Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Csak nálam nem megy az ftp, vagy bannolva vagyok?
Látom, hogy a http megy (meg a fórum is mûködik), de valamiért az ftp nem akar... Pedig eddig rendesen viselkedtem, és nem volt semmi baj...
IP: 213.222.173.156
:(
AE

Le lett lőve a gép mert szereltem és nem kapcsoltam vissza csak a http-t.
Death is the only redemption

vxchun

Szia, zsozso, légyszi vegyél le a banlistáról. Megnéztem a beállításokat amúgy a FlashFXPben, és az alap 120 sec van beállítva. Van még valami, amit elronthattam? Mindig olyankor vagyok bannelve, amikor éjjel megszakad a wi-fis netem...

Elõre is köszi.

vxc

nan

Ehm...remélhetem hogy az õszinte bûnbánat lesegít a banlistáról??? A letöltõprogramomban (FreshDownload) beállítottam a 2 szálat, de...hmm...hátizé; letöltés közben nézegettem az FTP-t. -Azt hiszem ez lehetett a baj (?ugye?)...Hát nem vagyok valami nagy koponya...:o  De bocsánatot kérek/nem fordul többet elõ/legközelebb okosabb leszek...!!! Bocsánatot nyerhetek, webvarázsló???? Kéééreeem!!!!!

nan

A rohadt é... BOCS!!!! nem új topicot akartam indítani, töröljétek, please!! Csak hozzászólásnak szántam a ban-os listához...Na, most megyek, átharapom a torkom vagy inkább felgyújtom magam...még nem döntöttem véglegesen...

Chronos

Hmm...
Vétettél az 1-es és 3-as pontban leírtak szerint...:D
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=122

CHRONOS

nan

Azám...sajnos csak utólag láttam a listádat. Késõ bánat...:(

zsozso

Death is the only redemption

nan

Köszönöm. :)
Köszönöm. :)
Köszönöm. :)

Giskard

Üdv

Fent vagyok a banlistán holott nem töltöttem 2-nél több szálon.
 
[(,,Azok kerülnek ide fel akik több mint 2 szálon próbálnak meg tölteni.(Van olyan aki 4-5 szálon próbál másodpercenként)
Természetesen le lehet kerülni a banról amennyiben abbahagyod a hammeringet.")]

Ha valamiért (mondjuk mert láma vagyok) még is hammeringoltam volna, amit kötve hiszek, oké: körülbelül 1 hete abbahagytam.

Szóval kéremszépen hogy vegyenek le a banlistáról...
--
Giskard tisztelettel

Chronos

Ajánlom mindenki figyelmébe még az FTP-rõl való letöltés elõtt ezen thread elolvasását:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=122

CHRONOS

BaRiN

Bocsi a hammeringért :( . Ken-Shi_Kunnak hála beállítottam a Flashget-et tökéletesre. És bocsi megint.

Ken-Shi_Kun

Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Tac-csont

Hali !!!
Most lett netem és nemtom mért nem tudok letölteni.
V.M. Miyu egyik részét leszedtem aztán kaputt.
Ilyenkor mivan? Most Bannos vagyok?
Ha igen Please szedjétek már le banit.
 [Ja és ha támogatni akarom a webet tudtok valami SMSwebhez hasonlót ajánlani ? esetleg valami hasonló módon tudok ajánlani kissebb pénzes segítséget]

Egyenlõre ennyi.

                                             By: Tac-csont

Tac-csont

Hi allz !!!
A bann meddig tart ?
Remélem most véfre a szobába jön az üzim mert legutóbb kinn a bánatban megjelent egy új szoba és oda ment az üzim is.
A valaki tudja azt hogyan kell kitörölni írja már le Please!
Amúgy van valaki aki igen igen anime mániás és még ICQ-zik is?
Na mentem.

                                       By: Tac-csont

Chronos

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Most Bannos vagyok?
LOL!!:p

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by Tac-csont
tudtok valami SMSwebhez hasonlót ajánlani ?
Kizárt dolog...:p

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Hi allz !!!
A bann meddig tart ?
Amíg Zsozso le nem szed a banlistáról...:)
Egyébként érdemes elolvasni a "Bannolás elkerülése" címû threadet...:D

CHRONOS

Jano

Légyszíves vegyetek le a bannról ([194.152.130.33]). Remélem megtaláltam a többszöri bejelentkezés okát. (A logout nekem túl kis betûvel volt írva :p .)

zsozso

QuoteOriginally posted by Jano
Légyszíves vegyetek le a bannról ([194.152.130.33]). Remélem megtaláltam a többszöri bejelentkezés okát. (A logout nekem túl kis betûvel volt írva :p .)

Ahhoz semmi köze....
Ezt olvassd el:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=122
Death is the only redemption

Nameless

:confused: Szóval az lenen a kérdésem, hogy hogyan lehetne törölni a bant?! Gyanítom a gonosz flashget tehet róla, mert az sok szálon sok filét akar tölteni mindig... Nade ha lehetne kérésem, akkor pliz szedjetek le! A flashgetbe beállítottam hogy max 2 filét, 1 darabban tölcsön... Ugymár tán jólesz vagy nem?!
Mellesleg ezvagyok én :
[195.56.163.207] , 195.56.163.207 , 2678

zsozso

QuoteOriginally posted by Nameless
:confused: Szóval az lenen a kérdésem, hogy hogyan lehetne törölni a bant?! Gyanítom a gonosz flashget tehet róla, mert az sok szálon sok filét akar tölteni mindig... Nade ha lehetne kérésem, akkor pliz szedjetek le! A flashgetbe beállítottam hogy max 2 filét, 1 darabban tölcsön... Ugymár tán jólesz vagy nem?!
Mellesleg ezvagyok én :
[195.56.163.207] , 195.56.163.207 , 2678

Ezt olvassd el végig!
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=122
Death is the only redemption

Nameless

Oksa! vágom, thnx!
Gyanítom azért volt mert túrni akartam meg letölteni meg ilyenek...

Jano

QuoteOriginally posted by zsozso
Ahhoz semmi köze....
Ezt olvassd el:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=122


Én csak regettel tudok tölteni, más nem megy ki a proxin. Az egy szál és 61s korlátozást is beállítottam, mégis bannolva lettem. Persze rajtam kívül vannak még csatlakozva a proxira, lehet hogy más is megtalálta az oldalt. A proxi adminja szerint a proxin nem lehet webhelyre max. 1 szálas letöltést beállítani. Ha szerintetek lehet, légyszíves írjátok meg.

Köszönöm, hogy levettél a listáról, Jano

zsozso

QuoteOriginally posted by Jano
Én csak regettel tudok tölteni, más nem megy ki a proxin. Az egy szál és 61s korlátozást is beállítottam, mégis bannolva lettem. Persze rajtam kívül vannak még csatlakozva a proxira, lehet hogy más is megtalálta az oldalt. A proxi adminja szerint a proxin nem lehet webhelyre max. 1 szálas letöltést beállítani. Ha szerintetek lehet, légyszíves írjátok meg.

Köszönöm, hogy levettél a listáról, Jano

Hogyha regettel tudsz tölteni akkor akármilyen ftpkliensel is mivel ugyanazt a protokolt használja ....
Death is the only redemption

Giskard

#144
Újfent le lettem bannolva.
Valószínû, hogy pár másodpercig 2 szálon töltöttem és néztem az ftp tartalmát.

Ha ilyen elõfordul akkor milyen gyorsan bannol a script ? Azonnal, vagy ad némi idõt, hogy abbahagyjam ? Nem csinál véletlenül valami log-ot ? Talán meg lehetne tudni az okot, úgy könyebben tudnék segíteni rajta.

zsozso

QuoteOriginally posted by Giskard
Újfent le lettem bannolva.
Valószínû, hogy pár másodpercig 2 szálon töltöttem és néztem az ftp tartalmát.

Ha ilyen elõfordul akkor milyen gyorsan bannol a script ? Azonnal, vagy ad némi idõt, hogy abbahagyjam ? Nem csinál véletlenül valami log-ot ? Talán meg lehetne tudni az okot, úgy könyebben tudnék segíteni rajta.

A script 200 db próbálkozás után bannol időtől függetlenül.
Természetes, hogy van log, mivel azt nézi a script.
Death is the only redemption

Giskard

QuoteOriginally posted by zsozso
A script 200 db próbálkozás után bannol időtől függetlenül.
Természetes, hogy van log, mivel azt nézi a script.

Akkor már tudom mi okozta.
-
thanx

Son Goku

Szia!

Balesetszerüen felkerült a banlistre a MÁV proxyja, a [193.68.41.17] , sorompo.mavinformatika.hu , 221.
Nem tudom, hogy az én getrightom beállítása miatt (korrigálva)vagy többen is töltögetünk a cégtõl errõl az oldalról, mindenesetre azt kérném, hogy vedd le lécci, a részemrõl kiküszöböltem a problémát.
Elnézést kérek az esetleges kellemetlenségekért!

Son Goku

zsozso

QuoteOriginally posted by Son Goku
Szia!

Balesetszerüen felkerült a banlistre a MÁV proxyja, a [193.68.41.17] , sorompo.mavinformatika.hu , 221.
Nem tudom, hogy az én getrightom beállítása miatt (korrigálva)vagy többen is töltögetünk a cégtõl errõl az oldalról, mindenesetre azt kérném, hogy vedd le lécci, a részemrõl kiküszöböltem a problémát.
Elnézést kérek az esetleges kellemetlenségekért!

Son Goku

Leszedtem.
Hát sajna előfordul, hogy proxyt kibannol a script...
Death is the only redemption

Son Goku

Hali!


Egy hete töltögetek békésen, de ma reggel megint bannolva találtam a proxynkat ([193.68.41.17] , sorompo.mavinformatika.hu , 214). Utolsó alkalommal kérlek, hogy vedd le légyszives, ha mégeccer odakerül akkor elfogadom a sors akaratát.
Biztos ami biztos, elolvastam a hogyannebannoljanak-fórumot is, semmit nem csináltam rosszul, csak azt remélem, hogy másvalaki a cégtõl alkalomszerûen ránézett mondjuk egy explorerben és az kavarta össze a dolgokat. Nem sima ügy ám cégen belül megkeresni ki néz még ide, mert ha esetleg megkérdezem, hogy nézzenek utána a logban, esetleg megkérdezik, hogy mit és miért töltögetek én innen egész nap ;)
Ha van timestamp a logban meg tudnád mondani, mikor kerültünk föl a listára ?

Elõre is köszönöm !