Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Raisu-Sama

Na de mért kéne levennie a linkeket? Nem kér értük pénzt és azt is oda írta, hogy másolt linkek?

Chronos

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Na de mért kéne levennie a linkeket? Nem kér értük pénzt és azt is oda írta, hogy másolt linkek?
Lol...:rolleyes:

CHRONOS

Sky

Chronosnak tejesen igaza van, mert elõször is joga van hogy ezt kérje(az ok az õ magánügye), másodszor pedig nem kért engedélyt a linkek kihelyezésére.
És különben sem az oldalt linkelte, hanem az ftp tartalmát. Ez az én szememben már lopásnak minõsül.
Mess with the best,
Die like the rest...

Raisu-Sama

Ok... ti tudjátok...

Drótmalac

Egyébként nem kell aggódni, mivel amennyire én ismerem Zsozso kultúrált ember, és általában békés úton megoldja az ilyen ügyeket.
Egyébként annak is oka van, mért nem szereti senki az ilyen kihelyezett linkeket, errõl már sok különbözõ topicban sok hozzászólás volt.

Relunx

Kiszámoltam: kb 2-3 hét és elérnek a Kaiba léghajós részekig!
Ha csak nem vmi csoda folytán elkezdik továbbfolytatni ahonnan abbahagyták! (Reménykedjünk)

Kedvenc Kártyám:
Muka-Muka (esetleg még: Skull B. Dragon)

Mégvalami:
Képzeljétek el ezt:
Dragon Kinght (az a 9000/4000 extra-brutál emberke)
+ Megamorph (dupla sebzés)
Rávág egy keveset az ellenfélre!

De milyen lehetne az animében?
3x Blue-Eyes White Dragon --> Fuzió --> Blue-Eyes Ultimate Drgaon, Black Lustier Soldier leidézése --> Fúzó --> Brutál csávó --> + Megamorph --> Félisten :)) --> És most rádvág egy hatalmasat......világvége....(megsértõdik a 3x Istenkártya)

Relunx

Cobra

Csak nagyobb az esélye, hogy megszerezd mind a 3 Istenkártyát, mind hogy ez a combo összejöjjön  :)
Nagyon idegesítõ, hogy majdnem minden ellenfélnek van 1600+ ATK-s lev 4 szörnye, csak én nem kapok egyet se  :mad:
Tud valaki kódot mondani egy ilyenre ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronos

Most néztem hogy emberünk nem elég hogy nem szedte még le a linkeket, de még be is regisztrált ide "a tolvaj" néven...;)
http://usteam.uw.hu/forum/member.php?s=&action=getinfo&userid=358

lol...:p Még neki állt feljebb...:rolleyes:

CHRONOS

phr0zen

QuoteOriginally posted by Chronos

lol...:p Még neki állt feljebb...:rolleyes:

CHRONOS

Abszolút nevetséges...Legalább megbánná amit tett...
Á,fel kell négyelni...

phr0zen

#39
QuoteOriginally posted by Sky
Az alkohol csak nagyon alacsony hõmérsékleten fagy...

Na most ismertek vagy nagyon ismertek?:D

Raisu-Sama

Mér, õ nem akart bajt... Az már más kérdés, hogy megsétõdtek arra, hogy kirakták a linket... És akkor már nem is regsiztrálhat? háát, érdekes emberkék vagytok...

phr0zen

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Mér, õ nem akart bajt... Az már más kérdés, hogy megsétõdtek arra, hogy kirakták a linket... És akkor már nem is regsiztrálhat? háát, érdekes emberkék vagytok...

Nem azzal van gond h. kirakta a linket,hanem h. azt írta h. ezeket ő töltötte fel...:ejj:

Chronos

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
Mér, õ nem akart bajt... Az már más kérdés, hogy megsétõdtek arra, hogy kirakták a linket... És akkor már nem is regsiztrálhat? háát, érdekes emberkék vagytok...
De regisztrálhat, de nem "a tolvaj" néven, mert az bunkóság...:mad:
Egyébként ha így folytatod ennek az emberkének a védését, még a végén azt hiszem, te hoztad létre azt a siteot...

CHRONOS

Drótmalac

Hát, kedves "a tolvaj" barátunknak (már ha olvassa) akkor tudom javasolni, hogy nézze át az olyan topicokat, melyek ilyen és hasonló témában indultak (sajnos van néhány) és megérti mért nem szereti Zsozso, hogy csak úgy ki-linkelik az ftp tartalmát.
Érdekes módon, Relnux barátunk ezt elsõre megértette, és pillanatok alatt le is vette a linket, akkor "a tolvaj" mért nem teszi ugyanezt?
ui: Most ráadásul kultúráltak vagyunk, és nem tesszük ki annak a tortúrának, amin szegény Relnux átment. Aki egyébként azóta megbecsült tagja kicsiny közöségünknek. "a tolvaj" tanulhatna tõle.

Sky

Az arany szived ...
Mess with the best,
Die like the rest...

zsozso

Több levelet is valtottunk a sraccal csak 1et ideznek be:

QuoteEgyébként én sem akartam fizetõset mert ez ellenkezik az elveimmel
de nem találtam olyan szolgáltatót ahol ekkora tárhely lenne...
amúgy pedig rühellem a fizetõs oldalakat...
ui: Letörölöm az egész honlapot hogyha a fw-re betudok lépni..
byez
 
Death is the only redemption

Sky

Ez nagyon halovány ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Jenchi

Tökre rendes tõle... :ejj:
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Zelgadis

Hát mér? legalább elmondta hogy igen én voltam az a tolvaj :D
De hogy ki, azt már nem tette hozzá :D
legalább valami biographyt írt volna az accountjához, amiben elmagyarázza sanyarú gyermekkorát, és hogy miért folyamodott végül ehhez az elkeseredett lépéshez ... ;)

Jenchi

Részlet "a tolvaj" naplójából:

"Tudjátok, sanyarú gyerekkorom volt. Végül is azért folyamodtam ehhez az elkeseredett lépéshez, mert..."

(ebben a pillanatban ráesett egy betonszamár USTEAM LUV'S U felirattal)

:D
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Raisu-Sama

Chronos: te is csak azt olvasod el a topicban, ami téged érdekel, mert írtam, hogy eredetileg feltöltötte volna! Persze az ilyen apróságokat nem kell észrevenni... mind1

Sky

#51
Quote(ebben a pillanatban ráesett egy betonszamár USTEAM LUV'S U felirattal)

Worms Rules!
Mess with the best,
Die like the rest...

Chronos

QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
feltöltötte volna!
Ez a "volna" szó az ami a problémát jelenti...:rolleyes:
És elolvasom mindig az összes hozzászólást...
Warezekrõl pedig nem akarok vitázni, és gondolom te sem...:ejj:

CHRONOS

Sky

Mintha egy enyhe rosszallást vélnék felfedezni Chronos szavaiban !

Kár vitázni egy ekkora marhaság miatt (szerintem)
Mess with the best,
Die like the rest...

Chronos

QuoteOriginally posted by Sky
Mintha egy enyhe rosszallást vélnék felfedezni Chronos szavaiban !

Kár vitázni egy ekkora marhaság miatt (szerintem)
Nem én vitázom... ;)

CHRONOS

Relunx

Szerintem sem érdemes vitázni! De szeritem ezt kell figyelembe venni:
1. Ha õ tölti fel az õ ftp szerverére és azt a címet adja meg akkor ok.
2. Ha más vki ftp-jére hívatkozik és azt írja hogy az õvé az már csunya dolog (tapasztalat)
3. Ha más vki ftp-jére hivatkozik ÉS ENGEDÉLYT KÉR az ftp üzemeltetõjétõl (jelen esetben zsozso vagy McDoglas) hogy hivatkozhat-e az ftp-re ÉS megengedik akkor ok.

Megjegyezendõ: nem biztos hogy megengedik.

Relunx

Relunx

Egyébként Chronos-nak (szinte) mindig igaza van. Ha látod hogy mennyi post-ot írt akkor ezt könnyen beláthatod.
Ha esetleg mégis tévedne akkor hiba történt a Mártixban... :)

Relunx

Sky

Ez tagadhatatlan tény ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

írok valami on-topicot
WWE-ben megvertem Kaibat ! Természetesen a kedvenc kártyámmal, ami szerintem az egyik legerõsebb, ez pedig a Copycat
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Ügyi vagy!
Szerintem a Relinquished a legerõsebb kártya