Main Menu

SNES rpg-k

Started by Shadowolf, 2004-01-20, 21:17:37

Previous topic - Next topic

Milyen játékokat töltsek fel?

mindkettőt! :D
3 (12.5%)
GBA játékokat
1 (4.2%)
mindkettőt! :D
13 (54.2%)
semmilyet, mert az illegális! :p
1 (4.2%)
hö? :confused:
6 (25%)

Total Members Voted: 24

Shadowolf

QuoteOriginally posted by teraflare
Én letöltöttem a ygo.gportal.hu ról a Yugioh:Power of Chaost-t. És ott lehet hogy,csak 1 megát lehet felrakni, mivel a kb 245 Megás fálj fel volt darabolva kb 245 db-ra. szedtem is vagy 3 órán át. :hopp: Tehát ez a méret nem számít. Amúgy a Star Ocean-t honnan lehet jól letölteni. Ami a Cherryroms-on volt az egy halom maszat volt lejátszáskor(Mint a tv képernyő adásszünetben).

De nekem valahogy nem akaródzik 500 részre bontani egy fájlt. :rolleyes: A Star Ocean pedig megtalálható itt, igaz nem tudom milyen minőségben.

Soridan

QuoteOriginally posted by phr0zen
Na most aki nem olyan ügyi,és még addigra se nyírja ki a Hellordot mire idéz,az pusztuljon is.;)

Egyébként kb. 15-ös szintű csapattal vertem le.

A lényeg hogy szorítsd be a nyomoroncot a sarokba és üsd-üsd-üsd-*kántálás tovább*
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Hmm, böngészgettem neten, és hát felmerült bennem a kérdés:

SLAYERS RPG - ről tud vki valamit? Azon kívül, hogy fordítása folyamatban?
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Hmm, böngészgettem neten, és hát felmerült bennem a kérdés:

SLAYERS RPG - ről tud vki valamit? Azon kívül, hogy fordítása folyamatban?

Japánul megvan a rom. :D

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Japánul megvan a rom. :D

Hűamindenit, és megéri nyálcsorgatva várnom az angol patch elkészültét?
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

#65
QuoteOriginally posted by Soridan
Hűamindenit, és megéri nyálcsorgatva várnom az angol patch elkészültét?

Belenézni mindenképp érdemes. :D Grafika terén viszont ne várj  tőle túl sokat. (kb FF4 szintű )

EDIT: felraktam ide a japán verziót. Remélem műkszik majd mindenkinek. :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Belenézni mindenképp érdemes. :D Grafika terén viszont ne várj  tőle túl sokat. (kb FF4 szintű )

EDIT: felraktam ide a japán verziót. Remélem műkszik majd mindenkinek. :D

:_off: Megkérdezném hogy müködik ez a jahús dolog???

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
:_off: Megkérdezném hogy müködik ez a jahús dolog???

Először is kell a Yahoo-s mail cím (a Yahoo fő oldalán lehet feliratkozni). pl. Shadowolf@yahoo.com Ezután megkeresed azt a csoportot amihez csatlakozni szeretnél (ez esetben az enyémhez, amihez a link is odavisz). Kiválasztod a join group opciót (ha nem vagy bejelentkezve, akkor a yahoo felszólít az ID-d és a jelszavad megadására). Az új oldalon beírod az alul található szót a dobozkába, és rákattintasz a join-ra. És presztó! Már is tagja vagy az én kis csoportkámnak. :D (szerencsére miután már egyszer csatlakoztál egy csoporthoz, nem kell annál ezt mégegyszer eljátszani. Más kérdés, ha több csoporthoz is csatlakozni akarsz. :D) Remélem tudtam segíteni. ;)

roderick

Asszem nem is kell yahú-s e-mail cím... legalábbis az osztályom yahoogroup-ján én hotméles címmel vagyok.

Edit: meg ehhez is sikerült azzal csatlakoznom
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Shadowolf

Ok akkor már ezt is tudjuk. :D Más: felraktam "pár" dolgot közben az oldalra (vegyes saláta), és létrehoztam egy  másikat, amibe csak rpg-ket töltöttem fel. Rohadt sok munka volt, szóval merem remélni hogy működnek a cuccosok. :rolleyes: Ja igen, mielőtt elfelejteném: az összes játék Snes-es. ;)

Shadowolf

Na a másodikat is telepakoltam. :) Nézzétek meg, oszt ha van igény többre, akkor előkaparok még pár játékot a vinyómról. ;) A kéréseket, javaslatokat...stb vagy ide vagy magukba a group-okba várom.

Soridan

Grafikailga igenis sokat várok, nekem kifejezetten tetszenek a snes-es grafikák (FF4 szintű is^^)

Shadowolf: köszi, megyek is böngészni oldalt jól :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Na a másodikat is telepakoltam. :) Nézzétek meg, oszt ha van igény többre, akkor előkaparok még pár játékot a vinyómról. ;) A kéréseket, javaslatokat...stb vagy ide vagy magukba a group-okba várom.

Record of Lodoss War :] (bár ez strat. ha jól tudom :rolleyes: )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Record of Lodoss War :] (bár ez strat. ha jól tudom :rolleyes: )

Japánul megfelel? Vagy azért keressek rá egy angol verzióra? ;)

Feldin

Szóval, megvan vkinek a Crono Cross???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Feldin
Szóval, megvan vkinek a Crono Cross???

Baldy-nak, de az övé már vagy egy másfél honapja nálam van. ^^" Eccer majd csak visszakapja...:D (Feldin, mielőtt megkérdeznéd, nem sajna nem tudom lemásolni neked, mert még nem sikerült rájönnöm, hogy PS játékokat hogyan lehet. ^^" Szimpla másolás után ugyanis nem csinálnak semmit. Hülye technológia :rolleyes: )

Feldin

Gondolkozom...
Mintha lett volna erre egy cd író progi...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Baldy-nak, de az övé már vagy egy másfél honapja nálam van. ^^" Eccer majd csak visszakapja...:D (Feldin, mielőtt megkérdeznéd, nem sajna nem tudom lemásolni neked, mert még nem sikerült rájönnöm, hogy PS játékokat hogyan lehet. ^^" Szimpla másolás után ugyanis nem csinálnak semmit. Hülye technológia :rolleyes: )

RAW-ban, Subchannellel kell másolni a playstation lemezeket. Én pl. Alcohol 120%-ot használok ilyenre.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
RAW-ban, Subchannellel kell másolni a playstation lemezeket. Én pl. Alcohol 120%-ot használok ilyenre.

És egy másolt lemezt hogyan érdemes másolni? :confused: Amúgy én Nero-t használok.

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Shadowolf
És egy másolt lemezt hogyan érdemes másolni? :confused: Amúgy én Nero-t használok.

Attól függ, hogy ez a másolt lemez megy-e a PS-ben. Ha igen, akkor úgy, ahogy írtam, ha nem, akkor AFAIK nem fogod tudni működőképesen lemásolni (kivéve emulátorral :D).

Nero 6.3.0.0-t használok sima CDk írására (másolni Alcohollal szoktam), és azt hiszem, megtaláltam a beállításokat.

Tehát CD Copy -> Read Options fül -> Ignore read errors + Write defect sectors, Read sectors in raw mode + Read all subchannel data. És olvastam, hogy érdemes minél lassabban olvasni/írni, mondjuk 4x-8x sebességgel (ezt nem tudom, olyat is olvastam már, hogy 1x-esen kell írni... Én írtam már működő CD-t (Final Fantasy VI PSX :D) nagyobb sebességgel is. Hozzáteszem, hogy 12x volt az íróm végsebessége akkor, és nem is érdemes a fölé menni.)

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Japánul megfelel? Vagy azért keressek rá egy angol verzióra? ;)

Secko-jedno! Jó lesz japánul, angol patchet meg valahol láttam hozzá. Azt hiszem :)  :merci:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Quote from: ShadowolfÉs egy másolt lemezt hogyan érdemes másolni? :confused: Amúgy én Nero-t használok.
PSX game copy

Shadowolf

Quote from: XagaPSX game copy

Thx, majd valamikor kipróbálom. Más: ugyan nem Snes-es dolgokkal kapcsolatos, de gondoltam szólok, hogy Japánban kijött egy Full Metal Alchemist rpg a GBA-ra. Akit érdekel, megtalálhatja a rom-ot itt. :)

teraflare

Quote from: SoridanSecko-jedno! Jó lesz japánul, angol patchet meg valahol láttam hozzá. Azt hiszem :)  :merci:
Csak van a patch-el egy kis gond. A legfontosabb (amit a történet folyamán mondanak) szövegek vannak csak angolul. A patch szerint 90%-os a fordítás, de utána írják, hogy van egy kis hiba így az összes nem fő szöveg egy nagy fehér téglalap lesz (+1-2 betű). A fordítást meg már rég abbahagyták.(sajna) De a GameFaq-n van hozzá leírás ha elakadsz. (Mint én sem tudtam hogy a mezőn használni kell a sárkányfogat (mivel az itemek is japánul vannak végig kellet próbálnom őket)) Amúgy csak a harc tűnik strat-nak.

teraflare

hmm elég érdekes lett a ű meg a ) egymás mellett: ű)

Soridan

Hörr. Akkor ezzel sem fogom magam fárasztani :( . Nu, nem baj, marad a Rudora no Hihou :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

#86
Shadowolf:

Star Oceanra azt írja nékem, hogy forbidden :confused: MOst miért?

Edit: tévedtem. Az összesre ezt írja. Mit vétettem?
Edit #2: majdnem az összesre. (90%)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanShadowolf:

Star Oceanra azt írja nékem, hogy forbidden :confused: MOst miért?

Edit: tévedtem. Az összesre ezt írja. Mit vétettem?
Edit #2: majdnem az összesre. (90%)

Írd le légyszi pontosan, hogy melyikek nem működnek (most valahogy nem akaródzik kipróbálni az összeset), és akkor azokat újra feltöltöm. Nemtom mi lehet a probléma ( :confused: ), a vinyón levő cuccok mind működnek.

Soridan

#88
Quote from: ShadowolfÍrd le légyszi pontosan, hogy melyikek nem működnek (most valahogy nem akaródzik kipróbálni az összeset), és akkor azokat újra feltöltöm. Nemtom mi lehet a probléma ( :confused: ), a vinyón levő cuccok mind működnek.

Thx, akkor nekiveselkedem a listaírásnak :rolleyes: :)

Edit: amiket nem tudtam letölteni:

Chrono Trigger
Slayers
FF5
Star Ocean

A többit nem próbáltam, mert nem is érdekelt, na meg lassú is a net :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

:_off: Shadowolf nem tudnád a gamékat máshova föltölteni mint a Jahú???