thebluesnote

Juuni Kokki Animenfo szerint 39 részes, ha jól emlékszem. (+remélhetôleg 2nd season)

Hm... Úgy látom a Mahou Tsukai Tai nem egy népszerû anime errefelé (tudja valaki most mirôl beszélek?). Namindegy. Kodomo no Omocha 30+?

DC-rôl elég keserves dolog levenni, most kb. 10-en lógnak wolf's rain ep.20-amon...:)

Dschneider

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Juuni Kokki Animenfo szerint 39 részes, ha jól emlékszem.
 

Amit hálisten már átjavítottak 68 részesre...:D

Dschneider

QuoteOriginally posted by thebluesnote

Hm... Úgy látom a Mahou Tsukai Tai nem egy népszerû anime errefelé (tudja valaki most mirôl beszélek?).

Pedig nem rossz, csak ha valaki a TV-vel kezd akkor menthetetlenül halálra fogja magát unni rajta...
(Az OVA vezeti be ugyanis a karaktereket.)

thebluesnote

*checks* Jé, télleg. Múltkor még kevesebb volt. Mondjuk ez a 68 nem tudom hogy jött ki nekik. 52+16... remélem az a +3 epizód nem recap lesz *khm*wolfsrain*khm*

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Dschneider
Pedig nem rossz, csak ha valaki a TV-vel kezd akkor menthetetlenül halálra fogja magát unni rajta...
(Az OVA vezeti be ugyanis a karaktereket.)

Na jó, de kérdem én, hogy nézzem meg az OVA-t, ha nincs fent egy ftp-n sem, requestre meg nem reagál senki? (gondoltam ez azt jelenti, hogy nincs meg senkinek, nem azt, hogy... namindegy) DC-n meg úgy tûnik, én vagyok az egyetlen, aki hisz az "anime community"-ben, látván a download esetén hirtelen offline-ba forduló arcokat... (a kedvencem, amikor pár perc múlva visszajönnek más néven, vagy MTTOVA-t kivéve a megosztásból...)

Dschneider

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Na jó, de kérdem én, hogy nézzem meg az OVA-t, ha nincs fent egy ftp-n sem, requestre meg nem reagál senki? (gondoltam ez azt jelenti, hogy nincs meg senkinek, nem azt, hogy... namindegy)
DC-n meg úgy tûnik, én vagyok az egyetlen, aki hisz az "anime community"-ben, látván a download esetén hirtelen offline-ba forduló arcokat... (a kedvencem, amikor pár perc múlva visszajönnek más néven, vagy MTTOVA-t kivéve a megosztásból...)

OK, értem a célzást, elkezdem feltenni a hiányzó MTT részeket. (Amint el?kotrom a DVD-jét.) Illetve le kéne full cserélni, mivel a szerveren lév? nem az igazi minöségileg.

Hm, a DC-vel ilyen "élményeim" még nem voltak, habár az AM kiestével (+Black, +Gold) kissé szétestek a userek... Ezért is tudok elkezdeni feltölteni az FTP-re, meguntam a DC-s "naponta-egy-rész-jó-ha-lejön" ny?glödést...
(Mellesleg a full MTT TV+OVA anno egy DC usert?l jött le, ritka az ilyen...)

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Dschneider
OK, értem a célzást, elkezdem feltenni a hiányzó MTT részeket. (Amint el?kotrom a DVD-jét.) Illetve le kéne full cserélni, mivel a szerveren lév? nem az igazi minöségileg.

Hm, a DC-vel ilyen "élményeim" még nem voltak, habár az AM kiestével (+Black, +Gold) kissé szétestek a userek... Ezért is tudok elkezdeni feltölteni az FTP-re, meguntam a DC-s "naponta-egy-rész-jó-ha-lejön" ny?glödést...
(Mellesleg a full MTT TV+OVA anno egy DC usert?l jött le, ritka az ilyen...)

Nagyon hálás lennék, ha feltennéd, köszönöm. :)

DC-nek a completed downloads-okat most néztem meg, eddig letöltöttem egy 10 megás amv-t... kb. 4 nap alatt (az is incomplete volt, de ez már más tészta). Magyar hubok viszont elég jók, csak ott nincs anime (vagy nem tudok róla). Mondjuk én papolok "anime community"-rôl, most szakítottam meg 4 letöltést, mert a tisztelt Vivendi droppolta a vonalamat.

Dschneider

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Nagyon hálás lennék, ha feltennéd, köszönöm. :)

DC-nek a completed downloads-okat most néztem meg, eddig letöltöttem egy 10 megás amv-t... kb. 4 nap alatt (az is incomplete volt, de ez már más tészta). Magyar hubok viszont elég jók, csak ott nincs anime (vagy nem tudok róla). Mondjuk én papolok "anime community"-rôl, most szakítottam meg 4 letöltést, mert a tisztelt Vivendi droppolta a vonalamat.

MTT OVA elindult felfelé...

4 nap alatt a 10 mega??? Az egy kicsit húzós... Sajna elég sokat kell szenvedni míg az ember jó hub-ot és jó user-t talál, de utána általában megy minden magától. A magyar hub-ok elsösorban filmekben és mp3-ban jók ahogy láttam, de anime... az nem divat úgy látszik... (a külföldi anime hubok okék, csak ott meg minket utálnak eléggé... Nem is sokan "dicsekednek" a [HUN] elötaggal... Megjegyzem, sajna van alapja a dolognak.)
Disconnect-nél pedig csak akkor haragusznak ha direkt csinálja az ember, és még magyarázatot se füz hozzá...

Dschneider

Apropos AMV, kicsit fel kéne dobni a szerveren levö állományt. Tudom hogy valszleg mindenkinél hegyekben állnak már, de egy "szvsz Best of..."  gyüjtemény nem lenne rossz...