Mennyi anime-t nézel?

Started by Lac, 2003-08-04, 17:37:17

Previous topic - Next topic

Te mennyi anime-t szoktál nézni?

Az meg mi? ;)
2 (2.7%)
Még csak most kezdtem, de láttam már párat
6 (8.2%)
Csinálom egy ideje, vannak kedvenc sorozataim
13 (17.8%)
Rajongok érte, sok-sok órát áldoztam már erre az életembõl
35 (47.9%)
Fanatikus vagyok, (majdnem) mindent megnézek, ami anime
15 (20.5%)
Minden anime-t láttam, a TV Tokyo levélben értesít az új sorozatokról
2 (2.7%)

Total Members Voted: 73

Kalibur

QuoteOriginally posted by Sky
Csatlakozom az elõttem szólóhoz
Asszem én is. Van még hely a sorban?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Kalibur
Asszem én is. Van még hely a sorban?

Persze hogy van :-]
Még valaki ?

Shock12

Többek között én is... sok lemondással jár, de látják, hogy szeretem nagyon eme hobbit, és hogy tanulok belõle (mint ahogyan azt már kitárgyaltuk).

Ekuseru

én kb. havi 15-20-at keres össze(-vissza) de az nd elmegy nyelvtanfolyamra
szóval beállok én is abba a DVD-irós sorba :D
日本 - 中國 - 한국

Tac-csont

Anime témával kapcsolatosan. Ha már mennyi animet nézünk akkor én azt kérdezném ti mennyi anime zenét halgattok ?
Pl valaki halgatta már ez az albumot:
 -=([Nobuo Uematsu - Final Fantasy The Black Mages])=-

Szerintem tök jók ezek a FF zene átdolgozások :-]
Persze sok más album van ami jobb is meg minden de FF zenék közül ez az album tetszik legjobban.

roderick

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Anime témával kapcsolatosan. Ha már mennyi animet nézünk akkor én azt kérdezném ti mennyi anime zenét halgattok ?

SOKAAAAAAAAAT!!!!
HELLSING RULEZ!!!!!!
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Tac-csont

QuoteOriginally posted by roderick
SOKAAAAAAAAAT!!!!
HELLSING RULEZ!!!!!!

Jaa az jó :-] Megvan mind a 2 OST Album.
Az OST 1-en jó számok voltak a 10-es meg Blackirály volt.

Shock12

Mennyi anime zenét ?! Amióta vannak jó ost-k, azóta csak azt... sõt, jpop/jrockot. Kizárólag (néha becsúszik némi angolszász, de elenyészõ a "gyújteményhez" képest)... most is 7.5 órányi zene van a winamp playlistben, nagyrészt Do As Infinity, de mellette ott kuksol a Best Of Inu Yasha (Na még a Symphonic collection nagyon ütõs :D ), A Fomoffu single, és Onegai Teacher OST is... Midemellett szerintem a GITS-SAC soundtrackje nagyon el van találva (hümm... vezetés közben... :D ), de átlagban minden (Dark MAges... perszehogy !! ;) ), de m;g egy párat említsek, amik szintén nagy kedvencek: RahXephon, Hina, Vandread, WolfsRain, Last Exile, Ai Yori Aoshi... most durván 5 nap alatt lejön bt-rõl az El Hazard - Maginficent World Soundtrack... alig várom már, hogy hallgathassam ! ;) //Szóval nekem zeneileg, is sikerült eléggé (teljesen) megfertõzõdni...

Zelgadis

hát ha egyszer RULZANAK azok a zenék ezerrel :hopp:
Akkor ezek után nem is naon csoda hogy ha az ember igen hamar rájuk szokik :D

Ekuseru

Shock12:
hmm.. véletlenül nincs meg a Kareshi Kanojo No Jijou albumai?
vagy esetleg valaki másnak?
nagyon megköszönném ha valaki fel tudná tölteni, mert egy hete "jön le" az eMule-rõl de valójában nem jön :(

PLEEEEEEEEEEZ help miiii
日本 - 中國 - 한국

thebluesnote

@Ekuseru:
Hmmm... Rászörcsöltem UC-rel, azt hittem, nekem az OST1 az AHQ-ról van meg, ezekszerint mégsem... Szóval nekem OST1 megvan ha kell.

@Tac-csont:
Anime music hallgatás... Hát, nem kifejezetten anime mjuzikot, hanem inkább Laurukut hallgatok, és rohadt sokat, mivel ahhoz, el tudjam játszani a számaikat, elôtte le kell kottázni... :)

Shock12

Sorry, sajnos nincsen meg, de ha valahol belebotlok, szólok !

Ekuseru

sajna az OST1 nekem is megvan..
fennt van az USTEAM-on és az ANIMEHQ-n is
日本 - 中國 - 한국

thebluesnote

Sejtettem én hogy onnan van nekem is, de UC-vel nem találtam. Sebaj, Jungla wa itsumo...stb megy majd fel... :)

Itachi

Én még nem igazán kattantam ra a jpop ra.Eddig za egyetlen zene ami tetszett az  BGC2032 Tonight Hurricane ja.De az nagyon...Igazi 80 as évek beli Jrock.:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shock12

Majd idõvel... (bgc 2040 száma is "nagyon ott vannak a szeren"). ;)

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Shock12
Mennyi anime zenét ?! Amióta vannak jó ost-k, azóta csak azt... sõt, jpop/jrockot. Kizárólag (néha becsúszik némi angolszász, de elenyészõ a "gyújteményhez" képest)... most is 7.5 órányi zene van a winamp playlistben, nagyrészt Do As Infinity, de mellette ott kuksol a Best Of Inu Yasha (Na még a Symphonic collection nagyon ütõs :D ), A Fomoffu single, és Onegai Teacher OST is... Midemellett szerintem a GITS-SAC soundtrackje nagyon el van találva (hümm... vezetés közben... :D ), de átlagban minden (Dark MAges... perszehogy !! ;) ), de m;g egy párat említsek, amik szintén nagy kedvencek: RahXephon, Hina, Vandread, WolfsRain, Last Exile, Ai Yori Aoshi... most durván 5 nap alatt lejön bt-rõl az El Hazard - Maginficent World Soundtrack... alig várom már, hogy hallgathassam ! ;) //Szóval nekem zeneileg, is sikerült eléggé (teljesen) megfertõzõdni...

:-] Kiri [-:

Sky

Sajnos ehhez nem állhatok teljes vállszélességgel mert nem ez a stílus a kedvencem (bár ezt is szeretem). Én inkább hajlok a metal különbözõ formái felé( fõleg svéd és finn)
Mess with the best,
Die like the rest...

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Sky
Sajnos ehhez nem állhatok teljes vállszélességgel mert nem ez a stílus a kedvencem (bár ezt is szeretem). Én inkább hajlok a metal különbözõ formái felé( fõleg svéd és finn)

És hogy állsz a Heavy és Black Metal-al ?

Sky

Azokat is szeretem, de nem az a fõ irányvolnal :whoah:
Mess with the best,
Die like the rest...

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Sky
Azokat is szeretem, de nem az a fõ irányvolnal :whoah:

OK

Ramiz

Egyre többet... :hopp: Láttam jó sokat, egyszer majd írok egy listát poénból... :D Kb a 30%-a volt igazán tényleg szuperjó, de a 80%-át érdemes volt nézni, mert menet közben élveztem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

-OJ-

Napi 1-3 epizódot, általában az új sorozatok aktuális részeit.

Ha hétvégén nincs semmi más programom, akkor a két nap alatt ledarálok egy teljes sorozatot :D

Zelda

Nagyon sokat... Persze most már időszakosan, van mikor csak a szokásos heti 5-6 rész van meg az épp ongoing sorozatokból, de mikor sikerül találnom valamit, amit még nem láttam és érdekel, akkor azt általában egyben lezavarom, mint pl. ma is a Kurenai-t.

Zene terén pedig szintén hasonlóképp vagyok, jórészt anime Ost-okat hallgatok, illetve nagy kedvenc a Granrodeo, UVERworld, egy kis Kalafina-val megfűszerezve. Kedvenc soundtrackjeim a Toward the Terra, Magi, a hamarosan érkező Ao no exorcist mozi ost-ja, Macross... De már igazából bármi jöhet, ami japán, én elköteleztem magam mellettük. xD