Main Menu

SNES rpg-k

Started by Shadowolf, 2004-01-20, 21:17:37

Previous topic - Next topic

Milyen játékokat töltsek fel?

mindkettőt! :D
3 (12.5%)
GBA játékokat
1 (4.2%)
mindkettőt! :D
13 (54.2%)
semmilyet, mert az illegális! :p
1 (4.2%)
hö? :confused:
6 (25%)

Total Members Voted: 24

Shadowolf

Quote from: Xaga:_off: Shadowolf nem tudnád a gamékat máshova föltölteni mint a Jahú???

Nyitott vagyok a javaslatokra egy jobb tárhely ajánlásának kédésében.

phr0zen

Quote from: ShadowolfNyitott vagyok a javaslatokra egy jobb tárhely ajánlásának kédésében.

Az atw.hu alapjában véve egy kalap szar,mert néha poénból törölgeti a dolgokat,de az összes többi ilyen "korlátlan feltöltés" okádékon csak max 1 megás semmiségeket lehet felrakni,ez meg vígan visz 200 megákat is. :)

Sephiroth

A cjb.hu-n 2 megás nekem a filekorlát. Törölgetni nem szoktak. Csak annyi, hogy szerves része legyen a html-nek a felpakolt cucc.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Quote from: SoridanThx, akkor nekiveselkedem a listaírásnak :rolleyes: :)

Edit: amiket nem tudtam letölteni:

Chrono Trigger
Slayers
FF5
Star Ocean

A többit nem próbáltam, mert nem is érdekelt, na meg lassú is a net :rolleyes:

Leteszteltem a cuccokat. Eredmény: CT, Slayers nálam 100%-osan működnek; FF5 hibás (lecserélve); SO hibás (mivel a vinyón levő verzió éppen elszállt valamitől, addig szünetel míg nem találok egy új verziót). Ha valaki másnak is gondjai lennének a játékokkal, akkor kérem írjon ide, hogy utána tudjak nézni a dolognak. Köszönöm. :)

Soridan

Quote from: ShadowolfLeteszteltem a cuccokat. Eredmény: CT, Slayers nálam 100%-osan működnek; FF5 hibás (lecserélve); SO hibás (mivel a vinyón levő verzió éppen elszállt valamitől, addig szünetel míg nem találok egy új verziót). Ha valaki másnak is gondjai lennének a játékokkal, akkor kérem írjon ide, hogy utána tudjak nézni a dolognak. Köszönöm. :)

ÉN Köszönöm :merci:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanÉN Köszönöm :merci:

Majd akkor köszönd, ha már biztonságosan a vinyódon tudod őket. ;)

Soridan

Quote from: ShadowolfMajd akkor köszönd, ha már biztonságosan a vinyódon tudod őket. ;)

Ezen ne múljék. Köszönet visszavonva  :p :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Van Fire Emblem 5-ből angol verzió?
Netán Albert's Odyssey 2 -ből?
Talán...esetleg...? :könyörgőszmájli:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanVan Fire Emblem 5-ből angol verzió?
Netán Albert's Odyssey 2 -ből?
Talán...esetleg...? :könyörgőszmájli:

Gyengébbek kedvéért (itt rám kell gondolni :D): ezek most SNES játékok? :confused: (csak azért kérdem, mert FE már van GBA-ra is)

Alucat

Hali mindenkinek!
Na még csak most jötem ide de már rögtön egy kérdésem lenne.
Nincs valakinek meg az Snes-es Gundam Next (Gundamos stratégiajáték) Angol nyelvű változata?

Ugyanis ezen a japánon elég nehéz eligazodni:)

Előreis köszönöm :)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Soridan

Quote from: ShadowolfGyengébbek kedvéért (itt rám kell gondolni :D): ezek most SNES játékok? :confused: (csak azért kérdem, mert FE már van GBA-ra is)

Snes-es, és igyekeztem rád gondolni ^^ EWgyébként érdekes, de a GBA-s gamek többsége jobban néz ki, és jobban is hangzik SNES-es változatban :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: AlucatHali mindenkinek!
Na még csak most jötem ide de már rögtön egy kérdésem lenne.
Nincs valakinek meg az Snes-es Gundam Next (Gundamos stratégiajáték) Angol nyelvű változata?

Ugyanis ezen a japánon elég nehéz eligazodni:)

Előreis köszönöm :)

És mond ez a játék teljes neve? Csak azért kérdem, mert az első keresésem eredménytelen volt...

Shadowolf

Quote from: SoridanSnes-es, és igyekeztem rád gondolni ^^ Egyébként érdekes, de a GBA-s gamek többsége jobban néz ki, és jobban is hangzik SNES-es változatban :rolleyes:

Hát rákerestem mindkettőre (meg is találtam őket pár oldalon), de angol verziót egyikhez sem sierült kerítenem. :( Majd holnap azért még tovább keresek. (a remény az uccsó ami meghal úgyebár...:D)

Shadowolf

Na ezen mekkorát röhögtem: megjelent a Van Helsing gba játékként. :hopp: Akit érdekel, megtalálhatja a romot itt.

Feldin

Nagyon xar?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinNagyon xar?

Nem játszottam vele, mert engem csak a film érdekel. De ha gondolod letesztelhetem, aztán mondhatok róla véleményt. ;)

Soridan

Quote from: ShadowolfNa ezen mekkorát röhögtem: megjelent a Van Helsing gba játékként. :hopp: Akit érdekel, megtalálhatja a romot itt.

Mindenesetre 'biztató' a minőségére nézve, hogy már megjelent :rolleyes: Ezt se fogom letölteni :)

Egyébként kösz a keresést. Tiszta underdog vagy :D (pozitív, pozitív!)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Suszi

A Terranigmaval jatszottatok már? Kinek hogy tetszett?

Rounin

Quote from: SusziA Terranigmaval jatszottatok már? Kinek hogy tetszett?

Játszottam vele.. hmm, 6/10 volt nálam.

Karma XXL

Quote from: SusziA Terranigmaval jatszottatok már? Kinek hogy tetszett?

Én is végignyomtam. Az eleje jó, a közepe elmegy, a vége felé csavart, a THE END az suxor... Nekem a vége nemhogy katarzist nem hozott, még az addigi élményt is lerombolta...

Suszi

Ha jól tudom van belõle Anime is. Láttátok már?

Vikunya

Quote from: SusziA Terranigmaval jatszottatok már? Kinek hogy tetszett?

Tulajdonképpen egész jó kis akció-rpg, de a vége nekem sem igazán jött be. Mindenesetre jobban tetszett, mint az Enyx hasonló régebbi játékai (Soul Blazer, Illusion of Gaia.) SB túl rövid, az IoG-t meg valamiért hamar meguntam.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Karma XXL

Quote from: SusziHa jól tudom van belõle Anime is. Láttátok már?

Én most kerestem rá, de nem találtam semmit...

TurboK

Quote from: SoridanMindenesetre 'biztató' a minõségére nézve, hogy már megjelent :rolleyes: Ezt se fogom letölteni :)

Egyébként kösz a keresést. Tiszta underdog vagy :D (pozitív, pozitív!)
A Sonic Advance 3 vagy 4 hónappal a megjelenés elõtt kijött.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Shadowolf

Quote from: TurboKA Sonic Advance 3 vagy 4 hónappal a megjelenés elõtt kijött.

Naja, a Sonic Advance 3-ból meg volt béta verzió is. :D

Relunx

Khmmmm...Terranigma
Végigvittem, és nálam ott szakadt ela cérna amikor a fõhõs meghalt mert a hasonmása megölte (vmi négy szobor a sivatagban volt a helyszín).

Amikor meg láttam a végt, na ott nagyon felment a pumpa...ilyen ocska véget még életemben nem láttam...hagyjuk is még feltörnek az emlékek...

Amiket SNES-en ismerek:
Chrono Trigger - the best! (meg is van!)
Terranigma
Record of Lodoss War - egy japán verzió van meg de az eleje olyan hogy kb. fél óráig a gép jáccik én meg csak üllök és bámulom a monitort...aztán kemény 2 percre átvehettem az irányítást, ugyan is lépek kettõt jön vmi parasztember és lever...na itt abba is hagytam a gamet...

Több most így nem jut eszembe...

Relunx

Morrandir

A Secret of Mana 2 az igazi KIRÁLY! haverommal párhuzamosan játszottuk 1 hónapig (én Duran, Lise +Hawk, õ a másik 3-mal) és õ 2 órával elõbb felyezte be!!!!! Amugy szerintem a CT igazán yoo még SNES-en (bár az FF5-tel is sokat szenvedtem), a világ legjobb játéka a Morrowind (ott is elõször a Tribunalt vittem végig, és elvileg még akkor gyaktam le Amalexia-t, amikor minden isteni ereje vele volt:))
Reinforcements? I am the reinforcements.

gegerakostenor

A SNES a playsation mellett talán a JRPG-k legnagyobb mekkája.
Amiket imádok becsülök amiktöl hevülök azok az FF-ek(IV,V,VI) a Chrono Trigger a Secret of Mana és a Super Mario RPG, ez mind square fejlesztés ugyebár.
Aztán ami jó még az a Star Ocean Tales of Phantasia duó.

Rounin

Quote from: gegerakostenor on 2006-05-06, 17:09:14
A SNES a playsation mellett talán a JRPG-k legnagyobb mekkája.
Amiket imádok becsülök amiktöl hevülök azok az FF-ek(IV,V,VI) a Chrono Trigger a Secret of Mana és a Super Mario RPG, ez mind square fejlesztés ugyebár.
Aztán ami jó még az a Star Ocean Tales of Phantasia duó.

Ah igen, ToP mindmáig kedvencem :) A Star Oceant pedig most szereztem meg, szóval elvileg visszatérek újra egy fantasztikus világba...amit pixeleknek és hangulatnak hívnak :p

gegerakostenor

Quote from: Rounin on 2006-05-06, 17:24:09
Quote from: gegerakostenor on 2006-05-06, 17:09:14
A SNES a playsation mellett talán a JRPG-k legnagyobb mekkája.
Amiket imádok becsülök amiktöl hevülök azok az FF-ek(IV,V,VI) a Chrono Trigger a Secret of Mana és a Super Mario RPG, ez mind square fejlesztés ugyebár.
Aztán ami jó még az a Star Ocean Tales of Phantasia duó.

Ah igen, ToP mindmáig kedvencem :) A Star Oceant pedig most szereztem meg, szóval elvileg visszatérek újra egy fantasztikus világba...amit pixeleknek és hangulatnak hívnak :p

Szerencsésnek mondhatom magam rendelkezem a Gamecube-os Tales of Symphonya egy eredeti példányával, bár még nem sokat idözött a gépemben..:)))