Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: phr0zen50. szinttől van WARP command.2000 zenért oda repülsz ahova akarsz.2000 zen az meg nem összeg... :dirr:

Neked már tény hogy nem. Én még ilyen alacsony szintűként még eléggé ki vagyok számolva...^^"

Vóbert: Lorenciában és Noriában a városi kereskedőknél én is simán meg tudok bármit venni. Csak az a gond, hogy az igazán jó felszereléseket nem ott árulják...

Shadowolf

Quote from: VóbertNem.. nekem nem trade volt... trade-ből még nem volt gyilkolászás... Csak jön utánam, beszáll a harcokba, aztán 2-3 ellenség után nekiáll gyapni...

Gondolom egy önző disznó lehetett, aki úgy vélte, hogy ks-elsz...
Ilyen már velem is előfordult, de velem csak szimplán közölték hogy takarodjak onnan...:rolleyes:

Jaj, eddigi legjobb beszólás amit kaptam: egy hacker le n00b-ozott, amikor megszóltam azért amit csinál...:D

Vóbert

Quote from: LorenorGrrrr...Eddig nem szóltma, de az LORENCIA.... :rolleyes:  :zen:

Sorry :) Tudtam, hogy rosszul tudom... de nem volt kedvem leírni, hogy javítsatok ki... talán most már megjegyzem... Lorencia!!! Kösz :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Én azt utálom mikor ütöm a szörnyet alig van már hp-m és közben zabálom az almát és simán meghalok, és miután meghaltam akko kezd nőni a hp-m az almátol. rohad idegesítő.

Vóbert

Quote from: phr0zen50. szinttől van WARP command.2000 zenért oda repülsz ahova akarsz.2000 zen az meg nem összeg... :dirr:

Wow :) Tiszta Star Trek... egyébként annyit még én is simán adnék már most is, ha használhatnám, pedig jelenleg csak 30-40k körüli zen-em van...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertWow :) Tiszta Star Trek... egyébként annyit még én is simán adnék már most is, ha használhatnám, pedig jelenleg csak 30-40k körüli zen-em van...

Én inkább 2 Blade-re gyűjtök. ;)

Xaga: velem is csomószor előfordult már...:ejj:

Vóbert

Quote from: ShadowolfÉn inkább 2 Blade-re gyűjtök. ;)

Xaga: velem is csomószor előfordult már...:ejj:

Tegnap elköltöttem az összes zenem ;) Egy valaki csata közben odaszólt, hogy van cucca nekem, ha kell... valami brutál egy páncélt vettem tőle... legalábbis nekem brutál, mert az eddigi defence-em a duplájára nőtt :D Most rozsdavörösben pulzálok :) :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertTegnap elköltöttem az összes zenem ;) Egy valaki csata közben odaszólt, hogy van cucca nekem, ha kell... valami brutál egy páncélt vettem tőle... legalábbis nekem brutál, mert az eddigi defence-em a duplájára nőtt :D Most rozsdavörösben pulzálok :) :D

Nem véletlenül egy bronze armor+x? Nekem van egy +3-asom (hunter dobta :D), de még kell 1 pont az agility-mre hogy tudjam használni... Mennyibe került?

Tényleg, ki hányadik szintű? Mennyire maradtam el tőletek az utóbbi napok során?

Vóbert

Quote from: ShadowolfNem véletlenül egy bronze armor+x? Nekem van egy +3-asom (hunter dobta :D), de még kell 1 pont az agility-mre hogy tudjam használni... Mennyibe került?

Tényleg, ki hányadik szintű? Mennyire maradtam el tőletek az utóbbi napok során?

Én jelenleg 17-es... az armor ha jól emléxem akkor pad armor +4 vagy több... ha jól tudom, a bronzot nem tudom használni mert csak DK és MG... de aztán lehet, hogy tévedek és mégis bronz... legalábbis rozsdavörös a cucc... rajtam ;) de mondom dupla annyi lett a defence... úgyhogy annyira már a kő gólemek sem tudnak meggyapni ;) simán lenyomom őket, főleg, hogy van már az a lightning cuccom is ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertÉn jelenleg 17-es... az armor ha jól emléxem akkor pad armor +4 vagy több... ha jól tudom, a bronzot nem tudom használni mert csak DK és MG... de aztán lehet, hogy tévedek és mégis bronz... legalábbis rozsdavörös a cucc... rajtam ;) de mondom dupla annyi lett a defence... úgyhogy annyira már a kő gólemek sem tudnak meggyapni ;) simán lenyomom őket, főleg, hogy van már az a lightning cuccom is ;)

Ja hogy te DW-vel vagy...^^" Akkor tényleg nem használhatsz bronze armort. Ellenben nekem van pár cuccom DW-knek (asszem egy pad helm+3-am is) ha érdekel. ;)

EDIT: kőgólemet???!!!  Respect! Akkor lehet hogy én is megpróbálom a DK-mmal. ^^

phr0zen

Quote from: ShadowolfTényleg, ki hányadik szintű? Mennyire maradtam el tőletek az utóbbi napok során?

Én 55 :D :D :hopp:  :hehe:  :dirr:

Shadowolf

Quote from: phr0zenÉn 55 :D :D :hopp:  :hehe:  :dirr:

Kis felvágós...:p Na majd a hétvégén úgy leelőzlek, hogy már csak a porfelhőt fogod magad előtt látni...:D

Xaga

Quote from: ShadowolfTényleg, ki hányadik szintű?

Én 12 de most már annyi időm van mint a tenger, ugyhogy lassan utolérlek majd benneteket.

Vóbert

Quote from: ShadowolfJa hogy te DW-vel vagy...^^" Akkor tényleg nem használhatsz bronze armort. Ellenben nekem van pár cuccom DW-knek (asszem egy pad helm+3-am is) ha érdekel. ;)

EDIT: kőgólemet???!!!  Respect! Akkor lehet hogy én is megpróbálom a DK-mmal. ^^

Igen DW vagyok... és tényleg... full pad armor +3-mam van... tegnap azt vettem... szerintetek sok érte a 40K nem láttam még olyant sehol, így csak a bone armorhoz tudtam hasonlítani, az meg a közelébe sem ér, és az is elég keményen 5k körül van darabonként...
Mind1... nekem mindenképp megérte... aki eladta 50k-t akart érte, de nem tudtam neki annyit adni, azt a végén odaadta 40k-ért is...
Mondjuk nekem nemigazán kell a zen felvágás végett... eddig csak arra használtam, hogy mana potion-t vegyek... semmi másra... a többit mind találtam ;)

Shadow... a kőgólem már nem is olyan veszélyes, amióta van lightning skillem ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertShadow... a kőgólem már nem is olyan veszélyes, amióta van lightning skillem ;)

Sztem a 40k egész normális ár érte. A lightning nekem is megvan, de még azt sem tudom használni (meg most amúgy is a DK-mat fejlesztem :D). Kb. mennyit sebez a gólemeken? Én a DW-vel csak 8-20 között tudok sebezni rajta a Power Wave-vel. ^^" Más: akkor DW cuccosok érdekelnének?

Vóbert

Quote from: phr0zenÉn 55 :D :D :hopp:  :hehe:  :dirr:

No comment... :) De a kaszád nagyon teccik :D :P
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfSztem a 40k egész normális ár érte. A lightning nekem is megvan, de még azt sem tudom használni (meg most amúgy is a DK-mat fejlesztem :D). Kb. mennyit sebez a gólemeken? Én a DW-vel csak 8-20 között tudok sebezni rajta a Power Wave-vel. ^^" Más: akkor DW cuccosok érdekelnének?

Hááát eddig a max, amit elkaptam, az 38 volt... de a sebzés az 25-44 +4 hivatalosan...

És érdekelne... elsősorban fegyver, de más is érdekel, ha jobb, mint ami van ;) Bár most zen-em az kb 2-3k körül van... úgyhogy egyenlőre semmit nem tudnék érte adni... Majd később, amikor lesz valami zen-em vagy speckó item, akkor térjünk vissza rá...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertHááát eddig a max, amit elkaptam, az 38 volt... de a sebzés az 25-44 +4 hivatalosan...

És érdekelne... elsősorban fegyver, de más is érdekel, ha jobb, mint ami van ;) Bár most zen-em az kb 2-3k körül van... úgyhogy egyenlőre semmit nem tudnék érte adni... Majd később, amikor lesz valami zen-em vagy speckó item, akkor térjünk vissza rá...

Barátoknak ingyért is szoktam cuccokat adni. :rolleyes: Persze nem az összeset, mert valamiből nekem is meg kell élnem. ^^" Holnap megyek haza, majd akkor leírom a kínálatot. ;)

Shadowolf

Most találtam egy hacker fórumot, amin a MU-val is szarakodnak. A kérdés: kicsesszek velük és jelentsem fel őket a hivatalos oldalon?

Xaga

Quote from: ShadowolfMost találtam egy hacker fórumot, amin a MU-val is szarakodnak. A kérdés: kicsesszek velük és jelentsem fel őket a hivatalos oldalon?

Elöbb ad meg nekem a linket és miután án is körülnéztem azon az oldalon feljelentheted őket a hivatalos oldalon.

Shadowolf

Quote from: XagaElöbb ad meg nekem a linket és miután án is körülnéztem azon az oldalon feljelentheted őket a hivatalos oldalon.

Minek az neked, hm? :rolleyes: :D

Xaga

Quote from: ShadowolfMinek az neked, hm? :rolleyes: :D

Hogy valahogy elbánjak a rohadt killerekkel, ma szépen vásárolok hp italt kinti árusnál erre jön a killer és kinyir.

Shadowolf

Quote from: XagaHogy valahogy elbánjak a rohadt killerekkel, ma szépen vásárolok hp italt kinti árusnál erre jön a killer és kinyir.

Anger only leads to your own destruction young one...:D Tudod nagyon jól ha valakit rajtakapnak, hogy módosítja az account-ját, azt bannelik...

Tényleg phr0zen: valami tipp, hogy hol lehet infót találni privát serverek-ről?

Xaga

Quote from: ShadowolfAnger only leads to your own destruction young one...:D

Perhaps, but I'll take with me as many as I can :D
I cant get that damn hack to work :( Akkor alaklmazzuk a killerek ellen az egyik tuti biztos modszert: egységben az erő :D

Quote from: ShadowolfTudod nagyon jól ha valakit rajtakapnak, hogy módosítja az account-ját, azt bannelik...

Nem elég hatékony a security.

Shadowolf

Quote from: XagaAkkor alaklmazzuk a killerek ellen az egyik tuti biztos modszert: egységben az erő :D

Nem feltétlenül. Múltkor egy killer egy csapással elintézett engem és három másik csapattársam...^^" Nemtom hogy hacker volt e vagy csak nagyon magas szintű...

QuoteNem elég hatékony a security.

Ez feltehetőleg annak tudható be, hogy:
a, a játék ingyenes (ergó nincs pénz a fejlesztésre)
b, nagyon sok a játékos a servereken

Xaga

HA ismered a támadás módját tudsz ellene védekezni. Amugy szerintem jelezni kéne a hivatalos helyen az általad emlitet forumot (hátga nem ismerik) igy legalább megtudnak 1 pár doldot pár hackről és köv patchben már tudnak védelemről gondoskodni.

phr0zen

URAMISTEN!
...
...
...
Nem fogom elmesélni ma mit produkáltm a MUban,mert nem bírná a szívetek.Mindenesetre:Kell vkinek egy 84. szintű DK acc-a? :rotflol:

Shadowolf

#87
Quote from: phr0zenURAMISTEN!
...
...
...
Nem fogom elmesélni ma mit produkáltm a MUban,mert nem bírná a szívetek.Mindenesetre:Kell vkinek egy 84. szintű DK acc-a? :rotflol:

Naaa meséld el lééééccciii...:D Amúgy nagyon kiröhögsz, ha én most azt mondom, hogy engem igenis érdkelne? Kiét nyúltad amúgy le? :rolleyes:

Itachi

Emberek! Miért van az ,hogy mikor ÉN szeretnék valakit leöldögélni hiába nyomom a rohadt ctrl t bára varázsló mozgást megcsinálja de nem jön semmi varázslat.Aztán ahogy -mivel arra gondolok, hogy laag - egy szörnyet kezdek megint lőni normálisan működik....MI EZ??????, :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorEmberek! Miért van az ,hogy mikor ÉN szeretnék valakit leöldögélni hiába nyomom a rohadt ctrl t bára varázsló mozgást megcsinálja de nem jön semmi varázslat.Aztán ahogy -mivel arra gondolok, hogy laag - egy szörnyet kezdek megint lőni normálisan működik....MI EZ??????, :confused:  :zen:

Sztem tényleg lag, de biztosat csak phr0zen tud majd (valószínűleg) mondani, mivel ő jáccik közülünk a leghosszabb ideje...