Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Most már van. :D Itt volna a sorozat 4.-ik része:

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Most már van. :D Itt volna a sorozat 4.-ik része:

Domo! Domo! Ez jól jött! :hopp:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

Kinek van meg 7. és 8. rész PC-re me szeretném megszrezni és örülnék ha vki le bírná írni nekem és postán vagy más modan eljuttatá hozzám. Nagyon megköszönném.

Shadowolf

Az ötödik és hatodik részt nem engedi postolni mert túl nagyok, úgyhogy még valahogy kissebre kell alakítanom őket. A többi részt még nem találtam meg, de amint meglesznek postolom őket.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Kinek van meg 7. és 8. rész PC-re me szeretném megszrezni és örülnék ha vki le bírná írni nekem és postán vagy más modan eljuttatá hozzám. Nagyon megköszönném.

Ha jössz szombati meetre, és hozol nekem írható cd-t, akkor megoldható a dolog.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ha jössz szombati meetre, és hozol nekem írható cd-t, akkor megoldható a dolog.

Mondd el, hogy hol is lesz. Mennénk az Egyszárnyúval, ha igaz.
Xaga: a cserebere velünk is oldható. A posta igazából nem igazán az igazi. :confused:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

A meet szombatonként szokott lenni (ünnepnapok kivételével) BP-en az oktogoni Burger Kingben (legfelső emelet) du. 2 és 8 között. Most szombaton voltam először, de az ehetire is megyek majd.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
A meet szombatonként szokott lenni (ünnepnapok kivételével) BP-en az oktogoni Burger Kingben (legfelső emelet) du. 2 és 8 között. Most szombaton voltam először, de az ehetire is megyek majd.

EH! :eek:
Már voltam ott... és majd most megint leszek!!!

Remélem rá tudom venni Seph ecsémet is...
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shadowolf

Na azok számára akik közben már végignyomták a negyedik részt, itt a második (a sorrend úgy lesz, ahogy sikerül őket feltennem :D).

phr0zen

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Én csak azért hajtogatom mert mikor írtad, hogy 2002-es előtti gyártmányom műkszik felcsillant a szemem, mert nekem olyan van. Én elsőre is értettem, hogy a többinél nem műkszik. De ha nincs más megoldás megszerzem origiba. Square gyártmányra nem sajnálom.

Bocs,nem magyaráztam el elég tisztán a problémát:
Az FF valszeg DVD-s,márpedig kalóz DVD-t tudtomml csak 2002 vagy az utáni gyártmányú géppel lehet működésre bírni.

Sephiroth

QuoteOriginally posted by phr0zen
Bocs,nem magyaráztam el elég tisztán a problémát:
Az FF valszeg DVD-s,márpedig kalóz DVD-t tudtomml csak 2002 vagy az utáni gyártmányú géppel lehet működésre bírni.

Ja így most már minden világos. Thx. Lehet, hogy űj PS2 kell:rolleyes: ?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

phr0zen

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Ja így most már minden világos. Thx. Lehet, hogy űj PS2 kell:rolleyes: ?

Ha van belőle CD-s rip,akkor talán megúszhatod.Egyébként én se jártam jobban,mert az én 2002-es gyártmányú gépem meg a kalóz CD-k kel nem igazán akar együttműködni...:rolleyes:

Shadowolf

Az első rész, ha minden igaz angolul (sosem volt időm kipróbálni):


Shadowolf

#44
Megjegyzés: az első három rész NES-re, a 4.-től a 6.-ig SNES-re
jelent meg (asszem), úgyhogy kétfajta emulátor szükséges. Én a SNES-es rész(ek)hez a Zsnesw nevű emut ajánlom.

Sephiroth

Többi Fájnerü Fantazsí mikor jön Shadowolf? :rolleyes: :confused:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Ha sikerül végre egy módot találnom, hogy olyan méretűre kicsinyítsem őket, hogy el is tudjam postolni. :D Mér a többit már mind végignyomtad? :D

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ha sikerül végre egy módot találnom, hogy olyan méretűre kicsinyítsem őket, hogy el is tudjam postolni. :D Mér a többit már mind végignyomtad? :D

No,no!! Egy-egy Final-el én kihuzom egy évig is mire inden csinyát bínyát kitapasztalom.
A problémádra a megoldás: Darabold fel, és utána nevezd át őket, mondjuk így: Finalzip.zip; finalz01.zip, stb.
Kérdés: Van neked olyan is, hogy Final V Mystic + miegyéb? Tactic?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Chronos

Jó, de ne postokba rakjátok bele, hanem töltsétek fel egy ingyenes tárhelyre...:)

CHRONOS

phr0zen

QuoteOriginally posted by Sephiroth
No,no!! Egy-egy Final-el én kihuzom egy évig is mire inden csinyát bínyát kitapasztalom.
A problémádra a megoldás: Darabold fel, és utána nevezd át őket, mondjuk így: Finalzip.zip; finalz01.zip, stb.
Kérdés: Van neked olyan is, hogy Final V Mystic + miegyéb? Tactic?

A Final FAntasy Tactics az PSX-es és egy teljes CD-s anyag.:hopp:

phr0zen

QuoteOriginally posted by Chronos
Jó, de ne postokba rakjátok bele, hanem töltsétek fel egy ingyenes tárhelyre...:)

CHRONOS

Így jóval egyszerűbb pedig.:)

Nephilim

QuoteOriginally posted by Chronos
Jó, de ne postokba rakjátok bele, hanem töltsétek fel egy ingyenes tárhelyre...:)

CHRONOS

Egyéb +oldás a meet.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by phr0zen
A Final FAntasy Tactics az PSX-es és egy teljes CD-s anyag.:hopp:

Yipp! Akkor az tárgytalan. Mármint a Tactic.
Shadowolf: Van e-mailem oda át tudod küldeni darabolva és még nevezgetni sem kell.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Kérdés: Van neked olyan is, hogy Final V Mystic + miegyéb? Tactic?

Van egy olyanom, hogy Mystic quest? Ha érdekel, akkor elküldöm mailben. (Bocs Chronos, de ingyenes tárhelyet ezért a pár cuccért nem fogok keresni :D ) Amúgy hogyan lehet a fájlokat darabolni? :confused:

Shadowolf

Drága Nephilim, te egy zseni vagy! :D Seph, ha megfelel akkor viszem a meetre őket. A darabolással kapcsolatos kérdés viszont még él. :)

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Van egy olyanom, hogy Mystic quest? Ha érdekel, akkor elküldöm mailben. (Bocs Chronos, de ingyenes tárhelyet ezért a pár cuccért nem fogok keresni :D ) Amúgy hogyan lehet a fájlokat darabolni? :confused:

Tömörítőkkel elég könyen. Megkeresedd az opciótt aztán ennyi.
A legegyszerűbb Windows Cm. File menű Filedarabolás opció.;)
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Drága Nephilim, te egy zseni vagy! :D Seph, ha megfelel akkor viszem a meetre őket. A darabolással kapcsolatos kérdés viszont még él. :)

Ugh... csak az a szmájlé ne lenne a végén... :lol:
Legyek a "szárnysegéded" Seph? Holnap beugorhatok helyetted érette. Ha kűdd nekem Árnyfarkas pölö pm-ben mobszámot, akkor 1eztetés is lehet a vége.
hmm...
Szárnysegéd. Ez télleg rossz volt. :rolleyes:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Bruce

Hmpf... A Tactics megvan már GameBoy Advancedre is, azt meg gyerekjáték leszedni. Huhh... Honnan is szedtem le?... JA!
http://www.square.desk.pl
Squaresoftos játékok tömkelege... Csak valami szláv vagy miafene nyelven... :hehe:

Ja, és héttől felfelé meg tudná valaki mondani, hogy részenként hány CD-sek? Mert egy haveromtól megkaptam a VII-VIII-XI-et, de mind egy CD-s... A grafikát elnézve, + hogy a Chrono Cross is két CD-s, + még hogy asszem a PC-s változatok is öt vagy hét CD-sek (persze ha jól emlékszem), többnek kéne lennie...
:confused:

Amúgy meg az emulátorokkal semmi baj, nekem pl nincs psx-em, mégis vígan játszadozom. Na jó, akadnak gondok... De SQUARESOFTos cuccokkal még nem.  :comp:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Bruce579
Ja, és héttől felfelé meg tudná valaki mondani, hogy részenként hány CD-sek? Mert egy haveromtól megkaptam a VII-VIII-XI-et, de mind egy CD-s...

FFVII : 3CD(PS); 4 CD(PC)
FFVIII:4CD(PS); 5CD(PC)
FFIX: 4CD(PS)
FFX:1 DVD (PS2)
FFX-2: 1 DVD (PS2)
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Soridan

QuoteOriginally posted by Bruce579
Hmpf... A Tactics megvan már GameBoy Advancedre is, azt meg gyerekjáték leszedni.  

Köszi...4 óra volt mire leszedtem //www.gpemu.cjb.net/index2.html -ről .....hiába no, sulinet roxx :D (illetve :( )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.