Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic

kaoru

Konichiwa zsozso-sama!
Nem tudnál esetleg megszerezni Anatolia Story és Akuma Na Eros, onegaiiii..nagyon kell
arigato :)

McDouglas

QuoteOriginally posted by kaoru
Konichiwa zsozso-sama!
Nem tudnál esetleg megszerezni Anatolia Story és Akuma Na Eros, onegaiiii..nagyon kell
arigato :)
LoL... "nagyon kell" ... azer, megis, ha annyira kellene, akkor enm egy forumon requestelgetned, hanem futnal par kort az ircen, aztan az ott gyujtott info alapjan megegy kort es aztan meg1et... nagyobb az eseje, hogy megszerzed :P
Kukorica Rox ^^

gyroscope

Akira kell valakinek? 6 kotet, 1G.
gyro
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

McDouglas

QuoteOriginally posted by gyroscope
Akira kell valakinek? 6 kotet, 1G.
gyro
Mar fennt van az AHQ-n.
Kukorica Rox ^^

Licht

QuoteOriginally posted by kaoru
Konichiwa zsozso-sama!
Nem tudnál esetleg megszerezni Anatolia Story és Akuma Na Eros, onegaiiii..nagyon kell
arigato :)

A dolog úgy van, ahogy McD mondta, tényleg van ircen... (irc.mircx.com #shoujomagic) a legjobb az lenne, ha magad mész érte ^^
Ha nagyon kell, beszélj zsozsoval, mert én tudok adni neki, ha felteszi.

Zelmor

Jelenleg nekem a Gunslinger Girl mangára fáj a fogam, és mivel "csak" japán verziót leltem fel a neten, így megrendeltem a 2 kötetet, ami kapható. Íme az első eleje.
Ha valakit érdekel az anime vagy a manga (inkább anime párti vagyok) nyugodtan lehet kérdezni PMben, mailben.

Zelmor

Tiaro

Hi nem tudja vki véletlenül, h hol lehet rábukkanni a Hellsing mangára?

(Arra gondolok, ami a sorozat előtt játszódik.)
Thx:)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

roderick

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hi nem tudja vki véletlenül, h hol lehet rábukkanni a Hellsing mangára?

(Arra gondolok, ami a sorozat előtt játszódik.)
Thx:)

NA ez engem is nagyon érdekelne... amúgy Hellsing: Dawn néven fut
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

zsolti123

az akira erdekelne...
az animehq eppen nem megy.
meg egy kerdes: a #shoujomagic-en nem lehet keresni? csak
mindenkit vegignezve lehet megtalalni vmit?
gunnm last order vol 3-at keresek, az 1-2t sikerult #MangaProject-en beszerezni, de a 3 nincs ott meg senkinek.

AngelHunter

sot, az fentvan usteamen is.
amugy engem is erdekelne nagyon a last order manga 03as volumetol...

zsolti123

megneztem a mangaproject honlapot
ok csak a 2-ig scanneltek

elovastad a gunnm9et vegig?
azt olvastam valami oldalon hogy addig kell olvasni amig
raugrik a robbanos gyerek alitara, majd a last orderrel folytatni.

AngelHunter

igen, utolag en is rajottem...1 napig csak alitat olvastam :D
szal igen, igy kene, de nem vesztesz semmi ha vegigolvasod az egeszet, sot!!!!! :)
vaaaaa, akkor nincs meg sehol a last order teljesen??? :(

zsolti123

most neztem az akirat
hol van egesz pontosan az ftpn?
nem sikerult megtalalni... :)

AngelHunter

anime2/manga/battle angel alita
de ha igy se talalod, akkor DC++ vagy akar atkuldhetem :)

zsolti123

QuoteOriginally posted by AngelHunter
anime2/manga/battle angel alita
de ha igy se talalod, akkor DC++ vagy akar atkuldhetem :)

en az akirat keresem
az alita megvan mar
tegnap este kicsit sokat olvastam, eleg rosszul aludtam ejjel es parszor almodtam alitasat :)
de mar nem emlekszem mik voltak

AngelHunter

fuuuu, bocsi elneztem
nemtom, itt a topicban irt vki h megvan neki, ha nem megy probalkozz DC++on... en mast nem ismerek

Itachi

Nekem tűnt csak fel vagy tényleg van egy pár hibás füzet a ranma sorozatban?:confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

via_mala

A Trigun mangának mi az utolsó kötete? Nekem a trigun_v03_c20_part_b.zip jött le utoljára, ez már a vége? Ahogy belepillantottam, nem úgy tűnt, hogy az anime végével azonos lenne a cselekménye. Vagy továbbhaladt a manga történet az anime-n???

:confused:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Exo

Na ide is eljutottam...

Az első manga, amit elovastam az a NGE volt és nagyon tetszett.
Most olvasom életem 2. mangáját (sajnos nagyon-nagyon lusta vagyok), az I'S-t. Ez annyira jó, hogy IHAJ. Nem tudom letenni. Ajánlom mindenkinek, aki még nem olvasta, mert nagyon ott van! :D

Kvikveg

Ki tudja mit rajzolt meg Kouta Hirano, a Hellsing rajzoloja? Egyaltalan mit lehet tudni rola? Neten nem nagyon talaltam semmi ertelmeset eddig...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Nekem egy húszforintos kérdésem lenne (biztos tudjátok): hány kötetes a Hellsing manga? Másmint rendesen, fiziai kötetekben.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizNekem egy húszforintos kérdésem lenne (biztos tudjátok): hány kötetes a Hellsing manga? Másmint rendesen, fiziai kötetekben.

Eddig ugy tudom hat.
Szerinted miert vadaszom a 6.at??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Mert kell neked :D nekem még csak az első kettő van meg, azért kérdeztem.
Bécsben kapható? Vagy németül nem is?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizMert kell neked :D nekem még csak az első kettő van meg, azért kérdeztem.
Bécsben kapható? Vagy németül nem is?

Én az amazon.de-n néztem, ott az angol nyelvű könyvek szekcióban volt pár fent. A nehézség az, hogy csak az azonosítószámból lehet tudni, hogy melyik kötetről van szó. Nagyon kevés informaciót írnak ki mellé. Németül nem tudom, megjelent-e... Nekem mindegy, hogy német vagy angol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

#24
Quote from: RamizBécsben kapható? Vagy németül nem is?
ezt találtam Hellsing Fanpage remélem hasznos, mert én nem tudok németül!! de azt vettem ki belőle, hogy még nincs de lesz...

és itt egy jó kis oldal bécsi címekkel!!! Anime Outpost Austria
(Ramiz! van fórumuk is!..ugye te kerestél?)
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Aha, kösz. Akkor majd szerzek németül is. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Daryoon

#26
Quote from: kaoruKonichiwa zsozso-sama!
Nem tudnál esetleg megszerezni Anatolia Story és Akuma Na Eros, onegaiiii..nagyon kell
arigato :)

Hali!

 Akuma no Eros nekem megvan (bár nem teljes, csak 7 vagy 8 chapter van meg), hamarosan feltöltöm majd a szerverre zsozso engedélyével. A többi Shoju mangát ami nekem van (pontosabban a kedvesemnek) majd a siker és érdeklõdés fényében szándékozom a szervergazda rendelkezésére bocsátani, nehogy feleslegesen foglalja a helyet.

 A kedvesem szerint egyébbként az Akuma szuper, és mondjuk én is láttam belõle egy chaptert, ami nagyon megfogott. :)

Minden jót!

Setike

Sziasztok!

Eladom Revolutionary Girl Utena Mangaköteteimet 1-5-ig eredeti kiadásban, és eredeti Sailor V 2.-3.-köteteimet is! Fél évesek, akkor jöttek meg postai úton Japánból!

Akit érdekel, dobjon meg egy Mail-el a koto-chan@freemail.hu e-maicímre! :)
 :merci:

zolan43

Lenne egy kérdésem.

A Tenchi manga-ban, közelebbrõl is a Vol04 Szamuráj Ûropera kötetben egy sorozatot néznek, a címe Mito Al-Shogun.
Ez egy létezõ sorozat?

Tutegal

Quote from: zolan43Lenne egy kérdésem.

A Tenchi manga-ban, közelebbrõl is a Vol04 Szamuráj Ûropera kötetben egy sorozatot néznek, a címe Mito Al-Shogun.
Ez egy létezõ sorozat?

Szia! Mito területként és legendás személyként is létezett Japánban. Kb mint a mi álruhás Mátyás királyunk. Talán ez az a sorozat, amit keresel.