Main Menu

F+

Started by VASH, 2003-09-14, 22:19:30

Previous topic - Next topic

Kalibur

Hai, vigyázni fogok magamra !!! (ha nem írnék többé, nyomtassátok ki az avataromat, földeljétek el helyettem...)

Ha visszatérek: Azt a fejet díszdobozban kéred?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

A karikás emberke már halott, igen a hír igaz...

Fradi meccsen történt... nem is értem hogyan:D:D:D

a karika meg azért van még mert már beleégett a képcsõbe vagy a szemed aljába(SZABADON VÁLSZTOTT:D)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

Díszdobozban jó lessz :hopp:
Mess with the best,
Die like the rest...

thebluesnote

Aaaaawww..... Meg se kínozzuk? *herélôkést elrak*

VASH

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Aaaaawww..... Meg se kínozzuk? *herélôkést elrak*


Tovább     Mégse    Ignore
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

Küldje e-mail címet hogy hova küldd a dobozt?
Mess with the best,
Die like the rest...

Kalibur

Vash szerint már halott... most mi legyen :confused:
Megvan, kiásom !!!
E mailen te hogy küldenél át egy díszdobozt??
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Vash szerint már halott... most mi legyen :confused:
Megvan, kiásom !!!
E mailen te hogy küldenél át egy díszdobozt??

csomagolva(hát mire való a zip:D)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Sky

Különben is eddig mi adtuk az ötleteket, most légy egy kicsit te is kreatív:D
Mess with the best,
Die like the rest...

VASH

A történet úgy volt hogy néhány fradista meg újpest szúrkoló magasröptû beszélgetést folytatott:rolleyes:
majd az egyik felkiált hogy TE AZ NEM A ORTT-S KÖCSÖG...

Erre mindenki megölelte a másikat félretéve ellentéteiket, majd telefonszámot cseréltek és a ficjkó után eredtek...

mikor utólérték a fickót...(nem, nem ütöttek egybõl) elsõ kérdés a fickó felé: TE HALLOD TUDSZ TE ÚSZNI?
ORTT: ASSZEM TUDOK...
FTC: ÉS BETONBAN?

Azzal hõseink a közeli építkezéshez kísérték a fickót majd berakták egy betonkeverõgépbe és hogy jó legyen neki a mecsrõl megmaradt MOLOTOV féle jó kis piát is benyomták oda mellé...Sülthús RULEZ.

THE END...


U.I.: A fickót az fogai alpján sem sikerült azonosítani, és az ORTT még mindig tagadja hogy saját erõmûje van a székház alatt és hogy titkos UFO kísérletket folytatna...:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rhyagelle

:wtf: Ha ez igaz akkor nagyon, nagyon félelmetes világban élünk... Látszik miért nem szeretem a focit. Még sajnálnám is a fickót csak ne ORTTs lett volna. :o
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

ArchElf

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
:wtf: Ha ez igaz akkor nagyon, nagyon félelmetes világban élünk... Látszik miért nem szeretem a focit. Még sajnálnám is a fickót csak ne ORTTs lett volna. :o
Szerintem ez igaz... Én is az interneten olvastam!
:D
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Kalibur

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Szerintem ez igaz... Én is az interneten olvastam!
:D
AE
Miket nem lehet interneten olvasni ....:D :D :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Miket nem lehet interneten olvasni ....:D :D :D

Gratulálok, szépen elintéztetek ahoz képest hogy 10 percig gépeltem a szaftos kis storyt...

u.i.: A történet valós eseményeken alapul de a történet elkészítése alatt egyetlen ORTT-s sem sérült meg... ezért utólag is elnézést kérünk:D:D:D:lul:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rhyagelle

Látszik menyi híradót/híreket nézek/halgatok. Meg is van az eredménye: beveszek mindent mint hülyegyerek a kanalasorvosságot. ;)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

VASH

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Látszik menyi híradót/híreket nézek/halgatok. Meg is van az eredménye: beveszek mindent mint hülyegyerek a kanalasorvosságot. ;)

Most nem mondod hogy komolyan elhitted amit írok mert ha igen akkor megyek a pulicer díjamért:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rhyagelle

Én megyek az orvosi igazolásért hogy hiszékeny barom vagyok. Nem az hogy bevettem, de még tovább is adtam és el is hitték. :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Drótmalac

Ami az ORTT-t illeti.
Az egy dolog, hogy védjük a fiatalokat, sõtt ez még valamennyire egy értelmes elképzelés, még egyet is értenék vele.
De ez az egész erõszak és erotika mentesség kezd kissé hisztériává alakulni.
Az ORTT néha olyan megoldásokat alkalmaz, amit simán lehet egyetlen szóval jellemezni: cenzúra...
De ha már a fiatalok védelmérõl beszélünk, az elsõ, amit betiltanék, az a Teletubies fantázianevû agyrothasztáslenne, a dinoszauruszos ökörséggel együtt. Ezek hatására a fiatal gyerekek nyálcsorgató, dudorászó zombikká alakulnak, és azt mondogatják közben: Pó...

paTKany

QuoteOriginally posted by Drótmalac
De ha már a fiatalok védelmérõl beszélünk, az elsõ, amit betiltanék, az a Teletubies fantázianevû agyrothasztáslenne, a dinoszauruszos ökörséggel együtt.

:ejnye: :ejnye: :ejnye:

Szerintem azért bánj óvatosabban az ilyen kijelentésekkel. Legyen egy televízió musor bármilyen gagyi is, én nemnagyon mondanám rá, hogy "be kéne tiltani!". Azért vannak a gombok a távirányítón, hogy én dönthessem el, hogy mit nézek meg és mi az amirol elkapcsolok. Ha egy "focenzor" dönt helyettem akkor retardált dilettánsnak vagyok nézve. (Mégha az is vagyok akkor se tetszik ha annak néznek központilag. :D :D :D )

Kalibur

QuoteOriginally posted by paTKany
:ejnye: :ejnye: :ejnye:

Szerintem azért bánj óvatosabban az ilyen kijelentésekkel. Legyen egy televízió musor bármilyen gagyi is, én nemnagyon mondanám rá, hogy "be kéne tiltani!". Azért vannak a gombok a távirányítón, hogy én dönthessem el, hogy mit nézek meg és mi az amirol elkapcsolok. Ha egy "focenzor" dönt helyettem akkor retardált dilettánsnak vagyok nézve. (Mégha az is vagyok akkor se tetszik ha annak néznek központilag. :D :D :D )

Nemigen hiszem, hogy a tisztelt kollega erre gondolt volna...
Egyébként tény az, hogy nem betilteni kéne õket, hanem elsõ vonalban el sem készíteni, és akkor vitatkozni sem kéne róluk.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ekuseru

QuoteAzért vannak a gombok a távirányítón, hogy én dönthessem el, hogy mit nézek meg és mi az amirol elkapcsolok.
és hova is kapcsoljak?
mtv:D  tv2 :D :D  rtlklub:hahaha:
日本 - 中國 - 한국

Drótmalac

A kedves kollégák kissé félreértelmezték, amit írtam. A betiltást képletesen értettem, nem pedig szószerint, mint ahogy az a Dragonball esetén megtörtént.
Mert lehet minõségi, kisgyermekeknek szóló mûsorokat készíteni, ahova a teletubies nem tartozik bele. Értem itt pl.: a Szezám utcát (gy.k.: Sesame street) ahol szintén gyermeteg módon adják elõ a dolgokat, de nem retardáltan, mint a másik említett izében.
Annyira akartam rávilágítani, hogy nem mindegy, hogy a gyerekek számolni tanulnak, a TV-bõl, vagy annyit látnak, hogy: tabipuding és akkor hurrá!!!
A betiltás, meg az ORTT egyik jellemzõ és bevett módszere, de indirekt módon gyakorolja...
pl.: Egyik ismerõsöm mondta, az animével kapcsolatban: "Azt nem szabad nézni, mert epilepsziát okoz, ezért tiltották be világszerte a Dragonballt." Ezt õ a TV-ben hallotta. Szóval ezt nevezem én indirekt betiltásnak...

paTKany

QuoteOriginally posted by Ekuseru
és hova is kapcsoljak?
mtv:D  tv2 :D :D  rtlklub:hahaha:

Ez egyértelmû: Mindig a másikra. :hopp:

roderick

QuoteAzt nem szabad nézni, mert epilepsziát okoz

Hûaffene, ezt nem is tudtam, gyorsan abba is hagyom az animék nézését... :rotflol:

Amúgy belõlem az említett Teletubies váltott ki heveny izomrángásokat, amikor egyszer véletlenül olyan korán keltem és bekapcsoltam a tv-t

Quoteés hova is kapcsoljak?
Szerintem aki ezen a fórumon van mind rájött, hogy TV kikapcs számítógép bekapcs és animéket ezerrel...

If you become master of the input, then you become master of the output...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Sky

Szerintem az epilepsziaveszély valótlan. Egész életemben ezt csináltam és nincs semmi basdkhglksekgs.--.,msoegjpés
Mess with the best,
Die like the rest...

Drótmalac

Ami az epilaepsziaveszélyt illeti, állítólag valós, csak abban a formában nem igaz, hogy kifejezetten az anime okozna epilepsziát.
Amennyire én tudom, minden monitor, vagy tv képernyõ nézés növeli az epilepszia kialakulásának lehetõségét, fõképp, ha a szoba nem megfelelõ megvilágítású, nameg minél közelebb ül az ember a monitorhoz/tv képernyõhöz.

Sky

Legjobb tudásom szerint ez pontosan így igaz.

A dobozokon is így szokták feltûntetni
Mess with the best,
Die like the rest...

VASH

QuoteOriginally posted by Sky
Legjobb tudásom szerint ez pontosan így igaz.

A dobozokon is így szokták feltûntetni

Az összes Fifa gaméra is azt írták...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Ami az ORTT-t illeti.
Az egy dolog, hogy védjük a fiatalokat, sõtt ez még valamennyire egy értelmes elképzelés, még egyet is értenék vele.
De ez az egész erõszak és erotika mentesség kezd kissé hisztériává alakulni.
Az ORTT néha olyan megoldásokat alkalmaz, amit simán lehet egyetlen szóval jellemezni: cenzúra...
De ha már a fiatalok védelmérõl beszélünk, az elsõ, amit betiltanék, az a Teletubies fantázianevû agyrothasztáslenne, a dinoszauruszos ökörséggel együtt. Ezek hatására a fiatal gyerekek nyálcsorgató, dudorászó zombikká alakulnak, és azt mondogatják közben: Pó...

de ha mondjuk statáriális kivégzést hajtanánk végre főműsoridőben akkor a pelusban több lenne a kaki:D
viszont nézd meg a Mafia c. vígjátékot abban van egy NAGYON jó kis végszó ezzel kapcsolatban...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Drótmalac

QuoteOriginally posted by VASH
de ha mondjuk statáriális kivégzést hajtanánk végre főműsoridőben akkor a pelusban több lenne a kaki:D
viszont nézd meg a Mafia c. vígjátékot abban van egy NAGYON jó kis végszó ezzel kapcsolatban...
Tudom, láttam:D
Valami ilyesmi: "A hálás szülõk szobrot emeltek Nick "Eskimo" Molinari tiszteletére..."
Ez mondjuk a durvábbik megoldásforma.
Na az ilyen gyereksorozatokra pedig nagy sárga négyzetben kííratnám: 1 évnél fiatalabbaknak, csak elmeorvos és plasztikai sebész felügyelete alatt ajánlott;)