Main Menu

Final Fantasy VII

Started by .Attila, 2004-01-14, 21:44:40

Previous topic - Next topic

.Attila

Kedves Final Fantasy fan-ek, ha jót akartok magatoknak, klikk ide

Sephiroth

Thx a linket. Mondjuk nem sok újatt mutat. Trailereket nektek sem tölti?
Ha érdekel valakit van már ilyen is Final XII
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

:bruhuhu: :beken:

A Final Fantasy VII: Advent Children nem játék, hanem film.
miért? Miért? MIÉRT? M I É R T ?

:bruhuhu: :beken:

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
:bruhuhu: :beken:

A Final Fantasy VII: Advent Children nem játék, hanem film.
miért?
 

Nemtudom, honnan vetted, hogy játék... ez elejétõl fogva kiderült, hogy moziban nem vetített film lesz...

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Trivi
:bruhuhu: :beken:

A Final Fantasy VII: Advent Children nem játék, hanem film.
miért? Miért? MIÉRT? M I É R T ?

:bruhuhu: :beken:

Pedig Nephilimnek én is említettem, hogy only DVD. Nem tudom miért, kellett Play2 lázba kitörni egyből.

Trivi: Vígasztaljon az FFXII. Most nyárra jön ki.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Nemtudom, honnan vetted, hogy játék... ez elejétõl fogva kiderült, hogy moziban nem vetített film lesz...

Reménykedtem, hogy nem b@sznak ki azokkal, akik játszottak az első részével. Nekem ez volt az első játékom PS-en, és az első rpg-m. Az rpg-k pedig a kedvenc stílusaim közé tartozik. A lényeg: számomra az FFVII örökké a kedvencem marad (a Chrono Cross-szal együtt). Ezért számomra kib@szás, hogy a 2. részét csak nézhetem, anélkül, hogy aktívan részt vennék benne.
Sorry a lelkizésért...

Shadowolf

Engem az Advent Childrenben az érdekel, hogy Sephiroth hogy a fészkes fenébe maradt életben. Az FF7 végén ugyebár kivégeztük Cloud-dal, vagy mégsem :confused:

ignus

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Pedig Nephilimnek én is említettem, hogy only DVD. Nem tudom miért, kellett Play2 lázba kitörni egyből.

Trivi: Vígasztaljon az FFXII. Most nyárra jön ki.
Az FF X-2re gondolsz? Nekem megvan már egy hónapja. Ha kell átirhatom... :)

Bocsi, közben felvilágosultam. GOME
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Engem az Advent Childrenben az érdekel, hogy Sephiroth hogy a fészkes fenébe maradt életben. Az FF7 végén ugyebár kivégeztük Cloud-dal, vagy mégsem :confused:

Tesómnak igaza volt: az a jelenet ugyanaz, ami az FFVII-ben volt, amikor Cloud visszaemlékezett, csak "kicsit" szépítettek a grafikáján, mert majd beillesztik a filmbe minden bizonnyal. Hogy él-e vagy sem, azt nem tudni. Mellesleg csak jó véres volt a (hú elfelejtettem milyen) limit break után, meghalni konkréten nem láttuk... asszem.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Tesómnak igaza volt: az a jelenet ugyanaz, ami az FFVII-ben volt, amikor Cloud visszaemlékezett, csak "kicsit" szépítettek a grafikáján, mert majd beillesztik a filmbe minden bizonnyal. Hogy él-e vagy sem, azt nem tudni. Mellesleg csak jó véres volt a (hú elfelejtettem milyen) limit break után, meghalni konkréten nem láttuk... asszem.

A teste energiává változott és szertef(o)szlott. Cloud Level4 Limit break: Omnislash. Amúgy szerintem a végső csata valami iszonyú jól nézett ki (annak idején meg pláne).

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
A teste energiává változott és szertef(o)szlott. Cloud Level4 Limit break: Omnislash. Amúgy szerintem a végső csata valami iszonyú jól nézett ki (annak idején meg pláne).

Egyetért, egyetért... Amúgy valaki legyilkolta omegát és a rubin-t?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by ignus
Az FF X-2re gondolsz? Nekem megvan már egy hónapja. Ha kell átirhatom... :)

Megjelent Magyarországon:eek: ? Itt a környéken hiába kérdezgettem a boltokban, azt mondták nem tudnak róla semmit. Az átírással a gond csak az, hogy nincsen chippelve a play2-öm. De Thx! Nem tudtok valami jó boot CD-t.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Egyetért, egyetért... Amúgy valaki legyilkolta omegát és a rubin-t?

Ja mindkettőt. Ruby piszok egyszerű volt, ha Hades-t használtál ellene, viszont Emerald legalább húsz percembe került (még az ultimate summonnal is).

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ja mindkettőt. Ruby piszok egyszerű volt, ha Hades-t használtál ellene, viszont Emerald legalább húsz percembe került (még az ultimate summonnal is).

Knights of the round? Asszem igy hivták.... :) Kaptál valami extrát érte?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ignus

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Megjelent Magyarországon:eek: ? Itt a környéken hiába kérdezgettem a boltokban, azt mondták nem tudnak róla semmit. Az átírással a gond csak az, hogy nincsen chippelve a play2-öm. De Thx! Nem tudtok valami jó boot CD-t.

Valami galád hacker feltöltötte a gépemre úgy hogy észre sem vettem... Sőt még dvd-re is kiirta... :hopp: Nézek neked bootcd-t
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

phr0zen

QuoteOriginally posted by ignus
Valami galád hacker feltöltötte a gépemre úgy hogy észre sem vettem... Sőt még dvd-re is kiirta... :hopp: Nézek neked bootcd-t

Boot CD csak 2002 előtti gyártmányú PS2-vel műxik.

Sephiroth

QuoteOriginally posted by phr0zen
Boot CD csak 2002 előtti gyártmányú PS2-vel műxik.

Nekem szerintem az van 2002 áprilisában vettem. Aki chippelni akarta azt mondta, hogy ez az a seria amelyet komplikált(mert régi tipusú).
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Knights of the round? Asszem igy hivták.... :) Kaptál valami extrát érte?

Egy Earth Drum nevű tárgyat, amit ha elvittél Kalmba az öregembernek, kaptál tőle egy arany chocobot. Annak pedig két haszna volt: a. versenyeken eléggé jól futott
                     b. meg tudtad vele nézni vele a térkép ÉNY-i részén
                         levő barlangot (ahol a Knights of the Round volt)
Mondjuk nekem kicsit fölösleges volt, ugyanis addigra már rég tenyésztettem egy saját arany chocobot a farmon, és ezáltal már rég megszereztem az ultimate summmont.

Baldy

Hmmm. 36 órát nem vagyok itt, és máris nem látom át, hogy mi történt itt... Valaki el tudná nekem mesélni röviden és tömören? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Egy Earth Drum nevű tárgyat, amit ha elvittél Kalmba az öregembernek, kaptál tőle egy arany chocobot. Annak pedig két haszna volt: a. versenyeken eléggé jól futott
                     b. meg tudtad vele nézni vele a térkép ÉNY-i részén
                         levő barlangot (ahol a Knights of the Round volt)
Mondjuk nekem kicsit fölösleges volt, ugyanis addigra már rég tenyésztettem egy saját arany chocobot a farmon, és ezáltal már rég megszereztem az ultimate summmont.

Nem is beszélve arról, hogy a kapott arany chocobo iszonyatosan rossz volt, lassú stb. A tenyésztett fénysebességgel hagyja le.
Ja emerald weapon: hát nem volt egy könnyű harc, amikor beindult a fénymásológép... de azért sikerült, Phoenix summon sokat segített.
Ruby-nál nem emlékszem, hogyan is öltem meg, de nem Hades-szal. Eltartott az is egy ideig.
Az FFVII-AC-val az is gond, hogy asszem eltűntek a régi szereplők, mert állítólag meghaltak. Ha ez igaz, akkor egyre inkább az a véleményem, hogy tönkrevágják az FFVII feeling-jét.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Hmmm. 36 órát nem vagyok itt, és máris nem látom át, hogy mi történt itt... Valaki el tudná nekem mesélni röviden és tömören? :)

Réges régen egy messzi galaxisban... Oops wrong story! :eek:
Na szóval az egész úgy kezdődött, hogy Trivi küldött egy postot a topicba a FF7 AC-nel kapcsolatban. Na azóta az FF7 nevű mesterműről illetve a régi szép időkről ácsorgunk. Szipp! :( Elnézést már megint elérzékenyültem. :D Na nagyjából ennyi volna. Elég rövid volt? :)

Shadowolf

Tényleg, ha Sephiroth él, van rá valami esély, hogy Aeris is feltámad? Eléggé bántott, hogy a játékban meghalt :bruhuhu:, bár csak a második kedvenc női szerplőm volt (az első helyet Yuffii birtokolta).

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Tényleg, ha Sephiroth él, van rá valami esély, hogy Aeris is feltámad? Eléggé bántott, hogy a játékban meghalt :bruhuhu:, bár csak a második kedvenc női szerplőm volt (az első helyet Yuffii birtokolta).

Yuffie egy kis tolvaj ***ci (censored by me :) ). Aeris nagyon ottvolt. Kár hogy akkor még nem voltak olyan szépek a gámék...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

Van olyan érzésem, hogy elkezdem a FFVII-et elöről. Nem is tudom miért:confused: .
Szerintem Aeris-t nem fogják feltámasztani. Nem hagyom:mad: .
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Yuffie egy kis tolvaj ***ci (censored by me :) ). Aeris nagyon ottvolt. Kár hogy akkor még nem voltak olyan szépek a gámék...

Én egy szóval sem állítottam, hogy Yuffie jobb személyiség volt mint Aeris csak nekem valahogy jobban bejött. Ízlések és pofonok. :D Aeris-sel kapcsolatos élmények közül nekem mindig
a vidámparki előadás jut egyből eszembe. :hopp: Na az tényleg egy király jelenet volt.

Shadowolf

#25
QuoteOriginally posted by Sephiroth
Van olyan érzésem, hogy elkezdem a FFVII-et elöről. Nem is tudom miért:confused: .
Szerintem Aeris-t nem fogják feltámasztani. Nem hagyom:mad: .

Aerist hagyd csak szépen békén, mert hívom Cloud-ot, hogy náspángoljon el téged . :p

Shadowolf

Na ha már Aerisnél tartunk, azt tudtátok, hogy miután megszerzik Midgar bejáratának kulcsát (az ásatáson lehet meglelni, ha valaki nem tudta volna), ha bementek abba a templomba, ahol Aeris-sel találkoztatok, láthatjátok a szellemét? (éppen a virágokat gondozza) De ha túl közel mentek hozzá, eltűnik. (Ha kimentek és újra bejöttök, akkor megint ott lesz)

Sephiroth

#27
Szerintem Sephiroth vissza fog térni, habár nem egészen eredeti formályában.

Vidámparkról jutt eszembe kinek sikerült az, hogy Barret-el randizon?:D
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

#28
QuoteOriginally posted by Sephiroth
Szerintem Sephiroth vissza fog térni, habár nem egészen eredeti formályában.

Vidámparkról jutt eszembe kinek sikerült az, hogy Barret-el randizon?:D

Asszem nekem sikerült: semmi különös, csak nézelődnek körbe-körbe, de már nem nagyon emlékszem rá, elég rég volt. Épp itt az ideje, hogy felelevenítsem (ideje bedobni az FFVII cd-t a PSX-be).

edit: aki szereti a Final Fantasy-t, az szerezze be a Chrono Crosst, ha még nem tettemeg. Nálam a 2 egyenrangú, mindkettő hihetetlenül jó, fantasztikus világgal. Ami a Chrono Cross-ban jobb, az a zene. Azért megjegyezném, hogy a Chrono Cross-nak van előzménye is (Chrono Trigger), de önmagában is megáll. Vannak visszautalások, ezért jobb volna először a Trigger-t végigjátszani, bár az már nagyon nosztalgikus (főleg grafika terén).

Spectre

Ha valakit komolyabban is érdekel a Chrono Trigger, ill. még jó pár régebbi konzolos játék, akkor az látogassa meg ezt az oldalt: http://www.tar.hu/rom_world/
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."