Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Zelmor
Énnekem megy...

Akkor nekem miért nem csatlakozik idõtúllépésre hivatkozva?
Nem változott a szerver címe az elmúlt idõben?

Zelgadis

van úgy néha, hogy az istennek se akar csatlakozni, de attól még úgy általában megy a server

Pharaoh

Végre sikerûlt, a wc-be a szerver ip-je volt beírva és azza nem akart csatlakozni, lehet, hogy változott? De mindegy, a simma címmel már csatlakozott.

Nameless

QuoteOriginally posted by McDouglas
Akkor mar csak a manga van vissza ;)

omg
Még én ezt végigolvasom meg ilyenek.... fél év :) :ejj:

Nameless

a Berserk sorozat télleg 25 részes?
Mert ha igen az akkor felidegesít...

Chronos

QuoteOriginally posted by Nameless
a Berserk sorozat télleg 25 részes?
Mert ha igen az akkor felidegesít...
Annyi...
Szal lehet idegeskedni...;)

CHRONOS

GaVino

Üdv!

Lenne néhány kérdésem, ill. problémám, remélem tud vki segíteni.

1.
Az animehq-ra hogy tudok fellépni?
Flashxp-t használva beírom url: ftp.animehq.hu user/pass: anime, de nem lép fel:

Connecting to animehq.hu
Connected to animehq.hu -> IP=195.70.50.20 PORT=21
220 ProFTPD 1.2.5rc1 Server (AnimeHQ) [rei.animehq.hu]
USER anime
331 Password required for Anime.
PASS (hidden)
530 Login incorrect.
Connection failed

2.
Cowboy Bepop: letöltöttem mindenféle codecet (ogm-hez amikhez linket a fórumból találtam), de vmi nem stimmel. A fenntlevõ régebbi verzió elindul, de a hang és a kép néha recseg illetve beragad - ez van minden lejátszónál, kivéve a VLC-t. Ez utóbbi ugyan tökéletesen lejátssza, felíratot azonban nem tudtam alá berakni - csak az angol felirat megy, a magyar subot hiába állítom be nem jeleníti meg. Az újabb DIVX-es verzió pedig egyátalán nem indul el (divx 5.01 is fent van többek között) csak a VLC-vel, de felirat nem müxik.

A segítséget elõre is köszi.

Chronos

QuoteOriginally posted by GaVino
Üdv!

Lenne néhány kérdésem, ill. problémám, remélem tud vki segíteni.

1.
Az animehq-ra hogy tudok fellépni?
Flashxp-t használva beírom url: ftp.animehq.hu user/pass: anime, de nem lép fel:

Connecting to animehq.hu
Connected to animehq.hu -> IP=195.70.50.20 PORT=21
220 ProFTPD 1.2.5rc1 Server (AnimeHQ) [rei.animehq.hu]
USER anime
331 Password required for Anime.
PASS (hidden)
530 Login incorrect.
Connection failed

2.
Cowboy Bepop: letöltöttem mindenféle codecet (ogm-hez amikhez linket a fórumból találtam), de vmi nem stimmel. A fenntlevõ régebbi verzió elindul, de a hang és a kép néha recseg illetve beragad - ez van minden lejátszónál, kivéve a VLC-t. Ez utóbbi ugyan tökéletesen lejátssza, felíratot azonban nem tudtam alá berakni - csak az angol felirat megy, a magyar subot hiába állítom be nem jeleníti meg. Az újabb DIVX-es verzió pedig egyátalán nem indul el (divx 5.01 is fent van többek között) csak a VLC-vel, de felirat nem müxik.

A segítséget elõre is köszi.
1. Talán próbáld meg 2121 porttal...:hehe:
2. Ha van angol sub, akkor nem tudom mi a probléma...:rolleyes:

Egyébként próbáld meg MPC-vel (Media Player Classic) fogadni mernék hogy működni fog tökéletesen...:D
Ha mégse műxölne, akkor codec hiba van...:rolleyes:

Egyébként az a minimum, hogy valaki megtanul angolul (legalább alapszinten), mielőtt elkezd animéket nézni...:ejj:

CHRONOS

GaVino

QuoteOriginally posted by Chronos
1. Talán próbáld meg 2121 porttal...:hehe:
2. Ha van angol sub, akkor nem tudom mi a probléma...:rolleyes:

Egyébként próbáld meg MPC-vel (Media Player Classic) fogadni mernék hogy működni fog tökéletesen...:D
Ha mégse műxölne, akkor codec hiba van...:rolleyes:

Egyébként az a minimum, hogy valaki megtanul angolul (legalább alapszinten), mielőtt elkezd animéket nézni...:ejj:

CHRONOS

1. egen, így müxik. thx.
2. Angolul tudok alapszinten (és angol felirattal néztem idáig is), de egy magyar felirattal élvezhetõbb lenne, mert zavaró ha például vmi poén nem esik le.

GaVino

...de ha már megnyitottam ezt a topic-ot bevések ide egy értékes linket azoknak, akiket nem csak az anime/manga, hanem a keleti kultúra is érdekel: http://www.terebess.hu/keletkultinfo/index.html

Franky.cs

Hello!
Lenne egy problémám.FlashFXP-vel töltök le a Ftp-rõl filmeket és egy-két film nem jön le mert egy bizonyos adatnál megáll.Miért van ez???Plz help vki mert nem tudom hogy én csinálok valamit rosszul vagy nem tudom...Aki tud nekem segíteni azt nagyon megköszömném.
Franky.cs

McDouglas

QuoteOriginally posted by Franky.cs
Hello!
Lenne egy problémám.FlashFXP-vel töltök le a Ftp-rõl filmeket és egy-két film nem jön le mert egy bizonyos adatnál megáll.Miért van ez???Plz help vki mert nem tudom hogy én csinálok valamit rosszul vagy nem tudom...Aki tud nekem segíteni azt nagyon megköszömném.
Franky.cs

Talan ha kicsit reszletezned. Mifele adatnal, es milyen hibauzenettel?
Kukorica Rox ^^

Franky.cs

Hello McDouglas!
Na nekem az a bajom hogy leakartam szedni egy-két Anime filmet a USTEAM FTP-rõl FlashFXP-vel (pl.:Inu Yashat,Kenshin OVA) és  egyes filmek bizonyos %-nál megáll és nem csinál semmit.Pár perc múlva megint leakarná szedni de megjelenik egy ablak és azt kérdezi tölem hogy ami lejött film azt fölül akarom-e írni?Elsõnek azt nyomtam neki írja fölül de akkor újból elkezte elörõl és megint megállt ott a letöltés ahol megszokott állni,na nekem ez a problémám.Ha most sem érted akkor hagyuk és köszi hogy segíteni akartál.
Franky.cs

TurboK

Ezt egyszer már nekem is elõadta amikor az Armitage IIIat akartam leszedni. Százvalahány mega körül leállt úgy ahogy, szó nélkül, abban a hitben hogy kész van.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

Kezdek rajonni a hiba okara ha jolsejtem az anime/ konyvtarbol probalsz vmit leszedni.
Mond el nekem mi a file neve.
Sajnos ugynezki az anime1 belathato idon belul megfog halni. :(
Death is the only redemption

Sky

Ráadásul még csak nem is súrolja a manga szintjét
Mess with the best,
Die like the rest...

Acélpatkány

Valaki felhomályosítana engem, hogy a következő oldalak miért nem működnek?
//www.anime.hu
//www.animevilag.hu
//www.manga.hu

És mikor fognak újra működni? Előre is köszi a választ.

roderick

QuoteOriginally posted by Acélpatkány
Valaki felhomályosítana engem, hogy a következő oldalak miért nem működnek?
//www.anime.hu
//www.animevilag.hu
//www.manga.hu

 

Talán ezért
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Acélpatkány

Ezt olvastam. De az említett honlapokról nem esik szó benne a többi honlapról, vagy ha McD utolsó postját nézzük ("Ahogy az elso postomban is irtam a webhost megmaradt, mas vinyon volt tarolva. Ugyanez ervenyes az AnimeStars-ra is, az anyaguk sertetlen."), akkor menniük kéne.

Cyril

QuoteOriginally posted by Acélpatkány
Ezt olvastam. De az említett honlapokról nem esik szó benne a többi honlapról, vagy ha McD utolsó postját nézzük ("Ahogy az elso postomban is irtam a webhost megmaradt, mas vinyon volt tarolva. Ugyanez ervenyes az AnimeStars-ra is, az anyaguk sertetlen."), akkor menniük kéne.

Amennyire én tudom mindhárom oldalt az AHQ szervere hostolta és mivel elszállt a táp gondolom most nincs ami meghajtsa azt az épen maradt vinyót, amin az adat van.

Cyril
If there's a need, there's a way.

McDouglas

Amint latjatok, az oldalak mar mennek. Atmenetileg le volt kapcsolva a server, amig egy uj tap be nem lett szerezve.
Kukorica Rox ^^

Michi

Hali!
Vmiert a fent emlitett Ayashi no ceres reszeknek csak a hangjat tudjuk megnyitni.Kb. 30, a forumon ajanlott modszert kiprobaltunk,de egyik sem jart sikerrel. Van valakinek vmi tippje ,hogy mi lehet a gond?
All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only i could make them fall

zsozso

QuoteOriginally posted by Michi
Hali!
Vmiert a fent emlitett Ayashi no ceres reszeknek csak a hangjat tudjuk megnyitni.Kb. 30, a forumon ajanlott modszert kiprobaltunk,de egyik sem jart sikerrel. Van valakinek vmi tippje ,hogy mi lehet a gond?

Probalj megfelelo lejatszot hasznalni ...
Death is the only redemption

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Michi
Hali!
Vmiert a fent emlitett Ayashi no ceres reszeknek csak a hangjat tudjuk megnyitni.Kb. 30, a forumon ajanlott modszert kiprobaltunk,de egyik sem jart sikerrel. Van valakinek vmi tippje ,hogy mi lehet a gond?

Windõzt használsz :) Használj GeeXBoX 0.95  -öt (a 0.96-os verzió HIBÁS!!!)!

Leszeded, felírod RW-re, bebootolsz a CDrõl és nézed a filmet és boldog vagy :) Így szokott menni (legalábbis nálam :) )

zsozso

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Windõzt használsz :) Használj GeeXBoX 0.95  -öt (a 0.96-os verzió HIBÁS!!!)!

Leszeded, felírod RW-re, bebootolsz a CDrõl és nézed a filmet és boldog vagy :) Így szokott menni (legalábbis nálam :) )

Ennel 1 cseppet 1xubb MPlayert hasznalni :)
Death is the only redemption

Karma XXL

QuoteOriginally posted by zsozso
Ennel 1 cseppet 1xubb MPlayert hasznalni :)

ez MPlayer :)

zsozso

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
ez MPlayer :)

Tudom, de ha csak az MPlayert hasznalod siman akkor nemkell felirni cdre meg ujrainditani -_-
Death is the only redemption

Karma XXL

QuoteOriginally posted by zsozso
Tudom, de ha csak az MPlayert hasznalod siman akkor nemkell felirni cdre meg ujrainditani -_-

Persze, csak elõtte fel kell raknod egy linuxot, és hát egy winesnek hiába magyarázod, hogy mennyivel jobb, úgyse lesz belõle semmi... (Tisztelet a kivételnek!)

A wines verziót amúgy nekem nem sikerült elindítani...

zsozso

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Persze, csak elõtte fel kell raknod egy linuxot, és hát egy winesnek hiába magyarázod, hogy mennyivel jobb, úgyse lesz belõle semmi... (Tisztelet a kivételnek!)

A wines verziót amúgy nekem nem sikerült elindítani...

1 kis iqval ralehet jonni (vagy rakeresel pl az mplayer szora a forumban(parszor mar elmagyaraztam), hogy az mplayer "filenev" eleg hasznos "combo")
Death is the only redemption

Karma XXL

QuoteOriginally posted by zsozso
1 kis iqval ralehet jonni  

Ezt most bóknak veszem :)