Main Menu

zelda

Started by thrall, 2003-12-31, 22:30:14

Previous topic - Next topic

thrall

ezt azé csináltam me a zelda jó játék... ja meg persze elakattam :D az ocarina of timeban szal azt a braceletet honnan toom megszerezni amejik-tol feltom emelni a bombanövényeket a másik meg hogy hol tanulom meg azt a dalt amejiket a köevö izék fönöke szeret me ugye edig nekem megvan zelda es a kis lovaszcsaj zeneje

Karma XXL

QuoteOriginally posted by thrall
ezt azé csináltam me a zelda jó játék... ja meg persze elakattam :D az ocarina of timeban szal azt a braceletet honnan toom megszerezni amejik-tol feltom emelni a bombanövényeket a másik meg hogy hol tanulom meg azt a dalt amejiket a köevö izék fönöke szeret me ugye edig nekem megvan zelda es a kis lovaszcsaj zeneje

Na hát ebben már nem tudok segíteni, mert nem játszottam (és nem is szeretem) a Zeldát.

Esetleg próbálkozhatnál a GameFAQs-on.

thrall

kösz a hlpet jósok mindent találtam rajta :hopp:

kiskrampusz

Jajjj, sorra talalom a jobbnal jobb topikokat :)

Ez meg itt hogy el lett hanyagolva... :mad:

A Zeldarol tudni kell, hogy igenis egy nagyon jo jatek. Eloszor, amikor haver athozta, es kentuk, en pislogtam, hogy hogy lehet ezt elvezni, de elkezdesz jatszani vele, es utana mar nem birod majd lerakni ak ontrollert. A masik, hogy az tetszik benne, hogy ez meg egy olyan jatek, amit az elejetol a vegeig elvezni lehet.

En meg csak az N64-es Ocarina of Time-ot, es a Majoras Maskot probaltam, de havernak van GC-je, es fog venni egy Wind Wakert is, na majd arra is kivancsi leszek, eleinte fejbevagott, hogy milyen lesz a grafikaja, de egyre jobban megszoktam, es mostmar egyenesen tetszik, jopofa, meg magarol a gamerol is csak jokat hallok. Csak sajnos nincs lem ra, hogy vegyek GC-t + WW-t, bar karacsonykor a ketto egyutt volt 30, ami koztudottan egy nagyonnagyon jo ar, csakhat annyim sem volt :(

thrall

ez a topic télleg elvan hanyagolva mind1. vagyis nem mind1 mer az nemjó  ha egy topic el van hanyagolva és senki nem názi :).Amugy hol láttad 30k-ért gc+ww-t? me nalunk cask 50-ért láttam max 40k-ért. amugy ocarina of time nagyon jó : mingyá végigviszem egyetlen szépséghibája, hogy emulátorral ami nem annyira jó :D de mivel nemtom honan tudnek venni n64-et + ocarinat és majora's maskot  "ócsón" me zs-m ugy wegyáltal?án nincs de ugy 20-30k-t öszetok kaparni.

Feldin

Esetleg nincs vkinek emulálható Zeldája?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Feldin
Esetleg nincs vkinek emulálható Zeldája?

Melyik rész, melyik konzolra? :confused:

Feldin

Bármelyik és bármire aminek van emuja.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Feldin
Bármelyik és bármire aminek van emuja.

Hát hirtelen csak a gba-os Zelda (Link to the past) van meg rom-ként, de ha kell be tudom szerezni a N64-es részeket is. A gbc-re megjelent játékok meg eredetiben vannak meg, bár azokat is valószínűleg meg tudnám szerezni rom-ként. ;)

Feldin

Honnan lehet ezeket megszerezni?
ROM az ami az emuhoz kell?
Én még egy régi snes-es Zelda-val játszottam.
Az szupi volt! :hopp:
Mekkora egy ilyen rom?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Feldin
Honnan lehet ezeket megszerezni?
ROM az ami az emuhoz kell?
Én még egy régi snes-es Zelda-val játszottam.
Az szupi volt! :hopp:
Mekkora egy ilyen rom?

A rom kifejezés alatt általában a kazettás gépek (értsd: SNES, N64, GBC, GBA) játékainak emulált változatát értjük. Ha gondolod, küldök neked pm-ben olyan címeket, ahonnan le tudod őket tölteni. ;) A méretek, közül hirtelen csak a gba játékokét tudom mivel azokkal szoktam manapság szórakozni: általában 10MB alatt vannak, tehát valamivel nagyobbak, mint egy snes játék. A N64-es cuccokban nem vagyok biztos, szóval arra inkább nem mondanék semmit. :D Emuk amiket érdemes használni: zsnesw (snes), vba (gbc, gba), és project64 vagy nemu64 (N64).

Vikunya

Quote from: ShadowolfA rom kifejezés alatt általában a kazettás gépek (értsd: SNES, N64, GBC, GBA) játékainak emulált változatát értjük. Ha gondolod, küldök neked pm-ben olyan címeket, ahonnan le tudod őket tölteni. ;) A méretek, közül hirtelen csak a gba játékokét tudom mivel azokkal szoktam manapság szórakozni: általában 10MB alatt vannak, tehát valamivel nagyobbak, mint egy snes játék. A N64-es cuccokban nem vagyok biztos, szóval arra inkább nem mondanék semmit. :D Emuk amiket érdemes használni: zsnesw (snes), vba (gbc, gba), és project64 vagy nemu64 (N64).

Gondoltam feltámasztom ezt a thread-et :)
A N64 romok (amik nekem vannak) 8-67 MB között vannak, a Zeldák 33MB mindegyik. Project64 remekül viszi őket. Snes romok párszáz KB - 4 MB között, néhány extrém esetben több. (Pl. Tales of Phantasia 6,2 Mb).
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

thrall

na akkor megint ujraélesztjük :P
az ocarina of time és a master quest mibe küldönbözik??(mert az eleje az teljesen ugyanolyan mind2-nek)

Vikunya

Quote from: thrallna akkor megint ujraélesztjük :P
az ocarina of time és a master quest mibe küldönbözik??(mert az eleje az teljesen ugyanolyan mind2-nek)

Master quest?  :confused:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Karma XXL

Jó kérdés mi lehet :D

N64re a GameFAQs szerint az Ocarina of Time és a Majora's Mask címû zeldákat adták ki.

Én mint mondtam a 2. postban nem vagyok a híve, de lehet, hog ymegint nekimegyek :D

Vikunya

Quote from: SysOP XXLN64re a GameFAQs szerint az Ocarina of Time és a Majora's Mask címû zeldákat adták ki.

Én is így tudom. A Majora's Masknak meg nem olyan az eleje, mint az ocarinának. Amúgy remek játék mind2 :)
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Stairan

A Master Questet a Gamecubeos Wind Wakerhez adták hozzá, ha jól tudom

Shadowolf

A Master Quest asszem csak egy bónusz csomag. Német TV-ben láttam úgy egy éve egy reklámot amiben az OoT és a MQ egy csomagban volt kapható. :)

edit: akkor valamihez mégis adták. :D

Vikunya

Ezt már megtehettem volna korábban is...  Google-ba beütöttem azt, hogy "Master quest" és íme:

Ocarina of Time: Master Quest-et azok kapták meg, akik elõre megrendelték a Gamecube-os Wind Wakert. A game teljesen megegyezik az Ocarina of Time-al, kivéve a dungeonokat, melyek jóval keményebbek lettek, bonyolultabb rejtvényekkel.

Edit: lassú voltam :) Thrall, asszem most már válaszoltunk a kérdésedre.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Stairan

itt van a Master Questról valami.

Karma XXL

Van sejtésem miért nem szerettem a Zeldát eddig :D

Eddig mindig a Link to the past (SNES)-sel próbálkoztam, de mindjárt lejön az OoT is  :)

Vikunya

Quote from: SysOP XXLVan sejtésem miért nem szerettem a Zeldát eddig :D

Eddig mindig a Link to the past (SNES)-sel próbálkoztam, de mindjárt lejön az OoT is  :)

Pedig jó az!
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

thrall

Quote from: VikunyaEzt már megtehettem volna korábban is...  Google-ba beütöttem azt, hogy "Master quest" és íme:

Ocarina of Time: Master Quest-et azok kapták meg, akik elõre megrendelték a Gamecube-os Wind Wakert. A game teljesen megegyezik az Ocarina of Time-al, kivéve a dungeonokat, melyek jóval keményebbek lettek, bonyolultabb rejtvényekkel.

Edit: lassú voltam :) Thrall, asszem most már válaszoltunk a kérdésedre.
mondjuk lehet én imesh-rol szedtem le még egy éve/féléve a master questet n64-re(cask hogy hogy az jokérdés) de nekem az ocarina jobban tetszet mostmeg nemjó az emum -.- project 64-et használok mert a nemu64-nél néha elmeg a kép és project64 mindíg kiírja hogy "failed to allocate memory"

Karma XXL

Épp kérdezni akartam, hogy mit használtok az OoThez... Sajnos hibátlan emulátorral nem akadtam még össze... Szóval a kérdés fennáll :D

thrall

Quote from: SysOP XXLÉpp kérdezni akartam, hogy mit használtok az OoThez... Sajnos hibátlan emulátorral nem akadtam még össze... Szóval a kérdés fennáll :D
a project 64-el hibátlanul menne nekem az Oot meg a MM is csak amint mondtam sz@r az emu ppl(pedig eddig nemvolt semi baja és már ujrais instaláltam)

Vikunya

Quote from: SysOP XXLÉpp kérdezni akartam, hogy mit használtok az OoThez... Sajnos hibátlan emulátorral nem akadtam még össze... Szóval a kérdés fennáll :D

Sajna még nincs hibátlan emulátor :) Mindenesetre a Project64 nekem jól vitte az OoT-t, egyetlen bibi, hogy kicsit akad, amikor a menüket hozza be. Viszont a Majora's Masknál már ez sem volt gond.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Suszi

Thrall: Javaslom a http://www.zeldapower.com/ -ot. Itt mindent megtudhatsz az ocarina of time-ról, és az összes többi zelda játékról. (Angol lap)  :)