Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Zelmor

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
télleg egy kérdés a rajzolással kapcsoltaban:azt honnan lehet kitalálni hogy a ruhák milyen helyzetbe hgyan gyûrõdnek??

Kalibur jól mondta. Vagy ha ehhez nagyon nincs ideged, asszem valamelyik ftp-n van néhány how to draw manga könyv.
Tényleg, jó lenne, ha mind meglenne... Miért is nincs fent mind???

Kalibur

Melyik ftp-re gondoltál vagy hol? Szerintem az engem is érdekelne (már csak úgy collect'em szempontból is...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Az animeHQ-n a nem public részen lévõ könyvekre gondolt. ;)

Kalibur

Kicsiny izzadtságcsepp csorog lefele homlokon, enyhén csalódott arckifejezés... De azért kösz.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Az, hogy nem public, nem azt jelenti, hogy nem kaphatsz acc-ot... szóval nem kell csalódni ;) !

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Az, hogy nem public, nem azt jelenti, hogy nem kaphatsz acc-ot... szóval nem kell csalódni ;) !
Az a fizetõs része, nem? Na nálam ott akad el az ügy.:rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Shock12
Az, hogy nem public, nem azt jelenti, hogy nem kaphatsz acc-ot... szóval nem kell csalódni ;) !

Hogy lehet acc-ot szerezni? Merthogy nem találtam olyan oldalt, az IRC-t pedig nagyon nem szeretem használni...

Shock12

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Hogy lehet acc-ot szerezni? Merthogy nem találtam olyan oldalt, az IRC-t pedig nagyon nem szeretem használni...

Írsz egy pm-et McDouglasnak, és küld egy mailt, melyben elmagyarázza az ügymenetet.

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
Az a fizetõs része, nem? Na nálam ott akad el az ügy.:rolleyes:
Na azért nem kell túldramatizálni a dolgot, nem sok, havi 300volt amikor először bevezették. (Igaz, még én sem tettem meg, de megteszem mostmár tényleg.)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Na azért nem kell túldramatizálni a dolgot, nem sok, havi 300volt amikor először bevezették. (Igaz, még én sem tettem meg, de megteszem mostmár tényleg.)
Látom, érted mirõl is beszélek... nem az összeg vág hasra...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Jéééééééé....ide még nem is írtam...pedig nem számítok túl öregnek ezen a fórumon...bár már kiléptem pihetollas Juior Member koromból...szóval..jelentkezem a USTEAM Fórum hivatásos szülinapjelzõje lennék...egy másik vélemény szerint pedig egy agyament nõszemély^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Saori
...egy másik vélemény szerint pedig egy agyament nõszemély^^
Na és ? Én sem állítottam magamról soha, hogy teljesen értelmes vagyok.
Egyébként hozott Isten errefelé :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

QuoteOriginally posted by Kalibur
Na és ? Én sem állítottam magamról soha, hogy teljesen értelmes vagyok.
Egyébként hozott Isten errefelé :D

Köszi^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shizuku

Sziasztok! :)

Annyira friss tag lennék, hogy szinte füstölök. :D  "Nade" félre a tréfát:

Ide hozzátok ma du. érkeztem el, viszont már jó ideje nézegetem az animés honlapokat az interneten. Legelsõ animém (igazi animém) a Ghost in the shell volt, és mivel a srác, akitõl kaptam jól ismert, így pont eltalálta mit is kell megnéznem. :) A Ghost-tól teljesen felvillanyozódtam. Elsõ igazi animés (mert ugye a Final Fantasy mov-ot nem tekintjük annak, mármint animénak. Vagy igen?) élményem lehengerlõ volt. Teccett (mit teccett, IMÁDTAM!) a rajzok kidolgozása, a karakterek személyisége, az elgondolkoztató háttértartalom bújkálása, és azt, hogy teljesen más egy Disney-hez képest.
A srácnak sajna nem volt több ilyen filmje, így hát a második anime a Chihiro volt. Bár teljesen már, mint a Ghost, ezzel is nagyon meg voltam elégedve. Mivel úgy éreztem, ezt a mûfajt nekem találták ki, elkezdtem keresni-kutatni animés ismeretség után. Szomorúan vettem (és veszem mind a mai napig) tudomásul, hogy szinte ALIG ismerik ezt a mûfajt Magyarországon, kivétel keveseket. :(
Mondják, hogy aki keres az talál. Én is találtam, méghozzá egy olyan valakit, aki nagy-nagy rajongója az animéknak, így hát ismeretséget kötöttünk. Tõle van most jópár, és még sok-sok talonban, amit nem néztem meg. :) Szal' úgy döntöttem, hogy anime rajongónak mondom magam, és keresek valami társaságot, ahol elvegyülhetek, informálódhatok, beszélgethetek, és nem néznek majd hülyének (bár erre nem esküdnék meg :D) Ezt a közeget megfelelõnek találtam. Maradok. :hopp:

Saori

Üdvözöllek köreinkben^^
(nem akarok kötözködni de ott lejjebb valahol van egy bemutatkozások topic^^)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Saori
Üdvözöllek köreinkben^^
(nem akarok kötözködni de ott lejjebb valahol van egy bemutatkozások topic^^)

NP,zsozso majd valszeg úgyis asszimilálja ezt abba a topicba...

Shizuku

QuoteOriginally posted by phr0zen
NP,zsozso majd valszeg úgyis asszimilálja ezt abba a topicba...

Igen, ez lett volna a következõ kérésem, ha Te nem említed! :) Szal' kedves zsozso, ha lehet, akkor varázsold át a bemutatkozásomat a BEMUTATKOZÁSOK topic-ba, mert igazából oda szántam! :)

Zelgadis

Hogy nem néznek hülyének az baromság :)
Mivel itt mindenki hülye, ezért egyértelmû hogy téged is annak nézünk ;)

Itachi

Jéééé(késõn kapcsol) még egy nyúúúú member!Üdv légy jövevény!Most már te is a kiválasztottak közé tartozol..Sok mindennel fogsz ezen az úton tallálkozni és sok mindent fogsz tapasztalni...De egyben biztos lehetsz:Ha anmie-fan vagy akkor a fény útját fogod járni(persze vannak kivételek);)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shizuku

QuoteOriginally posted by Lorenor
Jéééé(késõn kapcsol) még egy nyúúúú member!Üdv légy jövevény!Most már te is a kiválasztottak közé tartozol..Sok mindennel fogsz ezen az úton tallálkozni és sok mindent fogsz tapasztalni...De egyben biztos lehetsz:Ha anmie-fan vagy akkor a fény útját fogod járni(persze vannak kivételek);)

NEEWWWW? Kedves Lorenor, amióta én "beiratkoztam", azóta már legalább 3-an jöttek (szerintem pontos számot zso tudna mondani). Szal' elmaradtál, de segond. Szerintem lesz elég időnk egymás írásait olvasni ;)

Fény útja? Ööö... az sem rossz, de én inkább maradok a félhomálynál :) Amúgy a szöveg inkább RPG-sen, mint animésan hangzott, ami nem jelent problémát, hiszen a rajongás a fantasy felé is megvan... :)

Itachi

Nnna megint át lett pakolva egy adag........:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ArchElf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nnna megint át lett pakolva egy adag........:rolleyes:
Sajna telefloodoltuk a topicot.
De én már bemutatkoztam, tessék másoknak is, különben::nagyere:
:no-offense:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Tiaro

Khm. Mea Culpa, de nem vettem eddig észre ezt a topicot, meg nem is igazán gondoltam, h egyáltalán van. Amelyik fórumon eddig jártam, kiröhögtek volna, ha valami feltûnési viszketegségbõl hasonlókat írkálok, de úgy látom itt nem ez a helyzet. Ha Rómában vagy...
Tehát: a nevem talán kitalálható, ezt nem fejtem ki bõvebben. Anime-manga téren sztem a kezdõ kategóriába esek, nem sok sorozatot láttam eddig (ha jól emlékszem a Ghost in The Shell, Noir, CB, Trigun, NGE, Witch hunter Robin, Full Metal Panic, és a kapcsolódó filmek voltak meg. Ja meg a Kenshin fiú. Talán van még egy-kettõ, de ha nem is emlékszem rájuk, akkor valszeg nem hagytak mély nyomokat bennem...)
Aztán: jelenleg a mûszaki infó szakot próbálom végigvinni több kevesebb sikerrel (eddig 3 ZH-ból 3 megvan hehehe :zen:  ) És kb két óra múlva írok egyet mûszaki kommunikációból, úgyhogy nem vagyok éppen életvidám hangulatban. Asszem egyelõre ennyit mondanék... Üdvözlök mindenkit!
Tiaro out. :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

Üdvöz légy kolléga!Nagy lépést tettél a sorsod beteljesedésének irányába....Te is a kiválasztottak közé tartozol akik majd egyszer az animebõl és a japán kultúrából tanulva elhoznak egy új világrendet!Légy hát üdvözölve sorainkban!Viccet félre téve Hello!Te aztán szorgalmas vagy..Adj már egy kicsit kölcsön belõle...Én még az órákra se járok rendesen és a ZH imat meg épphogy megírom....:p Ma meg elaludtam a gazdasági jog órámat mivel fönn voltam hajnal fél 3 ig és KoF oztam......:p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Nem annyira szorgalom, mint sóherság... nincs sok kedvem százezreket fizetni, ha ingyen is lehet tanulni :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nem annyira szorgalom, mint sóherság... nincs sok kedvem százezreket fizetni, ha ingyen is lehet tanulni :D
Üdvözlégy :D
Meg kell hagyjam, ez eddig a legeredetibb kifogás, amit a témához hallottam, de teccik:p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

QuoteOriginally posted by Tiaro
Nem annyira szorgalom, mint sóherság... nincs sok kedvem százezreket fizetni, ha ingyen is lehet tanulni :D
Hát lehet hogy nekem az a bajom hogy semmit sem nekem kell fizetnem....Õs áll mindent.....Ilyenkor kurvára szégyelem magam...Egy elkényeztetett suhanc vagyok.....:(
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Jól van na. Stréber vagyok. :D


(Ha anyámék ezt hallanák, szerintem egy hétig fetrengenének a földön röhögõgörcsben... :hahaha:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

Lorenor:
Megesik az ilyen... de azért meg lehet szokni, nem? ;)
(Egyébként amióta kapom a diákhitelt, kb én is így érzem magam :D )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Itachi

QuoteOriginally posted by Tiaro
Lorenor:
Megesik az ilyen... de azért meg lehet szokni, nem? ;)
(Egyébként amióta kapom a diákhitelt, kb én is így érzem magam :D )
Úgy láccik ez az allround egyetem feeling....:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"