Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

phr0zen

Nah jólvan elég a topicszennyezésből gyerekek.A többi szemetet ide kérjük. :)

Itachi

Ez egy jó ötlet volt. :)  Aki MU zik annak javaslom ezt a címet: http://muhq.com Phrozen, a DW tud solo zni vagy a magasabb szinteken csak úgy tud effektíven ölni ha a DK tankot jáccik? :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

Quote from: LorenorPhrozen
Kéremszépen,phr0zen.Nullával és kis p-vel./!!!SENKI NEM RÖHÖG!!!/Ezért harapok. :hehe:

Quote from: Lorenora DW tud solo zni vagy a magasabb szinteken csak úgy tud effektíven ölni ha a DK tankot jáccik? :zen

Elvan a DW egyedül is.Nem olyan veszélyesen gyenge,csak míg egy 50-es DW leginkább Deviasban öl Yetiket,addigra egy 50-es DK már rég a Dungeon 2-ben tombolhat,ahol az ímént említett 50-es DW a leggyengébb lény legenyébb kis ebéd utáni fingásától is megfekszik.

Itachi

Quote from: phr0zenKéremszépen,phr0zen.Nullával és kis p-vel./!!!SENKI NEM RÖHÖG!!!/Ezért harapok. :hehe:



Elvan a DW egyedül is.Nem olyan veszélyesen gyenge,csak míg egy 50-es DW leginkább Deviasban öl Yetiket,addigra egy 50-es DK már rég a Dungeon 2-ben tombolhat,ahol az ímént említett 50-es DW a leggyengébb lény legenyébb kis ebéd utáni fingásától is megfekszik.
Suman, suman.,..Illedelmességből írtam úgy a neved.Sokkal előkelőbb.nem gondoltam,hogy zavarni fog. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Gyerekek... valami konkrétumokat írjatok PLZ... sajna nagyon nincs leírva semmi a karakterekről... valami nagyon kevés, hogy mit tud, de pl, hogy egy dark wizard hogyan tud tovább fejlődni a Power Wave után... az ok, hogy mennyi mana után és hányadik level esetén engedi, de hol a fenében találok olyan scroll-t ami a tanulást elősegíti...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: VóbertGyerekek... valami konkrétumokat írjatok PLZ... sajna nagyon nincs leírva semmi a karakterekről... valami nagyon kevés, hogy mit tud, de pl, hogy egy dark wizard hogyan tud tovább fejlődni a Power Wave után... az ok, hogy mennyi mana után és hányadik level esetén engedi, de hol a fenében találok olyan scroll-t ami a tanulást elősegíti...

Lorenciátl nyugatra át lehet menni Deviasba,de csak miután elérted a 15. szintet.Az ottani boltban kapható sok új varázslat DW-nek:Meteorite,Teleport,Lightning...

Itachi

Vóbert te hanyas színtű vagy? Én még csak 10 es.Valszeg én vagyok a legfiatalabb, 4 ünk közül.. :p  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

roderick

aztat akarom kérdezni, hogy valahogy meg tudom-e szerezni elfeledett jelszavamat, mert sehol se látok a honlapon ilyen opciót, viszont a patchet letölteni csak bejelentkezéssel lehet.
Amúgy komoly 12-es szintü DK-t neveltem a a tavaszi szünetben még, de azóta nem volt idöm rá
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xaga

Én még csak 4. szintű vagyok de tegnap kezdtem.

Itachi

Quote from: XagaÉn még csak 4. szintű vagyok de tegnap kezdtem.
Én is tegnap. :p  A fura az, hogy van LOD om FF X-2 öm Morrowind em és mivel jáccom...EZZEL....Nem igazán értem magamat se de mindegy. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: XagaÉn még csak 4. szintű vagyok de tegnap kezdtem.

Én is tegnap kezdtem. Karik: lv18 DW, lv 9 DK, lv 2 Elf :D

EDIT: köszi szépen phr0zen, hogy létrehoztál ezért egy új topicot. Már én is épp meg akartam tenni, de túl lassú vagyok. :P :D

Vóbert

Quote from: phr0zenLorenciátl nyugatra át lehet menni Deviasba,de csak miután elérted a 15. szintet.Az ottani boltban kapható sok új varázslat DW-nek:Meteorite,Teleport,Lightning...

Na ez kell nekem :) Már megyek is arra... Noriá-t már végigjártam, de semmit nem találtam benne... akkor tehát rossz felé járkáltam... Köszike :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfÉn is tegnap kezdtem. Karik: lv18 DW, lv 9 DK, lv 2 Elf :D

EDIT: köszi szépen phr0zen, hogy létrehoztál ezért egy új topicot. Már én is épp meg akartam tenni, de túl lassú vagyok. :P :D

Jézus!!!! Reggeltől estig ezt nyomod szünet nélkül??? Szemed még nem izzik vérben??? :D  :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Volna egy kérdésem: Nálatok is úgy van, hogy amikor varázsol a DW akkor először mozog a keze mintha lőne de nem lő semmit, majd késve érkezik a lövés? Nálam mindig ez van. Ez nem lag azt tudom. Ez a normális? gyakorlatilag mindent késve csinál. Zen t a földről későn veszi fel ahhoz képest mikor nyomom rá..Ez nálatok is így van ,vagy az én készülékemben van a hiba? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

Nálam is hasonló, elmenekülök szörny elől és utána még sebzősöm me akko fogta föl hogy megüttötték. A pénz még mindig a földön van pedig már kiírta hogy fölvettem, stb. Én csak DK és elfet tudok indítani másik 2 karit miért nem?

phr0zen

Quote from: LorenorÉn is tegnap. :p  A fura az, hogy van LOD om FF X-2 öm Morrowind em és mivel jáccom...EZZEL....Nem igazán értem magamat se de mindegy. :zen:

A fura az hogy nekem már mind a 3 van hónapok óta mégis "EZZEL" játszom.
Egyébként nem fogom fel miért ciki "EZZEL" játszani.Nem egy rossz dolog az a MU. :)

phr0zen

Quote from: LorenorVolna egy kérdésem: Nálatok is úgy van, hogy amikor varázsol a DW akkor először mozog a keze mintha lőne de nem lő semmit, majd késve érkezik a lövés? Nálam mindig ez van. Ez nem lag azt tudom. Ez a normális? gyakorlatilag mindent késve csinál. Zen t a földről későn veszi fel ahhoz képest mikor nyomom rá..Ez nálatok is így van ,vagy az én készülékemben van a hiba? :confused:  :zen:

Ehh...Csak úgy szeretném a tudtotokra hozni hogy a játék online,ezért EZ bizony lag. :)

A MU mocskosul tud lagolni,alapvetően amiatt mert
1.Sokan vannak fenn.
2.Vannak cheaterek,akik miatt NAGYON megnő a lag.

phr0zen

Quote from: roderickaztat akarom kérdezni, hogy valahogy meg tudom-e szerezni elfeledett jelszavamat, mert sehol se látok a honlapon ilyen opciót, viszont a patchet letölteni csak bejelentkezéssel lehet.
Amúgy komoly 12-es szintü DK-t neveltem a a tavaszi szünetben még, de azóta nem volt idöm rá

Ööööhh...

...

Sztem regelj újra. :dirr:

Shadowolf

Quote from: phr0zen2.Vannak cheaterek,akik miatt NAGYON megnő a lag.

Tegnap este jó sokan voltak fönn. Rohadt hacker-ek. :ejj:

Itachi

Quote from: phr0zenEhh...Csak úgy szeretném a tudtotokra hozni hogy a játék online,ezért EZ bizony lag. :)

A MU mocskosul tud lagolni,alapvetően amiatt mert
1.Sokan vannak fenn.
2.Vannak cheaterek,akik miatt NAGYON megnő a lag.
Aha akkor it úgy láccik állandó lag van..Hiába..Ilyennel csak Kaillerán találkoztam eddig meg LOD ban.(ott azért ritkán) :rolleyes:  Nem mondtam ,hogy ciki,csak annyit,hogy fura. Kár ,hogy a varázslatoknak is olyan hangja van mint a vágásoknak..Vagy tévedek? :p  Amúgy tényleg jó game..A PK Mekkája. :hopp: Még jó ,hogy itt nincs hardcore mód... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

Nekem elsőre nem jött össze a regisztráció, talán nem szereti a böngészőmet, de tényleg úgy van, hogy néhány dolgot visszakérdez később, amit bepötyögtél? De ténylegesen ugye csak az e-mail címedet ellenőrzik, mert megnézném, hogy mindenkit föl is hívnak! :D

a cheater-eket meg még mindig nem értem... miért jó nekik ha csalással győznek, hogy miért okoz az nekik sikerélményt... soha nem fogom megérteni. :mad:
(és most nem arra gondolok, amikor otthon kipróbálsz a Doom-ban egy god-módot, vagy falonátjársz, mert az természetes és egyszer mindenképpen poén :D)

roderick

huhh.. hálistennek sikerült rekonstruálnom a kódomat, kicsi elmémben, csak azt nem tudtam, hogy csak kisbetüt lehet használni :)

QuoteDe ténylegesen ugye csak az e-mail címedet ellen?rzik, mert megnézném, hogy mindenkit föl is hívnak!

Nemhiszem, hogy ingyenes lenne a játék, ha mindenkit felhívnának koreából:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

Shadowolf, el is felejtettem mondani, hogy mi a karakterem neve. Ha neadj Isten meg akarnál keresni, a karim neve Dschneider. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorVolna egy kérdésem: Nálatok is úgy van, hogy amikor varázsol a DW akkor először mozog a keze mintha lőne de nem lő semmit, majd késve érkezik a lövés? Nálam mindig ez van. Ez nem lag azt tudom. Ez a normális? gyakorlatilag mindent késve csinál. Zen t a földről későn veszi fel ahhoz képest mikor nyomom rá..Ez nálatok is így van ,vagy az én készülékemben van a hiba? :confused:  :zen:

Nekem is ezt csinálja, válszeg a netkapcsolat hátránya...

Quote from: phr0zenA fura az hogy nekem már mind a 3 van hónapok óta mégis "EZZEL" játszom. Egyébként nem fogom fel miért ciki "EZZEL" játszani.Nem egy rossz dolog az a MU.

De nem ám :) Én is leálltam a LoD-ról ;)

Quote from: ShadowolfTegnap este jó sokan voltak fönn. Rohadt hacker-ek.

Ne is mondd... kb 15 percig tartott, mire felmásztam... és utána is elég sok volt a szakadás...

Ja és ha keresnétek, a karakterem neve (ki gondolta volna ;) )

vobert

hacsak nem nagy betűvel írtam...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Lorenor, Vóbert akkor mindjár beraklak titeket a friends listámba. ;) Engem pedig ezeken a neveken találhattok meg: Arnyfarkas, Arnylovag, Arnyelf

Fö a változatosság. :D

Xaga

Hogyan lehet előhívni Friend listát, én is belistáználak titeket.
BTW karim neve (minő meglepetés) Xaga.

Shadowolf

Quote from: XagaHogyan lehet előhívni Friend listát, én is belistáználak titeket.
BTW karim neve (minő meglepetés) Xaga.

Képernyö jobb részén alul. (pontos nevére nem emlészem) Kattints rá aztán pedig az add friends gombra.

Vóbert

D gomb megnyomása után... is aktiválható :) ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Szomorúan kell megállapítsam azt a tényt amit phr0zen is mondott egy picit másképp: a DW mazohistáknak való! Tény ,hogy DW al kezdtem ami már 14 es ,de miután kipróbáltam a DK t erre a következtetésre juttottam.A DK kb. 5 ször olyan gyorsan fejlődik , és nem lesz mindig PK esek áldozata mint a szegény DW... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorA DK kb. 5 ször olyan gyorsan fejlődik , és nem lesz mindig PK esek áldozata mint a szegény DW... :rolleyes:  :zen:

Kár szegény mágusért. Ez az első rpg amiben nem azzal nyomulok folyamatosan. (mondjuk ettől függetlenül azt is fejleszteni fogom valamikor ^^) Más: Én legközelebb csak csütörtökön nyomulok. (albiban nem akarok vele játszani, mert akkor a maradék tanulásnak is fuccs ^^") Addigra gondolom csak leszel 6.-ik szintű szóval majd bepótolhatjuk a mára tervezett party-t. ;)