Main Menu

Deus Ex

Started by Ramiz, 2004-02-20, 12:58:24

Previous topic - Next topic

Ramiz

Én persze rögtön azzal a próbálkozással kezdtem, hogy betámadtam a testéremet... :D  Egy darabig tűrte, aztán darabokra lőtt egy lövéssel annyival, hogy "Barom!"... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

QuoteOriginally posted by Ramiz
Én persze rögtön azzal a próbálkozással kezdtem, hogy betámadtam a testéremet... :D  Egy darabig tűrte, aztán darabokra lőtt egy lövéssel annyival, hogy "Barom!"... :D

Jól van, nem csak nekem támadnak 'fura' ingereim :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.


.Attila

QuoteOriginally posted by Soridan
Jól van, nem csak nekem támadnak 'fura' ingereim :)

:lol: :lol: :lol:

Ramiz

#34
Mi ebben a furcsa??? :confused: :hopp: :uzi:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Ja, tudom már, hogy mi a furcsa: az, hogy ő győz! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ja, tudom már, hogy mi a furcsa: az, hogy ő győz! :D

Spec. nem erre gondoltam *...köhh, miket beszélek...* Hát persze, természetesen :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

SPOOILER VESZÉLY

Az első csalódásom...  Amikor elkaptak és meg kellett szöknöm a saját bázisomról, tetszett az ötlet, de én elsőre kinyírtam a tesóval a kommandósokat és csak azért próbálkoztam újra, mert tetszett az a hirig a szobában :D de most utólag loadoltam, hogy akkor hogyan megy tovább a sztori. Máshogy nem. Akkor metróval át kell menni a parkba, ott Anna Navarrét még meg lehet ölni, de a másik (nem jut eszembe) sebezhetetlen! Mindenképpen elkapnak!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
SPOOILER VESZÉLY

Az első csalódásom...  Amikor elkaptak és meg kellett szöknöm a saját bázisomról, tetszett az ötlet, de én elsőre kinyírtam a tesóval a kommandósokat és csak azért próbálkoztam újra, mert tetszett az a hirig a szobában :D de most utólag loadoltam, hogy akkor hogyan megy tovább a sztori. Máshogy nem. Akkor metróval át kell menni a parkba, ott Anna Navarrét még meg lehet ölni, de a másik (nem jut eszembe) sebezhetetlen! Mindenképpen elkapnak!

SPOILER: Günther-t tényleg nem lehet annál a pontnál még kiníyrni, szóval ne is pazarold rá a töltényt (miután megszöktél a celládból vissza tudod szerezni az összes cuccodat, szóval jól jön majd az extra ammo). Később a sztoriban lesz még lehetőséged rá, hogy elkend a száját. ;) SPOILER END

Ramiz

SPOILER!
És lekapcsolni sem lehet úgy, mint Annát? Mert akkor ott láttam a nevét, de valamiért nem próbáltam meg killswichelni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
SPOILER!
És lekapcsolni sem lehet úgy, mint Annát? Mert akkor ott láttam a nevét, de valamiért nem próbáltam meg killswichelni.

SPOILER: Nem SPOILER END :hopp:

Ramiz

- A francba! :D
- Miért, akkor mi történik? (Azt már tudom, hogy mi NEM történik... :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Yeaahhh!

Avagy Yess! megszerzem Deus Ex! Isteni (stílusosan szólva :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Yeaahhh!

Avagy Yess! megszerzem Deus Ex! Isteni (stílusosan szólva :D )

Szóval akkor már nem kell tovább törnöm a fejem (az a kalapács igen kemény...:rolleyes: ), hogy hogyan jutassam el hozzád? :D

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Szóval akkor már nem kell tovább törnöm a fejem (az a kalapács igen kemény...:rolleyes: ), hogy hogyan jutassam el hozzád? :D

hehe..én azstallappal szoktam, kicsit lágyabb, de látványosabb :D

Szóval már nem kell. De azért hálás vagyok :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Soridan, jelentkezz itt, ha megvan ÉS tetszik! (Ha nem, akkor hallgass bölcsen, mert vannak durvább dolgok is, mint az asztallap! :D :hehe: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

QuoteOriginally posted by Ramiz
Soridan, jelentkezz itt, ha megvan ÉS tetszik! (Ha nem, akkor hallgass bölcsen, mert vannak durvább dolgok is, mint az asztallap! :D :hehe: )

Köhh, kucc. Hallgass és bölcs maradsz :p . Már fentebb jócskán említettem, hogy nekem _tetszik_ ! :p De még előbb átmegy egy oszt.társam kezén. :ejj:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

(Csak mert úgy örültél, hogy "Megvan!"... :rolleyes: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

QuoteOriginally posted by Ramiz
(Csak mert úgy örültél, hogy "Megvan!"... :rolleyes: )

:p Mert régóta fenem rá a fogam :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

LoL

En megertem Saorit, a CS sokkal jobb :)

De azert ez is tetszik, ma vagy holnap meg is lesz :D
Majd akkor bovebben reagalok :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
LoL

En megertem Saorit, a CS sokkal jobb :)

Amilyen meglepő dolgok kiderülnek itt a fórumon, én már azt se tartanám furának, ha Saori többször végigvitte volna, mint Shadowolf :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Bahh.. Deus Ex multiba????? Uramatyám, ez már szinte felér egy botok nélküli CS-single játékkal :ejj:
A Deus Ex éppen a single miatt nagyszerű.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Bahh.. Deus Ex multiba????? Uramatyám, ez már szinte felér egy botok nélküli CS-single játékkal :ejj:
A Deus Ex éppen a single miatt nagyszerű.

Tény, de a kardpárbajok akkor is murisak szoktak lenni. ;) :D

Soridan

#53
Emberek! Holnaptól ugyan véreres szemekkel, de boldogan mesélhetek tapasztalatokat a Játékkal kapcsolatban! Itt piheg a drága a táskámban! Ráadásul dobozos origi verzió (hol egy no-cd crack? :rolleyes: ) ! :hopp:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Először nagyot néztem a világító kardokon... Végül is praktikus, mint a fénykard: világít a sötét helyeken :D (csak nem eléggé)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

"Petienciául mondj el egy Miaty..." - áh, inkább szerezd meg! ^_^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Ramiz
"Petienciául mondj el egy Miaty..." - áh, inkább szerezd meg! ^_^

Nekem megvolt, csak a gépem kb. 4/5-e a minimum követelményeknek :)

A haveromnál meg szaggatott :eek: ! 2500 P4-es 512MB RAM és GefFX5200-as kártyával!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
A haveromnál meg szaggatott :eek: ! 2500 P4-es 512MB RAM és GefFX5200-as kártyával!

Max a második része. :rolleyes:

Soridan

:lol: Én is így kezdtem... aztán a "túszok kiszabadítása a metrón"-nál közben már kevésbé lelkesedtem ;) Aztán hajnalban még kevésbé, amikor rájöttem, aludni is kellene :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Max a második része. :rolleyes:

Ja, azt hittem, arról van szó :D