Main Menu

F+

Started by VASH, 2003-09-14, 22:19:30

Previous topic - Next topic

Cobra

Merre laksz, Ó Nagyúr ?  :hail:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kalibur

Én meg továbbra is azt kérdezném, hogy csinálod, csak ondjuk a Db kapcsán... Végignéztem egy egész heti tvujságot, ahol valóban volt f+ és m+, de egy büdös deka animet nem láttam a programukon... Most akkor ez hogy va :confused:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

ignus

QuoteOriginally posted by Kalibur
Én meg továbbra is azt kérdezném, hogy csinálod, csak ondjuk a Db kapcsán... Végignéztem egy egész heti tvujságot, ahol valóban volt f+ és m+, de egy büdös deka animet nem láttam a programukon... Most akkor ez hogy va :confused:

Elnézést kérek ha nem beszéltem (irtam) egyértelmûen. Még nem láttam Db-t, csak azért irtam mert attól parázom hogyha lesz akkor igy lesz vége... Mint az RTL-en.... Amúgy Budakeszin lakom. (Budapesttel határos település):rolleyes: Hol lehet amúgy mûsort vadászni erre a csatornára? És az m+ az micsoda? Ott mik mennek?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kalibur

QuoteOriginally posted by ignus
Hol lehet amúgy mûsort vadászni erre a csatornára? És az m+ az micsoda? Ott mik mennek?
Próbáltad már a TVújságot, mint lehetséges forrást ? Nekem pl a csütöröki blikk ilyennemű mellékletében volt szerencsém ráakadni erre a két adóra.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

paTKany

QuoteOriginally posted by ignus
Elnézést kérek ha nem beszéltem (irtam) egyértelmûen. Még nem láttam Db-t, csak azért irtam mert attól parázom hogyha lesz akkor igy lesz vége... Mint az RTL-en.... Amúgy Budakeszin lakom. (Budapesttel határos település):rolleyes: Hol lehet amúgy mûsort vadászni erre a csatornára? És az m+ az micsoda? Ott mik mennek?

http://www.port.hu
Az m+ ott van ahol nem a musicmax megy a minimax után este. Amennyire én tudom az UPC valamikor februárban szokott változtatni a mûsorstruktúrán, a Matávkábel meg januárban. Akkor várható leghamarabb náluk az f+ m+ és az AXN is. Ugyanez volt tavaly a Hír TV-vel is, mindenki beszélt róla, de senki nem látta, mert a két nagy társaság nem szeret 1-nél többször programokat cserélgetni egy évben.
(Ha akkor sem kerülnének be a csomagba, akkor gondolom lehúzhatják a rolót, mert nézettség nélkül nemnagyon van bevétel. )

Zodd

Tudta valaki hogy az AXN-en hétfőn lessz a Sakura Wars?? :hopp: :hopp:
21:45 ha jól emlékszem már várom nagyon :D ;)  :hopp:
:bsd:

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Zodd
Tudta valaki hogy az AXN-en hétfőn lessz a Sakura Wars?? :hopp: :hopp:
21:45 ha jól emlékszem már várom nagyon :D ;)  :hopp:

Én már láttam is - az elejét, mert tovább nem bírtam nézni. A magyar szinkron orbitális ratyi, a részben, amit láttam 3 másodperc csúszás volt a kép és hang között! :eek:

Cobra

És hol lehet fogni az AXN-t, mert matávkábelen nincs :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

QuoteOriginally posted by Zodd
Tudta valaki hogy az AXN-en hétfőn lessz a Sakura Wars?? :hopp: :hopp:
21:45 ha jól emlékszem már várom nagyon :D ;)  :hopp:

Milyen csatorna az az AXN? És hol lehet fogni? És mit játszanak ott még? :) Amugy nem tudom, feljött-e hirként, de VOX hétfőnként éjfélkor nyomja a The Hakkenden-t.... Már 3 hete, sdzóval ideje csatlakozni a nézők népes seregéhez, ha még nem tettétek :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
.... sdzóval ideje csatlakozni a nézők népes seregéhez, ha még nem tettétek :)
Én megtenném, de ha egeret szülök se fog menni, tekintve hogy nincs VOX a matáv palettáján már vagy 3-4 éve... :rolleyes:
De annak, aki mégis megteheti jó szórakozást kívánok !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Én megtenném, de ha egeret szülök se fog menni, tekintve hogy nincs VOX a matáv palettáján már vagy 3-4 éve... :rolleyes:
De annak, aki mégis megteheti jó szórakozást kívánok !

Cuppp érte, megvan :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Daryoon

Hali!

 Én nem tudom mi lesz itt a jövőben, de a múltból kiindulva semmi jó. Asszem lenyomják az összes kártyában és kis plüsállatos anime sorozatot (amiből van valami kereskedelmi bevétel is) azt jóvan. Arra lennék kiváncsi, hogy egyszer valami komolyabbat vetítenének. De erre annyi az esély, minthogy Anettka ottmaradjon a világűrben. :)

 Egyébbként azt megfigyeltem, hogy valahogy minden rajzfilmnek elszúrják a szinkronját általában. Én pl. a Sailormoonnál téptem a hajam, amikor Uránusz és Neptunusz feltűnt a színen. ÁÁáááhhh. Férfihang egy női szereplőnél, ez súlyos volt. Bár akkoriban nem toleráltuk a másságot annyira? Mert úgy érthető lett volna.

 Aztán ezekkel a karikákkal meg csak az a bajom, hogy valahogy eddig minden alatt a 12-est láttam. Ez egy olyan egyezményes jel, vagy csak manapság korán érnek a kölykök. Különben is ha valaki normálisan neveli a gyermekét, az nem fog kiugrani az ablakon mert azt hiszi ő a Pókember.  :grrr:

Na pá mindenkinek!

Feldin

Mi az az AXN?
Jön az nekem UPC kábelen?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Quote from: DaryoonHali!

 Én nem tudom mi lesz itt a jövőben, de a múltból kiindulva semmi jó. Asszem lenyomják az összes kártyában és kis plüsállatos anime sorozatot (amiből van valami kereskedelmi bevétel is) azt jóvan. Arra lennék kiváncsi, hogy egyszer valami komolyabbat vetítenének. De erre annyi az esély, minthogy Anettka ottmaradjon a világűrben. :)

 Aztán ezekkel a karikákkal meg csak az a bajom, hogy valahogy eddig minden alatt a 12-est láttam. Ez egy olyan egyezményes jel, vagy csak manapság korán érnek a kölykök. Különben is ha valaki normálisan neveli a gyermekét, az nem fog kiugrani az ablakon mert azt hiszi ő a Pókember.  :grrr:

Na pá mindenkinek!
Sajna az esélylatolgatásaiddal egyet kell értenem... bár ki tudja... most hogy itt a tutijó unió még változhat a helyzet...
A 12-es karika meg valszeg standard... jószerivel a TVmacira is kiteszik... szerintem már beleégett a képcsőbe és azért látjuk mindig és mindenhol :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

Quote from: FeldinMi az az AXN?
Jön az nekem UPC kábelen?
Az AXN a Sony Pictures csatornája, magyar nyelven vetítenek jó és nem annyira jó  :)  sorozatokat. Hogy nálad lehet-e fogni, azt vagy a TV-den tudod megnézni, vagy az UPC honlapján.Sajnos nálam nem jön a Matávkábelen   :beken:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsoltika88Csepel

Quote from: gyroscope on 2003-09-16, 16:36:02
ku***ra offtop, de ez ma jott, es szerintem tok poen:

"Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam a szót eszgébéen."
A szimát-nál elakadtam.