Main Menu

Final Fantasy VII

Started by .Attila, 2004-01-14, 21:44:40

Previous topic - Next topic

Pandóra

Vezetésre meg hozzáállásra megkaptam a max. pontokat, a többire nem emlékszem. Azt tudom, ez a kettõ volt 0. Hát ez van, nem vagyok egy amazon.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Pandóra

Quote from: White SeeDHa kell tudok adni mentéseket. Éppen tegnap/ma csináltam meg a vizsgám, a szokásos 8-ast kapva.

+Érdekes: én pont a vezetésre kapok mindíg alacsonyabb pontot. Hogy csinálod, hogy csak 1szer találkozol azzal a vasdöggel? Azt tom hogy sétálni kell, és sétálok is, de akkor sem megy. Mindíg legalább 2szer beszivat.

Igaz most 3 szor sikerült, mert kissé elszúrtam és ott sétáltam ahol nem kellett volna .
Rájöttem, hogy elbeszéltünk egymás mellett, nem a rangom 3, hanem a bizonyítványom. Azt hiszem, az egész játék valahol a 4-5-ös rangnál kezdõdik, tehát nem is vagy soha 3-as.

Hogy mikor kell menekülni a robotpók/rák/skorpió (ez vitás kérdés  :) ) elõl? Amikor Zell szól valami olyasmit, hogy "húzzunk innen a pokolba". Mindig akkor, amikor Zell szól, és akkor az sem zavarja azt, hogy menekülj, hogy épp GF-ed töltõdik.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Squall99

Nem tudja valaki, hogy az FF VII -t win XP alatt  hogy erdemes futtatni? Van hozza valami patch amit leszedtem, de nem igazan akar vele elindulni a jatek.Ha meg elindul akkor a grafikus kartyoval vannak gondok.pl csak kis meretben lehet jatszani vele es akkor es fel orankent lefagy...hat igen, nem Radeon 9800  ra terveztek :)

Squall99

Ja, akkor meg valami..ha mar a robinal vagyunk... le lehet nyomni vegleg, de csakis a hidon.

Pandóra

Quote from: White SeeDA bizonyítványod eredménye az elsõ rangod. Legalább is nekem így osztotta most legutóbb.:) ( alatt meg már évek óta nem kaptam.
A menekülést nem harc közben értem, hanem a harcok között. Mikor üldöz a dög.
A bizit mostmár tényleg meg fogom nézni, megkeresem azt a mentést.
Nem vagyok benne biztos, hogy azt kérdezted, amire válaszolni fogok: szerintem benne van a játékban, hogy többször elkap a robot (elédugrik meg minden), hiszen megvan bejátszásban, hogy nem te ölöd meg, hanem Quisty.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Alkyra

Azt a robotot az EGYIK lehetõségben tényleg Quistis nyírja ki, DE
van egy másik lehetõség miszerint te nyírod ki!
Ekkor SOKKAL megnõ az értékelésed a Seed vizsgán s asszem alapból 9esként kezdesz vagy 8asként...(Sd.Lv.)
Nekem megvan, hogy miért kapod a pontokat a vizsgákon s miért vonnak le.
Ha kell valakinek akkor szóljon.

Egyb. most írtam White Seednek, hogy akara-e moi-t(ff8 kártyagame) játszani velem neten.
TELJESEN LEGÁLIS S INGYENES!(nah jó majdnem ingyenes..kell egy ff8 psx cd 1 hozzá ahhoz hogy fusson..)
Ha esetleg valakinek kedve támad akkor írjon!!!

Phoeneix

Hmm, engem erdekelne hogy miert kapsz pontokat, es hogy hogyan tudod te kinyirni azt a robotot, bar en meg soha nem is probaltam.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Alkyra

Ha a magyar kell akkor:
Magyar Végigjátszás

Ha meg az angol, sima txt-s akkor:
Angol Végigjátszás

Moi-t senki sem érdekel?

Pandóra

Quote from: AlkyraEgyb. most írtam White Seednek, hogy akara-e moi-t(ff8 kártyagame) játszani velem neten.
TELJESEN LEGÁLIS S INGYENES!(nah jó majdnem ingyenes..kell egy ff8 psx cd 1 hozzá ahhoz hogy fusson..)
Ha esetleg valakinek kedve támad akkor írjon!!!
Ez egyfajta mulitiplayer játék? (Na nem mintha gyengíteni akarnám a csapatokat, csak) épp most akartam egy nagy off hozzászólást, pontosabban kérdést tenni ide.
Ismertek olyan multiplayer játékot, ami hangulatában közelít a FF-hez, és a játékosok nem egymás ellen, hanem egymás mellett harcolnak?
A másik ilyen játékkal kapcsolatos kérdésem: hogy tudnám megszerezni a Vampire The Masqurades Redemption címû játékot?
Off vége.

A robotot magam sosem próbáltam megölni, amikor kaptam a játékot, hogy megmutassák hogy kell vele bánni (mi az a GF, hogy kell olyat draw-olni meg ilyesmi) a bálig végigjátszották, szóval nekem egyértelmû volt, hogy ott el kell menekülni.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Bruce

:bruhuhu: Végigvittem a Final Fantasy 7-et... Most mivel játszak???
Volt egy szabad hetem, nekiültem, és onnan, hogySephiroth megszerzi a black materiat majd' egyhuzamban végighajtottam. Mondjuk a végén keményebb csatára számítottam... bár lehet hogy csak én voltam túl fejlett, pedig csak a fõ sztorin rohantam végig... A 8-ban jobban megszenvedtem az utolsó csatát. De Sephi zenéje nagyon hangulatos volt! Most már csak újra kell kezdenem, mert sok kihagyásom volt és elfelejtettem, ki is volt valójában Jenova :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Bruce

Quote from: White SeeDHa a VIII. megvolt akkor ajánlom a VI.-ot.
Nálam így alakul az FF sorrend:
1, VIII.
2, VI.
3, VII.
Érdekes sorrend... a hét csak harmadik? Jó, a hattal még nem játszottam csak az öttel, de pótolni fogom ezt a hiányosságot :)
De ha csak a nyolcat és a hetet kéne összehasonlítanom... nehéz ügy. A nyolc grafikailag tény hogy szebb... sokkal szebb, de ez nálam ált. az utolsó érvek között szerepel (bár ez esetben kivételt tettem, mert a nyolcban a grafika nagyot dob magán a hangulaton). A történet fontosabb.
A nyolc sztorija tele van rejtélyekkel, és néha csak kapkodja az ember a fejét, hogy mi miért történik, a végén meg eccer csak leesik hogy mi van... de kicsit rózsaszín. Ez nem baj, beleillik, de személyszerint jobb kedvelem a darkosabb sztorikat, pl mint a hété. Igaz ott mindig tudtam hogy mi folyik itt, de akkor is a hangulata jobban megfogott a történetnek. És még így sem tudok dönteni a kettõ között... De nem is akarok :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Bruce

Quote from: White SeeDÉn szeretem ha nem rágják az ember szájába a történetet és van pár titok, amit kis gondolkodással meg lehet oldani.
Na pont ezért nem tudok dönteni a kettõ között. De ez nem zavar, sõt!
Quote from: White SeeDA 6 pedig azért van ott, mert kivételesen jó története van és iszonyat egyedi. Imádom a karakterek egyéniségét.

Kár hogy a legtöbb ember feladja a történet felénél, ahol van egy igennagy változás.
Úgy terveztem hogy a kilenccel folytatom, de kezdesz meggyõzni... bár a sorrend mind1, úgyis mindet végigviszem (kilencig, mert sajna afelett már nem tudok játszani, se ps2-m, se jó emulátor hozzá, és elõreláthatólag egyik se lesz egy darabig :( ) Szóval sor kerül rá ;)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Alkyra

Nekem ez a sorrend:

1. 8
2. X
3. 7
4. 6
5. 9

(fel lehet fogni ugye?)

.Attila

Épésszel részemrõl nem :)
Hogy került az X a 7 elé :confused:

Alkyra

Úgy, hogy nem rég vittem végig s még mindig bennem van a feeling-je.

Egyb. a 7 ténlyeg jobb sztori szempontjából(SOKKAL jobb), de grafikailag amikor megláttam akkor röhögtem egy jót...
Egyb. minden téren a legütõsebb game.
Õszintén mondva a 8-nak az eleje tettszet nagyon.(van egy zsoldos cool gf-ek vannak hozzá stb)...csak aztán (sajnos)elcseszik a dolgot...ehhh...kár érte..

Pandóra

Quote from: AlkyraÚgy, hogy nem rég vittem végig s még mindig bennem van a feeling-je.

Egyb. a 7 ténlyeg jobb sztori szempontjából(SOKKAL jobb), de grafikailag amikor megláttam akkor röhögtem egy jót...
Egyb. minden téren a legütõsebb game.
Õszintén mondva a 8-nak az eleje tettszet nagyon.(van egy zsoldos cool gf-ek vannak hozzá stb)...csak aztán (sajnos)elcseszik a dolgot...ehhh...kár érte..
Szerintem is. Én is az elején élveztem, a harmadik CD-t meg már csak azért csináltam, hogy ha már elkezdtem, ne hagyjam abba, hátha lesz megint jobb is. De nem tudtam meg, mi lesz az eredmény, mert ugye elszállt a gép. :linsux: Viszont én is rohadtul untam már az idegesítõ Rinoa folyamatos megmentését mindentõl. Agyamra ment az a karakter.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Pandóra

Quote from: White SeeDEnnyi FF8 utálót... Borzasztó.  :bruhuhu:

Mondjuk szvsz az FF8 a legkirályabb Romantikus RPG.
Hozzá hasonlót még nem láttam.
Én nem igzán szeretem, az olyan gamekat, ahol a fõcél hogy nyírjunk ki mindenkit/mentsük meg a világot azt jóvan:)
Igen, ezzel én is egyetértek. És nem igaz, hogy utálom a ff8-at, sõt, eddig a legjobb játék, amivel játszottam. Csak Rinoa karaktere antipatikus (de nagyon!), és ezért jobb volt, amíg küldetéseket kellett végrehajtani, és nem utána rohangálni folyton.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Alkyra

Quote from: PandóraIgen, ezzel én is egyetértek. És nem igaz, hogy utálom a ff8-at, sõt, eddig a legjobb játék, amivel játszottam. Csak Rinoa karaktere antipatikus (de nagyon!), és ezért jobb volt, amíg küldetéseket kellett végrehajtani, és nem utána rohangálni folyton.

Pontosan én is ezt gondolom!
De mm pontosan! :)
Nagyon bejött a Seed mission.(fõleg az elsõ, robotos rész...íííííí az mennyire jó volt)
Rinoa nekem is az agyamra megy.
Ismerõsöm(aki lány s szintén ff fan(de jobban mint én) ) átnevezte Rinobanc-nak a lányt.  :haha:  :haha:  :lul:

Pandóra

Quote from: AlkyraIsmerõsöm(aki lány s szintén ff fan(de jobban mint én) ) átnevezte Rinobanc-nak a lányt.  :haha:  :haha:  :lul:
Én is ribancbnak hívom.  :p  :ad:
Nem tudom, milyen hülye játéktervezõ gondolta, hogy egy ilyen karakter az, aki olyan vonzó, hogy bele kell szeretnie Squall-nek.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Alkyra

Jah, jah. Annak nagyon tudnék örülni én is.
Furcsa, hogy sehol nem lehet megtalálni...
Valakinek van valamilyen ötlete?

Alkyra

#350
Quote from: PandóraÉn is ribancbnak hívom.  :p  :ad:
Nem tudom, milyen hülye játéktervezõ gondolta, hogy egy ilyen karakter az, aki olyan vonzó, hogy bele kell szeretnie Squall-nek.

Én végig Quisitis mellett voltam! :D
Õ az egyik legnormálisabb lány/nõ abban a játékban.( de Selfi is nagyon cukiiiii :) :) )

Pandóra

Quote from: White SeeDSzerintem tipikus lányosan viselkedik.
(Ostobán, meggondolatlanul, semmit sem figyelembe véve)  :p
Ezzel azért nem értek egyet. Ez a csaj egyszerûen idegesítõ.
Quote from: AlkyraÉn végig Quisiótis mellett voltam! :D
Én is. :p Azért kérdeztem meg, hogy itt kiválaszthatod-e, hogy kivel jössz össze a végén.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

Quote from: AlkyraJah, jah. Annak nagyon tudnék örülni én is.
Furcsa, hogy sehol nem lehet megtalálni...
Valakinek van valamilyen ötlete?
De van. Nekem van psx példányom, lementhetem img-be.

Alkyra

Quote from: BonciDe van. Nekem van psx példányom, lementhetem img-be.

Légyszíves, ha megtennéd.
Hogyan szedjem át rajtad keresztül?
Dc? Torrent?
Csak mondjad s már megyek is.
Hallod White Seed? Indul a mandula! :d :p
Bonci te is akarsz játszani?

Alkyra

Quote from: White SeeDUI: Valamilyen szinten minden csaj idegesítõ. Vagy csak nekem vannak rosz barátnõim? :p

Neked legalább vannak. :D :D

Pandóra

Quote from: White SeeDKedvenc szereplõm viszont Irvine volt. Fõleg hogy igencsak hasonlít hozzám.
Nagyszájú, de amikor tenni kellene valamit, beparázik?  :D  ;)
Quote from: White SeeDUI: Valamilyen szinten minden csaj idegesítõ. Vagy csak nekem vannak rosz barátnõim? :p
Hááát....  :hehe: Én pl. nem ilyen vagyok, mert akkor nem idegesítene ennyire, hogy õ ilyen. - ez persze nem jelenti azt, hogy én nem vagyok hülye, csak más módon.... de szóval annyi a lényeg, hogy nem minden csaj így hülye, mint õ. - na ezt is megasszondtam...
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Alkyra


Rounin

#357
Quote from: White SeeDKár hogy a legtöbb ember feladja a történet felénél, ahol van egy igennagy változás.

De még mekkora!! Pont emiatt hagytam abba egy idõ után... túl sötét és nyomasztó volt :/

.Attila

Quote from: AlkyraLégyszíves, ha megtennéd.
Hogyan szedjem át rajtad keresztül?
Dc? Torrent?
Csak mondjad s már megyek is.
Hallod White Seed? Indul a mandula! :d :p
Bonci te is akarsz játszani?
Nincs akkora upload sávszélem, hogy egy ekkora filet megosszak. De szívesen odaadom annak, aki értejön.

Tyrael

torrentben normalisabb kliensekben be lehet allitani, hogy csak 1es fileokat szedjenek le
szal ha talalsz egy olyat, ahol benne van a 4 cdkep, akkor pl. bitcomet-tel letoltes inditasnal kiveszed a pipat a nem kello reszek elol

Tyrael