Tarhálás, lejmolás ...

Started by Raggie, 2004-04-18, 12:20:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Te, aki beléptél ebbe a topicba, ne gondolj rosszra! Ez nem csak a zsákarcok topicja! Ide írhat mindenki, aki csere-berélni szeretné anime/manga gyűjteményének egy-egy darabját, vagy a meetre előre szeretné tisztázni a kölcsönkérések/kölcsönadások listáját! Amondó vagyok, hogy ez mindenkinek a javára válhat! :tezsvir:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#1
Egyetértek ezzel a mazsommal. Én a Raggie-vel közösbe vagyok, és csak az első 3 része van meg nekünk a Record of a Lodoss War OVA-nak, ami nagyon káros, ezért szeretnénk változtatni a helyzeten :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz("Tü-düp bssz!" (ez a gagyi-poén effekt dobbal és cinnel, ami pl a Fábriban is van a nem vicces viccek után)[/SIZE:D
Ez tényleg gagyi volt!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

AngelHunter

Quote from: RamizEgyetértek ezzel a mazsommal ("Tü-düp bssz!" (ez a gagyi-poén effekt dobbal és cinnel, ami pl a Fábriban is van a nem vicces viccek után)). Én a Raggie-vel közösbe vagyok, és csak az első 3 része van meg nekünk a Record of a Lodoss War OVA-nak, ami nagyon káros, ezért szeretnénk változtatni a helyzeten :D

irc-n fentvan....

Ramiz

Jó, de akinek gyorsa internete van, annak úgysem kell lejmolnia...  :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Freyja

Quote from: RamizJó, de akinek gyorsa internete van, annak úgysem kell lejmolnia...  :rolleyes:
Ez így van...sajnos én is ebben a cipőben járok... :( most látom hogy van ilyen topic...legközelebb itt intézem az ügyeimet :D

Edit: topic=thread... sose fogom ezt megszokni :D

Ramiz

Amíg van "Offtopic", addig jó a "topic" kifejezés... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Freyja

Quote from: RamizAmíg van "Offtopic", addig jó a "topic" kifejezés... :D
hehe :D erre nem is gondoltam  :rotflol: igaz!

noriko

... :_off:  :bsd:  ...najó,ez túl gonosz volt... és szintén off..gomen!!

on: valaki akinek megvan a Berserk, kölcsön tudná adni ha szépen kérem?:)
..bár lehet hogy az előbb ástam el magam.. :rolleyes:
Én netem nem olyan lassú szerencsére, viszont állandó helyhiánnyal küszködök:(
"I wish I could, but I don't want to."

Raggie

Quote from: norikoÉn netem nem olyan lassú szerencsére, viszont állandó helyhiánnyal küszködök:(
Hát ha ez lenne a legnagyobb gondom!! :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Isi101

Remélem, ez még belefér ennek a topicnak a profiljába, ugyanis nem lejmolás, hanem felajánlás szeretne lenni..... :)

Naszóval : van pár(30-40 db) felesleges utántöltőm Xerox márkájú cuccokhoz.
Fogalmam sincs milyen lézernyomtatóhoz, vagy fénymásolóhoz való,
De ha valaki tud vele valamit kezdeni....

A tipusa : Xerox V toner
              6R90070
Ha valakit esetleg érdekel egy képet is dobhatok róla.

Moloko

Quote from: Isi101Remélem, ez még belefér ennek a topicnak a profiljába, ugyanis nem lejmolás, hanem felajánlás szeretne lenni..... :)

Naszóval : van pár(30-40 db) felesleges utántöltőm Xerox márkájú cuccokhoz.
Fogalmam sincs milyen lézernyomtatóhoz, vagy fénymásolóhoz való,
De ha valaki tud vele valamit kezdeni....

A tipusa : Xerox V toner
              6R90070
Ha valakit esetleg érdekel egy képet is dobhatok róla.
azt nézem, elvileg ilyen printerekhez jó: http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF10a/18972-236251-236263-14638-236263-25481.html
:eek:

Isi101

Én nem biztos, hogy bele merném tenni Hp nyomtatóba a xerox port.
Bár próbálta már valaki? Lehet, hogy mindd1 mit teszel bele,
csak mókusvakításnak lenne annyi féle por?

Raggie

Én is bele merném tenni a nyomtatómba, ugyhogy ha senkinek sem kell akkor nekem nyugodtan lepasszolhatod valamelyik meeten! :merci:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Isi101

Kicsit messze van pest ide...
De ha küldessz egy privit, postán mehet...

Raggie

Okés!! Előre is :merci: !!
Majd én is küldök valamit!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Isi101

Holnap feladom, várjátok a postást :)

Moloko

hehe, egy kicsit régi témával jönnék :D
annó lehetett kapni hazánkban SailorMoon kártyákat. hiányzik a gyűjteményemből 2 darab és szivesen megvenném attól akinek megvan :)
ez egy francia import kártyasorozat volt és a 215, 216 számozású kártyák kellenének.

Xaga

#18
Akiknek a köv. animék megvannak dobjanak meg egy pm-mel mert elkérném őket:
- Naruto
- Magic Knight Rayearth
- Tokyo Underground
- Sailor Moon Live Action

.Attila

Quote from: Xaga- Naturo
Na ez valami új, ilyenről még nem hallottam, ez valami természettel kapcsolatos? ;)
MKR asszem megvan, de a vinyó rackben, azt pedig mostanában veszélyes berakni, lehet, hogy nem tudom megoldani...

Xaga

Quote from: TriviNa ez valami új, ilyenről még nem hallottam, ez valami természettel kapcsolatos? ;)
MKR asszem megvan, de a vinyó rackben, azt pedig mostanában veszélyes berakni, lehet, hogy nem tudom megoldani...


Éljen a rossz memória. :D
Odadod vinyot én lecsedem magamnak az én rackem most kapott új ventilátort.

.Attila

Quote from: XagaOdadod vinyot én lecsedem magamnak az én rackem most kapott új ventilátort.
Erősen Baldy-függő, és ahogy ismerem őt, nem adja oda... Ilyen komoly cuccokat nem szokott, és bevallom, én sem, bár ez most rajta múlik. Majd megkérdezem.

Isi101

Szeretném megköszönni mindenkinek, hogy nyomtattatok nekem borítókat
(Külön a fotópapírost, igazán nem kellett volna  :rolleyes: Az a pár toner nem ér annyit :))

Mégegyszer :
THX !

Xaga

Nincs meg vkinek/nem tudja vki honan lehet letölteni  a Tanktics nevő régi stratégiai játékot??? ('99 kiadású)

Moloko

Quote from: XagaNincs meg vkinek/nem tudja vki honan lehet letölteni  a Tanktics nevő régi stratégiai játékot??? ('99 kiadású)
erről jut eszembe, nincs meg valakinek valami használható verzióban a
- Fury of the Furries
vagy/és a
- Daedalon
nevű játékok?
még macintoshon játszottam őket, de most PC-m van....

DWz

Quote from: Angelerről jut eszembe, nincs meg valakinek valami használható verzióban a
- Fury of the Furries
vagy/és a
- Daedalon
nevű játékok?
még macintoshon játszottam őket, de most PC-m van....

Fury of the Furries van, de dosos jatek, szoval nem tudom, megy-e windows (xp?) alatt. Ha kell, PM, es felteszem valahova.

Pandóra

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy kinek vannak meg (akármilyen formátumban, akármilyen nyelven) a Sailor Moon sorozatból a Fekete Hold Család epizódok (Rubeus, Demando stb.) és / vagy a Sötétség Birodalma epizódok (a legelső részek: Jadeite, Zoisite, Kunzite, Nephrite). Emellett szeretnék még DragonBall-Z részeket is kérni, amiben Trunks benne van.
Ha tudtok olyan honlapot, amiről le lehetne tölteni, azt is nagyon megköszönném. + (egy Rubeus rajzért sosem sértődök meg ;) ). Na befejezem. Pussz és köszi!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Feldin

Vkinek nincs meg a teljes Kenshin cd-n vagy dvd-n?
Majd egyszer elkérném!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Isi101

Gondolom, chellosok közül nem csak nekem van problémám a 15 gigás limittel,rendszerint már 8-10.e környékén le vagyok korlátozva.Azonban mivel a chello a hálózaton belüli forgalmat nem számolja, így chellosok között korlátlanul lehet töltögetni.Ilyen céllal létrejött egy dc-s hub :chellohub.dyndns.org:1337
Itt lehetne töltögetni egymástól, a korlátozás veszélye nélkül.
Pár emberke már van fent,bár még nem túl nagy a választék.
(eddig talán nekem van a legnagyobb anime megosztásom(ált.40-60g körül))
Ha érdekel valakit, nézzen fel és töltögessen nyugodtan.

(Bocs, ha nem egészen ideill? volt, de nem igazán tudom, hova kéne ezt írni.)

Ramiz

Van valakinek Berserk animéje?
A manga miatt kedvet kaptam...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!