Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Bár ez konkrétan nem az én ügyem volt, de boldogan állapítom meg: Íme a bizonyíték, hogy a rendes ember alfaj még nem halt ki :p

Na látod, az nem lehet hogy egyedül vagyunk hiszen elég nagy ez a bolygó a pénzéhes, nagyravágyó, gerinctelen... stb. lilimeknek és nekünk lovagoknak akikben még él a jóakarat...

A pénzéhes,...stb embereknek üzenem NEM KAPTOK EL ÉLVE:D:D:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Drótmalac

QuoteOriginally posted by VASH
Na látod, az nem lehet hogy egyedül vagyunk hiszen elég nagy ez a bolygó a pénzéhes, nagyravágyó, gerinctelen... stb. lilimeknek és nekünk lovagoknak akikben még él a jóakarat...

A pénzéhes,...stb embereknek üzenem NEM KAPTOK EL ÉLVE:D:D:D
Mibõl gondolod, hogy élve kellesz nekik?
Az élve, vagy holtan-ba az is belefér, ha nem élsz...:hehe:

VASH

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Mibõl gondolod, hogy élve kellesz nekik?
Az élve, vagy holtan-ba az is belefér, ha nem élsz...:hehe:

igaz, de holtan sem kapnak el(érted, akkor már minek):D

ha már hulla vagyok mi előnyük származik belőlem.

max szerveimet adhatják el de kinek kellenek ilyen szervek(mikor ott a rendőrség meg a tűzoltóság(egy kis brainbump))
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

QuoteOriginally posted by VASH
max szerveimet adhatják el de kinek kellenek ilyen szervek(mikor ott a rendőrség meg a tűzoltóság(egy kis brainbump))
Javaslom nézz át a vámpíros topicba...:D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

phr0zen

QuoteOriginally posted by Kalibur
Javaslom nézz át a vámpíros topicba...:D

...és még aszondja senkinek se kellenek a szervei!;)

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
...és még aszondja senkinek se kellenek a szervei!;)

átnéztem...

SZÓVAL RONGYOS 666FT ÉR MEG NEKTEK A SZÍVEM?:lul:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

SlEePwAlKeR

Hi
animevilágról néhány emberkének már ismerõs lehet a nevem^^
aoianime forumon wishmaster néven vagyok fenn
na csak ennyi:)

Zelmor

Ja, hogy ilyen topic is van? Én vagyok a Zelmor. Kérlek szólítsatok a nevemen. :D

Karma XXL

Hi!

Már két hete terhelem az FTP szervert, + közben a fórumba is bejelentkeztem, úgyhogy azt hiszem illene bemutatkoznom.

17 éves, kecskeméti, az egyre felgyülemlõ anime miatt helyhiánnyal küzdõ, de azért lelkes anime fan vagyok.

Mangákat már 3 éve (amikor ISDN-em volt) is olvastam, pl:
-I''S (magyar)
-DNA^2 (magyar)
-Ghost in the shell (na ez már angol)
-Love Hina (angol)

Egy hónapja kötötték be a fibernetesek a kábelnetemet, azóta töltöm szinte megállás nélkül legálisnak nem igazán nevezhetõ, de áldásos tevékenységgel az internetidõmet (animegyûjtés).

Eddig ezeket néztem meg:
-Neon Genesis Evangelion (sorozat + End Of)
-Ghost in the shell
-Vision Of Escaflowne (film + sorozat eleje)
-Video Girl AI
-Chobits (eleje)
-Love Hina (eleje)
-FLCL (belenéztem, de nem tetszett a stílusa --> letöröltem)

Közben rájöttem, hogy egyaránt szeretem a komoly, nehéz animéket és a könnyed, romantikus animéket. (Amcsik meg mehetnek a sunyiba a sok hülyeségükkel)

Nagyjából ennyi.

VASH

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Hi!

Már két hete terhelem az FTP szervert, + közben a fórumba is bejelentkeztem, úgyhogy azt hiszem illene bemutatkoznom.

17 éves, kecskeméti, az egyre felgyülemlõ anime miatt helyhiánnyal küzdõ, de azért lelkes anime fan vagyok.

Mangákat már 3 éve (amikor ISDN-em volt) is olvastam, pl:
-I''S (magyar)
-DNA^2 (magyar)
-Ghost in the shell (na ez már angol)
-Love Hina (angol)

Egy hónapja kötötték be a fibernetesek a kábelnetemet, azóta töltöm szinte megállás nélkül legálisnak nem igazán nevezhetõ, de áldásos tevékenységgel az internetidõmet (animegyûjtés).

Eddig ezeket néztem meg:
-Neon Genesis Evangelion (sorozat + End Of)
-Ghost in the shell
-Vision Of Escaflowne (film + sorozat eleje)
-Video Girl AI
-Chobits (eleje)
-Love Hina (eleje)
-FLCL (belenéztem, de nem tetszett a stílusa --> letöröltem)

Közben rájöttem, hogy egyaránt szeretem a komoly, nehéz animéket és a könnyed, romantikus animéket. (Amcsik meg mehetnek a sunyiba a sok hülyeségükkel)

Nagyjából ennyi.

THX az infót:D
Kezdésnek ajánlanám RAGE AMV-k letöltését, majd:
Ninja Scroll
Vampire Hunter D
Hellsing
Wonderful Days
és mindezt elfolythatod valami könnyeddel:
Love Hina
Azumanga
Oh! My Goddess


Kérdés: Honnan tudtad hogy létezünk?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH
THX az infót:D
Kezdésnek ajánlanám RAGE AMV-k letöltését, majd:
Ninja Scroll
Vampire Hunter D
Hellsing
Wonderful Days
és mindezt elfolythatod valami könnyeddel:
Love Hina
Azumanga
Oh! My Goddess


Kérdés: Honnan tudtad hogy létezünk?

Höhh, nem lettél Rage fan, VASH... ;)

Karma XXL

Miután meglett a kábelem elkezdtem vadul DC-zni, ott mondta egy srác, hogy az escaflowne-t gyorsabban leszedhetem a USTEAM FTP-rõl. Hallgattam rá :)

Shock12

#102
QuoteOriginally posted by VASH
THX az infót:D
Kezdésnek ajánlanám RAGE AMV-k letöltését, majd:
:D :muhahah: :jee: //Ez már csak akkor lett volna ütõsebb, ha Chronos írta volna :D

Quote
Ninja Scroll
Vampire Hunter D
Hellsing
Wonderful Days

és mindezt elfolythatod valami könnyeddel:
Love Hina
Azumanga
Oh! My Goddess

Kérdés: Honnan tudtad hogy létezünk?
Még némi könnyed: Vandread, Slayers, Tenchi Muyo OVA-k, Inu Yasha
Komolyabb: RahXephon, Noir, Wolf's Rain... és még sokan mások, nézdd meg az elsõ oldalakat ezen topicban, láthatsz tõlem egy teljesebb listát, amit én személy szerint nagyon ajánlok...

//Ha az Escaflowne-t archiválni is akarod, akkor nézz át a Mik kerülnek/kerültek fel topicba...

Zelmor

Mindenki tud ajánlani, csak akkor nem lenne fizikai értelemben vett életed, ha mindet meg akarnád nézni. :D
.hack//SIGN-t meg én ajánlom, ha valami elvont kell. Bár eléggé megoszlanak róla a vélemények... De majd nézzétek meg az új avatáromat, ha egyszer rászánom magam, hogy befejezzem... :hopp:

VASH

QuoteOriginally posted by Shock12
:D :muhahah: :jee: //Ez már csak akkor lett volna ütõsebb, ha Chronos írta volna :D

 
Még némi könnyed: Vandread, Slayers, Tenchi Muyo OVA-k, Inu Yasha
Komolyabb: RahXephon, Noir, Wolf's Rain... és még sokan mások, nézdd meg az elsõ oldalakat ezen topicban

Köszike, ez már akkor se lett volna ütõsebb, ha Chronos írta volna :D

na látod ezeket még nem is láttam, pedig szeretném, de már fogadalmat tettem hogy leszedem a NARUTO-t(ha nem érted miért:Naruto - Linkin Park - Not Only A Tool.avi) te jó ég 54 ep. meg fogok őszülni:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Shock12

Tudom, én is láttam azokat a klippeket... :D .
Zelmor: Rage, mint Nick, nem mint együttes... nem mindegy... most három AMV ajánlható:
  • AMV-InuYasha-XviD(by_Rage).avi
  • AMV-YuYuHakusho-XviD(by_Rage).avi
  • AMV-Hellsing-OpenYourEyes-XviD(by_Rage).ogm

//Megjegyzésképpen: Egy magyar srác állította össze õket, névlegesen Chronos öccse... ;)

Ja, és a Naruto még most is tart.... :)

Zelmor

QuoteOriginally posted by Shock12
Tudom, én is láttam azokat a klippeket... :D .
Zelmor: Rage, mint Nick, nem mint együttes... nem mindegy... most három AMV ajánlható:
  • AMV-InuYasha-XviD(by_Rage).avi
  • AMV-YuYuHakusho-XviD(by_Rage).avi
  • AMV-Hellsing-OpenYourEyes-XviD(by_Rage).ogm

//Megjegyzésképpen: Egy magyar srác állította össze õket, névlegesen Chronos öccse... ;)

Ja, és a Naruto még most is tart.... :) [/B]

Én Rage-re, mint AMV kreátorra gondoltam, nem mint együttesre

SlEePwAlKeR

Te szoktál rajzolni is Zelmor?Mióta?

Zelmor

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
Te szoktál rajzolni is Zelmor?Mióta?

Rajzolni már vagy hmm... 9 éve... Ez takarja a rajzolást, festést, és majd minden mást, amit ez a fogalom takarhat. Mangát úgy 3 éve kezdtem, csak manapság nem sok idõm van rá... A mostani avatárom is az én kezem szüleménye.
És milyen volt az állatkert? :D

Kalibur

Szerintem ha itt közvéleménykutatást végeznénk, kiderülne, hogy viszonylag sokan rajzolnak errefelé... (ha jól sejtem, te is, de Zelmorban szinte 100%-ig biztos vagyok. Emellett pl Tac-ról és Relunxról biztosra is tudom)
Ps : bocs, hogy beleszóltam...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Zelmor

QuoteOriginally posted by Kalibur
Szerintem ha itt közvéleménykutatást végeznénk, kiderülne, hogy viszonylag sokan rajzolnak errefelé... (ha jól sejtem, te is, de Zelmorban szinte 100%-ig biztos vagyok. Emellett pl Tac-ról és Relunxról biztosra is tudom)
Ps : bocs, hogy beleszóltam...

Hozzászólásaidat mindig szívesen vesszük. :)
Amúgy csatlakozom Kaliburhoz, aki animét néz, az valamikor a rajzolassal is próbálkozott, több, kevesebb sikerrel. Bár nekem ez már régi hobbim...

SlEePwAlKeR

9 éve..huh..elvileg aszonták nekem is kis koromban hogy van tehetségem hozzá aztán elcipletek tnaárhoz de nekem nem tetszett hogy megmondják mit rajzoljak:Daztán ahogy nõttem kezdett elfelejtõdni...és mostanában kezdtem el megint persze magát,de mondjuk úgy hogy a képet nézem és úgy rajzolok...és ahhoz képest hogy aszittem hogy béna vagyok,egész jó lett:)))reméelm vmikor már magamtól is tök rajzolni vmi türhetõt...amugy serály a rajzod;)

ja nagyon élveztes volt:/11-en voltunk,ebbõl 4-en 12-õn aluli..képzelheted..+még tök hideg is volt..**** volt na! :D

Zelmor

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
9 éve..huh..elvileg aszonták nekem is kis koromban hogy van tehetségem hozzá aztán elcipletek tnaárhoz de nekem nem tetszett hogy megmondják mit rajzoljak:Daztán ahogy nõttem kezdett elfelejtõdni...és mostanában kezdtem el megint persze magát,de mondjuk úgy hogy a képet nézem és úgy rajzolok...és ahhoz képest hogy aszittem hogy béna vagyok,egész jó lett:)))reméelm vmikor már magamtól is tök rajzolni vmi türhetõt...amugy serály a rajzod;)

ja nagyon élveztes volt:/11-en voltunk,ebbõl 4-en 12-õn aluli..képzelheted..+még tök hideg is volt..**** volt na! :D

1. Nekem 4 éven keresztül egy qrva üvegvázát kellett rajzolnom, aszonta tancsi, hogy ha ezt tudjátok, mindent tudtok. Mondjuk csak heti 3 órában, de akkor is, az első év kibírhatatlan volt. Bár jó volt egy idő után mindig technika váltás volt, meg volt, amikor reneszánszát élte a tancsi, és rajzolhattunk templomokat is, különböző perspektívákból. Na, az már jobb volt.

Zelmor

Amúgy már mondtad, hogy kissé beagytatok. :DDD

SlEePwAlKeR

te kérdezted;) :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Zelmor
... A mostani avatárom is az én kezem szüleménye.

NAAAA ! Azért ezt ne !
Szerintem ezt Rumiko Takahashi némileg elõbb rajzolta le (amikor megalkotta a Ranma 1/2, Ryoga Hibiki nevezetû karakterét) ! :mad:

Zelmor

QuoteOriginally posted by Shock12
NAAAA ! Azért ezt ne !
Szerintem ezt Rumiko Takahashi némileg elõbb rajzolta le (amikor megalkotta a Ranma 1/2, Ryoga Hibiki nevezetû karakterét) ! :mad:


Jó vanna!! Nem az én AGYSZÜLEMÉNYEM (ilyen aggyal nehéz is lenne...:hehe: ) csak az én kezem által papírra vetett, Rumiko Takahasi által kreált karakter. Aki ráadásol az egyik kedvenc karakterem (Ranma Nettohenben meg a kedvencem :D)

Shock12

QuoteOriginally posted by Zelmor
Jó vanna!! Nem az én AGYSZÜLEMÉNYEM (ilyen aggyal nehéz is lenne...:hehe: ) csak az én kezem által papírra vetett, Rumiko Takahasi által kreált karakter. Aki ráadásol az egyik kedvenc karakterem (Ranma Nettohenben meg a kedvencem :D)

Na azért ;) !

SlEePwAlKeR

télleg egy kérdés a rajzolással kapcsoltaban:azt honnan lehet kitalálni hogy a ruhák milyen helyzetbe hgyan gyûrõdnek??

Kalibur

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
télleg egy kérdés a rajzolással kapcsoltaban:azt honnan lehet kitalálni hogy a ruhák milyen helyzetbe hgyan gyûrõdnek??
Életbeli tapasztalat, no meg néhány 'rajzold a hokkedlire terített lepedő***zlányt' óra sokat segít, de ha mást nem, hát végy elő egy-két mangát (jó a célra pl sok Clamp mű vagy mondjuk Kenshin, esetleg OMG...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."